Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

Gość hej ty anxipanxi
na innym topicu jechałaś po skórkowych kurtkach tu na jednym ze zdjec też taka masz, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdi: Jeśli już po 10minutach chodzenia i to w domu, buty przemęczyły Twoje stopy, to zdecydowanie są źle wyprofilowane. Zawsze warto po sklepie pochodzić kilka minut, jeśli już w skepie są niewygodne, to nigdy nie kupuję, choćby były niewiadomo jak piękne ;) Poza tym częsciej decyduję się na modele z platformą z przodu, które zmniejszają odczualną wysokość buta, i odciążają śródstopie, a co za tym idzie są wygodniejsze. Co do wyprzdaży, uwielbiam ten czas .. choć można sobie zszargać nerwy, wszędzie porozrzucane rzeczy, kolejki i tłum bab w kazdym sklepie :P ale niskie ceny to wynagaradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wkręcam się w topik :P zauważyłam, że najlepsze okazje są gdzieś tak pod koniec stycznia :classic_cool: baby na wyprzedażach zachowują się jak dzikie zwierzęta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzikusy w dżungli :D ale czasem jest o co powalczyć :DD pierwsze poświąteczne wyprzedaże to ściema, najlepsze kąski zostają na sam koniec właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello :) ja mam ostatnio malo czasu :P wybylam dzis na zakupy, chcialam zapelnic lodowke- ale przy okazji w sklepie obok wyczailam kolczyki i buciki z wloczki dla mego dzieciecia :P lakierki, w sumie na codzien nie nosze butow na obcasie, tez cenie sobie wygode. Na spacery zakladam obuwie sportowe (zawsze sa dobrane do pogody, albo cieplejsze, albo takie z ekstra malymi dziurkami, przewiewne), badz w lato jakies wygodne klapeczki. Piszesz, ze nie wiesz jak mozna pogodzic wygode i mode- ale przeciez nie trzeba byc calkowicie ubranym w modne ciuchy, wystarcza na przyklad dodatki.Kupujesz powiedzmy fioletowa spodnice (w ciemnym kolorze), do tego zakladasz jakas bluzeczke, dobierasz apaszke w odpowiednim kolorze (czyli tu np. do tej spodnicy), zwykle czarne czolenka na 4 cm i masz ubranie do pracy do biura ;) Lejdi, tez sie kiedys zastanawialam gdzie sie podzialy nibys, rewelacja i inne babeczki,bo nasz topik jakos tak niespodziewanie zakonczyl zywot... Hm, jsli chodzi o wyprzedaze, to oczywiscie fajna to sprawa- ceny kusza, ale 10-metrowe kolejki przy kazdej przymierzalni juz nie ;) I w wiekzosci zostaja same duze rozmiarowki... hm, dziewczyny, macie jakies doswiadczenie z butami Lasockiego? Jesli chodzi o moj styl, to raczej mam prosty. Bawie sie zazwyczaj modnymi kolorami. Wiele rzeczy, gdy ogladam np. w gazecie, podoba mi sie, ale wiem, ze w tym niezbyt pieknie bym sie prezentowala. Najwazniejsze moim zdaniem w modzie jest to, by czuc sie swobodnie i ladnie i schludnie wygladac :) kador bez jador, fajnie to opisalas, ale tak faktycznie jest :P sorry, ze nie uzyawm polskich znakow, ale nie mam polskiej klawiatury. ALe zauwazcie, ze czasem te wyprzedaze to sciema- wystarczy dobrze przyjrzec sie karteczkom przy ubraniach- czasem jest tak, ze ceny zostaje wbita i od razu firmowo przekreslona, obok jest "nowa" cena- a nam sie wydaje, ze zlapalysmy niezla okazje. Oczywiscie w wielu sklepach sa prawdziwe wyprzedaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxipanxi- nie napisałaś czemu właściwie pozbywasz się tych bucików :) jak kupowałam swoje szpilki (nie są bardzo wysokie- 8cm) to wydawało mi się w sklepie, że 'dam rade', wyszłam w nich chyba raz na dłużej i... dłużej nie mogłam :P od tamtej pory w nich nie chodziłam, aż do dziś, no ale zrobiły się jakieś mega niewygodne;/ dziwne bo jak kupowałam to nie odczuwałam tego... I-want- i buty opisane powyżej to właśnie lassocki, co dokładnie chcesz wiedzieć? te akurat są niewygodne, mało w nich chodziłam więc są w idealnym stanie, ale posiadam jeszcze jedne szpilki lassockiego, są troszkę niższe i bardzo wygodne :) w lecie chodziłam w nich często, jak narazie nic się z nimi nie stało. Ja właśnie chodzę na wyprzedaże o takiej porze jak teraz czyli po 20 stycznia :) jak mam możliwość to udaję sie na zakupy przed południem i nie zdarzyło mi się jeszcze stać w kolejce ani do kasy ani do przymierzalni :) a z rozmiarami nie mam problemu bo posiadam te większe więc wszystkie m i s znikają a L i XL zostaje :) legginsy uuu uuu- ja zaopatruję się właśnie na wyprzedażach, dziś kupiłam sweter w cubusie za 37 zł, przeceniany już był 3 razy, pierwotna cena to 149 zł- za taką nigdy w życiu bym go nie wzięła, za niejeden sweter na bazarku trzeba zapłacić więcej niż 40 zł, a poza tym większość rzeczy "z metką" mam z sh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi, wlasnie chcialam wiedziec, czy sa wygodne, czy sie dobrze nosza i czy jakosc do ceny sie zgadza :) ja nosze normalnie rozmiar s(chociaz w niektorych firmach m), ale po ciazy zostaly mi 4 kiloski i jakos nie chca mi "zejsc", no ale moze jak sie za siebie wezme, to mi sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I_want- wszystko zależy od rodzaju buta :) w jednych szpilkach lasockiego chodzi mi się dobrze, dałam za nie 130 zł- kupiłam tylko dlatego, że potrzebowałam dokładnie takich butów "na już", później były przecenione na 99 zł- czy są warte swojej ceny, hmmmm nie wiem, są wygodne. Za drugie, te w których właśnie nie chodzę dałam ok. 160 zł i teraz myślę, że dostałam zaćmienia umysłu pod wpływem uroku tych butów (subiektywne odczucie :P) bo w głowie miałam 1000 zestawów, z którymi będę nosić te buty no i teraz leżą bo nie jestem w stanie w nich chodzić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"legginsy uuu uuu - skąd macie kase na te markowe ciuchy ?" eee... pracujemy i zarabiamy? :-> można jeszcze wyrywac babciom torebki w ciemnych uliczkach, ale zimą to tak nie teges troche, zimno, rece marzną... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ;) Można się wkręcić? Jak widzę wszystkie z was są zorientowane w temacie , mam pytanie wie któraś z was gdzie można kupić butki oxfordy brouge http://img.szafa.pl/uploads/clothes/c1/d1/d186/1239601/1253564228.jpg http://img.szafa.pl/uploads/clothes/c1/d1/d186/1239601/1253564081.jpg szukałam na allegro ale tylko niebieski znalazłam jakby ktoś pomógł będę niezmiernie wdzięczna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gud cud
Mam pytanie czy któraś z was wie gdzie można kupić spodnie goodies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja z kolei zapytam
czy widzialyscie moze w jakims sklepie bluzeczki w panterkę ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, mam czas dla siebie :) to teraz moge polazic po stronach internetowych i poszukac jakis ladnych butow :) ludowa witamy :) ale niestety nie wiem, gdzie takie buty mozna kupic :( widze, ze topik powoli sie rozkreca... a ja z kolei pytam: na pewno widzialam bluzeczki w panterke w colloseum http://www.colloseum.net/ wejdz w fashion, potem tops i blouses, to zobaczysz czy ci sie podoba ;) i ostatnio widzialam sukieneczki w kolorze szarym i zielonym w panterke w pimkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja z kolei zapytam
dzieki, popatrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja z kolei zapytam
a jakies sklepy co są np w koszalinie lub w gdansku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie wiem, jakie sklepy sa w koszalinie badz gdansku, musisz przejsc sie po sklepach i popytac. a w ogole to musze porobic zdjecia moim sukienkom (na okazje, albo na przyklad na wesela) bo mam chyba ze 4, kazda mialam raz na sobie i tak mi wisza w szafie. A wiem, ze juz ich nie zaloze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja z kolei zapytam
dzieki w ogole za pomoca, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze, dopiero teraz zauwazylam, ze pisze bez ladu i skladu no coz, zwale to na pore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z kolei zapytam- niestety ja jestem z drugiego końca Polski (Małopolska), więc nie mam pojęcia co tam macie w Gdańsku i Koszalinie :) ale zakładam, że są duże galerie handlowe, musisz po prostu zobaczyć jakie są tam sklepy i szukać :) sprawdź jeszcze w New Yorkerze, e H&M rzuciły mi się w oczy dzisiaj panterkowe dodatki: churki, opaski itp itd, więc możliwe, że bluzeczki w ten seseń też są :) I_want- przy dziecku to chyba ciężko o taką wolną chwile dla siebie :) chociaż nie wiem ile to Twoje ma latek :)uznajmy, że to przez tą porę brak ładu :P ale nie jest źle :) z zdjęcia zrób koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze deseń a nie seseń- I_want to zdecydowanie TA pora :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotti....
ғorкs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) lejdi, widze, ze nie tylko ja wczoraj robilam bledy :P moja dzidzia ma dopiero 7 miesiecy, i od dwoch tygodni raczkuje, wiec caly czas biegam za nia i przekladam w odpowiednie miejsce (nie chce by sie gdziec uderzyla, bo jeszcze mamy niezabezpieczone zabawki). Do tej pory, byla raczej malo absorbujaca Mialam wczoraj zrobic zdjecia, ale jak zwykle czasu nie mialam. Zrobie to dzis jak mala bedzie robic drzemke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zgadzam się z tym, że wyprzedaże po świętach to ściema :P zawsze rzucają albo rzeczy z wadami, albo w ogóle nie przecenione wczoraj upolowałam fajny naszyjnik w Reservedzie :classic_cool: przeceniony z 40 na 12 zł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaa, ale glupoty pisze :O niezabezpieczone zabawki :O chodzilo mi oczywiscie o niezabezpieczonerogi i szafki :P kador zrob zdjecie i pochwal sie naszyjnikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdi: Musze je oddac, bo skora rozerwala sie na calym pasku na szwie gdzie byla od spodu wszyta gumka ulatwiajaca zakladanie i sprawiajaca ze but lepiej trzyma sie stopy. Generalnie buty sa w bardzo dobrym stanie, mimo ze mam je od roku, bo nosilam je tylko na imprezy. Tym bardziej nie rozumiem, dlaczego tak szybko sie zniszczyly. A jednak skoro ten sklep tam mocno sie ceni (szpilki kosztuja od 250 - 300 zl) to takie uszkodzenie nie powinno sie pojawic w ogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno będę szukała dalej :( anxipanxi od dłuższego czasu śledzę Twój blog i muszę powiedzieć ,że wszystkie zestawy są ekstra, niestety ja nie mam aż tak dobrze wyrobionego "zmysłu modowego":P :) A jak wam się podoba nowa kolekcja orasy ? w zeszłym tygodniu byłam w manufakturze i muszę powiedzieć ,że zwróciły moja uwagę te zwiewne spódniczki z deseniami kwiatowymi http://www.groszki.pl/groszki/1,95942,7453352,Wiosenna_kolekcja_Orsay.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo, ale cały cas uczę się czegoś nowego jak każda z nas. Co do kolekcji ORSAY ... nie przepadam a tym sklepem ;) widziałąm na stylio kilka rzeczy z nowej kolekcj i nic jak narazie nie wpadło mi w oko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×