Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukaslukas

szukam dziewczyny z Polski

Polecane posty

hej pudel:D mialam awarie kompa ale juz jest ok :) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś tu jeszcze zagląda??? Mój laptop był prawie miesiąc w naprawie i nie miałam jak cuś tu skrobnąc:( Jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja powrocilam nie bylo mnie jakis czas w domu pozdrawiam i milego week

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOooooo i ta aa!!! Jejku nie spodziewałam się tu nikogo jak zobaczyłam kiedy ostatnio pisaliście:) Ale cieszę się, że Ty się odnalazłaś:) Jednak girl power i kropka:) Ja miałam od groma nauki, obroniłam w międzyczasie dyplom, potem świętowałam i dalej to już karta graficzna w kompie mi padła i musiałam bardzo długo czekac aż mi łaskawie panowie z serwisu to naprawią:( Ale już mam kompika kochanego, leży sobie na moich kolanach i przyjemnie szumi:) Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kotta u mnie tez sie" troche" dzialo przez ten czas ;) tez mialam problem z kompem, potem wyjechalam bo znalazlam prace ale po 1,5 tyg zrezygnowlam i wrocilam do domu i znowu zaczynam szukac wiosna przyszla ale wszystko jakies takie do d***py, a mialo byc tak pieknie ehhh no nic trzeba zyc dalej pozdrawiam was i milego week

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:) A pamiętam jak nie mogłaś się tej wiosny doczekac:) Uszy do góry - znajdziesz odpowiednią pracę, wykorzystaj swój wdzięk i będzie git:) Ja czekam na dyplom i też wyruszam na poszukiwanie pracy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kotta co do wiosny to mnie rozczarowala, a co do pracy to zawsze trafiam dziwacznie i nawet moj wdziek sie na nic zdaj :D pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian1986
szukam fajnej dziewczyny z kroa można pogadać chetna jakas dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×