Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaazzzzzzzzzzzzzzz

e-papieros-jaki najlepszy?

Polecane posty

Gość mam dośc badziewia
ale się wkurzyłam ! kupowałam epapierosa teraz dla taty na dzien ojca. W centrach handlowych jest sam badziew, prawie bez gwarancji (na 3 miesiące). Poza tym facet, który pracuje na stoisku chyba sam nie wie co sprzedaje bo nie umiał mi doradzić. Kupiłam w końcu taki model jaki ma mój kuzyn i to w sklepie internetowym wcześniej tylko przetestowałam go od niego. http://rm1.pl/epapieros-pojedynczy-blistrze-czarny-p-619.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka z piasku
Ja mam taki. http://allegro.pl/2-x-epapieros-ego-ce5-bezsznurkowy-etui-zestaw-i3319166145.html Tu akurat w zestawie są dwa. Zaleta jest taka, że w środku kartridża nie ma tych cholernych sznurków, które trzeba ciągle czyścić i lubią się zrywać i plątać. ( jak się sznurki zerwą lub uszkodzą to cały kartridż trzeba wymieniać) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka z piasku
Aha, mają jeszcze kilka zalet. Co prawda wyglądem nie przypominają zwykłego papierosa, ale dzięki większej baterii i większemu "mechanizmowi'", pozwala na głębsze zaciąganie się (bez psucia się przez zaciąganie) i baterii nie trzeba nieustannie ładować. Te przypominające zwykłego papierosa, są beznadziejne, bo próbowałam. Są wielkości papierosa przez co bateria i ogólnie cały "mechanizm" jest mały i można zapomnieć o głębszym zaciąganiu się, bo przez to szybko się psuje i często trzeba ładować baterię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpie badziewia
czyli im większy tym lepszy? na szczeście te z Rm1 które mam są dośc spore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja131
Odpowiedni sprzęt jest bardzo ważny, to bez dwóch zdań. Ale ważna i to wcale nie mniej jest moc liquidu...zesztą sam liquid jest istotny, bo jeśli on jest o obniżonej gęstości i doskonałej lepkości to nie zanieczyszcza nam sprzętu. Zresztą liquid dobieramy wg własnych upodobań, smaku... echh, jeśli chodzi o sprzęt to zdałam się na specjalistów, kupowałam u tej firmy http://liquidsdeluxe.firmy.net/, bardzo dbają o klienta, także nie zostawią Cię samą sobie. Jeśli chodzi o liquidy to palę Smokers Delight... różne smaki zależy od nastroju :) Po e - papierosach lepiej się czuje także niż po zwykłych, także polecam, no i nie ma tego mega nieprzyjemnego sprzętu, a kto wie może rzucę dzięki nim? :) Oby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajna_88
A ja z mojego doświadczenia, polecam epapierosy lime. Kupiłam sobie zestaw smart R . Epapieroski swietne, a olejki - nie paliłam lepszych. Gdyby ktoś chciał to ich stronka, teraz mam zamiar zakupić żółto-niebieskie :D http://mylime.pl/e-sklep/produkty/smart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oponnka
Lime ma kolorowe e-papierosy? A jakie jeszcze kolory? Mają dwukolorowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie przy wyborze najwazniejsza jest jakosc, stosunek ceny do jakosci, oraz moc baterii, wzornictwo w drugiej kolejnosci ? szukam tylko z bateria powyzej 900mAh, co z dosw polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku też zwracałam uwagę na wzorki. Po czasie człowiek jednak mądrzeje i patrzy głównie na moc baterii. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimikatwarzy
no bo po co Ci taki sprzęcik, który ładnie wygląda skoro zaciągniesz się parę razy i do wieczora bateria nie wytrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNikka2233
Dobra bateria to podstawa, poza tym warto zwrócić uwagę na jakość cleromizera, czy przypadkiem gwint zaraz nie puści i nie zacznie nam się liquid wylewać. Nie jest jednak niczym złym jeśli e-papieros fajnie wygląda. Kolorowe baterie są teraz w modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doslownie, dla mnie najwazniejsze to dobra i pojemna bateria, przynajmniej 900mAh, a lepiej jak ma 1100mAh, i dobry szczelny clearomizer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labamba24
zgadzam się. nie oszukujmy się, ale nie znajdziemy dobrego e-papierosa wielkości tego tradycyjnego. trzeba szukać tak by bateria była mocna a ten ustnik szczelny, dobrze zrobiony. Spokojnie za 100 zł taki wynajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tartum_rogal
no to dawaj link do tego co proponujesz za stówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup provari z kayfunem albo tańszego z-maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takze polecam z doswaidczenia Foof, mam juz go pare tygodni, dziala swietnie, dobre wykonanie, dlugo trzyma bateria i fajnie wapuje, z mozliwoscia regulacji intensywnosc***ary, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona44
Z takich niedrogich a dobrych zestawów to mogę polecić Lime. Teraz jest promocja i wybrane zestawy są obtanione o 20% a jakościowo bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly1313
Ja ze swojej strony mogę polecić papieroski, która sama pale. Szukałam ich długo, ale w końcu znalazłam odpowiedni dla siebie papieros na http://www.green-smoke.com.pl/, spróbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALe po co bawicie się w jakieś kartridże? Nie lepiej cleanolizer? Jest on praktycznie bezawaryjny (chyba ze same go uszkodzicie), wlewa się do niego liquid i tyle. I od czasu do czasu wymienia grzałkę. Ale jak już koniecznie chcecie się bawić w kartridże to kupcie kilka bezwatkowych. Je się używa tak długo aż się nie rozpadną. Nie trzeba co rusz kupywać nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabeth30
Ja ze swojej strony mogę polec***apierosy Mocha Mist ze strony http://www.green-smoke.com.pl/. Bardzo lubię jego smak, łączący nuty kawy i czekolady, cena też jak najbardziej mi odpowiada, jak dla mnie idealny e-papieros.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka_77
Bardzo fajne zestawy mozna kupić na mylime.pl Spory wybór, a pojedynczego e-papierosa mozna już za 99 zł kupić razem z liquidem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evil
tez kupiłam i do tego jakis olejek o smaku czekoladek i do bani. Jeszcze bardziej chce mi sie palic ,zeby poczuc smak papierosa a nie jakies slodkosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych owocówek. Najlepsze liquidy są tytoniowe. Cigger ma całkiem przyzwoity wybór tytoniowych. Z godnych polecenia są: Seven, USA mix, 555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alb22ina
Ja mam coś takiego http://mylime.pl/e-sklep/produkt/61-smart-g tylko czarny, ale planuję jeszcze jeden kupić dla dziewczyny, jakiś pojedynczy, bo też mają niedrogie, no i oczywiście w innym kolorze, bo biały i czarny to zbyt standardowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam e papierosa z Lime, zdecydowałam się bo mają największy wybór kolorów,a kobiety to z pewnością skusi, poza tym mają dobry sprzęt, ja dostałam nawet gwarancję przy zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani_ta_
Jaką masz pojemność baterii w tym zestawie lime? Tak dla palącego pół paczki dziennie warto brać tą największą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×