Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

Gość Zapytam się ja
kotek - poszukam w wolnej chwili :) Ale watpie ze znajde bo to torebka z reserved z sezonu jesienno - zimowego :) Robilabym zdjecia tylko ze ja nie wiedziec czemu mam wstret do wszelkich zdjec, uwierzycie ze z np wakacji prawie zadnych nie mam?? A z dyplomatorium chyba z 3 z czego na 1 ujde w tloku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
kotek - no to bajer :) mi sie bardzo podoba. Musze powiedziec ze do wielu rzeczy by mi pasowala :P Ta moja granatowa jest jednak tylko do zawieszenia na ramieniu. Ja od mojego dostalam jeszcze czerwona matowa wlasnie z krotkimi raczkami, podwojnymi ale patrze w srodku i tez jest dlugi pasek :D Tylko ze lezy zapakowany tak jak go wyjelam z wnetrza, nigdy nie uzywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
ta ostatnia nie jest w kwiaty ale tez chyba ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek birmanski->dokładnie! kurde znów mnie bierze na skórzaną kurtkę:P teraz będę sobie powtarzać mantrę w głowie: "nie wystarczy ci jedna. nie wystarczy ci jedna." :P zwłaszcza że strasznie spodobały mi się te h&mowe: http://www.allegro.pl/item956563141_h_m_ramoneska_skora_szara_nowa_bufki_36.html#gallery http://www.allegro.pl/item968496207_h_m_kurtka_ramoneska_czarna_skora_hit34nowa.html#gallery obarczam ciebie winna za przypomnienie mi jak bardzo lubię skórę:P:P całą jesień szukałam skórzanych rurek lub leginsów i co nie ma:( wszystkie są duże :(:( pokazywałam już je setki razy chce dokładnie takie: http://www.luxlux.pl/artykul/5250/ciuch_dnia_spodnie_mike_chris także nie mam klasycznego trencza o czym pisałam nawet. ja w każdym wyglądam jak w za dużym. moja sylwetka się w nich gubi. najbardziej odpowiadałby mi klasyczny, 2 rzędowy, oczywiście w kolorze beżowym. kwiecista sukienka->z pierwszych wybrała bym ta w mazaki z nexta. w drugiej wzór różowych róż wydaje mi się trochę zbyt babciny(?). sukeinka w róże vili na innej aukcji: http://moda.allegro.pl/item964632526_vila_biala_sukienka_w_kwiaty_roze_s.html kolory niestety były intensywne tylko na zdjęciu a takie zgaszone mi się nie podobają. poza tym bardziej podoba mi się góra sukienki z nexta niż vili. chyba ile osób tyle opinii. spódniczka ja jestem na nie. jest trochę zbyt hmm infantylna. wiesz ja będę marudzić inni będą się zachwycać. a jak wszystkie będziemy się wypowiadać to żadnej nie dogodzisz. lejdi-> ja byłam 2 tygodnie temu na zakupach teraz mam zakaz:P wtedy byłam w bonarce (uwielbiam ten ogromny h&m tam:)) na pewno była sukienka w te kwiaty ale czy w tym kroju nie zwróciłam uwagi. najbardziej mnie wkurza jeszcze brak zniżek i przecen na biżuterie w stradivariusie. co do kwiatowych sukienek to ja zachorowałam na taka: http://moda.allegro.pl/item956366213_efektowna_sukienka_solar_36_38_jedyna_leo.html niestety jest za duża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
nibys a mogłabyś jeśli masz czas i chęci oczywiście poszukać jakiś fajnych sukienek, spódniczek. Chcę zacząć chodzić w sukienkach ale kompletnie sobie z tym nie radzę na co dzień noszę spodnie i tuniki i z tym nie mam problemu ale z sukienkami kiepsko mi wychodzi. Prosiłabym o linki na allegro bo mieszkam w małym miasteczku i nie ma u nas żadnych sieciówek z wyjątkiem orsay i reserved. Noszę rozmiar 38/40, mam spory biust, 162 cm wzrostu a i wiek 30 lat. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
mi mała sukienka świetna tylko u mnie nie ma h&m ubrania kupuję praktycznie tylko na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
niestety zostaje mi tylko allegro, wypad do innego miasta odpada nie mam z kim swoich maluchów zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
mi mała znalazłam ta twoja sukienkę na allegro :) powiedz jak ta góra wygląda? ona jest taka gorsetowa tak? jaki stanik do takiej sukienki zakładasz czy może bez? no i nie jestem za stara na taką sukienkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista sukienka-> nie ma problemu jak na coś wpadnę to wkleję. w sumie ostatnio mam tak zły humor że nie chce mi się zając żadnym ambitniejszym zajęciem niż oglądanie netu więc spodziewaj się czegoś nawet dziś:P może jakaś koleżanka lub mama, teściowie zajmą się dziećmi. ja wiem jedno każda kobieta potrzebuje raz na jakiś czas zakupów:) a jeszcze na alegro ja czesto kupuje sukienki raz ubrane kupione na jakąś okazje można znaleźć super okazję. albo z wyciętymi metkami, lub nie zbyt znanych marek. w tamtym roku szalałam za kookai kupowałam ciuchy za 20-50 zł a jakość cudowna. ostatnio wypatrzyłam sukienkę jean paula http://moda.allegro.pl/item929884766_jean_paul_berline_unikatowa.html znam ceny normalnie od 300-1000 zł więc 105 to mega okazja tylko nie mój rozmiar;/ często wypatruje genialne ciuchy tylko nie w moim rozmiarze więc jeśli będzie twój to wkleję. niestety obecnie nie mam w obserwowanych sukienek jedynie spodnie, żakiety i jakieś sweterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
będę bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista sukienka-ta czarno-biala jest ok.Dobierzesz do tego fajne akcesoria i bedzie git:) Ta kolorowa od atrakcyjnego nicka w sumie tez nie jest zla.Tak czy inaczej te dwie ostatnie sukienki,sa najlepsze. nibys-winna?Jaaaaaaaa?:P Podoba mi sie ta pierwsza,szara.Tzn.kroj mi sie podoba,bo kolor juz tak srednio-jednak co czarna,to czarna:classic_cool: Mam podobna,tylko bez tych malutkich bufek,z prostym zamkiem,zamkami na rekawach i ja absolutnie uwielbiam i nosze do czego sie da:) Druga ma kroj bardziej marynarkowy,nie jest taka motocyklowa,ale tez ja lubie. Spodnie z linka bardzo sexy,tylko nie kazdy (kazda?:P ) bedzie w takich dobrze wygladac.Sukienka Solar niespecjalnie mi sie podoba-polaczenie wzoru,kolorow i fasonu kojarzy mi sie z kobieta 40-50-letnia. Trencza poszukuje w kolorze czarnym,bo w bezowym i generalnie neutralnych kolorach wygladam raczej nijako. Kwiecista utonie w jeziorze opinii i w koncu dostanie kociokwiku,bo-tutaj znowu slowa mojego meza-nie mozna wszystkich uszczesliwic:P Zapytam-czerwona mam,ale lakierowana,w odcieniu malin i nosze ja od czasu do czasu jako mocniejszy akcent. mi-podoba mi sie bokserka zestawiona z mini.Co prawda takich krotkich spodniczek juz od jakiegos czasu nie mosze,ale uwazam,ze twoja jest calkiem fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys-ta ostatnia sukienka bardzo fajna.Moze moglabys ja zwezic u dobrego krawca? Kwiecista-jak mam ochote na chwile samotnosci=polazenia po sklepach,to zostawiam mala z mezem na kilka godzin.Jeden minus tych wypadow jest taki,ze mozliwe sa w sumie tylko w soboty,bo od poniedzialku do piatku jestesmy obydwoje tak zajeci (on-praca,ja-dzieckiem i wszystkim,czym maz nie moze sie zajac,jak jest w pracy:P),ze w sumie tylko sobota zostaje.Ewentualnie niedziela,ale to rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
kotek - mój mąż też chętnie zostaje z dzieciakami ja sobie wyskoczę wtedy do pubu z koleżankami no ale wyjazd tak sama do innego miasta to już cała wyprawa by była poza tym nawet nie wiem gdzie miałabym szukać fajnych sklepów na takiej wyprawie. Jeszcze rok wytrzymam bo już prawdopodobnie w przyszłym roku wybudują nam galerie handlową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała -> na allegro tak chodzą nowe rzeczy z h&m często drożej niż w sklepie! na rzeczy spojrzę za chwile jak opadnie ze mnie złość. nie nawiedzę podróżować środkami lokomocji zbiorowej. jeszcze mpk przeżyje ale dalsze podróże sprawiają że wariuje. jeszcze dziś chciałam zacząć malować portret brigitte bardot ale oczywiście wszystkie plany wzięły w łep... kotek birmanski -> jest także czarna ale na zdjęciach wygląda jakby była z błyszczącej skóry co psuje strasznie tą kurtkę. już boję się wizyty w h&m bo jak jest taka fajna w rzeczywistości jak na zdjęciach to d mojej kolekcji odzieży wierzchniej dołączy kolejna. oczywiście przeglądnęłam wszystkie skórzane spodnie na allegro i nie ma nic fajnego ani też nic w moim rozmiarze. akurat tamtych spodniach tylko przeszycia na kolanach nie sprzyja mojej figurze. tylko dlaczego musiały kosztować tak dużo:(:( ja mam często zapędy kupowania takich rzeczy trochę dla starszych pań. przynajmniej tak wyglądają na wieszaku ale jak je ubiorę dodam moje buty, torebkę i pasek wychodzi coś całkiem innego. czasem postarzam się takimi ciuchami ale w moim przypadku w wieku 25 lat nadal pytają mnie od dowód to całkiem miłą odmiana:P myślałam o przeszyciu ale w sumie mam z 20 innych juz w odpowiednim rozmiarze w obserwowanych które podobaj mi się na równi więc zwyciężyło moje lenistwo:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista-no jak zakupy maja polegac na wyprawie do innego miasta,to juz inna sprawa.U mnie lazenie tak wlasciwie polega na tym,ze najpierw sprawdzam w necie swoje ulubione sklepy-czy jest cos nowego,promocje itd. i jesli co smnie zainteresuje,to ide.Czasem ide tylko na "obchod",sprawdzic czy dana rzecz mi sie podoba,czy nie.Jestem do bolu konkretna i praktyczna i lazenie po sklepach caly dzien odpada,bo nie dosc,ze po kilku godzinach entuzjazm mi znacznie spada,to jeszcze nie lubie tracic niepotrzebnie czasu i najczesciej robie obchody "tematyczne",czyli buty/sukienka/staniki/torebki i nie zagladam do innych sklepow:) nibys-jesli masz taki troche lalkowaty typ urody,to beda Cie pytali o dowod nawet,jak bedziesz duuuuuuuuzo starsza:P Ja mam taka troche dzieckowata,delikatna buzke i jak gdzies ide bez meza (jest kilka lat starszy i ma dosyc powazny wyglad),to tez czasem slysze podejrzliwe pytania o wiek,a w tym miesiacu koncze 28 lat:P Najbardziej lubie te w stylu,co studiuje,hehe:) i reakcje,ze ja juz kilka lat po studiach,mezatka z dzieckiem:P Skorzane,czarne kurtki sa moim zdaniem ponadczasowe-tylko fason sie lekko zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
ja też tak mam dziewczyny jak komuś mówię że mam dwoje dzieci to są w szoku no i słyszę teksty " taka młoda i już dwoje dzieci" :) więc ja mówię że nie taka młoda już 30 lat mam to wielkie zdziwienie :) dają mi tak 22 max 24 lata :) ale to miłe cieszę się że młodo wyglądam a najfajniejsza była sytuacja w przedszkolu u mojego synka jak pani myślała że jestem siostrą mojego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nawet nie chodzi o lalkowaty typ urody bo takiej nie mam tylko o słodki. wyglądam słodko i uroczo, dzieciakowato właśnie. do tego niska drobna więc już maksymalnie kojarzę się z dziewczynką a nie kobietą. ostatnio z znajomą która miała doła piłyśmy piwko w studenckiej knajpie. ona starsza ode mnie także wygląda na młodszą. rozmowy o życiu i tematach typu stare już jesteśmy a tu taka lipa. pocieszył nas bardzo fakt że barmani nas sobie upodobali. w sumie miła sprawa gdy faceci młodsi o kilka lat nie zauważają tego i podrywają nas jak studentki:D tego nam właśnie wtedy było trzeba. czasem mam zabawne sytuacje gdy kupuje alkohol lub papierosy gdy jakaś starsza osoba w kolejce zwraca uwagę pani sprzedawczyni że młodzieży się nie sprzedaje używek. czasem mierze właśnie takie słodkie ciuchy w sklepach i niezbyt mogę je ubrać bo wyglądam jak marzenie pedofila lub lolitka. owszem czasem to ciekawa stylizacja. chciałam kupić sobie mini w szkocka kratkę i nawet znalazłam idealną z tiulem w housie co z tego jak w połączaniu z bokserką wyglądałam dokładnie ja lola z filmu tylko kolor włosów nie ten. jak wchodzę do moich ukochanych sklepów z eleganckimi ciuchami to sprzedawczynie patrzą na mnie pytającym wzrokiem i szukają mojej mamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys-lalkowaty czy dziecinny-w sumie na jedno wychodzi.Ja mam duze oczy,maly nos,sredniej wielkosci pelne usta,podobno rozmarzone spojrzenie,pofalowane dlugie wlosy,tez jestem niska,tylko teraz nie tak drobna,bo w 7 miesiacu ciazy,mam delikatne rysy twarzy i tez bardziej kojarze sie z dziweczynka,niz z kobieta. Kurna,ja tez jak ubiore cos slodkiego,czy kwiatowo-falbaniastego,to wygladam jak male dziecko.Pamietam,ze kiedys spodobala mi sie taka bluzka-delikatne,slodkie kolory,delikatne kwiatki,gdzies tam byla falbanka i jak maz mnie w niej zobaczyl,to wybuchnal smiechem i zaczal sie nabijac,ze moja coreczka wyglada na starsza niz ja,i ze powinnam jej ta bluzke oddac:O Jak z kolei ubieram cos eleganckiego-np.marynarka ze spodnica,to mam czasem wrazenie,ze wygladam,jakbym na sile chciala sie postarzyc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista-w porownaniu do tych,ktore poprzednio wklejalas,chyba najladniejsza.Zreszta,ja tam ekspertem od kwiecistych sukienek nie jestem i niech sie reszta wypowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
właśnie chyba tego szukałam :) ale poczekam niech inne dziewczyny się wypowiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam się ja
kotek - moja torebka ma kolor takiej ostrej czerwieni - tez nosze ja jako mocniejszy akcent :) Sukienka - mi sie najbardziej podoba ta czarno biala sukienka, bardzo ladna :) Mam butki jak na zdjeciu kolo niej tylko ze piety zabudowane, musialam kupic bo szlam na wesele wlasnie do sukienki w takiej czarno bialej tonacji. Polecam do tego czerwone paznokcie u stop, super efekt :) Mnie kwieciste wzory jakos nie przekonuja, wole geometryczne i kratki chociaz sukienke mialam w kwiaty :D Dzis mialam na sobie moja tunike tylko oczywiscie zaraz ja umazalam, grrr... nie wiem czy sie spierze. W razie czego tylko 20 zl :D Jak sie zbiore to tez powklejam foty :) Ale ciezko bedzie, oj ciezko. Jezeli chodzi o mlodszy wyglad niz wiek to ladnie sie dobralysmy bo jak jestem w szpitalu na oddziale to jeszcze nie bylo pacjenta zeby sie mnie nie spytal na ktorym roku jestem :/ Do tego zawsze ale to zawsze podrywali mnie faceci mlodsi dajac srednio 4 lata mniej niz mam. Mowie podrywali bo teraz jestem w stalym zwiazku i sie nie daje, ucinam. Oczywiscie tez jest mlodszy :D Aha - kupilam na allegro biale spodnie bo mi sie nie chcialo po sklepach chodzic, za hmm 33 zl, z veromody, ciekawe ile wytrzymaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecista sukienka-> dla mnie także numer jeden z pokazanych. szkoda tylko że sprzedający wstawił zdjęcie na wieszaku ciężko stwierdzić jak się układa. ma fajny fason dekolt v i grube ramiączka więc myślę ze ładnie będzie leżeć. szukałam po allegro czegoś kwiatowego jak kotek nie jestem zbyt wzrokowo-kwiatowa więc efekty są marne. albo nie podobały mi się albo cena zabijała albo zły rozmiar. kiepsko mi wyszło szukanie w sumie nie mam do zaproponowania nic ciekawszego. topshop ale cena zabija: http://moda.allegro.pl/item963994459_topshop_kapitalna_kwiaty_hit.html#gallery mango to samo cena... chyba nawet w sklepie kosztuje mniej. http://moda.allegro.pl/item962582909_mango_kwiatowa_sukienka_tulipan_rozm_s.html#gallery http://moda.allegro.pl/item968564138_asos_sukienka_kwiaty_hit_wiosna_przesliczna_38.html#gallery http://moda.allegro.pl/item963368081_asos_piekna_sukienka_rozm_40_uk12_juz.html#gallery http://moda.allegro.pl/item934732296_only_dk_floral_zip_dress_cudo_38.html#gallery http://moda.allegro.pl/item966466875_pull_bear_sukienka_w_roze_floral_kwiaty_s.html#gallery http://moda.allegro.pl/item969511523_nowa_atmosphere_floral_kwiaty_bombka_zlote_guziki.html#gallery wiem są w jednym stylu ale innych znaleźć nie mogłam:P przeglądnęłam sukienki vili i jestem rozczarowana owszem wśród czarnych znalazłam kilka super ale inne kolory czy wzory nic ciekawego. a zawsze mieli takie fajne sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
nibys te co wkleiłaś linki są super ale... mam spory biust a praktycznie wszystkie są bez ramiączek bałabym się że coś mi wyskoczy :) ale dziękuję że poświęciłaś swój czas :) kupiłam już tą ostatnią. zastanawiam się jeszcze nad tą vili http://moda.allegro.pl/item959584301_vila_nowa_niezwykla_sukienka_m_s_l_xl_40euro.html też całkiem ładnie wygląda a i cena jest bardzo atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×