Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

Gość mowie z sensem
gdzie ten wpis z 10:21?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
tak i koniecznie czerwoen pazurki,, mrauuu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówie z sensem ___ czasami sa jakieś przestoje z wyswietlaniem postow czerwone pazurki obowiązkowo bio -oil ___ obiektywnie rzezcz biorac najlepszy kosmetyk pielęgnacyjny, który kiedykolwiek miałam i koncze juz zachwyty nad nim bo bede miala wyrzuty sumienia ejsli sie zasugerujecie, a pozniej Wam nie podpasuje (choć watpie - w necie 100% pozytywnych opinii a to rzadkość) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
szaleje wlasnie na fotosiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
jestem wlasnie na fotosiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety (albo i "stety" :P ) kompletnie nie mój gust te rzeczy, ew. topy mogłyby sie znalezc w mojej szafie ale to wiadomo - standardowa sprawa. żakiet jeśli dobrze lezy (podejrzwam że na pewno) tez może być, ale mnie juz bardzo znudziły sie wszystkie krótkie... zachorowałam ostatnio na coś dłuższego - taki fason min do połowy biodra, coś na ten kształt (sorry za głupkowaty obrazek ale nie moge nic znaleźć) http://polki.pl/moda_ubrania_galeria.html?galg_id=10003511&ph_center_01_page_no=2 o, mam :D tu jest kilka ciekawych propozycji (tylko nie mam pomysłu na odpowiedni kolor - w kazdym razie chodzi mi po głowie taki dłuższy żakiet http://wybiegkary.blox.pl/2011/02/Zakiet-jakie-i-z-czym-nosic.html podoba mi się jak na którymś zdjęciu modelki mają podwinięte do łokcia rękawy, rozejrze sie za takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadła mi dzisiaj przypadkowo przed oczy kolekcja Gucci na przyszłą jesień/zimę - w prawdzie myślami jestem wyłącznie z porą letnią ale powiem Wam że robi wrażenie - kolory, futra... nieczesto widze na wybiegach rzeczy które mogłabym od razu na siebie założyć a w tym przypadku jest szał wg mnie :) zerknijcie sobie http://www.luxlux.pl/artykul/17694/kolekcja_gucci_jesien_-_zima_2011_2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu tyle do czytania :) dziewczyny ja tez nie wiem czym to jest spowodowane, ale mam tak samo jak wy :D gdy mam 5 min na wybor stroju i mega szybki makijaz potrafie zdzialac cuda :) a gdy mam na to pare godzin to oczywiscie zestawy ktore sie sprawdzaly nagle przestaja mi sie podbac, a makijaz zamiast wykonac precyzyjnie zawsze cos spapram :/ nibys- ciekawe te spodnie :) chociaz dawno nie mialam na sobie czegos niedopasowanego, ciagle smigam w legginsach bo tak mi najwygodniej, a dzisny rurki :) mowie z sensem- ciekawy ten zakiet, jesli dobrze lezy to super, ale w tym miejscy w pelni podzielam gus szał ciałłł odnosnie dluzszych marynarek :) zakochalam sie w nich!! plus podwiniete rekawy, szpilki i dzinsy :) taka prosta nie wymuszona miejska elegancja to cos co kocham :) oczywiscie jeszcze takiego zakietu/marynarki nie posiadam :P moze sa krotkie, ale meczy mnie juz i nudzi ten fason wiec napewno rozejrze sie za czyms dluzszym :) co do spodi to fakt nie prezentuja sie ciekawie gdy wisza :P ale sadze ze na lato i pozna wiosne beda super :) jesli ladnie na tobie leza to jestem na tak :) na gore jakis obcisly top i efkt bedzie fajny :) a co do koszulek to masz niezla kolekcje :) zaluje ze nie mam wiecej wiec to kolejna rzecz jaka bede musiala uzupelnic w swojej szafie :) pasuja do wszystkiego wiec takie bazowe wdzianka jak najbardziej mile widziane :) nibys- przezroczysta tunika na bikini ach rozmazylam sie bo zapachnialo latem :) dlamnie tez idealny stroj na plaze i nadmorskie deptaki :) w miescie jakos mi sie to nie widzi quazi- nibys przypomnialas mi ten zapach :D jak bylam w tym sklepie chyba w M1 to pierwsze co mnie udezylo to zapach i wyszlam po 2 minutach :D nie wiedzialam ze inne Quazi tez tak smierdza :P te trencze burberry cudowne :) macie racje tez nie wiedzialam co jest nie tak z treczami jakie mierzylam- rekawy!!!! ot cala tajemnica wyjasniona :) nibys- pokaz tunike!!! jestem szczegolnie jej ciekawa bo znasz moj stosunek do monnari :D szał ciałłł- moj typ urody hmmm sama nie wiem :) nie znam sie na tych wszystkich zimach wiosnach bo dla mnie to kompletne bzdury :P mam czarne naturalne wlosy, ciemnobrazowe oczy w ciemnej oprawie ale moja cera jest jasna, teraz wrecz ziemista po tych wszystkich specyfikach :/ a makijaz w stylu pin up widzialam ostatnio chyba na luli i korci mnie zeby go wyprobowac :) co do stylizacji mojego sweterka to nie zalozylam oczywiscie jeszcze tych rzeczy na siebie wiec nie wiem jak w tym bede wygladac ale chce sprobowac zestawu: szara (ciemny odcien szarosci) olowkowa spodnica z wysokim stanem, plus bialy top ewentylanie czarny, na to sweterek, plus pasek czarny lub nie zobaczymy jak bedzie se prezentowal i myslalam nad czerwonymi szpilkami, bo czarne beda nudne wg mnie :P a mam czerwone :) co wy na to?? szał ciałłłł- kolekcja gucciego nie przemawia do mnie totalnie :P nic mi sie nie podoba, no moze 2-3 rzeczy uznam za znosne :) moim zdniem nie - kolekcja promod przyjemna dla oka ale to juz wszystko bylo, ciagle te same powielane trendy, nic nowego nic odkrywczego, a podwijane spodnie miala na sobie Katy Holmes juz chyba 2 lata temu i wtedy tez takie nosilam :) widze ze teraz w PL bedzie na nie szał... no coz nie mowie im nie bo podoba mi sie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
spodnie wyszly na tych fotkach gorzej niz tragicznie :( wysle Wam ich fotke z gotowymi zestawami, gdy juz bede w nich wyruszala, bo teraz maja estetyke workow na kartofle.. co do topow to kupilam kilka m-c temu taki uniwersalnych oczywiscie w h&m :D, zaplacilam 20 zl i nie mam wobec nich wielkich wymagan, ale jakosciowo sa calkiem niezle.. tak mi sie wydaje, do tego moja ofiara padla biala sukienka w granatowe paski z rekawem zdaje sie 3/4 , ciut rozkloszowana, cena cos ok 50 zl, do tego rajstopy azurowe w kwiaty, cena 36zl?, tez bede nosic z moja marynareczka :), choc teraz mam smaka jeszcze na czerwona :D zdaje sie, ze maja teraz jakies tanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
ja bym do tego swterka ubrala bordowy top- jeszcze lepsze bylo by body, teraz ciezko o ten kolor i nie bedziesz taka oklepana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
albo szamragdowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Już wczoraj napisałam posta ale niestety wszytko mi zeżarło grrr. szał ciałłłł Lejdi-> Dokładnie zawsze tak jest masz 10 minut na wyjście i czynisz cuda masz 4 godziny i kończysz z przeświadczeniem że coś jest nie tak. Wtedy zazwyczaj mam w głowie pytanie dlaczego?!?!?! :P A właśnie jak podchodzicie do idealnego dopasowania wszystkiego? Mam na myśli strój makijaż dodatki wszytko idealnie pasujące do siebie. Nawet na najważniejsze imprezy nie dobieram wszystkiego tak aby było przesadnie idealne. Wtedy jestem manekinem w galerii a nie kobietą. Często tu na kafę pojawiają się pytania "jaki lakier do paznokci"' "jaka szminka", "jaki cień" itd. Ważna impreza makijaż owszem dopracowany ale wybieram kolory w jakich mi do twarzy, lakier do paznokci jaki lubię, dodatki jakie mam. Nie na zasadzie czerwone buty to czerwona szminka i czerwony lakier. Lubię jak rzeczy pasują do siebie ale nie lubię tworzyć idealnych kompletów. Makijaż taki który się nie gryzie z tym co mam na sobie ale nie pomaluje się fioletowymi cieniami do powiek tylko dlatego że pasują do musztardowej bluzki którą mam na sobie. Jak wy do tego podchodzicie? Dobieracie wszytko na ważne imprezy? szał ciałłłł -> Nie chciałam cię uprzedzić do Quazi tylko subiektywne odczucie:P Hmmm może lejdi ma racje bo ja także miałam na myśli ten sklep w M1 może w innych nie ma tego zapachu? Podobnie mam z kazarem tam znów mają bardzo intensywny odświeżacz powietrza przez który nie mogę przebywać w tym sklepie dłużej niż kilka minut bo mam mdłości. czasem wymagało to bardzo szybkich decyzji o zakupie butów:P Nigdy nie zwracałam uwagi na torebki w Quazi. Jakoś rzadko zwracam uwagi na torebki w sklepach z butami to one zazwyczaj przyciągają moją cała uwagę:P Rudy -> ja farbuje na super intensywny bo i tak utrzymuje się tylko przez tydzień a gdy zafarbuje na taki jakbym chciała po tygodniu są stanowczo za jasne i bez życia;/ Często farbuje sama jednak co jakiś czas w przypadku rudego muszę odwiedzić fryzjera bo przy tym kolorze widać nie dociągnięcia a z tyłu głowy samemu ciężko zafarbować idealnie włosy. Raz na 2 tygodnie dodatkowo myje włosy taką zwykłą szamponetką pomaga na tydzień. Czasem mam dość rudego:P Oj lato lato rozmarzyłam się szorty japonki sandały eh... Uwielbiam szroty w każdym wydaniu:) Okres oversize miałam 2 lata temu a teraz jakoś mi przeszło. Choć marze o takiej sukience/tunice która w udach będzie obcisłą w udach a dalej oversize białej lub grafitowej. Niby banał dokupienia ale chce jedwabną lub jakiś bardzo dobry syntetyk. Okulary słoneczne -> Już chyba kiedyś było o nich na tym topiku. Rozważam w ty roku zakup czegoś konkretniejszego. Co roku kupuje 2-3 pary bardzo tanich. Na większe słońce mam okulary z Bijou Brigitte raczej marne ale lepsze niż te za 10 zł. Przydało by się coś z konkretnym filtrem ale zawsze odkładam to w czasie. Zastanawiałam się nad kupnem okularów do samochodu jednak oczywiście wszystkie wyglądaj jak by wyskoczyły z matrixa. mowie z sensem-> także nie mój styl. Przypomniałaś mi o tym że mam zrobić zdjęcie tunice z monnari ale oczywiście teraz już nic na nich nie widać. Mam nadzieje obfotografować ją jutro. A spodnie sobie wyobrażam inaczej. Podobnie do takich które posiada i one także na ciele i w ruchu prezentują się świetnie a gdy je rozłożyć lub nawet zrobić zdjęcie gdy mam je na sobie istna tragedia:P Dłuższy żakiet -> rok temu mierzyłam długi żakiet w re, podobał mi się, dobrze leżał i nie mam pojęcia dlaczego go nie kupiłam. Od tamtej pory łażę i szukam:P Gucci -> futra mmm już mi się podoba choć ten niebiesko morski niebyt mi leży. Są 2 rzeczy na tych zajęciach które zawsze chciałam założyć. Coś jak body: http://j.luxlux.pl/l1469/cf3671900028235e4d76b270/234919.jpg Czasem mam ochotę ubrać się jak gaga niestety polska.... I satynowa długa sukienka prosta luźna http://j.luxlux.pl/l175/e9d9f3240007b3d64d76b25a/234858.jpg Choć stanowczo wolała bym w takim kolorze jak Marcia Cross: (pokazywałam ją już??? pewnie tak:P) http://i.pinger.pl/pgr148/b5cd4ce9000e47e649104621 Promod -> kiedyś uwielbiałam ta markę jednak jakość (koszmar), cena (bardzo duża jak za tą jakość), powtarzalność (co roku mam wrażenie że widzę to samo) i brak polotu znienawidziłam tą markę. choć czasem w kolekcji znajdują się prawdziwe perełki. Kilka lat temu marzyłam o każdym ciuchu z kolekcji:P Lejdi spodnie -> mam tak samo:P U mnie jest wyraźny podział lato i ciepłe dni szersze spodnie zima i chłody wąskie. Powyżej 25 stopni nie cierpię dopasowanych spodnie wole sukienki i szerokie spodnie w wąskich czuje się jak w prezerwatywie:P Uff udało mi się otworzyć wypowiedz. Pewnie trochę bez składu i ładu. Juto aparat i robię fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys ___ w 100% Cię popieram w kwestii doboru dodatków na ważne imprezy, tez nie lubię być taka idealna pod każdym względem. Lubię dobrze wyglądać i staram się zwykle, jednak nie mam jakiegoś szczególnego parcia na to by tak jak mówisz - biżuteria do bliźniaczego kompletu, makijaż, paznokcie w kolorze sukienki itp itd. Dobieram raczej wszystko do siebie a nie do stroju, jeśli mam fajne czerwone pazurki to nie wyobrażam sobie zmywać ich i malować na cielisty tylko dlatego że wychodzę w jasnej sukience itd. Podobnie jest z makijażem - mam kilka sztandarowych sposobów upiększania mojej twarzy i naprzemiennie je stosuje nie skupiając się przy tym zbytnio nad kolorystyką torebki itd ;) Przykładowo nigdy w zyciu nie pomaluję ust na czerwono czy jakikolwiek ciemny, wyraźny kolor bo zwyczajnie się w tym nie czuje, główny akcent stawiam zawsze na oczy bez względu od okazji czy stylizacji. A tak w ogóle to czasem nawet lubię celowo założyć coś "od czapki" - rozweselić jakoś stylizację jakimś skrajnie różnym dodatkiem, np szalikiem czy apaszką - lubię kiedy coś się dzieje w moim wyglądzie :) Co do okularów to równiez mam identycznie - co roku kupuje dwie, trzy pary i w zasadzie co roku jestem niezadowolona :P albo słońce razi, albo mi sie rozpadną albo lakier z odprawek odpryśne ehhh... w tym roku bardzo poważnie przymierzam się do jakiegoś konkretniejszego zakupu. Tez mam jedne z Bijou Brigitte, wizualnie są super - chyba najlepiej dobrane moje okulary no ale jakościowo cóż... Przeanalizuje jeszcze fundusze ale raczej bankowo w tym roku strzele sobie taki prezencik :) Co do kolekcji Gucci to mnie oczarowała zupełnie :D Nie podobają mi się tylko te szerokie spodnie do kolan, jednak pozostała część- futra, płaszcze (widzieliście te rękawy? ;) ) calkowicie mnie urzekły. Kolory także mi się podobają. Dla mnie to bardzo fajne rozwiązanie gdyż co roku zimą/jesienią mam ten sam problem - albo nosze czarne i ciemne rzeczy i po jakimś czasie czuje sie ponuro (jak wiadomo listopadowa aura nie sprzyja) albo kupuje na rozweselenie jakiś wsciekly plaszcz- róż, czerwień itp - i tak naprawde zawsze jestem niezadowolona. Te morskie kolory całkowicie mnie przekonują - są zarazem stonowane, ale i rzucające się w oczy - jestem na TAK ;) Jestem też mile zaskoczona stylem płaszczy z tej kolekcji, wymyśliłam sobie jakis czas temu że na przyszłą zimę chciałabym taki wąziutki i minimalnie za kolano i myślałam sobie że nigdzie takiego nie znajde, a wygląda na to że wchodzi w trendy i mam nadzieje ze da rade cos na ten kształt napotkać w sklepach w których ceny nie przekraczają moich rocznych zarobków :P Dziewczyny mam do Was prośbę bo nie daje mi spokoju kwestia quazi :P jak bedziecie w jakims innym centrum handlowym i znajdziecie sie w poblizu quazi to zajdzcie tam prosze i zweryfikujcie czy zapach jest wszedzie tak samo odstręczający :P Jestem dosyc wyczulona na przykre zapachy, a quazi kojarzy mi sie raczej dobrze, dziwi mnie to że macie takie zdanie i prawdę mówiąc już zupełnie zgłupiałam - nie wiem czy to z moim nosem coś nie tak czy z tym sklepem ;) nibys ___ sukienke/tunike o kroju który Ci się marzy nabyłam jakies dwa lata temu w XuXu (chyba tak nazywał sie ten sklep), teraz juz go zlikwidowali z mojej galerii wiec nie pamietam. Moja jest czarna, z syntetyku. z przodu bezbarwne cekinki i drapowanie na biuscie - z braku laku ujdzie, w kazdym razie mozna ją fajnie łączyć - ze szpilkami i bizuterią szałowa na wieczór, zaś do klapek i luźnej, plażowej torby czy kapelusza na spacer po nadmorskim deptaku, ew zakładam do niej tez leginsy i jakis zakiet i jest taki luzno - miejski styl - lubie ciuchy które dają wiele możliwosci kombinowania ;) lejdi___ z tego co piszesz wnioskuje że masz wielkie szczescie jesli chodzi o makijaż :) brązowookim pasuje niemal wszystko :) a pin up juz na pewno. ja mam niebieskie oczy i zdecydowanie mniejsze pole do popisu :O zawsze marzyłam o dwóch kasztankach pod brwiami :P Twój zestaw z białym sweterkiem mi sie podoba, o czym już wiesz ale zrezygnowałabym z czerwonych butów - mam jakis uraz ;) nie mówie ze to bedzie zle wyglądało, aczkolwiek czerwone buty kojarza mi sie z okresem kiedy pare lat temu w sklepach byly same czarne i szare trzewiki a jak ktos chcial zaszalec to kupowal czerwone (innych nie bylo) i pozniej chodzily takie bociany ;) to takie moje głupie skojarzenia, ale nie moge sie ich jakos wyzbyc. jak nie chce czarnych butow tylko jakis akcent to wybieram zwykle kobalt, róż, maline, granat, lub wężowe które kocham nad życie ;) ... w zasadzie kazdy ale czerwien rzadko ;) aha nibys, zapomnialabym - kupilam ostatnio kolezance w prezencie kosmetyki z goldwell do włosów (maske i cos tam jeszcze do wlosow farbowanych, utrzymujące jaskrawosc koloru itd). ona farbuje sie na rudo od niedawna i twierdzi ze odkad zaczela ich uzywac kolor sie tak nie wyplukuje i ogolnie ze bardzo fajnie na nią podziałały - wczesniej kazde mycie glowy konczylo sie placzem i telefonem do fryzjera o kolejny termin ;) moze tez wypróbuj? na allegro maska 200ml kosztuje ok 30 zł, to o polowe mniej niz u fryzjera a efekt jest ponoc satysfakcjonujący ;) Zawsze zanim klikne 'wyślij wypowiedz' kopiuje caly tekst i wklejam w worda :P wscieklabym sie gdyby mi tak zjadlo calosc choc zdarzalo sie tak np kiedy zapomnialam wpisac nika :O polecam Wam mój patent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
witam wszystkie tego pieknego piatku ;) naszukalam sie dzis nas jak glupia, bo ten dzial zaczyna przypominac taki obrzydliwy ciucholand, same smieci z allegro nawet jakby sie chcialo poczytac o czyms to sie nie da, nie raz mam takiego zonka, ze szok.. niech sobie daja w koncu luzu,bo ja lepsze rzeczy wydaje rodzinie i wystawiam pod kontener ze smieciami .. mysle o napisaniu do moderatora z prosba o zrobienie dzialu : aukcje z allegro :) jak tam Wasze zakupy? :) cos nowego? tak sie Wam wlasnie mialam spytac odnoscnie budzetu jaki miesiecznie wydajecie na ciuchy, kosmetyki, urode ... zycze wszystkich czytajacym udanego weekendu, mam nadzieje, ze obrodzi tez w udane zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie z sensem -> dokładnie. Aż człowieka trafia bo wszystkie topiki znikają w ogromie allegrowego brzydactwa i polecanych sklepów. Nie mam nic przeciwko jeśli ktoś wklei swoje aukcje ale jeden topik i tyle ma do sprzedanie czy ktoś jest zainteresowany i koniec. Nie na każdym topiku 500 razy to samo. Poza tym rzeczy okropne, zniszczone aż wstyd mi było by żądać za niektóre pieniądze. Nie wspominając o łowcach ciucholandów którzy handlują tym później na allegro. Przepadają ciekawe rzeczy które może ktoś chciał by sprzedać. Sama mam kilka rzeczy do sprzedania i może nie trafiły by w gust wszystkich ale nie są zniszczone i sprzed miliona lat. I chyba nie ja jedna więc nawet gdyby ktoś wystawił coś fajnego to nie kliknę nie zobaczę bo oczekuje koszmaru. Błędne koło bo przez nawał aukcji nie zaglądamy na nie więc nie kupimy nic z nich a jedynie denerwują. Moderacja w kafeterii jest tak słaba że nic to nie da. Niestety. Jedyne co robić to klikać naruszenie regulaminu i ignorować gdy nie będzie to przynosić efektów umrze śmiercią naturalną. Budżet -> Stanowczo za dużo:P Jednak zarabiam więc wydaje swoje pieniądze z czystym sumieniem:P Kwoty nie chciała bym podawać. Tu na kafę często pojawia się oburzenie, oskarżanie o płytkość i próżność itp. Wole tego uniknąć. Zarabia dobrze mogę sobie na to pozwolić, rozwijam swoje inne pasje ale lubię dobrze wyglądać i kocham ciuchy i buty. szał ciałłłł -> Dokładnie. Jedna rzecz nie z tej parafii zaburzająca ten ideał która mówi to jestem ja to jest mój styl. Ja lubię ubierać się w w 2 kolorach ale kombinuje z odcieniami. Np. potrafię się ubrać cała na kremowo z brązowymi dodatkami do tego makijaż delikatny beżowo brązowy. Powinno być nudno ale nic nie tworzy ze sobą idealnego kompletu różni się odcieniem lub fakturą i coś się dzieję. Okulary przeciwsłoneczne -> 2 lata temu miałam idealne. Oczywiście tanie kupione na jakimś targu:P i co zrobiłam usiadłam na nich:P Przez moje potrzepanie zawsze żałuje pieniędzy na okulary. Gdy nosiłam korekcyjne kilkakrotnie (mało powiedziane setki razy:P) zdarzało mi się je potłuc lub połamać:P Rozważam zakup czegoś droższego tylko zastanawiam się jak dużo czasu upłynie zanim nadepnę na nie lub zostawię na plaży:P O jakim fasonie myślisz? Ja nie widzę się w modnych obecnie wydziwianych np. tych kocich. I chyba postawię na standardowe muchy w których najlepiej się czuje. jak wpadniesz na jakiś ciekawy model pokazuj:) Myślę o okularach maxmary ale muszę poczytać czy to ma sens czy zapłacę za markę czy za jakość;/ Coś takiego tylko w brązie: http://allegro.pl/maxmara-okulary-przeciwsloneczne-czarne-wysylka-0z-i1504275956.html#gallery http://pl.giarre.com/images/MAXM/large/mm1010s.jpg Quazi -> Obwącham:P:P:P:P hehehehhehe może po prostu mi ten zapach przeszkadzał czasem tak mam że niektóre zapachy działają na mnie potwornie a z 2 strony uwielbiam zapach benzyny, lakieru, rozpuszczalników itp. Najbardziej ekstremalny przykład to to że lubię zapach brutal kojarzy mi się z dzieciństwem. Zakochałam się w tych torebkach(eh ja chce imprezę na która będę mogła sobie coś takiego kupić:P) http://www.menbur.com/ XuXu -> pierwszy raz słyszę o tej marce. niestety googlowanie nie wiele dało. Tej tunik szukam już dłuższy czas bo marze o takiej bardzo dobrej jakości i koniecznie nie bawełniana ani wiskozowa. Mierzyłam wiele ale zawsze jakość była nie ta. Chce dokładnie coś takiego tylko banalna prosta http://www.mojeciuchy.pl/entityfiles/pictures/offers/pic2/med_785359.jpg tylko z takiego materiału: http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0410/img_46555de2.jpg Czerwone buty -> ja je za to uwielbiam:) Mam 2 pary czerwonych lakierek i planuje zakup kolejnych. Ja mam chroma (przeglądarkę) którego zachwalałam już na tym topiku która prawie nigdy nie pozwala mi na stratę tego co piszę. Odporna na zamknięcie zakładki, zamknięcie przeglądarki, rozłącznie neta, pomyłka w haśle, zły nick itp. wszytko pozwala mi odzyskać. Jest tylko jeden sposób żeby stracić wpis i oczywiście zrobiłam to ponownie:P Zbyt przyzwyczaiłam się do tego że tak jest zabezpieczona i przez to nie zwracam uwagi na to co klikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj pędem jak burza ;) mowie z sensem___ ja z tych samych powodów co nibys nie chcialabym podawac konkretnie jaki budżet przeznaczam na zakupy, aczkolwiek bijąc sie w pierś przyznaje, że stanowczo za duży :P tym bardziej ze jak wiecie na zakupy wybieram sie raz na jakis czas i kupuje niemal wszystko co bedzie potrzebne mi na dany sezon - buty, kurtke, torebke, ciuchy itp itd ale wyrzutów sumienia raczej nie mam :P kupowanie ciuchow i kosmetyków uważam za pewnego rodzaju inwestycję w siebie i nie uważam, aby należało na tym jakoś specjalnie oszczędzać. jedyne przejawy skąpstwa jakie sie u mnie ukazują to fakt ze nie za wszystko jestem w stanie dac duze pieniądze - przykladowo za bawelnianą, bazową bluzkę czy bokserkę do jeansow nigdy nie dam wiecej niz 30-40 zł z kolei za dobrze skrojoną sukienkę, kurtke czy wygodne szpilki w moim guście dam tyle ile mam w portfelu, odmawiając sobie pozniej innych rzeczy jesli zajdzie taka potrzeba :P taka juz jestem... nibys ___ okulary chce dokładnie takie jak Ty, typowe eleganckie muchy - chyba jedyne, które mi pasuja :P zawsze spoglądam z uśmiechem na szefową, w prawdzie ona nosi jakieś chanele na ktore mnie nie bedzie stac ale naprawde daje to niesamowity efekt, takie okulary z wyzszej polki, wbrew pozorom to faktycznie widac :) myślałam o tym żeby isc do jakiegoś optyka i tak przepatrzyc oferte, zalezy mi tez na filtrach i wlasciwej ochronie jesli mam juz dac sporo za okulary. wieczorem poszperam w necie i pokaże jakie typy mi się podobają :) XuXu, prawdopodobnie zle napisalam bo nie pamietam dokladnie sklepu ale fakt ze jest jakis malo znany, wtedy bylam pod wrazeniem tej sukienki, chcialam poczytac cos wiecej o marce i znalazlam tylko informacje ze strona w przebudowie :P pozniej zlikwidowali sklep i wszystkie informacje szlag trafił :P Moja sukienka jest na takich grubszych, kilkucentymetrowych ramiączkach i z dekoltem w szpic - calkiem ją lubię tylko materiał mnie drażni - syntetyk i to raczej nie najlepszej jakosci... :O menbur___ zakochalam sie chyba w calosci! :D wszystko pozostale co mam do powiedzenia oraz informacje uzupełniające ukażą się wkrótce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także na szybko ciekawostki z allegro (uwielbiam miss selfridge): Rozważam dla mamy ale nie jestem pewna czy jej się spodoba: http://allegro.pl/mystify-satynowa-sukienka-bufki-44-i1494432783.html#gallery http://allegro.pl/miss-selfridge-long-tunika-dzety-pudrowa-nude-44-i1495229162.html#gallery (ta jest prawie bliźniacza do mojej z monnari) http://allegro.pl/velvet-rose-zwiewna-tunika-zdobiony-dekolt-38-i1495603651.html#gallery http://allegro.pl/36-bay-sukienka-tulipan-kimono-glam-rocknew-look-i1489375383.html#gallery http://allegro.pl/miss-selfridge-nude-z-koronka-bufki-power-tunika-i1497410049.html#gallery http://allegro.pl/heaven-czerwien-maku-sliczna-38-i1497554913.html#gallery http://allegro.pl/kaliko-sukienka-retro-z-zabotem-bufki-38-40-i1497554920.html#gallery http://allegro.pl/mohito-nowa-dopasowana-drapiezna-panterka-34-i1497554912.html#gallery http://allegro.pl/js-boutique-dwuwarstwowa-sukienka-38-40-i1497554921.html#gallery http://allegro.pl/miss-selfridge-piekna-z-trenem-sexy-32-34-i1499165959.html#gallery http://allegro.pl/miss-selfridge-amerykanski-dekold-jedwab-34-i1502618973.html#gallery http://allegro.pl/platformy-obcas-czerwone-z-kokarda-miss-selfridge-i1504913595.html#gallery http://allegro.pl/zara-doctor-bag-styl-i1505072734.html#gallery http://allegro.pl/miss-selfridge-cudowna-kopertowka-i1500907031.html#gallery http://allegro.pl/miss-selfridge-bombka-nasycone-kwiaty-zip-38-i1504622705.html#gallery http://allegro.pl/miss-selfridge-super-szorty-hit-wiosna-lato-i1499202026.html#gallery http://allegro.pl/miss-selfridge-fioletowa-sukienka-rozm-36-i1497045941.html#gallery http://allegro.pl/koralowa-torebka-kokarda-atmosphere-wiosnna-koral-i1504455323.html#gallery http://allegro.pl/piorka-piora-pagony-balmain-gaga-bufy-bufki-wh-i1504940875.html#gallery http://allegro.pl/krotka-kamizelka-miss-selfridge-melange-i1504469376.html#gallery http://allegro.pl/miss-selfridge-serce-kokarda-top-japan-emo-34-xs-i1505254677.html#gallery http://allegro.pl/sukienka-miss-selfridge-sexi-asos-czarna-koronka-i1499670580.html#gallery http://allegro.pl/miss-selfridge-najpiekniejsza-wieczorowa-sukienka-i1485449886.html#gallery http://allegro.pl/wachlarz-bezowy-piora-puch-wyprzedaz-i1490557515.html#gallery http://allegro.pl/miss-selfridge-cudowna-suknia-cekiny-uk10-i1486030035.html#gallery http://allegro.pl/czarny-haftowany-wachlarz-wysylka-6-50-zl-i1455708784.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
dzisiejsze popoludnie spedzilam na lekkim :P szalenstwie zakupowym, podczas zakupow przyjrzalam sie blizej marce Tchibo i musze powiedziec, ze tamtejsze materialy sa naprawde swietne, dotykowo takie same badz lepsze niz Esprit, s.Oliver& Co., jakis miesiac temu w przyplywie wydawalo mi sie lekkomyslnosci kupilam dwie bluzki tej firmy ( bawelna i bawelna z jedwabiem), teraz sa moje ulubione "po domu" - cud, miod marzenie, wygodne, swietnie sie piora, a material wyglada na taki co wieki przetrwa :) dzis dokonczylam moje dzielo nabywajac cztery bluzki takie cienkie z dl rekawem :D juz mam plan wysortowania kolejnych zalegajacych moja szafe ubran, do tego dolecialy trzy skorzane paseczki s.Oliver cena: 120 zl kazdy- przecenione na 16 zl, biodrowki granatowe Esprit 160 zl przeceniona na 20 zl, jestem padnieta jak suslica i zadnych!!!! zakupow wiecej nie przewiduje chyba ze w lapki wpadnie jakas koszulka do spania, bo takiej od wiekow szukam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z sensem
szal ciall w moich kategoriach jestes rozrzutna :), bo moja granica tolerancji za bokserke konczy na jakims 20-25 zl i zadna sila tego swiata nie zmusi mnie do ustepstw chyba, ze ta to raczej taki top z nadrukami itd to wtedy co innego, granicy nie ma u mnie za to wcale w obuwiu, moje najlepsze buty kosztowaly 1600 zl marka 25x-prada, wieki temu, a buty sa nadal w super stanie, wiec sie oplacalo..ogolnie szukam obuwia ze skory do 100 zl i wylacznie rpzeceny, poza taka sytuacje jak "zachoruje na cos"- patrz wyzej ;P jestem zdania, ze kazda kobieta musi porzadna torebke i buty, reszta moze byc taka sobie, byle czysta i schuldna, ale te dwie rzeczy to pierwsze a , ktore wieszam oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heidiii_
Witajcie dziewczyny :) ostatnio w Zarze wpadłam na te buty i od razu wpadły mi w oko, są z nowej kolekcji i (ku mojemu małemu przerażeniu) kosztują 170 albo 180 zł. Z kupnem poczekałabym jeszcze, bo może ( w co wątpię) cena się obniży, ale boję się, że albo zostaną wykupione i nie będzie mojego nr albo już nie będą nigdzie dostępne w późniejszym czasie... Co o nich sądzicie? Warto w ogóle zawracać sobie nimi głowę i zaszaleć wydawając na nie taka sumę? Czy szukać tańszych odpowiedników, zwłaszcza ze sezon się zaczyna i podobnych butów będzie sporo. http://files.students.ch/uploads/2011/01/31/zara_buty_wiosna_2011_kolekcja_damska_9.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;) nibys___ nie slyszalam nigdy o firmie miss selfridge, ale prezentuje sie ciekawie - pogooglowałam i jestem pod miłym wrażeniem - szczególnie niektóre buty wpadły mi w oko, mają np w ofercie niewysokie szpilki ze szpicem bez platformy które zamierzałam sprawic sobie na wiosnę w zastępstwie za baletki, np cos takiego http://media.missselfridge.com/wcsstore/MissSelfridge/images/catalog/51P07GPNK_large.jpg chcialam takie do biegania po miescie na codzien, moze niekoniecznie z zamszu ale fason mi calkiem odpowiada. Z Twoich linków podoba mi sie oczywiscie sukienka Mohito w węża (:D) a takze kilka krótkich sukienek z drugiej połowy linków. Świetne wrazenie zrobiły też na mnie torebki kopertówki, szczególnie ta z piórami - super! Kiedys byl tu topik gdzie dziewczyna miala sukienkę na jedno ramie ozdobioną identycznymi piórami i także bardzo mi sie podobała, pytałam ją gdzie taką nabyła jednak topik zaginął gdzies pod spamerskimi tematami :O Okulary w moim typie: (te pierwsze szczegolnie, w takim ksztalcie oprawek jest mi najladniej niestety cena...) http://moda.allegro.pl/gucci-2931-okulary-przeciwsloneczne-i1484830654.html http://moda.allegro.pl/ray-ban-rb-4101-jackie-okulary-oprawki-sloneczne-i1494938028.html http://moda.allegro.pl/maxmara-okulary-przeciwsloneczne-czarne-wysylka-0z-i1504275956.html http://moda.allegro.pl/okulary-marc-by-marc-jacobs-mmj-121-s-2-kolory-i1489880834.html http://moda.allegro.pl/chanel-stylowo-i-z-wyrazem-chanel-i1504529266.html http://moda.allegro.pl/armani-exchange-nowe-usa-okulary-przeciwsloneczne-i1504953695.html http://moda.allegro.pl/okulary-przeciwsloneczne-marc-jacobs-nowe-i1505076469.html http://moda.allegro.pl/dg-8063-501-8g-dolce-gabbana-okazja-i1495417567.html i wiele, wiele innych w tym stylu, wolałabym jednak zeby cena nie przekraczala 300 zł :P mowie z sensem___ ja w zasadzie za zwyklą jednokolorową bokserke takze daje jakies 19,90 jednak pomyslalam bardziej ogólnie - mam słabość do różnego rodzaju ozdobniaków - przestrzennycgh kwiatów, perełek, łańcuszków itp - zwykle za takie "luksusy" trzeba doplacic te 15-20 zł ;) jesli chodzi o zakupy za horrendalne sumy przekraczające tysiąc zł to stanowią dla mnie niebezpieczenswto jesli wpadne na cos takiego pod koniec nieudanych zakupow, kiedy nic nie znajde, kupie tylko pare pończoch czy pierscionek i na koniec męczącego dnia w CH objawia mi sie to cos :P ale staram sie panowac nad tym i wchodzic do "zakazanych" butikow na samym poczatku zakupow kiedy jestem sobie jeszcze w stanie przetlumaczyc ze znajde jakies zamienniki ;) na buty tez nie żałuję ale bardziej na kozaki niż czółenka czy sandaly. mam taką świadomosc ze kozaki mam zwykle dwie góra trzy pary a tak naprawde na codzien jedne i muszą być fest, niezniszczalne ;) czółenek, szpileczek, open toe kupuje calymi torbami wiec moge sobie pozwolic na niższą jakosc bo niektóre ubiore gora dwa razy w sezonie. Heidiii_ ___ podobają mi sie te buty, szukam podobnych tylko na cienkiej szpilce i troche wyższych. 180 zł za skórzane buty to nie jest az tak duzo, zerknij na oferte kazara czy venezji - tam to dopiero wymiatacze cenowe :O wprawdzie wyczytalam gdzies ostatnio ze gladiatorkowy model sandałów jest juz niemodny ale mnie w zasadzie dopiero w tym sezonie zaczął interesować i nie zamierzam z niego rezygnowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heidiii__
Właśnie ja mam tak, że jak się w czymś 'zakocham' to muszę to mieć. Tylko to musi być rzecz, której akurat potrzebuję. A właśnie gladiatorki są butami, które muszę mieć w tym sezonie :) Mam jedne sandały Kazara i dałam ponad 200 zł ale to tylko dlatego, że innych podobnych nigdzie nie było, a potrzebowałam akurat takie na 'wielkie wyjście'. W sumie 180 zł to nie dużo, ale dla osoby, która ma ograniczony budżet, może być małym problemem :) Kurcze, im dłużej na nie patrze, to tym bardziej jestem nimi oczarowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidiii_ ___ jeśli tak bardzo Ci sie podobaja i jesteś zdecydowana że to Twój tegoroczny 'must have' to kupuj :) wyobraz sobie ze kupilabys tansze buty, przykladowo za 130 zl a do tego ze dwie bawelniane bokserki za dwie dychy (prawdopodobnie cyklicznie zaopatrzasz sie w podobne "pierdołki" ;) ) - wychodzi niemal na jedno a sama pomysl jak latwo zaoszczedzic odmawiajac sobie tych prostych zwyklych codziennych spraw jak chociazby pięćdziesiąta bawelniana bluzka itp itd - ja tak zawsze kombinuje kiedy waham sie nad czyms droższym :) poza tym jestem zdania ze buty jesli maja byc wygodne i dobrze wykonane muszą troche kosztowac, a 'mowie z sensem' słusznie zauważa kilka postów wyżej że buty i torebka to główni prowodyrzy dobrego pierwszego wrazenia, na reszcie garderoby latwiej zaoszczedzic i dobrze wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okulary przeciwsłoneczne -> zgadzam się szał ciałłł. widać wręcz dramatyczną różnice. Okulary z wyższej półki można poznać po jednym rzucie oka. Te prawdziwe chanele są tak pięknie wykonane. Szkoda że ich ceny są do bijące jeszcze gdyby były po tyle co na allegro (400-600zł) można by to przełknąć jednak to zbyt piękne aby było prawdziwe. Znaczy jasne z x kolekcji wstecz będą tyle kosztować jednak bałabym się kupić ich na allegro. A outlety takich marek w Polsce mają kosmicznie zawyżone ceny. Szukam dokładnie takich jak ty. Te pierwsze gucciego ideał:). Chyba zdecyduje się na max mary rzadziej podrabiane i troszkę tańsze:P Te które polazłaś mnie zaciekawiły i cena bardzo przystępna. Ciekawe tylko czy oryginalne. Sprzedawca ma jeszcze 2 tez interesujące: http://moda.allegro.pl/maxmara-okulary-przeciwsloneczne-czarne-wysylka-0z-i1505484962.html#gallery Zastanawia mnie tylko jedno dlaczego tak mało jest brązowych? miss selfridge -> Ja zakochałam się w tej marce gdy przypadkiem kupiłam szorty na allegro. Ich jakość mnie zaszokowała zapłaciłam śmieszne pieniądze a teraz należą do moich najukochańszych:) O ile pamiętam to chyba taki sam typ sklepu jak asos całkowicie internetowy ale nie jestem tego pewna. A sukienka o której piszesz to właśnie miss selfridge miałam na nią chrapkę:) http://www.snobka.pl/artykul/10022/sukienka_miss_selfridge To jest jedna z marek która sprawia że moje serce bije szybciej:P Ich super seksowne sukienki mówią do mnie kup mnie dokładnie jak te z asos:P http://media.missselfridge.com/wcsstore/MissSelfridge/images/catalog/b_26G26GBLK_2_large.jpg http://media.missselfridge.com/wcsstore/MissSelfridge/images/catalog/18G48GNVY_large.jpg http://media.missselfridge.com/wcsstore/MissSelfridge/images/catalog/b_34C20GBLK_large.jpg http://media.missselfridge.com/wcsstore/MissSelfridge/images/catalog/b_26G31GBLK_large.jpg http://media.missselfridge.com/wcsstore/MissSelfridge/images/catalog/34C13GMUL_large.jpg http://media.missselfridge.com/wcsstore/MissSelfridge/images/catalog/b_18G33GNDE_large.jpg W czerwcu idę na wesele czuje że będzie trudny wybór:P Tchibo -> nigdy tam nie zaglądałam. Zawsze mam wrażenie że takie marki od wszystkiego są jak to mówią do niczego. Po takiej rekomendacji zajrzę tam przy najbliższej okazji:) Zwykły bawełniany top -> Normalnie jestem wstanie wydać na niego max 20 zł (preferuje mniej:P 10zł to ta cena za która kupuje nie zastanawiając się). Gdy miała by coś super w sobie np. kolor, wzór lub była by to genialna bawełna wtedy trochę więcej ale max 30 zł i to z oporami. Ostatnio oglądałam zwykle bokserki w monnari i jak zobaczyłam cenę chyba 50 zł to mało nie padłam na zawał. Okej w dotyku super bawełna mięsista gruba jednak 50zł??? za zwykłą bokserkę? A właśnie dziewczyny od wielu sezonów szukam takich bluzek jak ta różowa: http://static.fashionnow.pl/upload/xinha/poradnik_light_1.jpg Aplikacja nie musi być tak wystarczy koronka. Chodzi mi o jedwab lub dobrej jakości satynę kiedyś był na nie boom a teraz zniknęły z rynku. Znajduje jedynie jakieś tandetne brzydactwa z cekinami. Wiecie gdzie można kupić takie bluzki niewielkie pieniądze? mowie z sensem-> zazdroszczę butów prady.:) Samego posiadania butów od projektanta. Mój plan posiadać 3 rzeczy z najwyżej półki buty, torebkę i sukienkę. Mówiłam wam o moim ślubnym planie? Buty -> Kiedyś łasiłam się na tanie obuwie (np. ccc lub noname) jednaka później doszłam do wniosku że dość że szybko się niszczą to jeszcze koszmarnie się w nich chodzi;/ Przerzuciłam się na outlety i mam buty znośniej jak dla mnie jakości i odpowiedniej wygody chodzenia za niewiele wiecej. A co najważniejsze nie zmieniam butów co sezon jak wcześniej. Ceny: - za wszelkiego rodzaju płaskie lub sportowe obuwie nie zapłacę więcej niż 100zł - baletki, zwykłe japonki i sandały max 60 raczej 40:P - kozaki na obcasie max 250 zł płaskie max 150 zł - wszelkiego rodzaju buty na wysokim obcasie 200zł Właściwie zaopatruje się tylko w 2 sklepach zara i venezia. W buty zary na wyprzedażach (w tym roku kupiła np. krótkie kremowe saszki za 59 zł przecenione z 200 zł) i allegro (moim rekordem był zakup koturn za 20 zł) a venezi w outlecie. Heidiii_ -> A masz może jakieś buty z zary? Ja bardzo lubię buty zary jednak nie wszystkim podchodzą bo są dość twarde.Ja sobie je chwale w przeciwieństwie do ciuchów z butami zary nie miałam żadnych wpadek.(jak pisałam wyżej kupuje je nawet przez allegro i nie trafiłam jeszcze na takie które nie spełniały by moich wymagań). Jakie inne marki lubisz? Piszesz o Kazarze oni maja dużo "miększe" (nie wiem jak to inaczej określić) buty i boję się że możesz narzekać na zare która jest duzo bardziej toporna. Z 2 strony kazar przynajmniej z moich doświadczeń ma buty gorszej jakości (jak ktoś kiedyś napisał buty do chodzenia po dywanie:P). Obniżki raczej nie będzie przynajmniej do wyprzedaży czyli do czerwca a i tak modele z początków kolekcji zazwyczaj nie docierają do niej zwłaszcza że 180 zł to jak na standardowe ceny butów w zarze to dość mało. Pewnie pojawią się na allegro ale niestety dopiero w następnym sezonie a chyba tyle nie chcesz czekać. Jeśli ci się bardzo podobają to tak jak pisze szał ciałłł kupuj odmówisz sobie jakiegoś topu, bluzki, czegokolwiek i wyjdzie na to samo. Jak nie robisz zakupów ubraniowych to zamiast tego koniec z batonikami na miesiąc i będziesz mieć czyste sumienie że nie wydałaś więcej niż chciałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także bałabym się zamówić okulary przez allegro - raz, że ryzyko podróbki, dwa że póki nie przymierze i nie poczuje sie jak trzeba nie będe wiedziała czy to aby na pewno to co chce miec za tą kwotę. wielokrotnie mialam sytuacje kiedy mierzylam od niechcenia okulary ktore wizualnie nie wyróżniały się niczym szczególnym, a na moim nosie wyglądały naprawde super tak wiec takie rzeczy trzeba mierzyc i ogladać się z każdej strony. max mara ma faktycznie fajne propozycje i bardziej przyzwoite ceny, ale trzeba by sie bylo dowiedziec jak z filtrami itp, czy aby przypadkiem ich cena nie idzie tylko w parze z marką, a nie z odpowiednią ochroną - myślę że to także jest ważne w przypadku droższych okularów, nie tylko aspekty wizualne - płacimy, to miejmy ;) Co do braku brązowych propozycji odnosze wrazenie ze to tylko i wyłącznie kwestia mody, od kilku sezonów widze wielkie czarne, nieprzejrzyste binokle na nosach gwiazd, taki synonim trendu od jakiegos czasu - kiedys dla odmiany były niemal same brązowe, nie wiem czy pamietacie, zaraz po szale na te przezroczyste przypominające maski spawalnicze ;) dla mnie to nawet na plus bo czarne bardziej mi się podobają i chyba bardziej do mnie pasują ale jasne blondynki o bladej cerze czy nawet rude jak nibys mogą nie byc pocieszone ;) raaaany nibys, odkryłaś ameryke z miss selfridge! im dłużej ogladam, tym bardziej jestem w zachwycie, masz racje sukienki porównywalne z asosem a niektore nawet lepsze. ta z piórami to dokładnie ta o której myslałam :) teraz to dopiero bede miala zawirowanie glowy... :P moją uwagę najbardziej przykuwają opcję asymetrycznych mini z ozdobniakiem, np http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/63c42e7f018c8ff3.html lub mała czarna z tiulowymi prześwitami - coraz bardziej czuje ze powinnam taką mieć :P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/59233efa0d55771d.html jesli chodzi o jedwabne bluzki to ja takze trafiam raczej na cekiniaste chachołki zamiast czegos porządnego, jestem jednak troche w tyle jeśli chodzi o zaopatrzenie sieciówek wiec moge o czyms nie wiedziec, jakis pogląd na ten temat bede miala chyba dopiero w maju :( nibys, ja nic nie wiem o Twoim ślubnym planie ;) wnioskując po wypowiedzi będzie sukienka od projektanta? :):D łaaaaaał! Także kiedyś kupowałam buty no name, ale dość szybko zdałam sobie sprawe ze zwyczajnie mnie na to nie stac. Raz że obcierały jak diabli doprowadzając moje stopy niekiedy do naprawde oplakanego stanu, dwa ze niszczyly sie na potege, trzy ze odparzaly latem a pękały lub rozklejały sie zimą, a cztery ze jak juz zaczelam kupowac wyzsze szpilki to i tak konczylam z placzem w venezii bo nie dalo sie w tym chodzic :O tylko pozornie moze sie wydawac ze oszczedzamy na takich butach, dobrym przykladem jest moja kolezanka ktora rownolegle ze mną kupowala tej jesieni płaskie ofecerki. ona wybrala jakies bodajże z deichmana, a ja skórzane, jakiejs włoskiej firmy której teraz juz nie pamietam. w kazdym razie ja w swoich przebiegalam calą zime - mrozy, śniegi, chlapa i nawet w glowie nie miesci mi sie ze moglyby przemakac, pekac czy cokolwiek, prawdopodobnie obskocze w nich jeszcze przyszly sezon a jesli mi sie nie znudzą to i nawet ze dwa nastepne ;) ona z kolei do wiosny zdazyla kupic jeszcze trzy pary innych tanszych bo poprzednicy sie doslownie "rozpadli" :O koniec koncow zaplacila sporo wiecej niz ja i jest wciekla jak osa no ale sluchac mnie nie chciala, mysle ze na przyszly sezon bedzie juz myslala bardziej zapobiegawczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×