Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukaslukas

szukam dziewczyny z Polski

Polecane posty

Gość lukaslukas

mam na imie lukasz,mam 27 lat i mieszkam zagranica.dzis wlkasnie znalazlem to forum i postanowilem napisac tutaj,choc nie bardzo wierze ,ale...sprobowac nie zaszkodzi szukam fajnej dziewczyny z Polski do poklikania,poznie spotkania.....nie interesuja mnie przelotne znajomosci ktos byc moze zapyta czemu na taki portalu szukam.,......otoz-mysle ze tutaj sa jeszcze normalne dziewczyny z wartosciami,pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoszeeeeeeeeeeeeeee
a gdzie za granica mieszkasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaslukas
niemcy/kassel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaslukas
czyzby nie bylo tutaj zadnej milej wolnej dziewczyny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) witam Cię szkoda ze w zyciu tak bywa ze znajomości trzeba szukać na takich portalach... czym sie zajmujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaslukas
pracuje w firmie logistycznej,mam 2 siostry nie szukam wrazen ani nie chce nikogo urazic,po prostu poklikac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko uprzedzam że chyba powoli zmienia się moja mentalność.. czyt. Po nieudanych związkach w których to faceci mnie ranili (tak,tak!) nie wierzę w prawdziwą miłość i takiej nie szukam raczej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiivbgfgbg
aaaa myslalam, ze cie znam. znam jednego lukasza z kassel. znasz moze? tylko ten ma samych braci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaslukas
a ja mialem jedna dziewczyne dawno temu.mielismy po 17 lat....niestety ja musialem z rodzina wyjechac tu,wiec...nie przetrwalo;( do tej pory balansowalem raczej na granicy koncertow i pracy...nie mialem czasu na dziewczyne.....ale chyba juz czas zaczac szukac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaslukas
lukasza nie znam ,chyba ze z baunatal(to kolo kassel,ale on ma 1 brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec 187
Hmm..... spróbuj poszukać znajomości na czacie albo jakimś innym potralu randkowym dużo ich jest :) Czasem trafiaja sie normalne panny ne szukajace tylko przygód ale ustatkowania. Jesli chcesz poklikać to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaslukas
rudzielcu:) wlasnie takich portalow chcialem uniknac...nie szufladkuje nikogo,ale jak widze ze laski rozneglizowane pytajace tylko o stan konta i marke auta,to mam dosc:) dlatego wlasnie wybralem kafeterie oczywiscie mozemy poklikac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż przyznac trzeba ze w dzisiejszyh czasach trudno o dobrą, zwykłą i normalną szanującą sie dziewczyne... ale nie oznacza to ze nie ma ich wcale ;) mówią ze nie możnasz szukać tylko cierpliwie czekać a to samo przyjdzie .. hmm ale czasami chyba warto pomóc losowi???? ;p zapraszam do rozmowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec 187
W sumie to wszedzie można kogos znaleźć... Dla chcącego nic trudnego :)... Wystarczy krótka rozmowa i wiesz czy laska jest czegoś warta czy nie .... W dzisiejszych czasach nie łatwo o dziewczyne dla ktorej nie liczy sie stan konta i to jakim autem jezdzisz.... Tak samo faceci szukaja sobie dziewczyn na ktorych moga zawiesic oko... ale nie zawsze taka wystrojona lalunia mam wiele do powiedzenia, nie zwracacie uwagi na "przecietne" dziewczyny a co dopiero na dziewczyne ktora mam troszeczke tłuszczyku tu i uwdzie.... znam to z autopsji :) bo nie należe do wieszaków ale za to jest sie do czego przytulić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaslukas
moze to co napisze Was zdziwi,ale polacy mieszkajacy zagranica czesto szukaja polek na zony:) powaznie!!!!! a juz szczegolnie w niemczech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaslukas
szczerze to dla mnie raczej nie ma znaczenia wyglad,nie mam jakich swoich szablonow,po prostu dziewczyna musi miec w sobie to "cos"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonn
to napisz ile lat ma miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaslukas
to dla mnie tez nie ma az takiego znaczenia.....ale powiedzmy....dolna granica to 22 lata gorna....hmmm nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze... wygląd to nie wszystko... charakter i dusza to najważniejsze :) kocha sie nie za zalety lecz pomimo wad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikakala
a moze miec dziecko ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaslukas
jezeli jest samotnie wychowujaca matka i ma wyjasniona sprawe z tatusiem dziecka to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec 187
to ja już odpadam bo mam dopiero 20 lat ale kazdy daje mi najmniej 23... i niestety mam 187 cm wzrostu wiec odpadam w przedbiegach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikakala
Lukas a nie obawiasz sie,ze dziewczyna z Polski moze leciec na kase ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaslukas
nie obawiam sie tego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaslukas
no i gdzie uciekly wszystkie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec 187
Ja nigdzie nie uciekł☻am jestem jestem i czekam az ktos cos napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaslukas
rudzielec ja mam 190:)cm wzrostu wiec.....uszy do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja i ja i tylkko ja
o, jak jesteś zza granicy, to ja już na Ciebie lecę. kiedy i gdzzie się spotkamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×