Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kropelka156

Prezent dla siostry?????????

Polecane posty

Ciuchy odpadają mogę okazać się Ja to swojej siostrze kupię Praliny Chopin, oczywiście wedlowskie w pięknym granatowym pudełku. Ciuchów i biżuterii jej nie brakuje a taki słodki drobiazg na pewno ją ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ona lubi? mojej przyjaciółce kupowałam w tym roku taki zestaw http://www.bikebelle.pl/towar/4897/zestaw_dodatkow_do_roweru_retro_candy_pink.html bo ona jeździ dużo na rowerze, jeśli Twoja siostra lubi np. bieganie, to może fajne słuchawki, wygodne? Albo tańczy? To może karnet na nowy kurs tańca albo jakieś fajne gadżety do stylu, który tańczy? Super pomysłem są też rękawiczki z takimi nakładkami do obsługi smartfona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaKamilla
Dziś piątek, czyli czas wielkich zakupów. Dlatego nie zapomnijcie odwiedzić najbliższego sklepu Toys”R”Us. Dziś w super korzystnych cenach znaleźć można m.in. wszystkie mikroskopy o 20% taniej, przepiękną pościel z ulubionymi postaciami z bajek Waszych dzieci 50 zł taniej oraz piłeczkowy kojec Natury Zen 30 złotych tańszy. Spieszcie się, by nie zabrakło towaru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twoja siostra, znasz ją bardzo dobrze, więc na pewno wiesz, jaki ma styl. Może ma jakiś upatrzony model butów, czy coś. Mi na przykład bardzo dużo podoba się na stronie www.jeremy-scott.pl Moja koleżanka stamtąd zamawiała i mega zachwala sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doottiii
Nie wiem, czy dobrym pomysłem jest kupowanie bliskim ciuchów... Nawet jeśli myślisz, że dobrze znasz ich upodobania, nie zawsze możesz trafić w gust, albo co gorsza w rozmiar... Lepiej już w ramach prezentu zafundować jakieś fajne przeżycie. Jest kilka stron oferujących przeżycia, ja najczęściej korzystam z superprezenty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja siostra jest swieżo upieczoną mężatką i chciała żebym jej kupiła na urodziny kwiatka w doniczce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina rózewicz
Jako uniwersalny prezent polecam dobry alkohol np. czerwone, wytrawne wina bądź luksusowe whiskey. Ciekawą ofertę mają na sklep-wina.pl. Już kilka razy robiłam tam zakupy i jestem zadowolona z jakości towaru i obsługi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Tyka
A może ciekawa książka? Moi bliscy zawsze cieszą się z takich prezentów. Ostatnio kupiłam starszej siostrze tę pozycję http://www.kronikijutra.pl/ bo poleciła mi ja znajoma. Do tego wzięłam jej dobre winko. Siostra była zachwycona książka! Pochłonęła ją w 4 dni:) Zawsze może do niej wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakąś fajną ramkę? na storepedii są teraz bardzo ładne, dodasz wasze wspólne zdjęcie i będzie fajny prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może pasek skórzany w sklepie internetowym www.alkapask.pl znajdziesz wiele modeli w bajecznych kolorach i dobrych cenach, wyślą ładnie opakowany,dziewczyny lubią ładne dodatki lub może portfel, torebkę?. Firma sprawdzona więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te białe ramki miażdzą!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa877
Hej dziewczyny! Znalazłam super stronę gdzie podobno można wygrać kartę podarunkową do Rossmanna :D Już się zgłosiłam i przyszedł mi sms, że weryfikuja i zaraz chyba przyjdzie potwierdzenie :P Macie link: http://konkursy-w-sieci.strefa.pl/karta_podarunkowa_rossmann.html . Jak wygram i mi przyjdzie to wyslę wam zdjęcia i napisze co sobie za nią kupiłam. Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wybrać jakąś biżuterię - np. ładną bransoletkę, albo kolczyki. Coś, co będzie zawsze z osobą, której dajemy prezent. Kwiaty zwiędną, świeczka się wypali, tak więc najlepszym rozwiązaniem jest książka, albo wspomniana przeze mnie biżuteria. Fajną i ciekawą można znaleźć na http://ankabizuteria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja swojej siostrze planuję kupić buty do biegania z http://www.landersen.pl/ i wysłać ją na weekend do SPA. Kończy 30 lat więc należy jej się jakiś wypasiony prezent :) Początkowo myślałam o tym by dać jej kasę ale stwierdziłam, że to zbyt ryzykowne bo nic by sobie za to nie kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×