Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex-ulezakowana

topik dla ex-ulezakowanych czyli zycie po poronieniu

Polecane posty

issa widze ze wiki na brzuszku spi, moj to nigdy tak nie spi :) slodziaczek z niej!No i jak juz ladnie glowke na brzuszku podnosci, silaczka jak jannis :)) No i w koncu twoje zdjecie!!! Super z ciebie dziewczyna, sympatycznie wygladasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exi spanie na brzuszku jej się zdarzyło może 3-4 razy dlatego postanowiłam to uwiecznić :), natomiast od kiedy tata pokazał jej że z małą pomocą sama się przekręca na brzuszek to jej to sprawia przyjemność i troszkę dłużej na tym brzuszku wytrzymuje, główkę bardzo łanie podnosi a teraz kobieta się bierze do siadania i złości się jak jej nie chcemy podnosić, na macie edukacyjnej łapie się za miśki i próbuje wstawać, taka ot ta nasza cudna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne są te wasze dzieciaczki i takie już duże w porównaniu do mojego Igorka:) Issabell nie wiem jak u chłopców ale widze po mojej chrześnicy która ma 4 m-ce że taka z niej siłaczka jak twoja Wiki. Chce siedzieć i denerwuje się jak jej zabraniają. Mój mały też jest silny jak go położe na brzuszku to tak podnosi główkę i przekręca ją na drugą stronę że jestem w szoku że taka malizna ma tyle siły. Dziś byliśmy się zważyć i już ma 2690 więc od wyjścia ze szpitala 570g w ciągu 15 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igorek przybiera na wadze ale kurcze mecza go gazy. robie mu od dzisiaj okłady z termoforu na brzuszek bo te kropelki nic nie pomogły. jak skonczy m-c kupie mu espumisan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kup mu bobotic substancja czynna ta sama co w espumisanie ale jest jej tam więcej, u mnie się sprawdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na tym pisze ze od 28 dnia zycia wiec sie wstrzymam i poczekam na tamten. jak sie nie sprawdzi to wyprubuje twoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu jest jeszcze sab simplex od pierwszego tygodnia zycia. Wazne jest zebys ze swojej diety wyeliminowala krowie mleko!!!!!! uwierz mi, moj pediatra nam tak kazal i pomoglo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej byłam dzis u lekarza i kazal nam brac delicol. dalam mu okolo 12 i teraz zjadl i usnal sam bez wiekszego marudzenia. zobaczymy jaka będzie noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issabell a powiedz mi ten delicol podawałaś do każdego jedzenia, nawet jak mała jadła co 2 godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze jest lepiej. przynajmniej sam usypia i nie marudzi tak jak wczesniej. Wczoraj zachłysnął się ulanym mlekiem i się wystraszył i był płacz nie umiałam go uspokoić ani ja ani mąż. W końcu po dłuższym czasie się uspokoił i całą noc spał z nami przy zaświeconym świetle. Jutro jedziemy do katowic na badanie wzroku gdyż Igorek ważył mniej niż 2500 i musi przejść takie badanie mam nadzieje że wszystko jest ok. Troche bez sensu ze trzeba tam jechac i dopiero się rejestrować i w tym samym dniu jest się przyjętym bo trzeba być tam na 7 a my mamy jakąś godzine do katowic. niby rejestracja jest do 10:30 ale pani powiedziala ze lepiej byc wczesniej bo jest bardzo duzo osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie, ze widac poprawe u Igorka. Trzymam kciuki za jutrzejszy dzien! Bedzie dobrze! U nas dzien za dniem szybko zlatuje. Synus nie usiedzi dlugo w tym samym miejscu bo szybko mu sie nudzi. Wiec jest co robic oj jest. Po tskim dniu jak meza nie ma bo jest w pracy, a ja praktycznie caly bozy dzien z malym to jak juz zasnie dopiero moge cos kolo siebie zrobic. Juz nie dlugo znow widzimy sie z Manowcem :))) :)) tym razem u nas! Juz sie nie moge doczekac! Bardzonowa, jak u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal w dwupaku :) Codziennie liczę, że to może już pomimo, ze sie boję ;) A tak poza tym to doświadczam uroków 9 miesiąca :):) Chodzę nie wyspana, poddenerwowana, zresztą chodzę to też nadwyraz toczę się lub kulam jak kto woli, troszkę jak kaczuszka z boku na bok :) Tymuś już mnie uwiera tam w dole, wczoraj koleżanka powiedziała, że chyba mi się brzuch obnizył ale jakoś sama tego nie widzę. Pachwiny i wzgórek łonowy tak mnie bolą w nocy, że przewracanie się z boku na bok i wsatwanie do toalety to nie lada wyczyn :) Co mnie jeszcze zdziwiło to mam większe zachciołki na slodkie czy np. kabanosy niż przez całą ciążę. We wtrorek mam wizytę u prof. w Katowicach ciekawe co mi powie, on poszedłby mi na rękę i "połozył" mnie w szpitalu żebym tam już czekała na poród coby ominęły mnie atrakcję podczas podróży ok.80km ze skurczami. A wy co byście zrobiły na moim miejscu? Jechać tyle km. w dzien porodu czy poczekać (posłuchać innych rodzących) w szpitalu? Co do Waszych tematów to się nie wypowiadam bo to dla mnie czarna magia :) A widziałam Maleństwa na naszej poczcie, jak te Wasze dzieci porosły, normalnie szok a jak się zmieniają :):) Cudne :) Całuję Was :):) Ps. Byłam na tym weselu u mojej psiapsióły było super, pomimo, że nie tanczyłam tzn. moj mąz rozsmieszył mnie do łez tanczac ze mną wolnego na taką odległość, bo żeby nic mi się nie stało w brzuch :):);)Mowię, no przytul mnie, przysun się a on nie bo mi ścisnie brzuch, poległam. Zachowywał się jakby miał przez dotkniecie w tancu mojego brzucha zdetonować bombę :);) Wytrzymałam do 1.15 ku zaskoczeniu wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kasiu podawaliśmy popczatkowo do kazdego posiłku, potem tylko nie pamietam po jakim czasie zaczeliśmy co drugi i tak zmniejszaliśmy a potem wprowadzilismy bobotic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzonowa zycze tobie rychlego i pieknego rozwiazania! Po porodzie sie do nas odezwij i jak bedziesz miala jakies pytania to oczywiscie bedziemy sluzyc rada :))) jako doswiadczone matki hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa co tu taka cisza?? wszystkie mamuski zajete na calego :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewcyzny. nasz igorek ma dobry wzrok, ale w związku z tym że był taki mały mamy przyjechac za 2 m-ce. poczułam ulge jak nam powiedzieli ze wszystko ok, bo powiem wam ze sie balam:) A co do naszych wzdęć i gazów to dalej mały je ma. odlozyłam delicol bo az takiej poprawy nie bylo i dawałam espumisan niby jest spokojny ale gazy i wzdecia dalej ma. teraz znalazlam ze sa dobre takie herbatki z pantexu zamowilam i sprobuje moze to pomoze. acha i jeszcze wyprobuje tych kropli od isabel i jak to nie pomoze to dam spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ciesze sie, ze z Igorka oczkami jest wszystko dobrze. Co do gazow to przypomnialo mi sie, ze my z Manowcem uzywalysmy masci Windsalbe. To jest homeopatyczna masc kminkowa smaruje sie nia brzuszek po kapieli i masuje chwile, moze to by mu ulge przynioslo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu są jeszcze takie rurki do odgazowywania to się nazywa kateter czy jakoś tak, mieliśmy w domu 2 sztuki zastosowaliśmy ale do wywołania kupska bo młoda się nie załatwiała, ale one są też do odgazowania. Jak tam lato takie sobie na razie, my młodą wywozimy 15 nad morze do Władysłąwowa na tydzień zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się chciałam tylko odmeldowac po wczorajszej wizycie. Tak więc ktg, nie wykazało żadnych skurczy, szyjka zamknieta także nic się nie dzieje. Jak nie zacznę rodzić do terminu to 11.08 stawiam się u niego na badaniu a potem jadę do szpitala i zobaczymy. :):) A mały wazy już 3537g chyba duży :) Pozdrawiam Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) wlasnie o Tobie myslalam bardzonowa... nie jest duzy,z reszta nie przykladaj wagi do tych teoretycznych wyliczen. Mi w dniu porodu mowieli,ze wazy 3500 a urodzil sie 3100. Zazdroszcze Ci,porod to piekna chwila,a pozniej jest jeszcze lepiej. Juz namawiam Exe na drugie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa namanowiec ma rację u mnie przed samym porodem miało być 3700 a też było 3100. Namanowiec jakby co dajcie znać jeszcze jedno też bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam o tych rurkach, narazie wyprubuje to co zamowilam a pozniej najwyzej pomysle o czyms innym. Bardzonowa mi w dniu porodu wyszlo z usg w szpitalu 2900 cos a mały urodził się sama wiesz jaki mały:) wiec widzisz te wagi sa orientacyjne. Dziewczyny ja tez chce miec drugie ale tak dopiero za dwa lata:) Dziewczyny mam pytanie, nie pamietam czy któreś z waszych maluszków miało żółtaczke, jeśli tak to czy przed pierwszym szczepieniem robiliscie badanie krwi aby sprawdzic czy maluszek czasami jej jeszcze nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia moj mial zoltaczke ale nie lezal pod lampami (Manowca Tobiaszek lezal) krew pobierali 2 razy okolo 4-5 dni po wyjsciu ze szpitala. Przed szczepieniem juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez lezal w szpitalu az dwa dni na naswietlaniu ale ostanio dowiedzialam sie ze nie mozna szczepic dziecka dopoki nie pobierze sie krwi a moj igorek po wyjsciu ze szpitala nie mial pobieranej a wydaje mi sie ze oczka ma jeszcze lekko zolte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal w dwupaku :) Byłam dzisiaj u doktora, wszystko nadal szczelnie pozamykane :) W czwartek jadę do szpitala i tam już zostanę do porodu. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×