Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

Gość majkamarzycielka@gmail.com
A ja myślę coraz poważniej o otwarciu Galerii/Pasażu dla kobiet. Tam będzie wszystko czym się kobiety interesują. Ale ze względu na kryzys myślę tez o dziale z tania markową używaną odzieżą, z specjalnym działem dla puszystych kobiet. Może ten pomysł ma sens ciągle biorę wszystko za i przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lejdi:) ja także nie wiem:P jak tam udało się z pracą? oj pochwale się jednym moim nowym nabytkiem ma 4 kołka i jedźi:D wreszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super gratuluje :) a zdradzisz jakies szcegoly :)?? hmm no ja dalej prace dorywcza kontynuuje, bo rozklad jazdy uczelnianej nie daje mi mozliwosci pracy na pelen etat gdziekolwiek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także się ciesze:) jest małą zgrabna grafitowa(tak mam nazwany kolor ale to złoty grafit) lekko sportowa i to kobieta:) u ciebie na uczelni nie ma przekładania zajęć na wczesne ranne lub późne wieczorne godziny? u mnie cały 4 i 5 rok zajęcia były albo o 7:30 albo po 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zapewne tworzycie zgrany duet :) nie, moja uczelnia nie dostosowuje sie do studenta, mam zajecia np od 12-17.... o przekladaniu nie ma mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
not student friendly :P choć z drugiej strony nie cierpiałam wstawania na 7:30 12 jest dużo bardziej przyjemna jeśli chodzi o pobudkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pracy mam na 6 :) potem na zajecia lub odwrotnie, najpierw na zajecia a potem do pracy, generalnie w domu juz tylko nocuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow. mocny maraton. podziwiam. ja 3 miesiące pracuje około 12 h dziennie lub dłużej i już umieram na dłuższą metę nie dała bym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem nie ma sie wyjscia... no ja tez dlugo pwnie tak nie pociagne wiec poki co korzystam ze swoich sil :) zanim opadna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ap ropo babskich programów oglądasz polskie americam next top model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpocznij :)? oj chcialabym ale pracuje 7 dni w tyg ;/ hmmm czy ogladam? w sumie to tak... czesto na jakas powtorke sie lapie, ale nie ogladalam nigdy american top model, raz chyba tylko fragment wiec nie mam porownania, ale te nasze modeleczki sa troszke zalosne, a ostatnia sesja rozbierana byla dla mnie totalna porazka nie jestem zbyt pruderyjna osoba ale majac 19-20 lat nie cchialabym aby cala polska ogladala mnie nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi - sic! http://vod.onet.pl/top-model-zostan-modelka,6135,serial.html ja amerykańską wersje oglądałam dla photoshopa (nowe sztuczki) i tyry (chciałabym umieć zmieniać swój wygląd tak jak ona) polska wersja w porównaniu z angielską jest żałosna. Krupa tyra hehehehe śmiech, Mr. and Mrs. J - Piróg i Mielcarz o co chodzi? Sensu istnienia w tym programie pani Korwin Piotrkowskiej nie widzę? Wszystko jest mocno zagapione np. sesja o której mówisz była w 2 odcinku obecnej serii w USA dokładnie taka sama. Także manekin i także po 1 ciuchu. co do samego rozbierania lejdi nie chcesz być także modelką prawda? cóż modelka musi się rozbierać, lekarz musi oglądać krew, hydraulik czasami popaprać się w syfie taka praca. one mają szanse jedną na milion i nie mogę znieś ich żalu i płaczu jakie to trudne. co one głupie były że jako modelki nie będą się rozbierać? Same wypowiedzi są grubo naciągane pod publiczkę. Jasne ja tez bym miała problem z rozebraniem się na wizji ale hello ja nie chce być modelką. Jak by mi ktoś dawał szanse na wymarzony zawód i stanowisko od razu bez żmudnej pracy była bym wstanie zrobić dużo więcej niż to. praca, pasja, kasa i marzenia były by bardzo wielkim motywatorem. poza tym nago to widziała je tylko ekipa a my dostaliśmy materiał pocięty i odpowiedni. co do samych modelek to jest kiepsko właściwie widzę tylko 3 które mają szanse reszta przyjechała wystąpić w telewizji lub jest modeleczkami w swojej wyobraźni gdy to mieszenie ładnych sukienek i robienie 1 miny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaxxx
Witajcie, co do tego programu, to ja też nie jestem zachwycona efektem ostatecznym. Obejrzałam 2 odcinki i powiem Wam, że to wszystko wydaje sie takie sztuczne. i nie mówię nawet tak bardzo o wyglądzie tych dziewczyn, co o szopce, która sie odgrywa dookoła. Strasznie dużo pokazają mało interesujacych scen, a brakuje mi pięknych zdjęć tych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgosiaxxx -> zgadzam się z tobą amerykańska edycja jest dość sztuczna i zrobiona na show jednak mogę to im wybaczyć ze względu na to że jest to tak typowo amerykańskie. jednak w polskich realiach co najmniej dziwne i głupie. zadania wymyślone na efektowne wyglądają jak kiepskie efekty specjalne w filmach lasy b;/ i opowiadania dziewczyn (np. mamy z dzieckiem) na naciągane żeby coś powiedzieć żeby było coś więcej. ;/ poza tym sesje co to ma być nude show? okej modelka musi się rozebrać ale nie na każdej sesji o co chodzi? brakuje mi dziewczyny plus size. kogo obstawiacie? Ja Nicole (tą z przerwą między zębami). Pod względem urody nie jest według mnie na topie jednak chyba w modelingu nie chodzi o śliczna buzie. Wydaje mi się że jest bardzo plastyczna i w każdej sesji potrafi się odnaleźć i ie gra jedna mina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nibys no modelka to moze i chcialabym byc ale warunki fizyczne nie te :P:P:P ok ja sie nie wypowiadam o swicie modelek bo go nie znam, ale czy pokazywanie sie nago jest wpisane w ten zawod?? no moze. ale to narazie jest tylko durny program tv i na miejscu tych dziewczyn pewnie bym rownie mocno to przezywala, bo nie ukrywajmy pokazu mody nie oglada tyle osob co komercyjnego programiku w tv mi ta ze szpara sie nie podoba toptalnie a ta co byla przykuta do drzewa ma dziwna twarz... moje faworytki to kasia blondynka z krk ma piekne oczy (tak wiem to nie jest powod do tego aby zostac modelka ale fascynuja mnie :P), i ta co jest wegetarianka a pozowala z kawalem miecha, ma cos w twarzy co przykuwa moja uwage :) i sliczna dziewczyna jest pamela, ale modelki z niej nie bedzie natomiast tipsiara to totalna porazka, nie mam pojecia co ona robila w tym programie, tak samo niejaka zula- poziom kultury utknal gdzies na dnie, ta matka polka emilka strasznie mnie irytuje- na kazdym kroku jes podkreslany fakt ze ma dziecko i ze ona RODZILA- tak to niesamowity wyczyn zwlaszcza gdy sie jest kobieta ech :D ta tancerka gogo to heloł? nie wiem co ona tam robi... i te zadania typu chodzenie z ksiazka na glowie lub po jakiej tasmie na wysokosci... i do kazdego jest dorobiona ideologia masakra :D w stylu praca modelki jest stresujaca dlatego teraz bedziecie chodzic po tasmie i zobaczymy ktora sobie poradzi z tym... ech zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi -> ja nawet gdybym miała ciało modelki(te dodatkowe centymetry wzrostu:P) nie chciałabym. stanowczo no nie miejsce dla mnie. wystarczyło mi pozowanie do jednego zdjęcia żeby upewnić się że a) nie umiem b) nienawidzę pozować. strasznie to męczące i nie komfortowe. czułam się bardzie jak idiotka niż jak ładna kobieta. co do nagości w dużym stopniu tak. co innego że w programie zrobili z tego wielką szopkę;/ nie dziwie się im że panikują jednak hmmm patrz na amerykańską edycje tam wyglądało to całkiem inaczej. co do Nicol (szpary) to także z urody mi się kompletnie nie podoba. jednak wydaje mi się że ona ma największy potencjał ze wszystkich. zresztą zobaczymy co będzie dalej. Kasia to 2 moja faworytka :) choć mam wrażenie że będzie kiepska na wybiegu. mam nadzieje że is mylę. co do wegeterianki to nie widzę w niej modelki poza zdjęciami. na zdjeciach modelka poza nimi uuu? gdzie to wszystko ucieka. do matki polki mam podobne uczucia jak ty bleeeh. pamela jest śliczna dokładnie taki typ urody który podziwiam zawsze. i jeszcze problem z rozmiarem bo jest za duża na normalny rozmiar modelki a za mała na pluse size. jeśli schudnie straci dużo. jest piękna tylko nie modelka... tipsiara była okropna. choć na sesji z robakami świetnie wyszła jednak to nie ta twarz. jak najbardziej zgadzam się ze wszystkimi dziewczynami któe odpadły nie nadawały się. tancerkę gogo polubiłam za to od razu. piękny uśmiech bardzo miłą urocza tylko że nadaje sie co najwyżej do reklamy proszku do prania. zadania sa kompletnie z dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tancerka wlasnie chodzilo mi o to ze nie nadaje sie na modelke, ale jako osoba jest bardzo urzekajaca :) tylko juz tego nie dopisalam :p faktycznie reklama jakiejs margaryny czy proszku bylaby dla niej idealna :) tipsiara z robalem, fakt swietnie wychwycony moment i dobre zdjecie ale pozatym... nie bede komentowac, jeszcze niezla jest ta laska co taplala sie w ciescie ale zdjecia takie sobie... szkoda myslalam ze bedzie z niej lepszy material do kstaltowania, aha podoba mi sie tez paulina papierska, pozowala w futrze, jest piekna, ale gten placz o futrzaki taki ech naciagany, nadal nie rozumiem tej futrofobi, jak wcinaja miecho to jest ok tak?? dziwia mnie tacy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdi -> dokładnie mam coś w sobie co sprawia że od razu ją lubisz:) paulina papierska (nie wkurza cię jak krupa wypowiada jej imię aaa...) pierwsze wrażenie ta dziewczyna piękna cudo na zdjęciach będzie wyglądać bosko i jakoś tak sobie. identycznie bez życia. zobaczymy może coś się zmieni później. sama futro fobia była jakaś dziwna chyba tylko po to żeby coś powiedzieć.;/ sama lubię futra i chciałabym mieć kilkanaście. jeśli ktoś jest przeciwny spoko jednak wycie o tym że to tak jakby mnie obdzierali ze skóry że he? niepotrzebny dramatyzm. dziewczyną od robienia ciasta hmmm jakoś mnie nie przekonuje. podobało mi się obcinanie ciuchów przez wolińsiego dobre:) fajnie pokazało jak zmienia się sylwetka zależnie od fasonu ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba napisalas wlasnie co bedzie w nastepnym odcinku :) tak wiec jeszcze tego nie widzialam :P hehe tez zauwazylam to PPPaulina PPPapppierska :D fakt ona ma ciagle jedna mine, ale.... ania rubik ma wiecznie otwarte usta :D jakos nie rozumiem jej fenomenu ale coz ja sie nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdi -> nie w tym ostaniom (rozbieranym) to było przy ocenie. akcent krupy jest straszny. lubię jej wstawki po angielsku ale jak zacznie po polsku amerykanizować ... aaaa... dokładnie masz racje z anją zawsze te otwarte usta. co 2 zdjęcie z ta samą miną. ogólnie je jestem jej fanką także nie kumam o co chodzi? jednak skoro ma okazje i pracuje życzę jej jak najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×