Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

no wlasnie ja mam spakowane do torby same newborny i chyba wrzuce z jeen pajacyk 0-3 bo jak sie Mala urodzi duza to co?Na cito obcinanie stopek w pajacyku?:DW ogole z ta torba do szpitala to cyrk.Niby wiadomo co wziac ale nie do konca czlowiek wie czy to wystarczy czy nie. Ja gdybym wiedziala,ze Mala sie nie urodzi wczesniej i ze bedzie taka pogoda ze carbooty rusza zrezygnowalabym z kupienia wiekszosci rzeczy w sklepach.Jak czlwoiek dobrze poszuka i poszpera na serio mozna trafic na fajne promocje ze tak powiem:D z moich zdobyczy- nowy lezaczek chicco za 2 funty,nowy odsysacz aventu elektryczny za 10 funtow,wspomniany wczesniej wozek nowy z karta gwarancyna na 6 mcy jeszcze(tzn karta byla wazna jak kupowalismy teraz juz nie jest)-30 funtow;3 komplety do lozeczka-bumper plus quilt kazdy zestaw po funcie,wszystkie nowe.karuzelo-pozytywka z mothercare w stylu tej co milka dala zdjecie ale nie ta firma oczywiscie-nowa 3 funty . Tylko,ze my mamy pod nosem mega wielki carboot stad mozna wyhaczyc wiele takich okazji.A czasami jedziemy i nie ma absolutnie nic na czym by warto zawiesic oko.Taki urok carbootow.Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie apropo koszykow to tutaj wszyscy o nich gadaja.Kazdy sie pyta czy mamy koszyk.My nie kupilismy,ale sasiadka angielka nam wciska (na pozyczenie) po swojej wnusi:O pewnie jak przyjdzie to wezme ale nie wiem czy od razu nie przejdziemy na system lozeczkowy i tak:) Milka skad sie wzial u ciebie pomysl z koszykiem?podpatrzony u kogos i sie sprawdzil?pytam bo ja w zyciu nie mialam z tym doczynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Hej dziewczyny no widze , ze tu powstala prawdziwa dyskusja na temat wozkow , lozeczek itp.:P I bardzo dobrze , bo ja juz powolutku zaczynam sie tym intersowac. Dzisiaj mam 17 tydz bylam u poloznej i po raz pierwszy slyszalam serduszko mojego aniolka!!!!!! Niesamowite uczucie , nie moge w to uwierzyc , ze mam pod sercem takiego aniolka co wali mu serce jak kon hehe:) Polozna powiedziala , ze slyszy , ze dzidzius zdrowy i serduszko mu prawidlowo bije:) W dodatku pytalam jej sie co w zwiazku z tym , ze mam duza wade wzroku , to sie podobno kfalifikuje do cc na co pani polozna mi odpwoiedziala , ze w Anglii nie robia nigdy cc z takich przyczyn jedynie jak cos sie dzieje z dzieckiem w trakcie porodu. No troszke sie zmartwilam , bo slyszalam , ze to jest problem tak duza wada wzroku a prood ale co mam zrobic , zdecydowalam sie na porod tutaj wiec musze sie dostosowac...:/ Ale dowiedzialam sie , ze jest optyk powiazany z bootsem i tam moge uzyskac darmowe badanie oczu wiec cobaczymy jak to bedzie , bo w tej ciazy bardzo mnie oczy bola , ciezko mi z soczewkami i te bole glowy...oczywiscie polozna powiedziala , ze na bol glowy paracetamol;-) Co do tych wozkow czy lozeczek....fajnie macie dziewczyny z tymi carbootami , ja mam taki daleko od mojego miasta a nie mamy auta wiec nie wiem jak to bedzie. Ogladalam zdjecia wozkow na ebay i nsa swietne ale drogie ok 200 funtow! Masakra. No ale coz...a co do lozeczek..ja wlasnie dostalam od kolezanki taki koszyk na drewanianych nozkach w sam raz dla nowordka zeby miec go blisko siebie jak bedzie spal na poczatku przy rodzicach. A z czasem kupie lozko turystyczne czyli skladane z regulacja. Podobaja mi sie tez rozne baldachimy zwlaszcza dla dziewczynek takie rozowiutkie:) No ale ja na plec poczekam jeszcze z 3 tyg;( i dowiem sie co tam sie ukrywa:)) Juz sie nie moge doczekac:)))))) Milego dzionka mamusie:) majowka10 trzymaj sie na pewno Twoja niunia niedlugo wyskoczy i bedziesz nam zdawac relacje wszystkie czekamy na pierwszego aniolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Hej dziewczyny no widze , ze tu powstala prawdziwa dyskusja na temat wozkow , lozeczek itp.:P I bardzo dobrze , bo ja juz powolutku zaczynam sie tym intersowac. Dzisiaj mam 17 tydz bylam u poloznej i po raz pierwszy slyszalam serduszko mojego aniolka!!!!!! Niesamowite uczucie , nie moge w to uwierzyc , ze mam pod sercem takiego aniolka co wali mu serce jak kon hehe:) Polozna powiedziala , ze slyszy , ze dzidzius zdrowy i serduszko mu prawidlowo bije:) W dodatku pytalam jej sie co w zwiazku z tym , ze mam duza wade wzroku , to sie podobno kfalifikuje do cc na co pani polozna mi odpwoiedziala , ze w Anglii nie robia nigdy cc z takich przyczyn jedynie jak cos sie dzieje z dzieckiem w trakcie porodu. No troszke sie zmartwilam , bo slyszalam , ze to jest problem tak duza wada wzroku a prood ale co mam zrobic , zdecydowalam sie na porod tutaj wiec musze sie dostosowac...:/ Ale dowiedzialam sie , ze jest optyk powiazany z bootsem i tam moge uzyskac darmowe badanie oczu wiec cobaczymy jak to bedzie , bo w tej ciazy bardzo mnie oczy bola , ciezko mi z soczewkami i te bole glowy...oczywiscie polozna powiedziala , ze na bol glowy paracetamol;-) Co do tych wozkow czy lozeczek....fajnie macie dziewczyny z tymi carbootami , ja mam taki daleko od mojego miasta a nie mamy auta wiec nie wiem jak to bedzie. Ogladalam zdjecia wozkow na ebay i nsa swietne ale drogie ok 200 funtow! Masakra. No ale coz...a co do lozeczek..ja wlasnie dostalam od kolezanki taki koszyk na drewanianych nozkach w sam raz dla nowordka zeby miec go blisko siebie jak bedzie spal na poczatku przy rodzicach. A z czasem kupie lozko turystyczne czyli skladane z regulacja. Podobaja mi sie tez rozne baldachimy zwlaszcza dla dziewczynek takie rozowiutkie:) No ale ja na plec poczekam jeszcze z 3 tyg;( i dowiem sie co tam sie ukrywa:)) Juz sie nie moge doczekac:)))))) Milego dzionka mamusie:) majowka10 trzymaj sie na pewno Twoja niunia niedlugo wyskoczy i bedziesz nam zdawac relacje wszystkie czekamy na pierwszego aniolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Marcia tez mam taka nadzieje,ze lada chwila wyskoczy:) nie wiem czy juz to dzis pisalam,ale naczytalam sie o naturalnych sposobach na przyspieszenie porodu i sa rozne.Po przeczytaniu wszystkich stwierdzialam,ze dziecko chyba najlepiej wie kiedy wyjsc i nie ma co na sile wywolywac czegokolwiek.Nie mowie o sprzataniu,chodzeniu czy seksie ale np picie olejku rycynowego??potem dziecko robi kupke w wody i komplikacje jak sie patrzy:O tak wiec...niech dzieje wola nieba:D Cos Tease nie ma moze ona sie wlasnie rozpakowywuje?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
majowka10..............03.05.10..........39...corka . ......Lancs Tease27................. 16.05.10..........36.. córka.........płn Anglia madziulek30.............13.07.10..........28...cork a .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........27...corka... .....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........25...synek........ Londyn nescafe87.........22....30.08.10..........22...synek..... ....UK Aurela86...........24....31.08.10.......... 22...synek.........Ashford patinka26 .........27...05-08.09.10...... 21............. ......Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........15...... .............Trowbridge magdan27................12.09.10...........18............ .......Londyn anialobo............27....19.09.10...........18.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........19.......... Burnham On Sea Marcia89...........20....04.10.2010.......17.... ................Torquay Lola844.............25....06.10.10...........16..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........16...................Bedford krisana..............25...11.10.10...........15..... ........ .....londyn/nw milkaa88.............22...29.09.10.......... 17..... ..............Bradford ewelina81...........28...17.10.10............14....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........11.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze sie rozpakowywuje kto wie :D Patinki z nami nie bylo kupe czasu juz!!!!!! Patinka odezwij sie do nas 🌼 melduje ze zakupilam lapki niedrapki, 2 czapeczki cienkie, 3 pary skarpetek, trzy pary spiochow w rybki i w paski (razem3) w Nexcie i takie zestaw 6-o czesciowy do ubrania z kubusiem puchatkiem w H&M :D mam ochote na taki kocyk niebieski z mothercare, moze sluzyc za kocyk i za rozek :) stwierdzialm ze rozka nie ma sensu kupowac jak kocyk mozna zlozyc na rozek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie koszyczka, to samej mi sie jakoś spodobał i u nikogo go nie widziałam:) Tylko, że ja nie mam stojaka do niego i musze poszukać jakiegoś taniego na ebayu:) No i dzisiaj byłam z siostrą w mieście, kupilam sobie 2 bluzy takie dłuższe, bo u mnie w pracy zimno jest, a wszystkie mam krótkie i już mi brzuszek się odkrywa, 2 staniki dla ciężarnych w mothercare i siostra mi kupiła zestaw 7body z którtkim rękawkiem, takie co pasują do śpiochów z długim rękawkiem co mi moja mamusia kupiła:) No i z mężem byliśmy na zakupach w asdzie i oczywiście zaciągnęłam go na dział dziecięcy i kupiliśmy zielony ręczniczek taki z kapturkiem na główke z buźką żabci:) przesłodki hihi Normalnie musze policzyć ile mam body z krótkim, ile śpioszków, żeby za dużo już nie kupować bo mi maluszek nie znosi tego:P A z tego co na razie pamiętam to na pewno mam już 8body z krótkim, 6spioszków z długim rękawkiem, 6koszulek z krótkim, 3 koszulki z długim, jedne dzinsy, komplet ciepłe spodenki i kurteczka, akurat na wyjście ze szpitala:), rekawiczki niedrapki, buciki i chyba z ubranek to wszystko:) Dużo tego jak się tak wyliczyło, ale to nie tylko ja kupowałam hehe, z prezentów to większa połowa jest:D Ale się rozpisałam hehe no i już zaczełam 18tydzień:D dzisiaj bo już po 00.00 jade do pracy i znowu wróce po 4 dniach, także będę miała zaległości, a zaległości, ale nadrobie:) Nie wiem czy przed wyjazdem wejdę więc wszystkiego dobrego dla Was dziewczyny:* PS. Za równe 2 tyg bedę miała 2 USG :) Hura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10..............03.05.10..........39...corka . ......Lancs Tease27................. 16.05.10..........36.. córka.........płn Anglia madziulek30.............13.07.10..........28...cork a .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........27...corka... .....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........25...synek........ Londyn nescafe87.........22....30.08.10..........22...synek..... ....UK Aurela86...........24....31.08.10.......... 22...synek.........Ashford patinka26 .........27...05-08.09.10...... 21............. ......Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........15...... .............Trowbridge magdan27................12.09.10...........18............ .......Londyn anialobo............27....19.09.10...........18.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........19.......... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10.......... 18..... ..............Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......17.... ................Torquay Lola844.............25....06.10.10...........16..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........16...................Bedford krisana..............25...11.10.10...........15..... ........ .....londyn/nw ewelina81...........28...17.10.10............14....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........11.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie nadal zapakowana:O zmieniam tydzien na 40 bo to jest 40 tydzien a nie 39,sorki za metlik.Swoja droga ale ze mnie matkaze by nie wiedziec ile Dzidzia ma tygodni:D majowka10..............03.05.10..........40...corka . ......Lancs Tease27................. 16.05.10..........36.. córka.........płn Anglia madziulek30.............13.07.10..........28...cork a .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........27...corka... .....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........25...synek........ Londyn nescafe87.........22....30.08.10..........22...synek..... ....UK Aurela86...........24....31.08.10.......... 22...synek.........Ashford patinka26 .........27...05-08.09.10...... 21............. ......Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........15...... .............Trowbridge magdan27................12.09.10...........18............ .......Londyn anialobo............27....19.09.10...........18.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........19.......... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10.......... 18..... ..............Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......17.... ................Torquay Lola844.............25....06.10.10...........16..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........16...................Bedford krisana..............25...11.10.10...........15..... ........ .....londyn/nw ewelina81...........28...17.10.10............14....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........11.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) majówka głowa do góry , pewnie nawet sie spodziewać nie będziesz kiedy sie zacznie i mąż do wylęgarni bedzie cie wiózł :D normalnie sie doczekać sama nie mogę kiedy opiszesz poród :D pogoda sie z lekka popsuła , małż śpi po nocce a ja serfuje w necie w poszukiwaniu łóżeczka ;) kto pije kawe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dalej na mineralnej tylko :) jakos kawa i herbata mi nie pasuja. U mnie ladna pogoda i sloneczko swieci. Jakos mi slabo dzisiaj i nie chce sie pracowac. Byle do 17.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jedzenia to jem normalnie tzn ze swoimi zachciankami. Natomiast odnosnie picia to tylko mineralna. W sumie to nie zalezy mi na innych napojach i nawet to jest zdrowe :) Aha no i czasem cola :P Jak cos fajnego znajdziesz Emilia to wrzucaj linki. Bedziemy ogladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10..............03.05.10..........40...corka . ......Lancs Tease27................. 16.05.10..........36.. córka.........płn Anglia madziulek30.............13.07.10..........28...cork a .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........27...corka... .....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........25...synek........ Londyn nescafe87.........22....30.08.10..........22...synek..... ....UK Aurela86...........24....31.08.10.......... 23...synek.........Ashford patinka26 .........27...05-08.09.10...... 21............. ......Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........15...... .............Trowbridge magdan27................12.09.10...........18............ .......Londyn anialobo............27....19.09.10...........18.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........19.......... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10.......... 18..... ..............Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......17.... ................Torquay Lola844.............25....06.10.10...........16..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........16...................Bedford krisana..............25...11.10.10...........15..... ........ .....londyn/nw ewelina81...........28...17.10.10............14....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........11.......... ....Birmingham Ja zaraz sobie zrobię kawkę. Ale chyba tylko INKĘ bo ostatnio po zwykłej to tak mnie bolał brzuch że wytrzymać nie szło.:( Dziś w nocy śnił mi się mój synek. Tylko że był jakiś taki wieeeelki. Karmiłam go piersią więc to może od tego hehehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ciuszków to mają wyprzedaż w Matalan , i na pewno sie skuszę na pare rzeczy , pozatym wcześniej też u nich kupowałam oczywiście przez internet i ubrania mają dobrej jakości ;) zastanawiaja mnie tylko niektóre body , bo nie chcę męczyć dziecka wciskając mu ubranko przez za mały otwór przy szyji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc mamusie:) dzięki za życzenia dla męża, imprezka się udała, nawet pogoda na grilla dopisała..ale nie o tym miałam pisać:) otóż...we wtorek miałam wizytę u położnej, no i powiedziałam jej o moich obawach co do ułożenia dzidzi, ona sama nie była pewna jak badała mi brzuch, czy to pupcia czy główka wypchana pod moimi żebrami i zaproponowała scan, aaaalllleee się ucieszyłam:) dzisiaj o 9 rano pooglądaliśmy sobie z mężem naszą dziewczynkę, pani była bardzo miła i dała nam się nacieszyć i pooglądać niunię dokładnie:) dzidziuś waży 2800g, czyli całkiem spora kobitka:) pokazała słodką twarzyczkę, nawet włoski na główce tak jej śmiesznie sterczały, nie chciała pochwalić się, co ma między nóżkami, miejmy nadzieję że niespodzianki nie będzie i pozostanie dziewczynką a tak poza tym to okazało się że wszystkie pomiary ok, mała obrócona jak należy, główka w dół, więc nici z mojej cichej nadziei na cesarkę teraz tylko czekać na oznaki porodu:) a oprócz tego, ostatnio mam bóle w okolicach kości łonowej i to takie dość ostre, ciężko mi wstawać w nocy z łóżka i obracać się na bok, powiedziałam o tym położnej i dostałam skierowanie na fizjoterapię, hihi, ciekawe co to będzie..ćwiczenia jakieś czy masaże, dam znać jakie wrażenia jakby co;) tymczasem zmykam robić porządki, bo chyba syndrom wicia gniazda mi się odzywa, ciągle mam uczucie że w domu coś trzeba posprzątać i wyszorować buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze sie pisze na kawke:) ugotowalam zupe,ogarnelam lekko w domu i moge troche poczytac. Oznak zblizajacego sie porodu jak nie bylo tak nie ma.Niby gadalam z kolezankami to chyba jedna miala tak,ze wiedziala ze cos kroi reszte jak chwycilo to nie wiadomo jak i kiedy. Czas leci i szanse na urodzenie dzis maleja-skoda taki sentyment do daty-niewazne.Grunt zeby Mala byla zdrowiutka niewazne kiedy czy dzis czy jutro czy 3 maja jak mowia tutaj.Poniewaz teoretycznie to moj ostatni tydzien zajadam sie tym wszystkim czego nie bede mogla jesc pozniej-fajna sprawa:D Tease to super ze Mala ulozona dobrze,ze jest oki.Ja sie stresuje jak cholera.Teraz sobie mysle ze moze tez trzeba bylo isc na jakies usg prywatnie.Ale co by to dalo?przeciez jakby cos bylo nie tak i tak by sie nie dalo juz tego zmienic....ahhh mowie wam glowa pelna pomieszania mysli optymistycznych z czarnymi.Dzika radosc ze to juz zaraz miesza sie z masa obaw.I kurde ta placzliwosc-co mi jest? chyba na serio bede rodzic.dzis mam wiece mlecznego lekko zoltawego sluzu.Rece spocone 24h/dobe:)i sny -co ja mam w tej glowie to szok:D co do body to ja tez myslalam,ze to takie male otworki ale jak je rozciagniesz ta dziurke to si okazuje ze one sa tak uszyte ze sie pieknie rozszerzaja tak ze bez mala nasze glowy by przeszly:D wiecie co mnie smieszy najbardziej te rady w stylu jak sie cos zacznie w nocy-np dostaniesz biedunke,odejdzie czop,poczujuesz pierwsze skurcze-poloz sie spowrotem spac-CZY ONI OSZALELI??JAK?!Przeciez to od razu cisnienie 220:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka wlasnie te ich rady. Połóż się spać...itd. Ta obudzisz się a tu patrzysz w dól. "oo ooo dzidzia!" hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze na te ciuszki i podświadomie od samego początku coś mi mowi że to może nie być dziewczynka :/ wg nhs to wentinka ale w polsce na usg pokazac nie chciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre Aurela:D Nieporozumienie na serio. Wiadomo,ze dobrze by bylo isc zasnac i naladowac baterie bo to dluuuuga droga od pierwsze skurczu ale uwazam,ze jest to niemozliwe.Fakt potem jak masz taka noc zarwana,meczysz sie kilkanascie godzin i dochodzi do parcia to czlowiek mysli tylko o spaniu i nie ma sily a dzidzia w stresie i lipa-konczy sie jakims proznociagiem czy cholera wie czym.Ale NA PEWNO nie zasne jak mnie w nocy zbierze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia a planujecie scan jeszcze jakis prywatnie?jak tak to moze wtedy sie ujawni ponownie:) a jak nie to coz-kupuj wszystko zolte lub zielone:) Swoja droga u nas to by byly jaja jakby sie chlopak urodzil bo mamy moze ze 4 rzeczy uniwersalne a reszta roze i inne typowo dziewczece kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie majówka że nie planujemy juz żadnych skanów tym bardziej prywatnie za 130 funta :( i zostaje mi tak jak piszesz kupować uniwersalne przynajmniej size newborn ;) a później bede dokupować przez internet ;) a ty kochana trzymaj sie tam a jak beda kazali iść spać to lepiej podobno wziąc ciepłą kąpiel bo to rozluźni i zrelaksuje cie przed tym co najważniejsze :) jakies pomysły na dzisiejszy obiad? no i gdzie ta Patinka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam flaki z Polski w sloikach i mam dzis wieeelka chec na flaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka boooze nikt by chyba nie zasnal z nerwow :D Emilka ja kupowalam w matalanie rzeczy kuzynce wlasnie i ponoc bardzo dobre :) polecam odwiedzic H&M i Nexta. Body strasznie sie kiepsko bedzie ubierac przez glowke, kolezanka nakupowala takich ubranek wlasnie bo byly ladne i potem powyrzucala bo poprostu sie nie dalo ich zakladac. Niektore kaftaniki widze maja takie zakladki przy szyi i powinny byc okej. prywatny scan niewiem sama, niby fajna pamiatka ale 130funtow, to ok 600zl jak chcemy wracac to kazdy grosz jest wazny, a nasz powrot stoi pod znakiem zpytania ostatnio bo im blizej wyjazdu tym wieksze watpliwosci. tease dobrze ze maluszek ulozony tak jak ma byc :) 2800 to malenstwo, ja urodzialm sie 3 tyg przed terminem i mialam 2900 :D te bole w okolicach kosci lonowej ja czasem tez mam, takie klocia bola jak jasny piernik, mam nadzieje ze nie bedzie gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze kombinujesz Emilia-newborny uniwersalne a potem bedziecie doupywac.Pewnie dostaniecie tez w prezencie troche ciuchow.Nie ma moze co szalec jak nie ma pewnosci.Choc jak owiedzieli w nhs to raczej pewniekreske widziala:D jednak skoro twoj instynkt macierzynski ma watpliowsci kupuj uniwersalne. Ja mam na obiad dzis pomidorowa i pizze domowej roboty:D Nie chce was martwic ale im dalej tym takie klucia strzykniecia ciagniecia sa na porzadku dziennym a raczej nocnym:O wczoraj co poszlam siku przed zasnieciem,nie zdazylam casem sie dobrze ulozyc-znowu:Ojak juz zasne nie jest zle bo wstaje 2-3 razy ale przed zasneciem-masakra.I strasznie cisnie i kluje w spojeniu.No ale to wszystko przed wami;)Potem Wy bedziecie marudzic a ja czytac:) Kurcze za 2 dni moj termin z pl ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadaa o łał flaki to coś dla małża, bo ja to nawet takich z kurczaka nie rusze , pewnie przez tą nazwe ;) no to ja wrzuciłam do piekarnika pałki z kurczaka i bedą na ostro , dogotowałam ziemniaki i wrzuciłam do piekarnika posypane ziołami , nie wiem co z tego wyjdzie ale małż całe szczeście nie wybredny ;)do tego tzatzyki albo mizeria Nescafe87 no zaraz sprawdze oferte h&m i nexta , dzieki , no i własnie sprawdziłam te body co kupilam w asdzie i one mają właśnie te zakładki i dosyć mocno sie rozciągają majówka10 ja nie licze na prezenty bo tutaj z rodziny nikogo nie mamy tylko paru znajomych od motocykli ;) w nhs dokładnie powiedziała " dziewczynka bo nic między nózkami nie widzę" , mmmm pizza :D mnie sie nigdy ciasto drodżowe nie udawało :/ na szczęście żyjemy w czasach gdzie można mrożone gotowe spody kupić ;) nie marudzisz nie marudzisz tylko nam tu przybliżasz typowe objawy przedporodowe :) pisz co i jak , a my później bedziemy sobie przypominać jak nasza kolej przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia jak tak powiedziala to faktycznie na dwoje babka wrozyla,bo dobry poloznik nie powie ,ze to dziewczynka na podstawie ze"nic nie dynda" tylko jak zobaczy wargi sromowe. Bo wiadomo maly ogonek moze sie podwinac i co?Ale pomylki zdarzaja sie nawet najlepszym poloznikom:D U mnie bylo tak,ze ja od poczatku wiedzialam,ze to dziewczynka-nie pytajcie skad-po prostu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka10 wyluzuj kochana, tak czy siak niedługo urodzisz:) ostatnio coraz częściej słyszę słowa pocieszenia że "jak wlazło to i wylezie" mi się chyba nie śpieszy, za bardzo się boję...mąż też z lekka przerażony a tymczasem w skrócie opiszę wam moją ubrankową wyprawkę, tzn co do tej pory zakupiłam, może którejś z was pomogę;)-> kolorystyka głównie "dziewczynkowa" mam 7 par pajacyków( w tym jedna para polarkowa na chłodne wieczory, 5 par body z krótkim, 3 pary z długim, 7par koszulek kolorowych, 5 par spodenek różnych(dresiki, jeansiki, legginsy), rajtuzki 1 para, 3 sukieneczki, 2 pary dresików z kapturkiem na wyjście, 3 czapeczki, 3pary skarpetek i 1 parę butków- wszystko newborn i 0-3msc, nie za dużo, ale myślę, że na początek wystarczy..a kupowałam: w tesco(pajacyki disneya są bardzo fajne, super jakości i tylko 5f dwupak), matalanie,h&m(sukienki), tkmaksie(dresiki) i też upolowałam trochę na ebayu(koszulki,spodenki), a malutkie legginsy(słodziaki) mam z primarka co do łóżeczka, to mam drewniane cotbed i wózek 3w1 silvercross z fotelikiem samoch., do wózka mam w zestawie kołyskę-planuję z niej korzystać przez pierwsze 3 miesiące, a potem przeprowadzka do łóżeczka:) mam też polski rożek i angielski tzw swadling blanket, taki śmieszny na rzepy, co robi z dzidzi fasolkę- bo podobno niemowlaki uwielbiają być mocno owinięte, no i 3 kocyki, 2 ręczniczki z kapturkiem, wanienka taka nakładana na wannę z mothercare- uznaliśmy to za najlepsze rozwiązanie, bo za duzo miejsca w mieszkaniu nie mamy na oddzielne stanowisko do kąpieli, nie kupowałam sleeping bag, bo w sumie nie wiem czy sie przyda,może jeszcze kupię nie wiem, co tam jeszcze..jak o czymś ważnym zapomniałam, to będę wdzięczna za wskazówki, bo sama w tym temacie ekspertem nie jestem :D aa, mamy też nianię elektroniczną -mój mąż wybrał marki angelcare bo podobno jest bardzo dobra, zobaczymy jak się sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie majówka masz rację ale za mną chłopak chodzi od samego poczęcia , pozatym mojej mamie i teściowej też trudno uwierzyć, bo jak to mówią, dziewczynka zabiera mamie urodę ;) a ja nic sie nie zmieniłam , stan włosów i paznokci sie poprawił , za to na nogach włosy odrastają bardzo wolno ;) jeszcze trzy miesiące i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×