Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

zapytam-ja tez uwazam,ze najlapiej wygladam w klasycznych,prostych dzinsach,ale raz kozie smierc...;) Jak bylam mlodsza,to chodzilam tylko w rozszerzanych lub lekko rozszerzanych i nawet o prostych nie myslalam,a co dopiero o rurkach.Dobry pomysl z tym zdjeciem od pasa w dol:P nibys-jak szukam na ebay'u marek,ktore sa w Pl,a tutaj nie ma,to tez zazwyczaj noszone albo cena taka,ze ho ho.Dolaczam do lubu nosicieli soczewek kontaktowych (kurcze,juz 12 lat!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
Na pewno nie wstawie zdjecia na forum - potem nawet takie od pasa w dol moze latac po calej kafeterii z pytaniem czy jestem zgrabna - widywalam juz tu takie :P Jezeli juz sobie jakies zrobie - a nienawidze wrecz - to ktorejs na maila wysle jakby chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was wieeeeeelką prośbę... Potrzebuje paru sukienek w stylu lat 80-tych... Moze znacie jakies blogi lub macie gdzies jakies zdjecia z netu? Potrzebuje wybrac 3 fajne modele ktore uszyje mi znajoma krawcowa. Pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was wieeeeeelką prośbę... Potrzebuje paru sukienek w stylu lat 80-tych... Moze znacie jakies blogi lub macie gdzies jakies zdjecia z netu? Potrzebuje wybrac 3 fajne modele ktore uszyje mi znajoma krawcowa. Pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja malutka, ale 157
zapytam się ja, jesteś tu jeszcze? mam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
Ja zerkam raz na jakis czas :) A o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja malutka, ale 157
a bo pisałaś, ze coś nie tak z Twoimi nogami, dlatego unikasz obcisłych spodni... mam chyba tak samo, kompleksy.. moje nogi tez nie należą do najzgrabniejszych sorki, dziewczyny, ze się wcinam w temat.. już mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista sukienka -> chwilowo nie mam czasu na zakupy i koniec miesiąca:P jak będę się wybierać na zakupy to zwrócę uwagę w h&m na te sukienki i dam ci znać. Irvina -> raczej nie będziesz mieć z tym problemu od 2 lat moda jest odbiciem lat 80. wypchane ramiona wąsko w pasie szeroko w biodrach obcisłe leginsy to wszystko lata 80. wpisz w Googlach 80's. i jeszcze taka stonka o trendach w latach 80: http://www.1tshirtsworld.com/80s-clothing-trends.html jak widać na obrazkach to dokładnie to co teraz jest w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
nibys licytuję tą sukienkę z h&m jak nie wygram aukcji to wtedy będę potrzebowała Twojej pomocy :) lakierki świetne i jaka cena szok nieźle Ci się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do liliany
ja bym poszła w beż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie kolor
nude będzie świetny do tej sukienki ale czarny też ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista sukienka -> jeśli nie wygrasz dawaj znać jeśli tylko w h&m będą nadal te sukienki to kupie ci:) mam nadzieję że będą dobre i nie zbyt tandetne bo trochę zalatują bazarkiem:P rzadko kupuje drogo na allegro bo nie ma sensu jeśli nie mogę sprawdzić jak jest w rzeczywistości. na zdjęciach może być ładnie ale nie wiadomo jak są skrojone czy jakiej jakości jest materiał. liliana_29_->wybierz kolor który ci się bardziej podoba bo zarówno czarny, brązowy czy proponowany beż będzie ładnie wyglądać. ja bym wybrała buty które najbardziej lubię, które mi sie najbardziej podobją i do nich dobrała kopertówkę albo pierwsze kupiła kopertówkę a później dobrała do niej buty:P lejdi -> wiem że to nie to samo ale może jednak: http://www.allegro.pl/item969509060_no7_river_island_brzydula_zlota_kopertowka.html ?? a teraz mam pytanie bo jestem w kropce. na które (może być więcej niż jedna:) z tych sukienkę zdecydowałybyście się? http://www.allegro.pl/item980337755_vila_bezowa_satynowa_sukienka_hafty_xs.html#gallery http://www.allegro.pl/item980339899_vila_tunika_nadruki_zdjecia_photo_print_xs.html#gallery http://www.allegro.pl/item976542993_sisley_bezowa_sukienka_dopasowana_s.html#gallery http://www.allegro.pl/item981965815_vila_zielona_szyfonowa_tunika_xs.html#gallery 1. lubię eleganckie rzeczy a dzięki kwiatom trochę dziewczęca więc na co dzień będzie tez ok . myślę że zabrudzenia da się usunąć. 2. z leginsami będzie wyglądać super. 3. brakuje mi letniej białej sukienki no i marka :) jednak nie lubię kontrastu czarne leginsy biała tunika /ukienka więc zostają tylko kolorowe. 4. tunika ale zamierzam ją nosić do leginsów. wszystkie mi się podobają nie wiem które kupić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. zamierzam je kupić na licytacji a nie kup teraz czyli 1 za 50 zł nie za 70:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nibys. 1. Bylaby ladna, ale nie lubie satyny pod zadna postacia. Gora jest bardzo ladna. 2. Zupelnie mi sie nie podoba 3. Nie moge jej rozgryzc :P Ktore to przod a ktore tyl? Ogolnie lubie tego typu sukienki, ale przez Allegro bym nie zakupila, gdyz moze okazac sie szmatlawa. 4. Nie. Poprostu nie i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
nibys ja bym zdecydowanie wybrała nr 1 :) reszta nie w moim stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys-mam takie samo zdanie na temat ciuchow,ktore wymienilas,jak frufru-jedynka podoba mi sie najbardziej.Ta biala sukienka tez jest ciekawa.Numer dwa jest kompletnie nie w moim stylu i za cholere bym tego nie ubrala,a numer 4 wyglada jak pidzama. Wczoraj znowu troche polazilam po sklepach.Oj,ten moj ciazowy brzucho pozwala mi na coraz mniej spacerowania,ale na szczescie mam wszystko,co chcialam,z tym,ze musze wymienic plaszcz zimowy na mniejszy,bo po dokladnym obejrzeniu sie w lustrze okazalo sie,ze jest za duzy:O Mam nadzieje,ze beda mieli mniejszy rozmiar. Trench kupilam czerwony-znalazlam przez przypadek,w sklepie,do ktorego nawet nie mialam zamiaru wchodzic-i jest dokladnie taki,jaki chcialam:) Myslalam o bezowym albo szarym,ale wygladalam w tych kolorach mdlo (i tak zawsze marzyl mi sie czerwony,tylko nie moglam nigdzie ladnego znalezc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lithobius
Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać? Przez internet, czy tradycyjnie? Ja mam wątpliwości co do kupowania ciuchów przez internet. Podstawowy problem, czy będą pasować... Byłabym bardzo wdzięczna gdybyście zechcieli odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących tego problemu w prostej 5 minutowej ankiecie. Link do ankiety: http://xr.com/ankieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja mam watpliwosi" Ty masz ankiete do zrobienia a nie watpliwosci i daj nam juz spokoj z tym natretnym spamem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na razie odrzucam 4. z 1 i 3 chyba kupię. 2 jeszcze rozważam bo w luźnych fasonach wyglądam super a ostatnio marzy mi się coś z nadrukami twarzy tylko boje się że będę wyglądać ciapkowato:P przemyśle to jeszcze. anxipanxi-> w 3 nie martwię się o materiał bo sisley mam dość dobrą jakość mimo sztucznych domieszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista sukienka-> zapomniałam widziałam twoje sukienki w h&m kosztują 79 zł. na żywo wyglądają gorzej niż na fotkach. ta druga ma niezbyt ciekawy materiał dotknęłam i przyklejała mi się do ręki. na zdjęciu materiał wygląda jak koszulowa bawełna w rzeczywistości jest lekka sztuczna bardziej w styl przeźroczystych elestenów. pierwsza bardziej odpowiada zdjęciu wygląda na grubszą bawełnę sztywna. nie miałam czasu żeby spojrzeć na metki. a i kolorystycznie są jaśniejsze niż na fotkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
oj a ja licytuję tą drugą właśnie bo boję się że w tej pierwszej będę wyglądać jak pączek hmmm ale tak ogólnie to jak widziałaś na żywo to odradzasz ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
a w tej co licytuję jest napisane że to poliester no ale jakoś nie potrafię się jej oprzeć fason idealny dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana_29_
dzięki dziewczyny, nie myślałam wcześniej o beżu, ale faktycznie może się fajnie skomponować, więc będę szukać w tym kolorze dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
ale tak w miarę na żywo wyglądają? napisz coś pozytywnego o tej sukience proszę proszę :) strasznie się na nią napaliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edssu 93
Witam czy zastałam moze mala mi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podczytuję Was od czasu do czasu, fajny wątek :). Mam pytanie, nie wiecie gdzie mogę kupić fajne gładkie tuniki basicowe tuniki z niedużym dekoltem? Chodzi mi o coś do noszenia na co dzień pod kardigan czy marynarkę. Wszystkie które ja znajduję mają duże dekolty a ja nie chcę na co dzień świecić gołymi cyckami :D. Macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×