Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julittaaa3

Poroniłam...

Polecane posty

Gość hehehe kiedys uczesniczylam
czynnie w takich pyskówkach ale teraz juz mi sie nie chce - wystarczy ze poczytam i sie posmieję:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na ten temat, bo mi Was żal i denerwujecie mnie tymi swoimi ''problemami'' :O Fisiowna - jakbyś nie zauważyła, ja nie wyzywam Cię od suk :O Myślisz, że Mężczyźni oczekują od kobiety , żeby rodziła bachory i zajmowała się domem ? Otóż mylisz się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe kiedys uczesniczylam
swoja droga niezle dajecie sie wkrecac tajemniczej damie -do wszystkiego tak emocjonalnie podchodzicie? wyluzujcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo sprowokowac
mamusie Polki :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwoneKoraliki
durne baby z was Ja też mam 23 lata i męża - dzieci narazie nie palnujemy - eż uważam, że jeszcze nie czas, wolę poszaleć z mężęm - jednak sądzę że nie uprawnia mnie to do obrażania innych dziewczyn które są już matkami. To ich indywidualna sprawa, nic Ci do tego. Masz inny styl życia i nie wpierdzielaj się im w ten topik.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no po prostu tajemnicza dziwka jest popierdolona,gówno wie i myśli że jak dobrze obciągnie facetowi(co pewnie robi niejednemu) to ten przy niej zostanie i nie poleci do porządnej,mądrej kobiety która go pokocha i da mu dzieci.Widać że często przeżywałaś zawody miłosne,stąd te kompleksy.Często cię odrzucali???przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcndjksa
jesli chodzi o ciebie damo i o ta durne z was to tylko plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcndjksa
durne z was baby twoja matka tez jest durna bo cie urodzila?? Moze oswiec szanowna rodzicielke co myslisz o takich jak ona. Napewno bedzie jej zajebiscie milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcndjksa
tajemnicza ciebie matka tez nazywa bachorem?? To juz rozumiem twoje podejscie. Biedne skrzywdzone dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaa12
przykro mi patrząc na dame i durne baby z was.... probuja zablyszczec swoimi teoriami a nie bardzo im to wychodzi. Matka nie zawsze musi siedziec w domu i czekac na meza jako jedynego zywiciela rodziny. Z pewnoscia nie tylko ja jestem przykladem, gdzie oboje pracuja. Jedno nas tylko rozni od Was dwoch. My umiemy polaczyc dom rodzine i kariere, Wam jak ktos slusznie zauwazyl wydaje sie to nierealne. To jedynie dowod na wasze ograniczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto pisze, że studiuje zaocznie farmacje? Ja skończyłam dzienni i nie mam dzieci :) za zgodą dziekana robiłam drugi kierunek, ale też dziennie. czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcndjksa
no nic i nie dostalam odpowiedzi na pytania. I kto tu jest prostakiem i prymitywem damulko?? Taka z ciebie swiatowiec a nie potrafisz sie zachowac i mie masz w sobie za grosz empatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaa12
No dalej, dalej... pokażcie swoją prawdziwą naturę Prymitywy i prostaki - kolejny dowod na Twoja ułomność.... nie ma sensu tracic na Was mojego czasu..... o wiele zabawniej bedzie przeczytac pozniej jak swoje "zdanie" bronilyscie jakimis zalosnymi argumentami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcndjksa
dla chcacego nic trudnego damusiu. Widocznie masz za maly mozg zeby ogarnac wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaaa12
"No dalej, dalej... pokażcie swoją prawdziwą naturę Prymitywy i prostaki - kolejny dowod na Twoja ułomność...." oczywiscie w cudzyslow zapomnialam to ująć - zaraz mi dama wyjedzie z tekstem ze kopiuje jej slowa.... a ja tylko przytoczylam jej dune teksty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że na ten topic nie wejdą Panowie. Dopiero byście się przekonały, że Matki Polki są omijane z daleka. Chyba, ze macie mężów, którzy chcieli kurę domową do sprzątania, gotowania i wychowywania bachorów :D Powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też humor się poprawił zdecydowanie :) nie wiedziałam tylko, że na medycynę przyjmują ograniczone osoby :) ciekawa jestem, na której AM jesteś ( czy UM teraz juz jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama to wariatka
ahahaha widac ze dama jest plytka ba zamiast dobrej komedii bawi ja najazd na jej osobe !!!!! gratuluje glupoty idiotko !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przynajmniej odnoszę się do Was z szacunkiem i nikogo nie wyzywam od suk, szmat i mało kobiecych :O Niech teraz wszyscy się przekonają jakie naprawdę jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezszczelnaaaaa
Tajemnicza Damo jak Czytam twoje wpisy to na myśl przychodzi mi tylko jedno....Można mieć nawet 5 fakultetów i być jedynie wykształconym chamem... A teraz przerwijcie te durne pogawędki, ponieważ dyskusja jest na inny temat i być może ktoś czeka by podnieść go na duchu egoistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcndjksa
wiesz co damo probujesz. probujesz ale nie wychodzi ci bronienie swojego zdania. Co wiecej nie masz zadnych argumentow. Nie osmieszaj sie juz wiecej bo zaczne cie zalowac. Pierdzielisz farmazony z ktorych nic nie wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcndjksa
durne z was chyba nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Coz to nie twoja domena. Ja nie pytalam czy twoja matka wie co myslisz o plodzenu bachorow jak to nazywasz, ale o to, czy wie ze uwazasz ja za durna babe bo cie urodzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szooookeeee
przygladam sie tej dyskusji i jestem zazenowana jej poziomem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×