Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex-ulezakowana

topik dla ex-ulezakowanych czyli zycie po poronieniu

Polecane posty

ostatnio jak byłam u niego to dal mi do zrozumienia ze on byłby za tym abym caly czas była na chorobowym a przynajmniej do czasu az ciaza bardziej sie rozwinie. ogolnie on lubi dawac zwolnienia nawet podejrzewam ze jest zdania takiego ze ciezarnej sie nalezy L4. Tak nazwałam moją kotkę Tosia, mała rozrabiara dzis bylismy pierwszy raz u weterynarza i byl tez drugi kot on taki spokojny a nasza Tosia latała w poczekalni jak szalona pozniej przyszedl wielki pies to sie wystraszyla i przynajmniej siedziala na kolanach grzecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Dzisiaj temp. 36,56 a potem w ciagu dnia 37, wczoraj przy tej niskiej temp. mialam plamienie, bardzo delikatne. Sama nie wiem, wkrecam sobie, ze sie zle czuje. Caly czas boli mnie podbrzusze, zaczelam sie bac, czy to dobrze czy nie. Obstawiam raczej cykl bezowulacyjny. Ps. Popsula mi sie klawiatura, stad brak usmiechow, i normalnych liter Usmiecham sie do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa moj pierwszy cykl starań czyli 3 od poornienia teraz jak siegam wstecz pamiecia to tez chyba byl bezowulacyjny. Mimo ze nie miałam zadnych kłuć, sluzu to sie wkrecałam ze moze sie udalo tym bardzije ze @ spozniał mi sie doc długo. Powiedz mi kiesy masz dostac @?? eksiu: kotka naprawde jest niesamowita nie wyobrazamy sobie z mezem ze jej nie mamy:) Ja sie czuje dobrze. Nie mam zadnych młdłości, zachcianek. no moze poza jednym ostatnio miałam wielka ochote na coca-cole:D. Do tej pory nawet za bardzo nie mysałam o mojej ciazy a od wczoraj mam stracha boje sie isc na to usg bo jest prawdopodobienstwo ze jeszcze nic nie zobace niby to bedzie juz 7 tydz i 2 dzien, ale przypuszczalnie dni plodne mialam kolo 1 listopada wiec od tego czasu to dopiero 4tydzien. Boje sie starsznie . Teraz jade do rodicow ale nie mowimy im jeszcze w sumie to wiedza tylko nasi znajomi z naszego miasta wiedzieli ze sie staramy i co chwile pytali jak wiec nie umei klamac i sie przyznalam, a rodzince przez telefon była latwiej kolamac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny namanowcach i explosive powiedzcie mi jakie mialyscie cykle przez zajcią w ciąże i kiedy zobaczylyscie na ekranie zarodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam że cykl 28 dniowy, ale to było różnie raz się wydłużał raz skracał, ale ogólnie to 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry issabel zapomnialam o tobie. Przyzwyczaiłam się ze sa tylko 2 ciezarne. Kurcze ja mam nie regularne cykle w sumie po poronieniu miałam najpierw 35 pozniej 28,26 a ostani cykl 33. Boje sie ze znowu zanim zobacze cos na ekranie najem sie nerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, znam ten strach, co i czy w ogole zobaczy się coś na ekranie monitora. Dzisiaj moja ranna temp. to 36,48 potem 36,54 także jeszcze trzymajaca się w "grupie wyższych temp." porównywałam je do cyklu w którym zaszłam analogicznie w tym samym dniu, i jest podobnie na tym poziomie w tym dniu tak własnie wygladala. Mnie się cykle wyregulowały pieknie po pierwszym poronieniu, mialam po 30dc, teraz też dostałam równo po 30dc, teraz drugi cykl zobaczymy jak i kiedy się skonczy. Powinnam dostać 04.12 Dziwią mnie te bóle w podbrzuszu, poza tym piersi lekkie, miekkie takie nie ciążowe. Chyba sobie wkrecam,a i chciałam zapytać skoro 15dc nie było pęcherzyków w jajnikach to szansy na późną owu nie ma , tak? Duża buźka. Tu już same Mamusie na forum, a Milva zKasją narazie mają "wolne od starań", już na każdym topiku się dziewczyny wykruszają na jedno to dobrze, zostaje sama ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa: ja nie znam sie na tych pecherzykach i wogole. Nie pomoge choc bym bardzo chciala cos napisac konkretnego. u mnie tez nic nie wskazywalo na ciaze w dniu którym powinam dostac okres czulam napiecie a pozniej przeszlo. Ja mysle ze powinnas zaczac myslec o czyms innym. Wykorzystaj zblizajacy sie weekend i zajmij sobie caly dzien na jakies rozrywki. 4 juz nie dlugo to sie okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ię czułas przed zbliżającą się @ tak na tydz. przed? teraz zmierzyłam, wiem, że to nie miarodajne, ale 36,93 lece bo spoźnię się na autobus :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu jestem tu nowa więc nie ma problemu, ale znam ten strach, ja miałam tak że nawet jak bete miałam 4000 to na usg nic nie znaleźliśmu - żadnego pęcherzyka. Bądź dobrej myśli. Bardzonowa nie pomogę na temperaturach się nie znam. My zaszliśmy właściwie w pierwszym miesiącu który sobie zupełnie odpuściliśmy. Nie wiem czy to miało znaczenie ale się odchudziłam troszkę - 8 kg na diecie proteinowej . Tak naprawdę to miałam już dosyć bycia co miesiąć w ciąży (myślenia że może jestem) i ustaliliśmy że jedziemy na fajne wakacje i po wakacjach pomyślimy od nowa o dzidzi. I w momencie kiedy przestałam molestować męża hihihihihih - bo prawie do tego doszło - dobrze że on miał dużo zimnej krwi i rozumu to nie dawał mi zwariować. Bo my się leczyliśmy i po tym jak dostaliśmy zielone światło to mieliśmy pół roku na zmajstrowanie. jeden miesiąc nic, drugi, a potem zaczeło mi się kotłasić w głowie: testy owulacyjne, monitoring owulacji, costybegyd bo mimo że miałam owulacje to sobie pomyślałam im więcej jajek tym lepiej. I tak nic z tego. Wiem że nie jest to łatwe ale jak się uwolniłam od myśli o dzidzi to się okazało że stał się cud. I tego Wam kochane życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten sniezny poranek, a raczej poludnie hehehe Kasiu ja przed pierwszy ciaza mialam bardzo nieregularne cykle, bo czasem nawet co 50 dni! No ale u mnie to bylo przez tarczyce i przez PCOS spowodowane. Z reszta regularne cykle to mialam tylko wtedy jak bralam pigulki anty... Przed zajsciem w druga ciaze mialam po lyzeczkowaniu tylko jeden okres, kotry przyszedl chyba po 6 tygodniach mniej wiecej, no a potem juz bylam w ciazy. Bardzonowa ja tez nie mam pojecia co do tych pecherzykow i temperatury.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzonowiutka... tez jak Ty mierzylam temperature. Ja akurat pod pacha bo Ty nie sparwdzasz owulacji tylko ...wiadomo co :). Jesli chodzi o badanie owulacji to kupilam sobie takie termometr citzecn z wyswietlaczem i on sam rysowal wykresy a mierzylam w buzi heh. Mysle,ze ...(zrob test zrob test :P) temperatura to roche bzdura. W pierwszej ciazy faktycznie mialam ponad 37 pod pacha,a w drugiej mialam raczej 36,6. Moze zle sobie te owulacje policzylas w tym mcu,17dc to pozno ja mialam zawsze 13 14 dzien w cyklach 29 dniowych :). Trzymam kciuki zeby jednak w nastepony weekend miesiaczka nie przyszla. Fakt,ze Cie boli jak na miesiaczke to tez dobry objaw - co tu duzo mowic,mnie bolal tydzien przed spodziewana miesiaczka,ktora w efekcie nie nadeszla. Wiem,ze Ty to wszystko wiesz i staram sie tez nie nakrecac Ciebie i siebie,ale sie nie da co?:) a te globulki wybralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) globulek jeszcze nie aplikowałam bo nie wiem napewno, ze nie jestem w ciąży. dzisiaj zrobiłam sobie test owulacyjny :) bo się naczytałam, że MOŻE pokazać ciążę :) i wyszły mi dwie baaaardzo słabe kreski, ta druga jeszcze bardziej słabsza niż kontrolna także d.u.p.a :) a tobie kasiu, ten test owu w 23dc wyszedł wyraźny, tak? także spokojnie czekam na @ :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa wydaje mi się żed teraz powinnaś zrobić test ciążowy, a nie owulacyjny, owulacyjny pokazuje czy jest w danym dniu owulacja. Ale jeśli teraz zrobiłaś test ciążowy i masz dwie kreski to nawet jeśli są one słabe to oznaczają ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabel, napewno za wczesnie u mnie na test ciążowy. chyba zaczęłam się nie potrzebnie wkręcać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa moj test wyszedł pozytywny dwie wyrazne kreski. Moze ta druga ciut słabsza ale nie wiele mniej. Mi się teraz wydaje ze wtedy akurat miałam owulacje a nie wynik wskazywał na ciąże. Bo ajk zrobiłam bete po 2 tyg wyszła ze jestem w ciązy 2 tydzien. Więc by sie zgadzało mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa zawsze mysle o tym aby ci napisać ze fajną masz stopke ale zapominam:) Super cytat. Czasami sobie myśle aby przeczytać jeszcze raz małego księcia. Tak do dodania otuchy, gdy wszystko jest nie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Zrobiłam dzisiaj test, taki najzwyklejszy za 5zł z tesco w 27dc, wynik: jedna gruba czerwona krecha :) Śmieję się bo w ogole nie uczę się na swoich błędach, w pierszej ciąży test zrobiłam w 25dc negatyw, w drugiej ciąży w 28dc i 30dc był negatyw także dopoki nie dostanę @ wszystko się może zdarzyć... :) Kasiu, mi też podoba się moja stopka :):P;) Pozdrawiam serdecznie, Miłego dnia:) Gdzie się podziewacie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a temperatury na poziomie 36,61 36,67 czyli podwyższone, u mnie własnie tak wyglądają :) popołudniami są koło 37 i wzywyż, w ogóle czuje się słabo i chyba coś mnie bierze, ah ta zima :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej ;))) bardzonowa, moze jeszcze za wczesnie na test. Poczekaj do dnia spodziewanej miesiaczki. Zycze ci mimo wszystko jak najlepiej i obys zaciazyla :) U mnie nic nowego, coraz ciezej jest, noce sa okropne bo nie mozna znalezc sobie pozycji dogodnej do spania... Budze sie czesto i snia mi sie koszmary..... No ale juz nie dlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. bardzonowa mysle tez tak jak eksia poczekaj z testem. mi nawet nie wyszedl w dniu spodziewanej @ ani dwa dni pozniej więc lepiej poczekac niz sie denerwować. chyba ze pojdziesz zrobic bete:) U mnie nic nowego troche zaczynam panikować bo dziś wizyta u gina. Czytam od rana rozne fora mam nadzieje cos zobaczyc ale nie nastawiam sie, ale strach ma coraz większe oczy. Nie chce mi sie nic robić w pracy, a nie da się bo mam taką koleżankę że wywiera taką presję że nawet jak nie masz co robić to znajduj sobie jakieś duperele aby tylko robić bo później pójdzie do szefa i powie ze nic nie robię. Ostatnio amm bardzo wyoszczony węch. Na początku czułam jak sie kładłam na łożko kurz od koca wyprałam go i po dwóch dniach jest to samo. Czuje wszystko. Nawet zapach kanapek z poprzedniego dnia jak otwieram biurko:) Jedynie co mnie pociesza ze nie mam plamień. Wczorajszy dzień był przełomowy bo w tamtej ciąży dokładnie 7 tygodniu w niedziele zaczełam plamić.a dziś 7 tydzien i 2 dzien i nic. Choć pewnie to zasługa luteiny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobry znak Kasiu ze nie plamisz. Luteinka na pewno robi swoje i pomoze ci przetrwac najgorszy okres. Z tym wechem to ja tez tak mam do tej pory wszystko intensywniej czuje. Nie zawsze jest to fajne bo oczywiscie czuje tez te niperzyjemne zapachy intensywniej... Napisz koniecznie jak bylo u lekarza! Ja mam termin na czwartek to sie pewnie dowiem czy porod tuz tuz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Explosiv, kiedy zaczełaś robić zakupy dla malucha, ja chyba zacznę od nowego roku boteraz to chyba troszkę za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzonowa!! i jak wyniki? isabell ja juz tak naprawde nie pamietam ale wydaje mi sie ze pierwsza rzecz kupilam kolo 20tc ale musze sie spytac Manowcy bo ona pewnie pamieta lepiej kiedy zaczelysmy zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×