Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaazzzzzzzzzzzzzzz

e-papieros-jaki najlepszy?

Polecane posty

Gość Komar55
Największą może nie, ale tą na 650 mah to spokojnie możesz brać, bodajże to model start g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A promocje na tej stronce mylime.pl widzieliscie? Mozna kupic fajne zestawy za niewielka cene. ja mam taki zestaw i jeszcze nigdy odkad go mam mnie nie zwaiódl. Jest bardzo funkcjonalny, mozna palic i ładowac jednoczesnie co jest bardzo wazne dla palacych duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najeżka
ja jestem bardzo zadowolona z marki Cigger nie jest drogi a ma gwarancje na rok! poza tym mają bardzo fajne nieduszące liquidy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysieńka75
Cigger ma bardzo fajne liquidy, naprawdę godne polecenia! mój ulubiony to czarna herbata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tikamthe
Ani_ta - zawsze warto wziąć największą baterię. Po prostu jest to o wiele wygodniejsze. Nie musisz jej wtedy tak często ładować więc zawsze jest gotowa do pracy ;) Poza tym: nie można porównać palenia zwykłych papierosów i e-papierosa. Dlaczego? Po pierwsze: e-papierosa palisz częściej ale mniej - pociągasz 2-3 razy i odkładasz. Ze zwykłym papierosem tak nie robisz. Po drugie: nie można tak dokładnie przeliczyć - pół paczki to 2 ml liquidu - bo to bardzo różnie wychodzi. Jeden liquid jest gęściejszy inny bardziej płynny. Jeden parownik jest liquidożerny inny bardziej oszczędny. Dlatego zawsze wybieramy najlepsze parametry. Szczególnie na początku gdy tak naprawdę nie wiesz do końca czego potrzebujesz. Najeżka - zgadzam się że Cigger ma fajny sprzęt i długą (jak na e-papierosy) gwarancję. Sama używam i sobie chwalę. Ale nie jest to tania marka. I chociaż za ceną stoi jakość to nie można powiedzieć że nie jest drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123456789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123123wwwee
Każdy ma inny gust ja lubię smaki od jednego producenta, nie lubie zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam000sss
szukam dobrego e papierosa do 100 zł gdzie taki dostane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOD EGO 510 z Atomizerem Kanger'a, do tego baterie o pojemności co najmniej 2600mah Na samym początku kupiłem jakieś tanie badziewie CE-5, przestało działać po tygodniu użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E-papieros to fajny prezent. Ja zamówiłam kiedyś siostrze na urodziny. Paliła non-stop! Razem z mamą postanowiłyśmy kupić jej e-papierosa. Teraz sama potwierdza, że czuje się o wiele lepiej. Jeśli nie wiecie który rodzaj wybrać - mogę polecić ten sklep: http://www.green-smoke.com.pl/ . Siostra bardzo chwaliła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio długo szukałam idealnego e papierosa dla siebie i wpadłam na portal http://epapierosopinie.pl wiele ciekawych porad jak wybrać idealny model e papierosa dla siebie, dzięki ich poradom wybrałem idealnego e papierosa pod swój organizm !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak koleżanka wyżej polecam firmę Green Smoke. Wiele moich znajomych pali ich wyroby. Jeśli nie wiecie który wybrać to tutaj jest fajny artykuł : http://green-smoke.bazarek.pl/art_cat//ckid,3212/pt,0/title,Jakiego-e-papierosa-wybrac/ POZDRAWIAM !!! SERDECZNIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem Waszym doradcą online. W imieniu Foof i Tabaque prowadzę kampanię informacyjną nt. wszystkich aspektów e-palenia. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chcielibyście poruszyć nurtujący Was temat to zapraszam do dyskusji w tym wątku. Jestem do Waszej dyspozycji. Tomek, Doradca online Foof & Tabaque www.reddog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość servetka
dużo osób pisało ostatnio o cigito, ale nie jestem przekonana do niego, wiem z którego sklepu wyszedł i jakoś tak to do mnie nie przemawia. natomiast ride jest dość dobry nie drogi bo za 120 już masz cały zestaw, na ich stronie http://www.wapershop.pl/ są też jednorazówki w sam raz na impreze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć . Na obecnym rynku jest bardzo dużo różnych rodzajów e-papierosów . Trudno określić który jest najlepszy ponieważ ten rynek bardzo mocno się rozwiną . Wiem że jednym z lepszych internetowych sklepów jest www.wapershop.pl . Jestem ich stałym klientem często zamawiam u nich liquidy . Ceny mają bardzo przystępne i charakteryzują sie błyskawiczną wysyłką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć ponieważ jest ich bardzo dużo a jakimś nie wiadomo jakim znawcą nie jestem. Pale sobie hobbistycznie :D kup jakis prosty produkt do tego na początku kilka mocniejszych liquidów . Jeżeli chcesz kupić dobry produkt za niską cenę to polecam http://www.wapershop.pl . Mają świetne smaki liquidów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmeno
Mam go od nie dawna, zobaczcie tutaj - http://vilt.pl/specyfikacja-vilt-basic/ Miałem wcześniej papierosa w którym nie było widać poziomu liquidu. Wiele razy kończył się wtedy, kiedy go najbardziej potrzebowałem - na imprezach ;-) Zawsze zapominałem sprawdzić stan, teraz łatwiej mi tego pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno nie zdrowe są e-papierosy tak słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmeno
Hehe... a co jest w tych czasach zdrowe? Jedzenie? Napoje? Nawet warzywa opierają się na chemii. A akurat dla mnie przejęcie z klasycznych fajek na e-papierosa było dużą zmianą. Jeśli nie wiesz o czym piszę, to widocznie nigdy nie paliłaś. Sam koniec z tych zapachem to już coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmeno
Tak jak pisałem - zaczynajcie od Vilt, najlepiej Basic - moim zdaniem w stosunku ceny do jakości jedna z lepszych fajek, a przede wszystkim tutaj nie ma takiego ryzyka, że papieros się rozpadnie po jednym upadku na podłogę. Fajka będzie dobrze działała przez długi czas o ile tylko nie kupicie szajsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karbus
A możecie mi powiedzieć czym się różni ten Basic od innych tej samej firmy? Bo tam jest kilka kategorii, tylko średnio potrafię ocenić jakie są pomiędzy nimi różnice - powinni wrzucić jakieś porównanie. A słyszałem, że te papierosy są porządne. Prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz w biedronce jest epapieros P1 zestawik, za 49.99, kupiłam i sprawuje się dobrze, liquidy P1 mają po 9.90, co prawda paliłam lepsze,ale te też nie są najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hutala
Od kilku dni testuję Vilt - wrażenia zdecydowanie pozytywne, ciekawe smaki, papieros wydaje się być wykonany w bardzo wysokiej jakości. Na razie ciężko o sensowne oceny, ale od mojego poprzedniego papierosa jest na pewno lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×