Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukaslukas

szukam dziewczyny z Polski

Polecane posty

Gość Rudzielec 187
ja ja ja i ja i tylkko ja do kogo to było napisane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec 187
no oki wzrost sie zgadza gorzej z wiekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaslukas
mi nie zalezy zeby ktoras leciala na mnie tylko dlatego ze mieszkam zagranica.....tu jest takie samo szare zycie jak wszedzie indziej,tylko....jesli sie ma ta druga polowke......wszystko nabiera barw ach wiek...tak tylko napisaem.....w sumie nawet nie wiem po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec 187
mhm... jak chesz sie czegoś wiecej o mnie dowiedzieć to napisz na poczte bo nie bede tutaj sie zbytnio rozpisywac bo jeszcze ktoś nieodpowiedni coś wykorzysta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec 187
co To znaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna niewybredna
Rzadko sie spotyka facetów którzy tak ladnie pisza. zawsze trafialam na takich ktorym nieodpowiadalam bo nie bylam @rozneglizowana@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec 187
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevwer
Oj dzieci dzieci jeszcze duzo soli do zjedzenia przez was ...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
Zaraz oblegnie cie wianuszek naiwnych marzycielek o lepszym zyciu na zachodzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez moge poklikać :P Tak po prostu,dla samej rozmowy :D Ale jak bedziesz chciał,to na meila napisz,bo tak na forum,to wiesz...:P karolad1@go2.pl Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zyciu nie chciałabym mieszkac na zachodzie,więc nie szufladkuj i nie dodawaj swoich teorii tam,gdzie są zbedne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pewnie nie kwalifikuje bo mam 1,5 wzrostu hihihi, ale w drugą stronę przerabiałam piękne wiersze i słowa i głebokie rany... pozdrawiam moze trafisz na wyśnioną, ale nie wiem czy tutaj bo wiekszość na kafeterii ma specyficzne poglądy na życie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie chodzi o jakies internetowe podrywanie,po prostu chce poklikac ...czemu niektorzy zaraz pisza o wianuszkach naiwnych lasek...przeciez tu tez nie ma lekko,tez trzeba pracowac a manna z nieba nie leci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevwer
Wiesz co dzidzi YOZ ma poniekad racje :P golym okiem widac co tu sie zaczyna dziac :P skoro chcesz tylko pogadac to w czym problem zeby to sie odbywalo na forum ?;>:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevwer
No ale one chyba tego nie wiedza i nei moga tego zakumac...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaslukas bo nektórzy tutaj po prostu nie dojrzeli jeszcze ;) I zawsze znajdą sie tacy "mądrzy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
No wlasnie Lukas... pisze bo znam to zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy moje siostry sie tu przeprowadzily byl czas tzw "gold deutschland" wtedy wszystko wygladalo tu faktycznie inaczej.... teraz jest jak jest:) ale chyba nie to jset najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
dzidzia o madrosci tez mozemy porozmawiac,nie mam nic przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo chce rozmawiac tylko z nim i nie chce zeby inni to czytali :P Bo co kogo obchodzi ile mam lat,gdzie mieszkam,co studiuje,gdzie pracuje,jak sie ubieram,jak wyglądam,co robie w wolnym czasie,jakie lubie kwiaty,jakie piosenki i wiele wiele innych :P Nie chce mówic tego kazdemu,tylko komus,kogo to zainteresuje i kogo tez sama chetnie poznam,a forum jak forum,sam/a widzisz jak wszyscy resgują tu na co poniektóre wypowiedzi :D Tak tak,wiem,według CIebie lecimy na kaseeeeeeeee ;) ALe chłopak wydaje sie miły,wiec mozna pogadac,co nie :D Bo ostatnimi czasy coraz czesciej mozna tu spotkac ludzi "normalnych " :-0 Nie obrażając nikogo 🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek_19
To ja też się przyłączę do "poklikania..." :) Witam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YOZ może lepiej nie dzis :P Z resztą,masz prawo do własnego zdania.SKoro myslisz tak,to ok.W koncu kazdy jest inny,nieprawdaż :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
Zlote czasy Niemiec juz dawno poszly w zapomienie,teraz tylko ci najsilniejsi i wyksztalceni obcokrajowcy maja szanse istniec ,reszta niestety stoi w kolejce po socjal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec 187
zgadzam sie z dzidzią ze coraz mniej jest "normalnych " ludzi :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie yoz....tylko,ze jesli ktos chce pracowac to ta praca sie znajdzie a jak ktos jest leniwy to woli siedziec na Hartz 4 i na czarno ewentualnie dorobic......taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek_19
Wyjątki się zdarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
dzidzia pewnie masz racje ...mozna sobie poklikac z kims milym fajni faceci to niestety juz rzadkosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×