Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex-ulezakowana

topik dla ex-ulezakowanych czyli zycie po poronieniu

Polecane posty

dziekuje Ci Kasiu :) bo wiesz, ja specjalnie tak 'otworzylam dzioba' bo mi kolezanka robila zdjecia i powiedziala,ze tak sie robi heheh a na drugim kazalam mezowi nad soba stanac i ja na nim udaje ze niby patrze gdzies w dal heh :D ale Twoich nie ma Kochana ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jakby nie bylo wyszlas jak modelka, a to nie tak latwo pozowac. Ja miałam fajne zdjecia ze slubu. mielismy super fotografa takiego z pasja. super nam zdjecia zrobil wiec wszystko zalezy od tego. A moje zdjecia beda wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę zobaczyć Wasze zdjęcia.... djacie mi też dostęp .... proszę.... mój mail to kawa83@o2.pl Jak mi się dziś uda to też coś zamieszczę. A jeśli chodzi o nowego członka rodzinki no to niespodzianka..... Nie uwierzycie.... Ale na razie nic nie zdradzam, będę Was trzymać w napięciu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Manowiec to jest modelka!!! mam nadzieje, ze wam jeszcze jakies ze slubu wklei- to dopiero byla sesja! albo te z sylwestra, kicia tam tez superowo wygladasz! Nie pokazywalam ci fotek z pracy? no widzisz jakos zapomnialam.. jestem ciekawa jak reszta z was wyglada. Bardzonowa- podaj tez swoj mail to ciwyslemy namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
explosive już się poczułam odrzucona:):) ale widze, że o mnie pamietacie :):) troszkę się wstydzę bo ja naprawde jestem brzydka :) i gruba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzonowiutka..to sie troche poznamy jak sie zobaczymy, Kasjulka..nie wytrzymam jak mi nie powiesz..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wyslę swoje zdjecia, ale nie widze tam milvy, kasi, kasji? namanowiec tylko jedno zdjęcie :) ex, super ten salon kosmetyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa, jaka co ty gadasz ze ty gruba jestes?!! bardzo fajnie wygladasz, masz piekne zielone oczy i bardzo sympatyczny usmiech! lubie takie osobki o takiej milej urodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bardzonowa,rany Boskie przeciez Ty jestes laska jak 150,jak Ty w ogole moglas napisac ze gruba i brzydka?? heh tak juz chyba jest,ze sie swojej urody nie widzi :). Podobasz mi sie bardzo :) to teraz czekamy jeszcze na kasiulki dwie :D no i Milvuska musi wyslac tez na nasz wspolny mail ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milva31
Bardzonowa, co Ty tu opowiadasz o brzydocie i grubości, moja mileńka, a?:) Jakieś głupstwa totalne! Jesteś Bardzo Nowiuteńka, moja droga, co w wolnym tłumaczeniu oznacza szczupła i ładna, ja nie widzę żadnej grubości, do licha! Eksiu, przypominasz mi Jessicę Albę tylko z krótszymi włosami, moja droga... A z niej cudna z kolei lachonka:):):) Manowca już nie komentuję, zgadzam się w pełni z Eksią, dziewczyna jak malowanie! Zaraz wyslę swe ust korale:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milva31
Eksiu, ja chcę do tego Nivea Haus:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milva31
A w ogole podoba mi się mail milkasmaneks:) Superhasło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wysłałam maila tak późno bo dostałam wiadomośc na skrzynkę, od koleżanki z Angli, że naszej wspólnej przyjaciółki córka jest chora na białaczkę. Napisała nam to dopiero dzisiaj (trzymałysmy się na studiach w 6) z czego dwie są w UK. Rozwaliło nas to kompletnie. Mała Hania ma rok i trzy miesiące z czego od pół roku choruje, ma podawane jakieś leki, chemię. Czuję taką bezradność. Nie wiem co jej napisać, od czego zacząć. Wszystkiego mi się odechciało. Jaki ten rok jest popieprzony :( Ps. "Uśmiałam się" dziewczyny :) zgodzę się tylko z tym, że mam zielone oczy a w ostatnim czasie "troszkę" przytyłam :) najakuatliejsze jest zdjęcie z moim mężem z "buziaczkiem" :) Po ile Wy macie lat? Bo na tych zdjęciach młodzież normalnie :):) aha, dzisiaj byłam pierwszy raz na terapii bardzo mi się podobało. sama bardzo chciałabym zostać psychoterapeutą, mam nadzieję, że uzbieram na te kursy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przez te zdjecia czuję się jak ekshibicjonistka :) wszystkie jakieś wysłałyście zdjęcia z daleka, prawie nic Was nie widać a ja dziub swój jak na patelni :) Figury wszystkie macie modelek :) ale namanowcach te oczy, usta, włosy... szok :):):) boska :) i ten nivea haus, jakbym pracowała w takim miejscu to bym codziennie "kazała" koleżankom się oklepywać maseczkami, masować, peelingować, się rozmarzyłam, mmmmmmmmm :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez tu sie komplementow posypalo w kazdym kierunku! milo milo na naszym topiku jest! bardzonowa, to straszne co piszesz o coreczce tej przyjaciolki, ja tez nie wiedzialabym jak zaczac....to jest bardzo trudne i przykre dla kazdej ze stron... co do wieku to ja stara rura jestem mam 33 lata! a ty ile sobie liczysz? no a nivea haus to fajne miejsce na relaks, bardzo lubie moja prace, tym bardziej ze moi wspolpracownicy sa swietni. Mam nadzieje ze uda mi sie wrocic po wychowawczym... a na smarowanie sie maseczkami to nie mamy zbytnio czasu podczas pracy dlatego czasem spotykalysmy sie w niedziele na beauty day ;) i wtedy caly nivea haus byl nasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Milvo! ja? jessica alba nie no teraz to juz wymiatasz kochana ;)))) ja to do jej piet nie dorastam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz dziewczyny wysyłam zdjęcia, trochę byłam dziś zajeta i dopiero wrocilam do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zaglądam na naszą poczte i naprawde dziewczyny kazda jest sliczna i każda ma w sobie urok. Ja chyba z was jestem najmłodsza choć może się myle:) Choroba to straszna rzecz i człowiek traci siły jak dosiega ona tak młode osobki. to naprawde starszne że tak młode dziecko musi tyle cierpieć, ehhh życie jest niestety niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie... Jak się cieszę, że was poznaję, bardzo mi miło.... A do tego wszystkie jesteście super. Ja też już wysłałam , ale przy takich laskach to nie wiem... Dlatego wybrałam zdjęcia z wesela.... Zeby się troszki podrasować.... A jeśli chodzi o nowego członka rodziny to jutro Wam zdradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysl z tymi zdjeciami, teraz bedzie latwiej was zapamietac. człowiek chyba latwiej kojarzy rózne fakty po twarzach niż po nickach:) Kasja ale nas trzymasz w niepewności hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, jak tam ogladam te wszystki zdjecia to mi sie tak 'miska' cieszy. To taki dobry temat,wspierający, czuje jakbysmy byly ze soba związane. Poza tym na tym temacie są same piekne dziewczyny. Kasia26 jestes przesliczna,najbardziej podoba mi sie to zdjecie na plazy... Milvus oczywiscie nasza boska latynoska :) i Kasjulek...kasjulek masz oczy jak ja brązowe i ladny kolor skory..zazdroszcze ja jestem biala jak mąka..kasjulek co tu duzo mowic sliczna dziołcho. Bardzonowa jest białogłowką a tez jest pięknie opalona. Troche sie odczepilysmy od tych tematow dzieki tej malej zdjeciowej integracji. Wszystkie mi sie podobacie i mysle,ze bysmy sie zaprzyjaznily. Milvus..wiesz,ze faktycznie ta nasza Jessica ma cos z Alby - jak sie tak przyjrzec :) Kasiu dawna Nickolko..tez jestem 84 :) dobra leci m jak milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×