Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukaslukas

szukam dziewczyny z Polski

Polecane posty

Gość YOZ
szukaj,szukaj...polskie dziewczyny sa najlepsze.... to sa kobiety do zycia,na dobre i zle,nie podkulaja ogona jak cos nie tak sie dzieje.....walcza o malzenstwo o rodzine...... zobacz co sie dzieje w malzenstwach niemieckich-klopoty,zmartwienia,dlugi....i juz koniec,rozwod....i nastepny partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,a napiszcie mi szczerze jakie cechy powinien miec kandydat na partnera(dopuszczalne wady tez) musze sprawdzic czy mieszcze sie w szablonach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
dotyczy filmu-mozesz zobaczyc online ja osobiscie ogladam na "podawarka filmowa" jest mnostwo polskich filmow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
chyba tylko ja zostalam....hahha No to napisze... facet musi byc facetem... musi byc czuly i wyrozumialy... i musi kochac kobiete......i to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ta aa
ma byc dobry dla ludzi i zwiarzta inteligentny..malo wymagajaca jestem :) a z cech fizycznych ..wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
haaha...ogladales!!!!! no nie moge.... chodzi mi o glowna bohaterke.... no ale pamietaj,ze to byly lata 70-e.... mam pytanie:pisales ,ze pracujesz w logistyce ...moze cos wiecej? ja pracuje w branzy kosmetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuej tylko na nocki,jestem Stellvertreter,zajmujemy sie przesylkami 24 godzinnymi dla firm i osob prywatnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość servus halli hallo
:) ja jestem z unterfranken dokladnie z okolic Würzburga :) mieszkam tu 5 lat :) mezczyzne mam :D ale sobie poklikam jesli dolaczyc moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
ahhha nocki to ciezko...tylko nocki? Skad pchodzisz z Polski? Bo ja z okolic Gdanska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość servus halli hallo
oczywiscie mezczyzna to Polak :) (chlopa dokladniej) jakie zalety powinnien miec? dla jednej beda wazne inne,dla mnie wrecz calkiem cos innego ,poprostu spodobanie sobie napewno by czula sie kobieta czasami jak ksiezniczka:P pomoc z jego strony np w domu ktora nie zdradza :D itd itd :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
Wowwwww.... wysoki tzn? Bo ja raczej srednia----raptem 1,63:( ale wagowo wszystko oki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość servus halli hallo
ktory nie zdradza* sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nocki od poniedzialku do piatku ,od 22 do 6 a pochodze z kluczborka Wochenende mam zawsze wolne no i w sumie poniedzialek bo ide dopiero na nocke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość servus halli hallo
Yoz a co ja mam powiedzec twoje 169 z czyms to dla mnei bylo by cudo :( ja to powiem raptem 155 :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec kobietka
Facet musi być odważny, nie powinien bać się życia i w ogóle niczego, poza tym musi mnie ochronić przed całym złym światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez brzydze sie zdrada........niestety moja siostra miala pecha i zle trafila..gosc ja zdradzal 3 lata...zyl na dwa domy...w jednym zona i synek w drugim kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ta aa
jak wazysz ok 95-100 to cie biore w ciemo ;) kotek to juz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie przegladam to forum i az mi wlosy deba staja........igdy nie bywalem na takich stronach,w ogole z neta korzystalem glownie w pracy tyle tu wulgaryzmu,brak poszanowania dla drugiego,a tematy niektore....no ale coz,to ja musze nadrobic straty z 21 wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
przed zlym swiatem to chronic sie trzeba,,,ale zawsze samemu.... nikt nas nie ochroni,nawet naj,naj .............facet!!! ja nie chce faceta do ochrony ale do zycia!!!!!!!!! nie trawie slabych kobieciatek,szukajacych obrony w meskich ramionach... liczy sie uczucie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest takie powiedzenie,czesto moj ojciec je powtarzal siostrom "umiesz liczyc,licz na siebie" mysle ze cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
wow...na ten wzrost waga jest super! Ja mialam dzis klienta twojej wagi ,robilam masaz refleksyjny ....a facet poprostu byl "malutki.".............taaaak mala kobietka zdziala cud! Nie pracuje w agencji towarzyskiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
i ojciec ma racje... zawsze sie liczy tylko na siebie......... przynajmniej mnie tak uczono!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ta aa
facet ma byc na dobre i na zle kiedy do zycia to do zycia a kiedy do obrony to do obrony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×