Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Załamana26

Jak zapuścić paznokcie.

Polecane posty

Gość Załamana26

Witam . Mam problem ciągle mam chęć żeby obgryzać paznokcie kupiłam sobie nawet taki specjalny lakier żeby nie obgryzać ale to nie działa. Po prostu chciałabym mieć piękne długie paznokcie ? co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie dobrą odżywkę do paznokci z jedwabiem (działa cuda) i zazywaj Belisse ponieważ ma największe stężenie skrzypu polnego (ktory dobrze wpływa na porost paznokci) z pośród dostępnych tabletek w aptece. Dodatkowo warto codziennie wieczorem wcierac w skórki i całe paznokcie krem nivea aby posostała aż biała warstwa. Działa! OBgryzanie moze byc spowodowane nadmiernym stresem lub nerwicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto miec pod reka pestki slonecznika lub dyni... albo paluszki i je obgryzac. Pozdrawiam powodzenia ps ja sie tak wyleczylam z bgryzania i mam ladne dlugie paznokcie. wazne by byc wytrwałym... no i poczekac ok 2-3 tyg na pierwsze efekty i widoczne zmiany ktore cie na pewno zmotywuja do dalszych dzialan... mozesz tez isc do manicurzystki ktora moze ci zaserwowac rekostrukcje obgryzionych paznokci. nie wiem ile to kosztuje ale samej tez dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana26
Dziękuję bardzo za pomoc.!:) Mam nadzieję, że sobie poradzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz przestaniesz obgryzać to żeby były ładne długie i niełamliwe polecam Ci odżywke/lakier Sally Hansen DIAMOND STRENGTH, nie moglam latami doprowadzic swoich paznokci do porzadku i uzywalam nawet innych odzywek sally hansen jak miracle cure i diamond cos tam innego, dopiero ten diamond strength mi pomogl. malowalam nim paznokcie 2 razy w tygodniu i moglam sobie zapuszczac ile chcialam :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja sie przyłącze i polecam ta odzywke do paznokci z jedwabiem np w rossmanie firmy bodajze lovely biała za ok 5 zl 50 gr. Efekt na paznokciach wspaniały taki beż i na prawde wzmacnia. Potem gdy beda juz dlozsze widzialam w sklepie lakiery akrylowe ktore sie utwardza uv lampami (nie probowalam) ale chyba warte poniewaz by to dodatkowo utwardzilo plytke i bedzie ladnie wygladalo. Ja na przyszlosc zainwestuje w taki lakier i lampe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannna
ja sama z obgryzania się niedawno wylieczyłam ;P dalej używam odżywki soraya z witaminą A E i F ;P polecam serdecznie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie fajnie się sprawdza nakładanie lakierów hybrydowych. Nie dość że ładnie wyglądają to jeszcze po kilku tygodniach paznokieć wygląda dużo lepiej niż przed położeniem lakieru. Sama stosuję lakiery z makear, bo trzymają ponad 5 tygodni i dobrze kryją : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millos
Najlepsza jest odżywka z Eveline 8w1. Nigdy wcześniej nie miałam tak długich paznokci. Też miałam problem z obgryzaniem, a teraz mocne i długie paznokcie! Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim trzeba wzmocnić paznokcie 🙂 polecam ci odżywkę z wapniem i kolagenem z Eveline 🙂 Bardzo dobrze działa na paznokcie, Są po niej mega mocne, nie rozdwajają się, nie kruszą i nie łamią. No i ja jeszcze lubię tę odżywkę za to że jest taka tania, a działa lepiej niż te wszystkie drogie odżywki razem wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz się oduczyć tego brzydkiego nawyku. Na początek radzę stosować odżywkę - i ja tutaj Ci polecę akurat Diament z Eveline. Do tego zacznij owijać paznokcie np plasterkami lub sreberkiem. Troche niewygodne ale po kilku dniach zobaczysz że coraz mniej będzie cię kusiło by obgryzać paznokcie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×