Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kropelka156

Prezent dla siostry?????????

Polecane posty

Gość Amelia09
fiflaczka fajnie to się prezentuje, ale jak przejrzałam stronkę to mi chyba najbardziej przypadł do gustu taki świecznik z różą. myślę że on wyglądałby jeszcze lepiej od samej róży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pallar
taki świecznik jest idealną rzeczą właśnie na obecną porę roku :) teraz tak szybko robi się ciemno, a przy świeczkach robi się zaraz taki fajny, ciepły klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam jej bilet na koncert ulubionego zespołu i jeszcze dokupie tusz Rimmel Wonder'Full bo wiem ze chce i pewnie to bedzie wszystko z gwiazdkowych prezentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz pomysłu to zawsze dobrym wyjściem są kosmetyki. Wiadomo - kobiecie zawsze się przydadzą. Polecam stronkę, na której masz naprawdę dobre marki w dobrej cenie http://www.bellemonde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra mnie nie nawidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migsty
Ja widziałam fajny zestaw lakierów z Golden Rose i od razu pomyślałam o mojej siostrze :) ona zawsze musi mieć zrobione paznokcie, lubi się bawić w robienie różnych ombre itp. na paznokciach, ja swojej kupię właśnie coś takiego :), w ogóle kosmetyki to chyba najbezpieczniejszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo kosmetyki albo jakiś ciuch ;) Jeśli kosmetyki to polecam Ci sklep kosmetyczny Bellemonde (internetowy – www.bellemonde.pl ) Kupisz tam kosmetyki bez parabenów i konserwantów i kosmetyki znanych marek typu Revlon, czy Sally Hansen w spoko cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenniwaOna
Kosmetyki czy cichy to już przereklamowane, lepiej podarować coś praktyczniejszego np baon upominkowy na wybrany zabieg np pielęgnacyjny do Tanrei przy Nowogrodzkiej, taki podarunek piękna na pewno ucieszyłby siostrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupie siostrze jakaś fajna ksiązkę, tusz Rimmel Wonder'Full bo wiem ze chce, widziala u mnie i podoba jej sie jak wyglada na rzesach.Mysle ze to bedzie dobry prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragonira
Ostatnio na topie są różne kosmetyki naturalne i oleje. Może zamówisz jej olej arganowy czy coś w tym stylu. Polecam www.topdrogeria.pl w ten weekend jak zamówisz coś za min. 50 zł masz darmową wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sernidila
Jeżeli siostra, to proponuję coś takiego: http://www.znamionkiewicz.pl/ Z sesji zdjęciowej większość kobiet by się ucieszyła, zwłaszcza młodzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklepu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz na jakieś fajne słuchawki do telefonu? W Teletorium jest spory wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jakiś ładny dodatek z galanterii skórzanej wąski pasek do sukienki, ozdobny do jeansów, albo filcowa ozdobna torebka? Duży wybór produktów mają w tym sklepie www.alkapask.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia435
a moze fajne sportowe buty jako symbol rozpoczecia zdrowrgo trybu zycia i sportowego ;) te sa fajne na przyklad : http://air-max.pl/Nike%20air%20max%2090%201%20Damskie/nike-air-max-2013-srebrne-rozowe. jesli siostra lubi bieganie to juz w ogole bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria241
No to może obraz jakiś fajny? Popatrz tutaj http://www.dekorolka.pl/obrazy-krajobrazy jeśli lubi naturę to na pewno coś z tej kolekcji byś jej mogła sprezentować, tylko wcześniej pomyśl nad wymiarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina232
Lepiej kupić coś praktycznego, moim zdaniem takie poduszki czy kubki ze zdjęciami są już oklepane, ja na przykład nie lubię otaczać się zbędnymi przedmiotami, najlepszy prezent jaki dostałam to dwa lata temu od mojej kuzynki, dostałam maszynkę do zaplatania włosów, taką samą kupiłam przyjaciółce na gwiazdkę, też jest zadowolona, ja zamawiałam ją na avans.pl ale myślę, że w jakimś dobrym sklepie stacjonarnym też znajdziesz, polecam szczególnie się sprawdza na szybkie fryzury na przykład do szkoły, oczywiście musi mieć długie włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×