Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Ej super -mamy zatem rodzynka(jak narazie)-GRATULACJE AURELA:) teraz to macie zagryche-myslcie nad imieniem:D Patinka jak z twoim usg?odezwij sie.... Wlasnie z tym bukowaniem biletu wczesniej dla mamy to bez sensu bo nie wiadomo kiedy Mala bedzie.A jak przenosze to co?dopiero okolo 10.05 mam wizyte na wywolanie(tz w moim szpitalu wyznaczaja od razu ten dodatkowy termin,czy bedzie dziecko czy tym bardziej jak nie bedzie trzeba sie stawic). Cos mnie dzis w lewym boku ciagnie-chyba przesadzilam z zakupami-niby 2 male siateczki ale ledwo doszlam. Ja im blizej terminu tym bardziej sobie uswiadamiam,ze niczego od zycia juz moge nie dostac,nic nie chce,niczego nie oczekuje-tylko,zeby mala urodzila sie zdrowa i rosla w zdrowiu caly czas. Jak to male serduszko pukajace pod naszym sercem zmienia nasze spojrzenie na caly swiat:) Ewelina szkoda z tak wyszlo, ze ci sie plany pozmienialy:( ale wiesz jakby sie mialo cos stac to lepiej przeczekac az beda pewni ,ze jest oki i mozna leciec. mi sie wydaje,ze jutro nie bedzie nic latalo-bo co z tego ze UK otowrzy przestrzen jak PL nie otworzy (albo odwrotnie).Wstrzymaj sie do jutra jak cos tylko bedzie wiadomo,to zmieniaj rezerwacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka no masz racje z tymi lotami, tylko ze my w czerwcu mamy slub i musimy zalatwic reszte i najwazniejszych formalnosci, nie mozemy za dlugo czekac majowka super ze juz niedlugo urodzisz, ja tez juz bym chciala, fajnie tak na wiosne urodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina bedzie dobrze zobaczysz,zdazycie ze wszystkim.Ja wiem ze to stres i w ogole ae wszystko sie ulozy:)trzymam kciuki za lot. W ktorym bedziesz tygna slubie?masz juz sukienke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkie dziewczyny:) U mnie juz 28 tydz czyli zaczyna mi sie 7 miesiac.Mala juz sie rozkopuje i rozpycha.Wszyscy mowia ze mam maly brzuszek.Pewnie ktoregos dnia mi wyskoczy wielki beben.Pewnie majowka by chciala juz byc po wszytkim.Ja juz zaczynam miec powoli takie mysli, choc mam jeszcze niecale 3 miesiace.Po dluzszym staniu na nogach tez mnie zaczyna bolec w krzyzu, a co mowic na finiszu.Osobiscie to bym chcial urodzic tak tydzien przed terminem,zeby pozniej nie wyczekiwac.Czasami sie zastanawiam jaka ta mala bedzie.Czuje ze zaczynam ja coraz bardziej kochac, a jeszcze sie nie narodzila.Jescze tydzien i juz odchodze z pracy.Zabieram sie za wypelnienianie formularza o maternity allowance. majowka10....................03.05.10..........38...corka . ......Lancs Tease27........................16.05.10..........36.. córka.......płn Anglia madziulek30.................13.07.10............28...cork a .... staines emiliabhx.....................28.07.10............22...c rka....birmingham maliniakowa.......22........15.08.10...........22......?? .. ....... londyn Aurela86...........24........31.08.2010.........22....syn ek.......Ashford nescafe87.........22........30.08.10............20....... ...........UK patinka26 ........27.........05-08.09.2010....21..............Cheltenh am magdan27.....................12.09.10...........18.......... .......Londyn oliwia87...........22..........08.09.2010........15...... ........Trowbridge andziaaa82.......27..........29.09.2010........16........ Burnham On Sea krisana............25..........11.10.10...........15..... .........londyn/nw Marcia89.........20...........04.10.2010........16.... ...........Torquay Lola844...........25............06.10.210.........15..... ...........Hemel H. maadaa...........27 lat........07.10.10..........15................Bedford milkaa88..........22lata......29.09.2010..........17..... ..........Bradford ewelina81........28............17.10.2010.......14....... ......Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka slub za 7 tygodni a my jeszcze nie załatwilismy usc , ktory powinnismy zalatwic od 3 miesiecy przed slubem sukienka zamowiona ale salon powiadomiony o mojej ciazy i musza troszke przerobic ja i wlasnie w czwartek mialas isc na przymiarke i zmiany autobusem nie bardzo bo mamy za malo urlopu a chcielismy tylko jechac na tydzien a zreszta teraz ciezko kupic bilet na autobus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Brzuszatki !!! Przepraszam za Swoja nieobecnosc ale wczoraj wrocilismy dopiero z Polski. A na urlopie wogole nie mialam czasu aby zasiasc do komputera, wiec teraz nadrabiam zaleglosci. Mdlosci powoli ustepuja i odzyskuje apetyt. Juz coraz wiecej rzeczy mi smakuje ale musze jesc w malych ilosciach a czesto. Ciagle wcinam nasz zwykle chrupki kukurydziane, a nowoscia ktora mi posmakowala to sok bananowy z dodatkiem jablka i pomarancza, nasze biale Kubusie. Miam mniam :) :) Ostatni skan w UK mialam 30 marca, a beda w Polsce bylam na zdjecia i mam ladne zdjecia Malenstwa. Jedno takie w ktory Malenstwo ssie paluszka :) :) Super Dzis mam spotkanie z Midwife, a w polowie maja mam 2 skan, bedzie on w 22tyg ciazy, ale musze przelozyc spotkanie. Czytalam na temat tego angielskiego becikowego i jak dobrze zrozumialam to chyba jego nie dostaniemy jego bo razem z moim chlopakiem nie pobieramy zadnych benefitow. Dobrze zrozumialam?? witam wszytkie dziewczyny U mnie juz 28 tydz czyli zaczyna mi sie 7 miesiac.Mala juz sie rozkopuje i rozpycha.Wszyscy mowia ze mam maly brzuszek.Pewnie ktoregos dnia mi wyskoczy wielki beben.Pewnie majowka by chciala juz byc po wszytkim.Ja juz zaczynam miec powoli takie mysli, choc mam jeszcze niecale 3 miesiace.Po dluzszym staniu na nogach tez mnie zaczyna bolec w krzyzu, a co mowic na finiszu.Osobiscie to bym chcial urodzic tak tydzien przed terminem,zeby pozniej nie wyczekiwac.Czasami sie zastanawiam jaka ta mala bedzie.Czuje ze zaczynam ja coraz bardziej kochac, a jeszcze sie nie narodzila.Jescze tydzien i juz odchodze z pracy.Zabieram sie za wypelnienianie formularza o maternity allowance. Uaktualniam swoja tabelke, mam nadzieje ze prawidlowa jest. Jak cos ktorejs z mamusiek sie nie zgada to niech wklei ponizej z prawidlowymi danymi abysmy wiedzialy. A Aurela86 mialas tak samo jak ja wybrane imiona na coreczki a dla chlopca ??? Ja mam tak samo i czuje ze bedzie to chlopak. Zobaczymy na kolejnym skanie w UK, ale my nie chcemy znac plci. Chcemy niespodzianke bo to nasze pierwsze, ale jeszcze zobaczymy jak przyjedzie czas na skan. majowka10....................03.05.10..........38...corka . ......Lancs Tease27........................16.05.10..........36.. córka.......płn Anglia madziulek30.................13.07.10............28...cork a .... staines emiliabhx.....................28.07.10............22...c rka....birmingham maliniakowa.......22........15.08.10...........22......?? .. ....... londyn Aurela86...........24........31.08.2010.........22....syn ek.......Ashford nescafe87.........22........30.08.10............20....... ...........UK patinka26 ........27.........05-08.09.2010....21.............Cheltenh am magdan27.....................12.09.10...........18.......... .......Londyn oliwia87...........22..........08.09.2010........15...... .......Trowbridge andziaaa82.......27..........29.09.2010........18....... Burnham On Sea krisana............25..........11.10.10...........15..... .........londyn/nw Marcia89.........20...........04.10.2010........16.... ...........Torquay Lola844...........25............06.10.210.........15..... ...........Hemel H. maadaa...........27 lat........07.10.10..........15................Bedford milkaa88..........22lata......29.09.2010..........17..... .........Bradford ewelina81........28............17.10.2010.......14....... ......Birmingham Papapa ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest właśnie z tym becikowym angielskim. Może postarajcie się o working tax credit? Wtedy będą większe szanse na te becikowe. O ile się nie myle jest to jeden z warunków. Co do imienia dla synka może...Adrian?? Daniel? Kacper?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaanala
ja jestem w 32 tygodniu wlasnie wypelnilam papiery o maternity allowance i sure start maternity grant:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozwazalam Kube i Filipa:) Kacper-tez bardzo ladne,najbardziej mi sie podoba z tych 3. Ale zobaczysz zmieni sie wam jeszcze pewnie,ja siedzialam tylko w kalendarzu i wypisywalam na kartce te naj naj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny , uaktualniam ostatnią tabelke i znikam , cierpie bo zaczęły mi sie zaparcia a już myślałam że uda sie uniknąć :( pije wode z miodem i cytryna bo juz mi sie pomysły skończyły , witamy nieobecne brzuchatki po urlopie :) podczytuje was kochane cały czas ale nie mam sił żeby coś naskrobać Aurela gratuluje w końcu jakiś ogonek w tabelce ;) majowka10....................03.05.10..........38...corka . ......Lancs Tease27........................16.05.10..........36.. córka.......płn Anglia madziulek30.................13.07.10............28...cork a .... staines emiliabhx.....................28.07.10............27...corka....birmingham maliniakowa.......22........15.08.10...........22......?? .. ....... londyn Aurela86...........24........31.08.2010.........22....syn ek.......Ashford nescafe87.........22........30.08.10............20....... ...........UK patinka26 ........27.........05-08.09.2010....21.............Cheltenh am magdan27.....................12.09.10...........18.......... .......Londyn oliwia87...........22..........08.09.2010........15...... .......Trowbridge andziaaa82.......27..........29.09.2010........18....... Burnham On Sea krisana............25..........11.10.10...........15..... .........londyn/nw Marcia89.........20...........04.10.2010........16.... ...........Torquay Lola844...........25............06.10.210.........15..... ...........Hemel H. maadaa...........27 lat........07.10.10..........15................Bedford milkaa88..........22lata......29.09.2010..........17..... .........Bradford ewelina81........28............17.10.2010.......14....... ......Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia na zaparcia jest dobra szklanka gazowanej wody na czczo,albo miseczka platkow w ciagu dnia.nie wiem tego z wlasnego doswiadczenia bo nie mialam zaparc,ale tak mi powiedziala kolezanka.Mozna sprobowac. Mnie dzis pobolewa w dole brzucha-czyby mala juz pchala glowke w strone kanalu?idealnie by bylo miec ja rzy sobie juz za tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tzrymajcie kciuki bo za 2h mam scana :D w pracy poszly zaklady co bedzie i z 10 osob tylko jedna mowi ze dziewczynka a cala reszta swiecie jest przekonana ze chlopczyk! noo, zobaczymy ;) andzia jak urodzisz to dostajesz child tax credit albo/ i benefit. wtedy kwalifikujesz sie do tego becikowego tez :) Aurelka wtc trzeba miec koniecznie z dodatkiem dla niepelnosprawnych- inaczej nie przejdzie. U nas najprawdopodobniej bedzie Kacper jak bedzie chlopczyk. Kuba i Daniel tez mi sie podoba :) Dam Wam znac pozniej :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka na zaparcia najlepszy u mnie jest arbuz albo mleko. Na kazdego co innego dziala. Czytalam ze na niektorych dzialaja jablka, ogorki, szklanka wody na czczo, suszone sliwki, activia, kasza, poprobuj troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe dawaj zaraz znac:) u mnie tez mowili ,ze chlopak a tu psikus:D sluchajcie zaczynam podejrzewac,ze na serio na dniach urodze-placze od 2 dni tzn mam takie napady,ze bez zadnego powodu wybucham placzem,mam wewnetrzny niepokoj,mala cos sie mniej rusza.Mam nadzieje,ze to zwiastun rychlego porodu a nie cos zlego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowka10 chyba bedzie z Ciebie Kwietniowka10 :) Juz zaczynam 3mac kciuki za Ciebie bo to chyba wkrotce..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10 trzymamy kciuki to juz naprawde niedlugo i bedziesz trzymala w swoich ramionach swoja Mała Istotke !!!! Ja swoja narazie ogladam na zdjeciach jakie dostalam po ostatnim skanie z polski. Dzis bylam na spotkaniu z moja polozna. Mam juz nastepna wizyte na drugi skan na 17 maja. Pobrala mi dopiero dzis krew na badanie na Syndrom Down. Boje sie na wyniki, ale czuje ze bedzie wszystko oki. Musze czekac z 3tygodnie. Papa do uslyszenia pozniej. Dziewczyny jak mam zalaczyc pliki ze zdjeciami na forum ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadaa to samo pomyslalam-ze moze sie okazac,ze taka ze mnie majowka jak z koziej....:D w sumie w pl mi powiedzieli,ze to bedzie koniec kwietnia.zobaczymy kto mial racje;) teraz wszystko sie uspokoilo,Mala sie troche poruszala,dziwny bol w dole zniknal.Zobaczymy jak to sie potoczy.Ogladalam wczoraj one born in every minute-jak zwykle krzyki i stekania:D ale porod w basenie byl ekspresowy bez prawie zadnego odglosu-pocieszajace;) powiem Wam jedno dziewczyny-zleci jak z bicza strzelil i wy niedlugo bedziecie w ostatnich tygodniach.ja dopiero co robilam test(5 znaczy:D) a tu juz sie wsluchuje w siebie i czekam. no co,jak znikne dluzej niz na dzien to bedzie dla was informacja,ze sie zaczelo:)postaram sie potem od razu odezwac,chocby ze przezylam:D tak juz teraz chce to napisac bo na serio a noz bym potem nie zdazyla... nescafe jak bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10....................03.05.10..........38...corka . ......Lancs Tease27........................16.05.10..........36.. córka.......płn Anglia madziulek30.................13.07.10............28...cork a .... staines emiliabhx.....................28.07.10............27...co rka....birmingham maliniakowa.......22........15.08.10...........22......?? .. ....... londyn Aurela86...........24........31.08.2010.........22....syn ek.......Ashford nescafe87.........22........30.08.10............20....... ...........UK patinka26 ........27.........05-08.09.2010....21.............Cheltenh am magdan27.....................12.09.10...........18.......... .......Londyn oliwia87...........22..........08.09.2010........15...... .......Trowbridge andziaaa82.......27..........29.09.2010........18....... Burnham On Sea krisana............25..........11.10.10...........15..... .........londyn/nw Marcia89.........20...........04.10.2010........16.... ...........Torquay Lola844...........25............06.10.210.........15..... ...........Hemel H. maadaa...........27 lat........07.10.10..........15................Bedford milkaa88..........22lata......29.09.2010..........17..... .........Bradford ewelina81........28...........20.10.2010........14....... ......Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, byłam właśnie na spotkaniu z położną i słyszałam bicie serduszka :) :) :) :) :) :) :) :) :) Cuuuuudowne uczucie usłyszeć po raz pierwszy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialobo
Hej mamusie. Niestety w zeszlym roku dolaczylam do watku poronien,pomoc na forum i wsparcie bylo nie do opisania, ale w tym roku jestem przeszczesliwa, bo jestem w gronie mamusiek:) I moge jak widze z kazda oczekujaca podzielic sie swoja radoscia:))) Termin to 19.09.2010, no wiec jak nazie 5 miesiac:) Scan nr 2 planowany na 6 maja. Wlasnie dzwonilam by przelozyc na pozniej, bo w tym dniu wracam z Polski, gdzie wiadomo zrobie wszystki ebadania, chyba w tym rowniez 3d, no ale szanowna Pani recepcjonistaka wrecz sie na mmie wydarla, ze nie ma do polowy czerwca miejsc. To spytalam czy nie moze mnie zamienic z kims z nastepnego dnia, odparla, ze nie mozna zamieniac - co za wredota:) Tak wiec nie wiem co ze mna zrobia, powiedzialam, ze bede w Pl i tam bede miala wszystkie badania, ale ona na to, ze rodze tu i badania maja byc stad - no szok, jak oni utrudniaja zycie. No ale niewazne, wazne jest to , ze tak jak wiele z Was nie moge sie doczekac, zeby sprawdzic co tam w srodku siedzi. No jeszcze tydzien i bede wiedziala:)Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy i gratulujemy:) Wpisuj sie do tabelki,skopiuj ta ostatnia bo wczesniej byly jakes pomylki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Kurcze faktycznie ja cos zakrecona jestem ,sory Aurela za pomylke. Kurcze wszystkie piszecie juz o plci , biciu serduszka a ja jeszcze tyle musze czekac echh. A bicie serduszka mozna uslyszec w gabinecie poloznej czy tylko w szpitalu? Bo mam w piatek wizyte z polozna i chce ja poprosic o mozliwosc bicia serduszka tzn. posluchania;) A ja sie dowiem czy to chlopiec czy dziewczynka dopiero 18 maja jeszcze tyle czasuu chociaz i tak szybko mi leca te tygodnie jak zwariowane. Dzisiaj bylam w pracy i wszystko bylo ok ,ale oczywiscie po powrocie potworny bol krzyza , do tego dochodzi resztka przeziebienia co razem daje masakre , ale jakos przetrwam... Majowka10 ale masz fajnie ciesze sie razem z Toba:):P i odezwij sie koniecznie po pordzie , napisz jak bylo i w oogle:P , oczywiscie jesli bedziesz miala czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje ze u nas bedzie Chlopczyk :D:D:D Zdrowy i pani robiaca badanie powiedziala ze bedzie duze dziecko- po tatusiu :P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10....................03.05.10..........38...corka . ......Lancs Tease27........................16.05.10..........36.. córka.......płn Anglia madziulek30.................13.07.10............28...cork a .... staines emiliabhx.....................28.07.10............27...co rka....birmingham maliniakowa.......22........15.08.10...........22......?? .. ....... londyn Aurela86...........24........31.08.2010.........22.....synek.......Ashford nescafe87.........22........30.08.10............20.....synek........UK patinka26 ........27.........05-08.09.2010....21.............Cheltenh am magdan27.....................12.09.10...........18.......... .......Londyn oliwia87...........22..........08.09.2010........15...... .......Trowbridge andziaaa82.......27..........29.09.2010........18....... Burnham On Sea krisana............25..........11.10.10...........15..... .........londyn/nw Marcia89.........20...........04.10.2010........16.... ...........Torquay Lola844...........25............06.10.210.........15..... ...........Hemel H. maadaa...........27 lat........07.10.10..........15................Bedford milkaa88..........22lata......29.09.2010..........17..... .........Bradford ewelina81........28............17.10.2010.......14....... ......Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Nescafe-super:)To mamy 2 ogonki:D Marcia Ty sie trzymaj,nie daj sie chorobskom zwlaszcza teraz;) Pewnie,ze dam znac po,ale mam nadzieje ze jednak zacznie po niedzieli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nescafe kochana gratulacje:) Mój synek będzie z Twoim w piaskownicy się bawił :P a zobacz ile lasek będą mieli. Jeszcze raz gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marcia89 to masz USG dzien po mnie, bo ja mam 17 maja. Wiec tez sie posypia nowinki. Tylko w przypadku nas to my az tak mocno nie palimy sie aby znac plec. Chcemy niespodzianke !!! A Wy jak mialyscie, chcialyscie koniecznie znac plec malenstwa??? To widze ze teraz sypia nam sie chlopaki dla rownowagi z dziewczynkami !!! Zobaczymy w ostatecznosci ktora z plci wygra!!! ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×