Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kropelka156

Prezent dla siostry?????????

Polecane posty

Gość Gabatek
Wejdź na dagnez.com, spójrz na taką Mirabellę... Czy to nie jest idealny prezent? Ah! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssłomka
A moze warto zamiast kosmetyków postawic na suplementy diety, które działają lepiej niż niejeden krem http://porcjapiekna.pl/ To na pewno bedzie trafiony prezent pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakiś prezent z jajem? zajrzyj do internetowych sklepów z upominkami i prezentami. Tam na pewno wybierzesz coś śmiesznego dla siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikielek
Ja od sobie mogę zaproponować profesjonalny zestaw do przedłużania rzęs Mery Macom. Zestaw zawiera same profesjonalne narzędzia i produkty, a także film szkoleniowy. Dodatkowym atutem całego zestawu jest piękny kuferek, w którym można przechowywać cały sprzęt. Idealny na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy ile siostra ma lat:) Bo jak jest "mniejsza" to szał robia lalki MH, poza tym zawsze dobrym prezentem bedzie zestaw do robienia bizuterii - fajne takie zestawy widziałam w ToysrUs w BlueCity!! Sprawdzony, rewelacyjny pomysł na prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki3333
Polecam wszystkim Paniom rajstopy i pończochy na każdą okazję!!!Bardzo duży wybór wzorów i w bardzo dobrych cenach!!!Przy zakupie kilku przedmiotów ZA PRZESYŁKĘ PŁACISZ TYLKO RAZ!!!Panowie zróbcie prezent swoim kobietkom!!!100% ZADOWOLENIA!!! Zapraszam serdecznie: http://allegro.pl/sklep/26653584_vento-shop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfrgthj
Kojarzycie napój, który popija Pan Wojciech Cejrowski i Pani Beata Pawlikowska ? To Yerba Mate ;) Świetny pomysł na prezent, to zestaw do picia tego naparu ( naczynko, bombilla czyli rurka do picia i Yerba oczywiście). Zestawy znajdziecie tutaj: http://yerbomania.pl/?zestawy-swiateczne,31 Można wybrać jeden z tych zestawów lub skompletować własny, wybierając osobno produkty ze strony DLA KOGO TEN PREZENT? To coś, co ucieszy każdego, kto lubi obce kultury, uwielbia herbatę czy kawę, dba o swoje zdrowie, odchudza się, ma niedobory witamin, brak mu energii i ciągle jest ospały, ma za wysoki cholerterol. Świetne dla studenta (pomoże w koncentracji i nauce) dla dorosłych i starszych ;) Polecamy ;) Zamiast kupować kubki, skarpetki i perfumy bądźmy orginalni, zadbajmy o zdrowie naszych bliskich, pokażmy im namiastkę egzotycznego świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annniuuulka
ja juz pisałam że może komplet pościeli jakiejś śmiesznej? moja siostra uwielbia Smerfy do dziś i stwierdziłam że fajnie będzie jak dostane Smerfną pościel.Kupowałam w ToysRUs - trochę się naszukałam zanim wpadłam na pomysł, że gdzie taką znajdę jak nie w sklepie z zabawkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wlasnie warto wybierajc prezenty dla dorosłych pojsc do sklepu z zabawkami? na mysl przychodza mi samochody zdalnie sterowane dla duzych chlopcow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooonka23
A moze własnei zestaw suplementów okaze sie tym najlepszym http://porcjapiekna.pl/ Kazda z kobiet uwielbia dbac o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mynia515
Tu jest spory wybór i przystępne ceny www.kuzniasrebra.pl Jakość wyrobów tez dobra (mam kilka par kolczyków od nich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgidus
biżuteria też bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny podobny temat więc napiszę to samo - ze swojej strony mogę polecić jakieś fajne słuchawki douszne, chyba że budżet jest większy to nauszne - widziałam super słuchawki z drewna hebanowego - idealne dla dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paski damskie,męskie, dziecięce, Wykonane z dużą dbałością o każdy szczegół. Pasują na każdą okazję i do każdego stroju. Pasik gładkie, przeszywane, tłoczone, z napisami,kolorowe paski męskie,wizytowe, paski xxl, stylowe klamry klasyczne, postarzane nadają paskom niebanalny wygląd. Paski dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Nasze produkty są najwyższej jakości i z pewnością zaspokoi gust najbardziej wymagających klientów. Wykonany w 100% z naturalnej skóry licowej. Produkt polski. zapraszamy do sklepu internetowego: www.alkapask.pl Jesteśmy również na allegro nick jumbo440: Zapraszamy liczne promocje, profesjonalna obsługa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasiaaak
Piękne torby Davida Jones są teraz na zlotewyprzedaze.p i kosztują dużo mniej niż na innych stronach. może taka torbę albo walizki? Są dostępne teraz przepiękne kolorowe. W sierpniu wylatuje za granice i tez sobie zamówiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsi9890
A ja bym wybrała bizuterie. Tego chyba żadna dziewczyna nie ma za duzo. Ktoś wczesniej pisał o www.kuzniasrebra.pl i muszę się zgodzić bo faktycznie mają bardzo dobry towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1989
Ja od swojej dostałam w zeszłym roku byty Crocsy i byłam mega zadowolona. Buciki ładne, takie delikatne a'la balerinki, wygodne, przewiewne, niezniszczalne... Może takie buciki?? Widziałam teraz wyprzedaż na zlotewyprzedaze.pl i są o połowę taniej niż w sklepie. A buty na lato naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sathii
A ja swojej srebrne kolczyki w www.kuzniasrebra.pl kupię . Siostra kocha się w srebrze to myślę, ze prezent będzie trafiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podbijam watek - chce prezent dla siostry, ale nie zadne ubrania ani kosmetyki, to za bardzo standardowe jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata123456
Może coś podobnego jej się spodoba http://www.snuper.pl/node/365018 Zamówiłam swojej śiostrze - była bardzo zadowolona.. ponieważ lubi podróżować i ma wieeele zdjęć :) Teraz już ma gdzie je umieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×