Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukaslukas

szukam dziewczyny z Polski

Polecane posty

jest ok tylko jak jest nawal pracy to nadgodziny sie trzepie po 12 godzin,ale to chyba wszedzie i wazne ze kasa na czas na koncie jest i co z tyn bmw?bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudel z guadelupy....wodolaz
staruszkowie pozyczyli:)jede po bryke w niedziele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudel z guadelupy....wodolaz
noooooooooooo troche ciulalem :):):):) a gdzie plec piekna???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sie obrazily ze szybko ucieklem i sie nie pozegnalem;( szkoda......bez dziewczyn nudno troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej samczyki nie obrazilysmy sie ale na drugi raz wypada napisac czesc jak uciekacie :classic_cool: wybaczcie ze was zaniedbuje ale znalazlam nowa rozrywke w sieci i mnie pochlania bez reszt ale mysle o was czesto :) lukasz jak bedziesz jutro za dnia to napisz, odezwe sie tez pudelku gratukuje zakupu auta, tylko jak juz bedziesz je mial to prosze nie szalej kotta 👄 jesuuu ide spac jestem padnieta:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps pudelku piszesz ze wczoraj zagladales no ale nic nie pisales 😭 ja tez zagladalam ale skora was nie bylo to tez milczalam :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ Lukasz postaram sie dbac o twoj temat moze jakas fajna dziewc zyna tu zajrzy pewnie idzesz spac wiec snij kolorowo :) do potem pa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
Hejka !!!! Ja juz w domku,wszystko gladziutko poszloa....zaliczylam i jet oki:) aachcialam sie przywitac,zaznaczyc ,ze o was nie zapomnialam,wszystko przeczytalam ...... A teraz uciekam na impre:):):) trzeba oblac sukces!!!! pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooo everybody:) Na dwa dni musiałam wyjechac. Pilna sprawa... i w sumie godzinę temu dopiero wróciłam. Jestem po prostu nieprzytomna. Ide lulu. Buziaki dla wszystkich:)* Dobrrrrrranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian455555
lucas mam na imię Marian, możemy się poznać bliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kotta 🖐️ fajnie ze wrocilas ps marian moze mnie chcesz poznac :p milego week wszystkim zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzesz w miodzie
Widzę że nasz Niemiec olał staruchy po 30, marzące o lepszym życiu na Zachodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo wszystkim!!(oprocz podszywow i innych internetowych trolli) u mnie spoko,jakos leci,potyg na lenistwie ciezko jest znow sie przestawic na prace w nocy, dzis spalem do 17:) do tego powyzej:zal cie dupe sciska,czy co???niestety do ciebie zadna fajna kobietka nie napisze ,bo jestes zakompleksionym/a zerem,ktore tylko zeruje na anonimowosci w necie i pisze bezsensu..... wypieprzaj z tego topiku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
Olej tego goscia............ CO z wami ludzie? zyjecie jeszcze?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyjemy :) YOZ lukasz zawsze znajda sie jakies prymitywy :D taka masz prace gdy my tu siedzimy ty pracujesz:( pudel jutro po fure jedzie:D no z bmw to teraz bedzie z niego dobra partia:D:D:D ps. zartuje :classic_cool: ehhh mialam cudny dzien i taki wieczor mrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps co za czubek ciagle pisze ze Niemcy to kraina marzen :D 1.Niemcy sa niemili :o 2. maja tlusta kuchnie 3. nie ma tam nic godnego mojej uwagi dlatego ja wole inne klimaty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lepsze życie na zachodzie" - widzę, że niektórzy mają myślenie głębokie jak kałuża... takie rzeczy zawyczaj piszą zakompleksieni i niedowartościowani ludzie dlatego nie warto nawet oczu sobie psuc na czytanie takich dyrdymałów. Widac, że osobie która to napisała dużo brakuje do 30-stki i idąc dalej tym tropem proponuję wziąc się za naukę, a nie komputer, bo w dzisiejszych czasach ukończone gimnazjum już nie wystarcza. No. Witajcie ludki:) Łukasz jak poszukiwania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :)witaj Kotta :) wpadaj do mnie adres znasz ;) pozdrawiam pudel jak to auto bo my blacharki juz nie mozemy sie doczekac tego bmw :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ta aa:) Jutro postaram się wpaśc wieczorkiem:) Pouczę się wcześniej żeby potem z czystym sumieniem włączyc kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudel z guadelupy....wodolaz
eloooooo jest tu ktooooo????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) moze umowimy sie na jakas konkretna godzine ?? lukasz pewnie bedzie przed praca pudel jak fura :) ? kotta/ yoz 🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOZ
hej!!!! Cos nam podupada temacik.....Luka poszedl do pracy i nikt nie pisze....No przepraszam Zuza trzyma lapke nad naszym topikiem... ja albo pracuje albo imprezuje.....takie zycie.... dla mnie najlepiej zawsze wieczorkiem w dni powszednie bo weekendy spedzam rzadko przy kompie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo,ja krotko z pracy pisze bo mam jeszcze pol godzinki frei:) no podupada temat...coz zrobic....piszcie jak planujecie spedzic walentynki....u mnie bedzie lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×