Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex-ulezakowana

topik dla ex-ulezakowanych czyli zycie po poronieniu

Polecane posty

blanka ja mylse ze na wszystkie przyjdzie czas. My bardzo dlugo sie staralismy. Przeszlismy 4 IUI badania genetyczne itd itp, placz i zgrzytanie zebow....psychiatra, leki, alkohol wszystko mam za soba..... a teraz? za miwsiac i troche rodze!!! oplacalo sie czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam ,pamietam :)W Japonii bez zmian .Pogoda troche chlodna ,ale przyjemnie .Czesto odwiedzam Was kochane (z ukrycia:)) czyli czytam i z daleka zycze Wam szczesliwych zakonczen.ja juz dalam sobie na wstrzymanie:) juz 40 cha sie zbliza :) Bede was odwiedzala;) Namanowce ,ja tez cie pamietam ,poniewaz czesto Cie czytam .Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaszymon
bardzonowa więc mamy coś wspólnego też zaczeliśmy budowę i o wakacjach możemy tylko marzyć:) explosive... dajesz wielką nadzieje :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
No to po kolei::) Bardzo nowa, ja też uiwlebiam podrozowac i ilekroc moge, to zaraz gdzies wybywam za granice. Tez niczego innego nie zazdroszcze ludziom jak podrozy, dobra matreialne, choc wazne, mnie tak nie ekscytuja, jak wszelakiego rodzaju wyprawy i przezycia jak najdalej od kraju:-) Odnosnie badań. Klinika nazywa się Gynemed i mie sci sie w okolicy szpitala CZMP w Lodzi. Od razu krew idzie do pobrania, ode mnie wzieto 7 strzykawek. Mojemu mezowi krew pobrali tez, jedna strzykawke. Laboratorium czynnne do 19. od razu w kasie zostawilismy te 4000 zl, gotowka, choc mozna placic karta kredytowa czy inna, chyba, bo widzialam terminal. Ale w tej kwestii najlepiej zadzownic sie i upewnic. Mozesz na badania przyjechac w innym dniu, tylko mnie sie juz nie chcialo, chcialam miec to z glowy. Czekasz na wyniki ok. 4 tyg. i potem nastepna wizyta. Nasienie pobieraja tylko w poniedzialki i piatki miedzy 15 a 16, wiec warto umowic sie na wizyte w tym czasie, jesli masz daleko. Przy mnie byla babka z Bydgoszczy, jakas z Katowic i Piotrkowa chyba. Obok jest hotel Eskulap, gdzie mozna przenocowac jakby co. Powiem tak, szczepienia sa wlasciwie na bank, bo nie bedzie on juz ryzykowac, ze jakas przyczyna nie wyszla w badaniach a jednak istnieje. Wyniki moga byc prawidlowe a i tak na poziomie immuno moze byc jakiego rodzaju bariera. Nam powiedzial, ze jest prawie na 100 procent pewien ze przyczyna tu tkwi. Aczkolwiek z moich wyczytanych informacji wynika, że jednym sie udaje po szczepieniach a innym nie, są takie przypadki. Jest to kosztowna impreza, niestety. Szczepionki chyba po 500 czy 600 zł, ale to juz drobiazg w porownaniu z cena samych pierwotnych badan. Bardzonowa, ciezko opisac moje wrazenie. Chyba bede moga je opisac dokladnie jak bede po 2 wizycie, bo bez wynikow profesor tez nie udzieli mi zapewne wszelkaich informacji, bo to troche strzelanie w ciemno. bede tu pisala o nastepnych krokach wiec bedziesz poinformowana:) Manowcy i Eksiu, wysle dzis zdjecia wieczorkiem bo pisze z mamy laptopa a tu nic nie mam wgrane. Ale obiecuje:) Manowcu, z tym cieciem na zywca to chyba lekka przesada, bo mysle, ze takiego bolu nie da rady przezyc. Mozna cos czuc, owszem, moja kolezanka tak miala, ze co nieco czula ale na zywca, śmiem wątpić. ale skoro musisz miec cc, tgo nie sluchaj takich opowiesci, wszystko ci zadziala i nic nie bedziesz czula:) Ja tak zakladam i cc chce:) ale absolutnie nie potepiam zwolenniczek porodow naturalnych:) tylko opisuje moje zdanie:) Bardzonowa, odnosnie budowy domu tez znam te bole, finansowe zwlaszcza:) My jestesmy juz po etapie urzadzania oprocz paru pomieszczen i tego juz powtarzac nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
a odnosnie zdjec to wlasnie jestem u mamy i pisze z jej lapka, wiec jak wroce to wysle, tak po poludniu albo wieczorkiem, obiecuje:) Znowu bylam na zakpuach dzis:) Przez te nastepne kilka miesiecy fortune puszcze zanim zielone swiatlo dostaniemy:):):):):) żartuje, ale naprawde shoppinguje jak opetana razem z moją shoppingująca mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Wyslalam zdjecia, mam cos tam miala, troche male ale chyba widac mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Milvusia, piekne zdjecia,słonce i zabójcza opalenizna :) wyslalam Ci tez zdjecie. Tak jak napisalam w mailu,spodziewalam sie,ze jestes brunetka ;)Eksia to tez taka zadbana Kobietka jak Ty, jak sie z nią spotkam to mi podpowie jaki kolor wlosow mi pasuje itd. Dzis mialam ciężką noc niestety,strasznie mi twardnial brzuch i mialam kłucie,ostre kłucie w macicy. Porazka,balam sie i myslalam,ze dobrze,ze mam cc bo nie dalabym rady naturalnie-chyba. Zaczeło mnie kluc jak mialam ten swoj orgazm we snie,a dzis byl taki silny,ze jak sie obudzilam to brzuch byl twardy jak kamien i serce podskakiwalo tak wysoko,ze widzialam je przed soba. Zazdroszcze,ze sobie chodzisz na zakupy,u mnie w ogole z chodzeniem jest zle a ubrania dawno nie kupilam bo dzidzius tyle kosztuje,ze juz dla mnie nie starcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Manowcu, piekne zdjecia, jesteś sliczna a szczupłej figury niejedna by Ci pozazdrościła. Ja też z tych chudych co to ledwo 50 kg przekraczaja, jak sama moglas zobaczyć:) Juz niedlugo, kochana, niedlugo i bedziesz latac na zakupy z dzidziolem przed sobą:) Nie w kangurzej torbie ale w cudnym wozku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milvus,to Ty nie widzialas Eksi :). Mam nadzieje,ze wkrotce troche sie odciąże i wreszcie zadbam o siebie. Masz ladny kolor wlosow,mnie sie podoba i zastanawiam sie jakbym wygladala w takich wlosach. Wózek juz zamowilam,rodzice mi sie dolozą i tesciowie. Reszte w zasadzie mam, fotelik samochodowy odkupie od kolezanki. Kosmetyki kupie pod koniec miesiaca i juz bede mogla spokojnie spac, z reszta zawsze mozna dokupic jak juz sie urodzi. Powiedz,jak to jest z tymi szczepieniami, po jakim czasie zwykle są efekty? Pytalas tej dziewczyny w kolejce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co piszecie to co jedna to zgrabniejsza :):) tylko pozazdrościć :):) Dzięki Milva za opis wizyty :) sama już nie wiem co robić tzn. mam nadzieję, że "mój profesor" wie co robić. Raczej nie słyszałam, żeby robił jakieś badania, które zmierzają do podawania szczepionek. Płacę tyle samo za wiztytę co Ty także zmiana, nie byłaby drastyczna, troszkę dalej mam do Łodzi niż do Katowic... Dobra, narazie oddaje się w ręce prof. Sikory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Widzę , że grono się powiększyło.... Musiałam wszystko dokładnie przeczytać, o dawno mnie już tu nie było :( Ja ja Wam zazdroszczę podróży.... Ja dawno nie wyjeżdzałam, a to też trochę przez mojego męża, bo on nie lubi, szczegolnie zagranicę. Manowczyku nie przejmuj się tak cc, wszystko będzie ok. Słyszałam że wiele dziewczyn chce mieć cc , żeby później mieć ładną c...... hahaha Ja w sumie nigdy si nie zastanawiałam co jest lepsze :P Widzę, że u Wszystkich praca wre, jak nie w staraniach to w badaniach. Ehhhhh, ja jak o tym pomyślę to już mam dość. A u mnie rodzinka się powiększyła :) Też jestem bardzo ciekawa jak wyglądacie Dziewczynki.... Ale jak się tu opisujecie nawzajem to bym nigdy Wam swojego zdjęcia nie wysłała, bo się wstydzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Widzę , że grono się powiększyło.... Musiałam wszystko dokładnie przeczytać, o dawno mnie już tu nie było :( Ja ja Wam zazdroszczę podróży.... Ja dawno nie wyjeżdzałam, a to też trochę przez mojego męża, bo on nie lubi, szczegolnie zagranicę. Manowczyku nie przejmuj się tak cc, wszystko będzie ok. Słyszałam że wiele dziewczyn chce mieć cc , żeby później mieć ładną c...... hahaha Ja w sumie nigdy si nie zastanawiałam co jest lepsze :P Widzę, że u Wszystkich praca wre, jak nie w staraniach to w badaniach. Ehhhhh, ja jak o tym pomyślę to już mam dość. A u mnie rodzinka się powiększyła :) Też jestem bardzo ciekawa jak wyglądacie Dziewczynki.... Ale jak się tu opisujecie nawzajem to bym nigdy Wam swojego zdjęcia nie wysłała, bo się wstydzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta, tak jak już któraś wspomniała widać że każda z was jest zgrabna laską:) I pewnie nie jedna wam zazdrości;) Ale to super:) Mam pytanie do naszych ciężarnych powiedzcie ile przytyłyście w ciąży? Tak pytam z czystej ciekawości. Ja też lubie podróże do tej pory zazwyczaj były to polskie góry. Uwielbiam zakopane i ten klimat góralski. Ale góry polubiłam dzięki mojemu mężowi ja to raczej do tej pory byłam typem osoby która smaży sie na plarzy. Zresta dalej tak mam. W tym roku pozwoliliśmy sobie na małe szaleństwo i polecialiśmy do Tunezji. Było rewelacyjnie. za jakiś czas chcemy polecieć do egiptu. Ale to nie wiadomo kiedy jak bedzie dzidziuś to trudno bedzie sie wybrać w te cudowne miejsce. A tak poza tym w czwartek będę testować. Jak na razie nie mam zadnych objawów. No może częściej chodzę siusiać ale może to tylko moje głupie wyobrażenie a w rzeczywistości nie chodzę tak często. Zobaczymy co czas pokaże. Trochę się na wkręcałam bo ostanio zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny a to już był dość późny dzień cylku. Ale przystopowałam żadnego myślenia i w ogołe. Jedu\ynie co mnie martwi to jakieś dwa lata temu miałam usuwanego włokniaka byłam ostanio na kontroli i pani doktor stwierdziła ze w prawej piersi mam mała torbiel kazała przyjsc na kontrol za pol roku lub jak zajde w ciaże to od razu. A od kilku dni czuje w tamtej piersi co miałam zabieg małego guzka i zaczynam panikować poczekam do zrobienia testu i w nastepnym tygodniu ide z tym. Boje się że nowy włokniak powstał:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Manowcu, z reguly po 2,3 szczepieniach dostaje się zielone światlo. Potem trzeba sie doszczepić w ciąży. Ja, po poczytaniu informacji w internecie, widze, że wielu lekarzy odsyla do immunologa, bo ginekolog nie bardzo wie, co dalej robić. Zwykle terapia ginekologiczna opiera sie na podawaniu przeciwzakrzepowych lekow w brzuch i to wszystko. Jednym to pomaga a innym trzeba dodatkowo wlaczyc szczepienia. Ale jeszcze raz podkreslam - to nie jest gwarancja na 100 procent sukcesu. I po szczepieniu mozna poronic tylko wtedy wyklucza sie czynnik immunologiczny. Spece od immuno sa także w Warszawie i jeszcze jeden w Lodzi ale generalnie Malina cieszy sie najwieksza slawa (badź kontrowersja, zalezy jak na to patrzeć). Częśc bowiem świata medycznego uważa szczepioki za metodę kontrowersyjną ale przejrzalam strony zagraniczne i w USA jest to już metoda popularna, w samym Los Angeles są co najmniej 3 kliniki zajmujące sie immunologią rozrodu. Podobnie jest w innych krajach, choć, jak powiedzialam, nie wszędzie. U mnie jest to jeszcze taka kwestai, że ja nie wiem, czy w przyszlości nie podejdę do ICSI (IVF), więc tym bardziej musze wykluczyć wszelkie czynniki, żeby nie iśc w koszty pochopnie do IVF a potem się okaże że zwykla szczepionka by pomogla i IVF by sie udalo. Na razie to zwykle spekulacje, bo nie mam jeszcze przeciez wynikow badań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóz Moje Kochane, ja jestem taka przeciętna i naprawde 'brzydko chuda'. Cale zycie mi dokuczali przez te moją chudosc. Blizej mam po prostu mega chude nogi jak dzieci z plemienia w Afryce. Kasiu 26 letnia :)Przed ciąża 51kg. a przytylam do teraz 8kg i to tylko w brzuchu. Nogi jak chude byly tak są :) Sluchajcie, mozemy sobie poprzesylac zdjecia,ja tez jestem Was ciekawa,Eksia na pewno tez. Kasjulek i sie nie wstydz tylko slij. I nie miej dosyc bo na pewno wreszcie wszystko sie ulozy. Jak tak sobie pomysle to nasz temat trwa dopiero 9 mcy wiec jeszcze jest czas na 'owoce' ,moglybysmy sie martwic gdybysmy tu siedzialy 5 lat i nie byloby zadnych postępow. Milvus, no to na razie czekamy na te wyniki badan a pozniej juz bedziesz wiedziala jaki plan jest dalej. Ja mam kolezanke,ktora urodzila coreczke i ta malutka po 6 tyg.umarla. Pozniej wlasnie cala kolejną ciąże brala zastrzyki w brzuch. W sumie nigdy nie dociekalam o co chodzilo ale podpytam jak sie z nia spotkam(kupuje od niej fotelik). Maly urodzil jej sie caly i zdrowy (tym wlasnie cesarskim cieciem na zywca bo nie nie mieli czasu na to az znieczulenie zacznie dzialac). Milvus,u nas sie tak naprawde wydarzylo. Chyba,ze mnie oszukala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie zdenerwowalam... ogladam dzien dobry tvn i mowili o pobieraniu i przechowywaniu tych komorek macierzystych. Sama sie nad tym zastanawialam ale niestety to jest drogie,samo pobranie 2500tys. i przechowywanie ok 700zł. rocznie...a tu takie dwie niby gwiazdy polskie dostaja taka usluge za free. Ja pierdocze,no nie rozumiem tego,po co daja takie banki im za darmo jak je na to stac,niech dadza tym ktorych nie stac. Porazka normalnie i one tez jakies niepowazne,moglyby zaplacic i np.przekazac darmowa usluge jakiejs biegniejszej kobiecie...grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglibysmy stowrzyć sobie poczte tylko nasza i tam przesyłać rózne fotki lub poufniejsze wiadomości. Chyba ze ten pomysł już był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namanowcach: a mnie denerwuje w ogóle ostatnio temat in vitro. Strasznie jestem poirytowana na kościół i wszystkich tych którzy chcą decydować za innych. To są dość poważne tematy a osoby które nawet przez ułamek sekundy nie zaznali bólu pragnienia dziecka chcą wszystkim wmówić że to najwieksza zbrodnia. Nie wiem ale coraz bardziej sie odsuwam od kosciola. Jak ide na msze i słyszę jak księża wtracają sie w polityke i w rózne sprawy to coś mi sie dzieje. Kościół powinien byc kosciołem i powinien sie dystansowac od takich spraw a nie dyktowac na kogo mamy glos, albo co kto powinien robic w sprawie upragnionego dziecka. ale coż tak juz będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była by to dość fajna sprawa, bo zawsze nieraz wysłać jakąś fotke lub podac nr telefonu to zawsze bezpieczniej na poczcie niz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej!!! nie wiem od czego tu zaczac! Niestety na weekend nie mialam zbytnio czasu bo mialam odwiedziny z PL. MOja siostra z mezem i ich coreczka u mnie byli. wlasnie pojechali i mam troszke czasu :) a wiec po pierwsze- Milva, zapierajace dech w piersi widoki, tylko szkoda ze ak pomniejszone fotki ;) Z tego co widac na tych zdjeciach to rzeczywiscie Milva to fajna babeczka, zgrabniutka i zlotoblond pieknosc :) Kasja, u kogo dzidzuis sie urodzil? Kasia_K mnie sie lepiej nie pytaj ile ja przytylam.... do mnie mozecie mowic orka a nie eksia hehehe przytylam juz 22kg!!!!! tak, niedowiary! No a teraz nakrzycze na Manowca!!!!!! kochana co ty tu wypisujesz o sobie???? !!!! No wiec dziewczyny nie sluchajcie Manowca bo to przesliczna dziewczyna o slniacych zebach, kasztanowych dlugich, grubych i kreconych wlosach! Wyglada jak Julia Roberts w pretty woman!!! nie przeasadzam, same zobaczycie! Co do mnie to Manowiec oczywscie przesadza, jaka ja tam ladna hehe nie sluchajcie jej! Zalozylam dla nas maila, podajcie swoje maile to wam poprzysylam hasla. adres ulozylam z naszych pierwszych trzech liter od naszych nickow tutaj. a ze jest kasia i kasja to was wzielam razem i wyszlo tak: milkasmaneks@........... a dalsze dane w mailu ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia, powiem Ci szczerze,ze odkad jestem na zwolnieniu to poswiecam temu duzo czasu. Klne czesto bo mnie sie w glowie nie miesci co sie tam wyprawia. Jesli chodzi o kosciol to jesli ide na msze to raczej nie slucham ksiedza tylko sobie sama w myslach o cos prosze,powtarzam jakas modlitwe i ide do domu. Zwykle nie zostaje do konca. Wole nawet chodzic miedzy mszami ale oczywiscie kosciol jest na klucz zamkniety..heh w kwestii in vitro holduje Palikotowi heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eksia..heh dziękuje Ty moja Kumoszko ale najlepiej jak sie faktycznie przekonaja. Mail fajny haha :))) szkoda,ze wszystkie mieszkamy od siebie daleko,inaczej moglybysmy sie nawet spotkac ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to super ze ktoś sie tym zajal. to mój e-mail: kawalec_k@wp.pl No powiem ci że robisz tak jak mój mąż. I chyba ja tez nie długo zaczne to robić. U nas koscioły sa otwarte miedzy mszami. Ale coż kościół z tamtych czasów nie ejst już tym samym kościołem dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, milva- wyslalam wam dostep do maila. Wyslalam tam tez kilka moich fot z przed ciazy :) z czasow jak bylam jeszcze smukla :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
explosive: i ty piszesz że nie jesteś ładną laską super wyglądasz. Naprawdę! nie wiem czemu ale przypominasz mi kogoś ale nie wiem kogo i skąd kojarze taką twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×