Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukaslukas

szukam dziewczyny z Polski

Polecane posty

Gość YOZ
Witam kochani raniutko!!! Wlasnie was poczytalam i musze przyznac,ze wogole nie wiem o czym piszecie....balwany,psy i marchewy..... no ale nie wszystko musi miec sens.... ktos mnie okreslil stara panna po 30-e,no coz.....w Niemczech to dopiero poczatek mlodosci,czas na zalozenie rodziny i td.... Ja tu siedze i sie ksztalce a wieczorkiem-sauna,pool,masaze...jest niezle... po przyjezdzie bede miala tytul haha......ale nie powiem jaki;) koncze bo musze zaraz zmykac na sniadanko papa trzymajcie temacik !!!!!! aaaaa i witam nowe towarzycho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj YOZ fajnie ze wpadlas :) widze ze dobrze sie bawisz na szkoleniu ;) a sa tam tez jacys fajni faceci:D ? reszte tez witam i milego popoludnia zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemmma ludki:) Jak mija dzionek? Smerfastycznie ma się rozumiec?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kotta bywalo lepiej :o teraz pije kawe, moze sie dolaczysz? a jak u ciebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudel z guadelupy....wodolaz
hejo hejo hejo dziewczynyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm kawka:) Od 3 tygodni nie piję nic innego jak tylko soki z marchwi, jutro brat musi pojechac po kolejne 20kg marchewek i już mi gada jaką to on siarę przy kasie musi przeżywac;):):) Ale od czego ma się braci:) Hellouuu Pudelku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!!! ja dzis jak po nocce sie czuje.........wczoraj mnie do pracy wyciagneli niby tylko na godzinke a wrocilem o 4;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudel z guadelupy....wodolaz
a ja jestem dzis zlyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudel z guadelupy....wodolaz
mialem spiecie z szefem odnosnie nadgodzin (mam ponad 200 juz w tym roku) burak powiedzial ze jest kryzys i na razie moge zapomnieca za jakies pol godziny przychodzi i mowi ze jest robota do skonczenia i zaplaci podwojnie juz to widze mialem na oku takie ladne auto ale facet dal termin do piatku ,wlasnie kasy z tych nadgodzin mi brakuje choooooooollllllllleeeeeeeeeeeeeeeera!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudel z guadelupy....wodolaz
318 i fajna maszynka w dieslu pierwszy wlasciciel i tylko 120 tys przejechane,czaisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja to mialam chwile grozy przez 30 min nie bylo pradu w calej gminie 😭 kotta sok z marchwi w duzych ilosciach jest szkodliwy jedynie szklanka na dzien wczoraj o tym czytalam bo chcialam sobie przyciemnic skore i mi sie odechcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiaaa
Witajcie :) Czytalam ze nie mieliscie dzis zbyt milego dnia, ale w kazdej sytuacji trzeba widziec dobre strony... Wiem latwiej napisac niz zrobic ale pozytywne myslenie to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosiaaa hej daje rade :) moj problem to zaden problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiaaa
wiem wiem :) zawsze moglo nie byc pradu przez 3 tygodnie jak u niektorych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ta aa A dlaczego nie jest zdrowy? Masz ten artykuł albo potrafisz go odszukac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos pisali o "zoltaczce watrobowej" wpisz cos takiego w google wiesz ja sobie wpisalam haslo "jak przyciemnic skore" i czytalam co mi wyskoczylo nie pamietam gdzie to bylo ale w google bedzie o tym ze sok duzych ilosciach nie jest zdrowy no i pare tekstow czytalam ze skora ma nierowny koloryt wiesz ja zanim zaczne cos robic/ uzywac czegos to czytam google :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z chęcią poszukam i poczytam z racji, że niedługo będę pielęgniarką (za... o zgrozo! 20 dni) tematyka zdrowia pochłania mnie bez reszty. Sok z marchwi piję codziennie 1 litr od prawie miesiąca i oprócz poprawy wzroku o 1 dioptrię i lekkiej zmiany koloru skóry co raczej ładnie wygląda, działań nieporządanych nie zauważyłam:) Za to nowe soczewki sobie już kupiłam, w okularach nie lubię chodzic:) PS A jeśli chodzi o chemię, którą są faszerowane owoce i warzywa, zwłaszcza zimą, to ponoc to zostaje w wytłokach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzięki:) Biorę się za czytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radze poczytac, tez chcialam pic ale po przecztaniu mi sie odechcialo :) no nic do lata bede blada 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×