Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kociczkaa miaaauu

jakiej firmy leginsy sa najlepsze ?

Polecane posty

Gość kociczkaa miaaauu

jakie kupić , jakie są modne ? jakiej firmy, byleby nie prześwitywały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe kupuję w sieci tylo w normalnych sklepach, tak więc nie podam Ci linku. Z jakego byś nie była miasta, przejdź się po sklepach, teraz legginsy mają wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam leginsy typu wet look. Jakość ... taka jak targowych, czyli fatalna. Polecam jednak sprawdzone marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jakie mialam to z vero mody,gatunkowo dobre,nie przeswitywaly,nie pamietam tej marki,duzo rzeczy jest z tego w vero cos na P.. Kupilam je za 50zl jak jeszcze nie bylo u nas takiego szalu na leginsy z 5lat z 4lata temu.Ostatnio kupilam w new yorkerze,tez dalam 50zl,nie lubie tego sklepu ale potrzebowalam na gwalt i akurat przechodzilam tam,sa beznadziejne:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam ostatnio w NY legginsy ala jeansy:P skusiłam się bo były na przecenie za 30 zł, a dziś patrzę w cubusie, dokładnie te same legginsy za 69 zł!! myślałam, że padnę ech... więc doradzam sprawdzenie paru sklepów zanim się na coś zdecydujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja waśnie ostatnio skusiłam się na legginsy z Gatty, miały być kryjące, w domu ubieram, a tu cała dooopa prześwituje:-O Nie mam 16 lat, nie będę tyłkiem świecić, a chciałam zalożyć je do dłuższego swetra. Teraz szukam czegoś naprawdę kryjącego, widziałam gdzieś takie bawełniane grubsze jakby dzianinowe, tyle że nigdzie nie ma czarnych, powykupywane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę jedynie nie polecić: reserved - prześwitują calzedonia - są w miarę kryjące ale nie w 100 % lepiej się nie zginać:P wytrzymałe ale tak ciasne że mi zsuwają się i czuje jak bym miała pieluchę;/ oshyo - prześwitują ale mniej niż reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest trochę kryjących legginsów, Gatta wbrew pozorom też takie ma - np. Riyo 03 lub Riyo 05 .Fajnie kryjące są też firmy Gajatex model IRIS ( są długie ) Już na 100 % kryjące będą firmy Marilyn welurowe czarne Jeszcze firmy RIS (to już totalnie kryjący "dzianinowy" materiał, albo grubsze udające jeans ( też firmy Marylin). Można znaleść je m.in w sklepie intern. SOYELLE Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziaboo
ja kupowałam na Allegro całkowicie kryjące z lycry za 29 zł , wcale nie prześwitują , w sklepach takich znaleźć nie mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nita26
polecam leginsy firmy Lores.Kosztuja 30 złotych a są super.ja osobiście nosze je nawet to krótkich bluzek :-))))i pupa w nich ladnie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Bercia
Nie wiem, czy wiecie, ale legginsy to mogą być różne. Mogą to być legginsy jak rajstopy, czyli właśnie takie jak z firmy Lida www.modapuszystych.pl/index.php?p667,lida-bezszwowe-legginsy-dla-puszystych-dlugie ale mogą być też bawełniane, a dokładniej mówiąc trochę jak cienkie spodnie, czyli takie jak te www.modapuszystych.pl/index.php?p282,leg-06-legginsy-xxl-xxxl-dla-puszystych-duze-rozmiary-bawelniane-dlugie-krotkie-i-3-4 Takie z rajstop z pewnością nie są takie trwałe, ale bardzo się rozszerzają, natomiast bawełniane są super na jesień, bo są znacznie cieplejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurel
a co myslicie o takich legginsach http://honeybee.pl/29-legginsy ? zastanawiam się nad ceną, nie jest to ciuch za 13 zł więc zasadniczo powinien być jakościowo super. szukam od dluzszego czasu czegos co sie nie przeciera po pięciu ubraniach bo juz kilka setek tak wywywalilam w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproponowałabym polskie marki! Smoof Loco albo Deep Trip - ekstra wzrory, bardzo fajny elastyczy materiał modelujący i podkreślające sylwetkę. Obie marki można kupić albo przez Internet albo w butiku w Warszawie na Ptasiej 6 :) co najważniejsze nie są drogie - do 150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilet
Moim zdaniem najlepsze są legginsy Abercrombie & Fitch są z wyjątkowo dobrego materiału wykonane. Nic się z nimi nie dzieje przez dłuższy czas. Kupiłam sobie takie w promocji na vip-republic.pl i teraz już planuję zakupić kolejne bo świetnie leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam legginsy ze sklepu http://e-legginsy.pl. Jest tam bardzo duży wybór i ceny są niskie. Jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejtka
lubię legginsy, bo mam szczupłe nogi i takie kolorowe nieco optycznie mi je poszerzają, najbardziej chyba lubię takie w kwiaty, bo pasują praktycznie do wszystkiego, kupuję je w sklepach tradycyjnych, ale też internetowych np. moramo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rena , Lidl z tym ,że z Reny trzeba dać sporo ale nie do zdarcia odradzam z H&M i Promod bo się dziurawią juz w trakcie noszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ja zaopatruje sie na ebay w leginsy marks spencer,ponieważ raz kupiłam sobie takie na szmatkach i byłam zachwycona jakością,z tym że wyboru wielkiego nie ma,ja kupuję leginsy sportowe i jeżeli takich szukacie to naprawdę polecam tę markę ,tylko nie z polskich sklepów! W ogóle ubrania i bielizna tej firmy jest super jakosciowo. W sieciówkach nie kupuję prawie w ogóle ,jesli juz to czasami w simple ,drogo ale jakosć dobra. Reserved to jest masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×