Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kropelka156

Prezent dla siostry?????????

Polecane posty

Czemu kosmetyki odpadają? Polecam poszukać a nie kupować po drogeriach. Polecam Revitacell - kosmetyki zawierające komórki macierzyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilator to fajny pomysł. Ja kupiłam swojej siostrze Panasonic ES-ED92RP503 - mówi, ze jest zadowolona. Fajne, wielofunkcyjne urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakiś portfel lub torebka ? Jeśli znajdziesz coś ciekawego na pewno jej się spodoba :D Na markoweobuwie.com możesz poszukać czegoś oryginalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to zależy co siostra lubi ja np. mam 2 siostry i są zupełnie od siebie różne. Jednej kupiłam gofrownicę profi, bo nie miała, a lubi sobie coś tam zrobić w kuchni na słodko i nie tylko. Druga za to woli biżuterię, kosmetyki, lakiery także zawsze np. z kolczyków jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetta77
ja planuję siostrze kupić powerbanka-lusterko w Teletorium i do tego zestaw kosmetyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kupuję mamie prezent stawiam na praktyczne akcesoria kuchnne Może fajnym pomysłem będzie: cinnibird.pl/cinnibird-white.html ? To urządzenie akurat pomaga nam dekorować potrawy i czarować różne rysunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćas
Może jakieś fajne buty na wisonę? Na e-kaja.pl masz duży i fajny wybór więc na pewno coś wybierzesz a jak nie znasz się na tym to podpytaj jej przyjaciółek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaruj siostrze ładne kieliszki do wina czy szampana. Zobacz jakie cuda mają w sklepie Duka, czesto stamtąd czerpię inspiracje na prezent https://dukapolska.com/szklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
depilator to całkiem fajny pomysł na prezent. Ja kupiłam siostrze Panasonica i bardzo jej się spodobał. jest zadowolona i korzysta regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza236
A może jakiś aparat fotograficzny na wakacje? :D Ja dostałam ostatnio na święta od rodziców i w życiu bym się nie spodziewała jak taki mały Panasonic moze się przydać np. na nartach! :D Łapacz najpiękniejszych wspomnień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek147
Pomysł z aparatem fotograficznym jest naprawdę super :) właśnie taki prezent zrobiłam siostrze:) na sferisie mają spory wybór, oczywiście siostra bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megasia4
moja siostrze spodobały się kamerki sportowe więc na urodziny taką dostanie, już nawet upatrzyłam dla niej jedną z Teletorium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza444
Ode mnie dostanie smartwatcha, ostatnio w Teletorium przeglądałyśmy różne modele i dzięki temu wiem, który się jej najbardziej podobał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alika_99
grelik Fajny ten pomysł ze szczoteczką, moja siostra też będzie obchodzić urodziny za dwa tygodnie i chyba zamówię jej tą szczoteczkę w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angry_gonia
ja myślę, że sprawdziłaby się fajna piżama :) swojej siostrze kupiłam taką kiedyś w Rossli, koszulę nocną właściwie, bardzo była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka66
Może jakaś fajną prostownicę lub suszarkę do włosów ?? ostatnio sobie szukałam i duży wybór mają na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milen_ials90
ja kupilam siostrze rower :) marzyla i gadala, ze zacznie sie odchudzac, ze to, ze tamto, ale nigdy nie mogla sie zmotywowac. dostala miesiac temu morską Indiane i teraz sie z nia nie rozstaje i chudnie w dodatku. jesli masz troche gotowki na to, to smialo - taki prezent chyba kazdemu sie spodoba, a akurat taka Indiane mozesz miec za pare stowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że powinnaś podarować jej dobrej jakości odzież. Nie masz miejsca, w którym mogłabyś ją kupić? Zerknij na QUIOSQUE.pl - oferowane przez niego produkty są niedrogie i bardzo dobre! Szczególna uwagę zwróć na wybór sukienek, bo ten jest bardzo duży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze zamawiam prezenty ze sklepów w usa, bo wtedy mam pewność, że podaruję coś niepowtarzalnego. gdy sklep nie oferuje dostawy do Polski, to korzystam ze stronki mymeest.pl. mają bardzo tanią wysyłkę! polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, jeśli Siostra ma męża i dzieci, to powinnaś kupić prezent taki, który da potem właśnie im. W tym wieku nie można już myśleć o sobie, na to był czas na studiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×