Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość handmaderka

Do dziewczyn które same robią np kolczyki

Polecane posty

Gość handmaderka

Jak zawijacie bigle żeby to się ładnie trzymało? Mi za każdym razem nie dość że ta "zawijka" wychodzi krzywo to jeszcze są takie luzy między ozdobą a końcem bigla. Kupiłam kiedyś kolczyki samoróbki robione przez taką małolatę i u niej to wygląda jak profesjonalne zawinięcie:( Nie wiem jak to zrobić, jak je przytrzymać i w ogóle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zawijam na takich szczypczykach specjalnych kupiłam na allegro nazywały sie "bociany" i wychodzi całkiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej bigle kupić gotowe? Ja się wolę skupić na tym, co na tym biglu wisi, niż na jego równych kółeczkach i kupić na Allegro zawieszki, toć to tanie jak barszcz. Chyba że kokiecznie srebrne, ale nie wiem, czy z drutu taniej wychodzi... No ale tak jak Renesmme mówi, najlepiej bociany, wtedy żadne kółeczko Ci nie ma prawa źle wyjść. Ja sobie takiego bociana kupiłam w Castoramie za chyba 6 zł ;) O takie jak tu: http://qnszt.pl/catalog/131/1002_dlugie_szczypce_bociany.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handmaderka
mam te szczypce do zawijania, bigle w sumie też mam gotowe ale żeby np zawiesić coś, bo trochę się pomyliłam chodziło mi o zawijanie końcówki tego drucika na którym zawiesza się ozdobę albo czasem odkręcam lekko to uszko z bigla zawieszam co mam do zawieszenia i ściskam z powrotem.. no ale mniejsza.. chodziło mi o drucik na ozdobę, jak jego zakańczam to mi zawsze luzy wychodzą między ozdobą a tym uszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handmaderka
właśnie znalazłam stronę z info jak robić itp, no i zawinęłam ładnie na próbę drucik i wyszło super, wzięłam drugi, nałożyłam ozdoby, zawinęłam i... kicha. Brzydko, krzywo i znowu te luzy:( Nie wiem jak to przytrzymywać żeby wychodziło tak jak ma wychodzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handmaderka
moje kolczyki sa w ogole jedyne w swoim rodzaju: kupuje drut kolczasty,z ktorego robie bigle, nastepnie wieszam ciezarki olowiane do lowienia ryb. mowie wam dziewczyny, super to wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handmaderka
to wyzej to podszyw no ale nie wazne... poczytałam troche na wizazu o robieniu ( juz wiem jak to sie nazywa) loopów no i wlasnie wszedzie pisza zeby robic to scisle przylegajaco czyli ozdoba i od razu loop a u mnie tak nie wychodzi jest ze 2-3 mm luzu:( Dziewczyny jak przytrzymujecie kolczyka podczas zawijania loopa zeby sie nic nie przesuneło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×