Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julittaaa3

Poroniłam...

Polecane posty

No nie byłabym taka pewna, bo ja przynajmniej coś w życiu osiągnę i na starość będę się miała czym pochwalić oprócz tego, że zrodziłam kilkoro pasożytów :O Rozumiem niektórych Mężczyzn... Ja bym z taką Matką Polką tez nie mogła wytrzymać. Pewnie Mężowie już poszli na bok, bo liczy się tylko bachor. Ojoj.. mam nadzieję, że Wasz gatunek kiedyś wyginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaa12
Tajemnicza Damo - tochę taktu, może i studiujesz medycynę ale za grosztaktu i wyczucia nie masz. Jako lekarz nie wróżę Ci wielkiej sympatii pacjentów. Temat niekoniecznie Cię dotyczy. Autorka chciała się tu wyżalić, być oże porozmawiać z innymi osobami ktre przeszły podobną tragedię. Tutaj nie chodzi o wiek rodzącej (bo to nie ma znaczenia) ale o same zdarzenie. Szkada mi Cię naprawdę bo patrząc na te wpisy wnioskuję, że niekoniecznie wszystko z Tobą ok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa Narnii
co w zyciu osiagniesz?? juz jestes zgorzkniala i jad z ciebie plynie. Na starosc poza pelnym kontem bedziesz miala mase zmarszczek i kota. Uff osiagniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krolowej Narnii
z ciebie tez sie jad wylewa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy jesteście popierdolone!!!!!!Baba właśnie po raz trzeci poroniła,bardzo chciała tego dziecka i do tego widziała jak umiera.A ty tajemnicza damo(powinnaś mieć chyba ''tajemnicza dziwka'') zaczynasz się z niej naśmiewać tylko dlatego że w przeciwieństwie do ciebie, pasożycie cholerny, chciała tego dziecka i to bardzo!!!!!!!Jak tak ciebie czytam to jestem za aborcją!To ciebie matka powinna poronić dawno temu,przynajmniej byłoby choć o jedną debilkę mniej!!!!Mam nadzieje że jak już dojdziesz do takiego etapu w swoim nic nie wartym życiu kiedy poczujesz instynkt macierzyński i będziesz chciała mieć dziecko to mam wielką nadzieję że poronisz i to nie raz.Wiesz co,też nie chce mieć dzieci,ale ja czegoś takiego nie robię,bo wiem że stracenie dziecka to wielki ból.Ale wy,takie puste idiotki nie jesteście w stanie tego zrozumieć,dla was ważne jest tylko idealne ciało,bez rozstępów po ciąży i to ''realizowanie się' i jak to ujęła tajemnicza dziwka-''Autorka niech się cieszy, że ma jeszcze czas imprezować, spotykać się z Chłopakami, koleżankami itd. '' Współczuje tylko matce,że musi patrzeć na swoją nic nie wartą córkę którą na swoje nieszczęście urodziła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, normalna nie jest:) Studiowałam na AM i wiem, że mozna się zakręcić, aby uzyskać darmową poradę psychiatryczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa Narnii
ze mnie??hahaha alez skad. Ja tu nikogo nie obrazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będę mieć pełne konto i wykształcenie, to stac mnie będzie na dobre kremy lub operacje plastyczne (mówię o starości), a kota już mam :P Za to Wy będziecie mieć ciała po tych porodach jak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co tajemnicza juz sobie ciebie wyobrazam. Wypacykowana Joan Colins. Samotna, zgorzkniala kobieta, ktora poza zasobnym kontem nic nie bedzie miala w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lekarz nie musi zyskać sobie sympatii pacjenta? Hmm to się raczej nie dorobisz, bo prywatnie nikt do ciebie nie pójdzie :) Chociaż z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że raczej medycyny nie studiujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo tajemniczej
z tej tajemniczej damy jest dama jak z koziej dupy trabka hehehe zero kobiecosci, zero delikatnosci, wyczucia i taktu ot i tyle co do babochlopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz nie ma wzbudzac sympatii??? hahaha juz widze te "kolejki" przed twoim gabinetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaa12
"Właśnie ze mną jest wszystko ok. Lekarz ma wyleczyć pacjenta, a nie zdobywać sobie jego sympatię." W tym zawodzie trzeba umieć połączyć jedno i drugie, same lei czasem nie wystarczą. Potrzebne jest też nastawienie pacjenta i wola walki. Ty swoim podejściem napewno nie ułatwisz tego choremu. Szkoda mi najbardziej autorki, bo chąc podzielić się swoją tragedią musisz czytać takie głupoty, które wypisujesz. Jeżeli masz coś do powiedzenia radzę założyć sobie nowy temat i tam szaleć do woli. Będzie jeden problem nie ma jeszcze takiej kategorii jak ZNIECZULICA - tak byś się wpasowała idealnie. Więc apel do moderki - pomóż koleżance i załóż odpowiednią kategorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem, ze z takim charakterem twoja samotnosc nie jest kwestia wyboru. Lepiej, ze nie chcesz dzieci bo mialyby z toba pieklo na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha.. czyli miałybyście do mnie szacunek tylko wtedy, kiedy miałabym 3 bachorów, ciało jak świnia itd. Radzę to wszystko przemyśleć, choć i tak nic Was już nie zmieni :( Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo, póki co to ty wszystkich obrażasz :) Ona ma chyba mega kompleksy. Pewnie żaden facet Jej nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie mi podać definicję kobiecości ? Chyba Waszym zdaniem ''kobiecość'', to mężuś, posiadanie gromadki dzieciaków, brzuch z rozstępami itd. :O Dziękuję za poprawienie humoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaa12
w kobiecości zawiera się też takt i delikatność Tobie moja droga niestety jej brak - więc definicja potrzebna Ci już nie jest.... i tak pewnie się w nią nie wpasujesz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemnicza Damo skoro nie chcesz mieć dzieci co robisz na forum Ciąża, poród, macierzyństwo, wychowanie dzieci? Autorko wiem co przeżywasz, 2 tyg. temu doświadczyłam tego samego :( Jeśli chcesz porozmawiać odezwij się do mnie... elien007@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci unikaja takich jak my. Rozsmieszasz mnie dziecko. Unikaja takich suk jak ty, ktore mysla tylko o sobie, o swojej dupie i nie maja za grosz empatii. Chyba nie wiesz czego facet oczekuje od kobiety. No ale coz sie dziwic. Krolowa sniegu zawsze bedzie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szacunek trzeba sobie zasłużyć, w takim wypadku wykształceniem możesz sobie cztery litery podetrzeć. Nie napisałaś w tym temacie nawet jednego posta bez obelg :( przykre Zastanawiam się, jak jest z tym IP. Może warto by sprawdzić "Panią Doktor" i uświadomić rektora, jakich ma cudnych studentów :) lub przynajmniej społeczeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo tajemniczej
kobieto palij sie w ten swoj zryty berecik :D chyba jestes malo o zyciu wiedzaca smarkula. Wiedz, ze kobiety z klasa, robiace kariery, jak rowniez gwiazdy filmowe, piosenkarki i inne slawy na calym swiecie rodza dzieci i nikt nie ma takich patologiczno-zakompleksionych mysli jak Ty. Rob jak chcesz to Twoje zycie ale powiem Ci jedno moja droga :) kiedys, jak zmadrzejesz pozalujesz ciezko swoich slow :) pozdrawiam i bardziej pozytywnego nastawienia do swiata i ludzi zycze. Ps: cialo po ciazy mozna miec rownie boskie jak przed ciaza, tylko trzeba troche checi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawietta
AZ sie poplakalam , tak mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż... trzeba być tolerancyjnym :D Może i kobieca nie jestem, ale to już Was nie powinno obchodzić :P Obgadujcie mnie dalej, mądry człowiek zrozumie, to co piszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss M
Nie chcesz dzieci? Twoj wybór- ja nie lubie kotów, i co mam głosować, zeby wszystkie zostały wymordowane? Poza tym nie wierzę, że jesteś wykształconą, ani nawet pełnoletnią osobą, myślę, że masz nawet problemy psychiczne, nikt o zdrowych zmysłach nawet by tak nie pomyślał.. Szkoda mi Cię bardzo, musiał ktoś bardzo Cie skrzywdzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
durne baby z was dziekujemy za wnikliwa analize teraz moze biegnij na jakis inny topik typu zlamalam paznokiec co zrobic czy jak dobrze ciagnac zeby zrobic mu dobrze. To zdaje sie twoj poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już przegięcie
tajemnicza dama-masz zostać lekarzem?,lepiej zrezygnuj z taką empatią do drugiego człowieka a autorce współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo tajemniczej
ah i jeszcze jedno... musisz zdac sobie sprawe z tego bolesnego faktu, ze faceci zawsze wybiora takie jak my. Takie jak Ty wiadomo do czego im sluza :) do zabawy, urozmaicenia zycia, adrenalinki i to by bylo na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×