Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaazzzzzzzzzzzzzzz

e-papieros-jaki najlepszy?

Polecane posty

Gość gambes
Ile kosztuje ten Vilt? Dużo tekstów w necie na ten temat, a nikt nie podaje ceny. Na stronie producenta też nie widać nawet pół informacji na ten temat. To jak jest w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ja przestałam palić bez żadnych wspomagaczy i nawet mnie nie ciągnie koleżanka przy mnie pali i nie przeszkadza mi to wcale. Na pewno już nie wrócę do palenia a tak moja znajoma z jednego nałogu wpadła w drugi czyli non stop popala tego e papierosa brzuch zaczął ją bolec i wraca do tytoniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hutas
Można - ja nie palę klasycznych fajek od bardzo dawna. Elektroniczny papieros jest dużo mniej inwazyjny, nie ma tego smrodu, a nawet smakowo jest dużo lepiej. Nie wiem czy docelowo rzucą, ale pali mi się przyjemnie. Mam właśnie Vilt, a ze smakami jeszcze potestuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urkas
Chcę kupić te Vilt-y, które sugerujecie? Tj. jaki smak konkretnie waszym zdaniem będzie najlepszy? Dotychczas zawsze paliłem klasyczne fajki, nie miętowe, zawsze klasyka. Owocówka podejdzie po takich doświadczeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypadkiem trafiłam do sklepu www.liquides.pl i udało mi się kupić naprawdę dobry liquid waniliowy w niewygórowanej cenie. Jestem bardzo zadowolona z zakupów i na pewno będę częściej w tym sklepie kupować – szczególnie, że wybór smaków mają naprawdę ogromny. Teraz ma być nowa linia, ale jeszcze jej nie widziałam na stronie L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka41
udało mi się rzucic papierosy, teraz używam jedynie e-papierosów. Swój kupiłam na kingsmoke.pl i jestem bardzo zadowolona, bo dobrze się prezentuje, no i jest w atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam od tygodnia vype ePen, dostałam go od chłopaka na urodziny, używam smaku golden tobacco z nutą karmelu i jestem bardzo z niego zadowolona, fajnie wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cena jak wygląda? jak z asortymentem smaków? dużo dostępnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Vype i kupiłem za 99zł. Z tego co patrzyłem na stronie to są w 7 smakach. Ma fajny design i łatwo wymienialne wkłady co jest dla mnie dużą zaletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam sobie takiego bo bardzo fajnie wygląda, ogólnie nie palę tylko jak idę na imprezę to popalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska70
mam go od 4 miesięcy, jest ok, się nie psuje, bez problemu z liquidami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od pół roku jestem szczęśliwą posiadaczką e-papierosa Only Q1 , zakupiony na sklep.takeitliquid.eu , z działania jestem bardzo zadowolona, nie ma narazie żadnych problemów polecam Wam też owocowe liquidy z tego sklepu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii liquidów to polecam vogell.pl, bardzo duży wybór smaków, polska produkcja, dobra jakość produktów. W mojej opinii najlepsze smaki to arbuzowy i mango.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałam z bardzo taniej i ciekawej propozycji liquidów do papierosów elektronicznych http://crazyrabbit.eu/. Warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palarenka
Ja mam Equal Lady i jestem z niego zadowolona. Jest w fajnych smakach, bo szampan i słodka czekolada z truskawką :) Wcześniej takich nie próbowałam, a teraz nie wyobrażam sobie palenia bez nich. Są jednorazowe czyli nie muszę ich uzupełniać liquidami, a jak się skończy (mnie starcza spokojnie na 2 tygodnie) to wyrzucam i kupuje kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie kupujesz takie jednorazowe? Nie widziałam o takich smakach, gdzieś rzuciły mi się w oczy kiedyś jednorazówki, ale tylko takie tytoniowe były. Chętnie spróbowałabym szampana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadiostrings
appia, te jednorazowe widziałam w Relay i Inmedio, więc jak masz gdzieś pod ręką to powinnaś tam znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie te saloniki są w każdej większej galerii. :) Dzięki, rozejrzę się przy najbliższych zakupach, a kojarzysz może ceny tych jednorazowych e-papierosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palarenka
Ja jeśli o te jednorazowe Equal chodzi to płaciłam kilkanaście zł. To nie jest duży koszt, a świetnie u mnie sie sprawdza. Zastanawiałam sie teraz nad ich zestawem startowym wielorazowym. To też fajna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taki zestaw startowy, dostałam niedawno od koleżanki w prezencie. Bardzo mi się podoba tym bardziej, że jest bardzo łatwy w obsłudze. Jak skończy się kartomizer ze smakiem tylko odkręcam, przykręcam nowy, który zawsze mam na zmianę w torebce i mogę używać go dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałem już wielu e-papierosów i osobiście polecam firmę Mild. Nie jest ona najtańsza ale jednak ma dobrej jakości produkty a elementy eksploatacyjne (grzałki, zbiorniczki itp) są łatwo dostępne. Jeśli chcesz więcej informacji o wyborze e-papierosa warto poczytać http://pdpa.pl/wybor-pierwszego-papierosa-elektronicznego/ i podobnych w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filenka
A ja używałam od początku Foof'a i jestem z niego bardzo zadowolona. Dobra cena i jakość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za żałosny spam reklamodawczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo dobrze wspominam epapierosy od http://www.tobaccoconceptfactory.pl/ ale na razie już w ogóle zaczęłam ograniczać palenie. Tylko od czasu do czasu ;) nawet epapieros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinaxs

Teraz palę JUUL i to jest najlepszy epapieros, jaki dotyczas miałam okazję użytkować. Dobra jakość, wyrazisty smak liquidów, sprzęt bezawaryjny póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×