Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

madziulek no u mnie jest to samo...synek nie zasnie inaczej niz przy piersi i tez mnie to martwi...i kaszke tez tylko rano je :) hehe No to super podaj swoje dane w mailu a ja Cie odszukam i zaprosze do znajomych :)) Mam nadzieje ze reszta dziewczyn sie dolaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam nic przeciwko facebookowi ale rzadko tam bywam, emilia maria zakrzewska , zapraszam mleko jednak zabiore ze sobą żółtko- oczywiście wyplute ;) ale bedziemy dalej próbować na naszą poczte wysyłam zdjecie "alergi" rozalki , może ktoraś mama coś rozpozna bilet kupiony :D nie ma odwrotu :D miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia nie wiem czemu nie moge Cie dodac do znajomych na fb...:/ Biedna ta Twoja Rozalka z ta alergia . Dzisiaj mojemu synkowi tez sie pokazal jakis rumien na twarzy i taka jakby wysypka i chyba ma jakas alergie pokarmowa , ale tyle ostatnio je ze nie wiem na co moze byc uczulony :( Jak myslicie wstrzymac sie z podawaniem mu nowych pokarmow na razie i dawac samo mleko ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! zaraz obejrze wasze zdjecia i wysle namiary.Zamieszcze tez niedlugo swoje bo mam duzo nowych.Z tymi alergami to koszmar.Amelia dzis miala pare drobnych czerwonych plamek na plecach.Ja jak wprowadzalam nowe skladniki to nie bylo reakcji.Teraz to by bylo ciezko cos wyczaic. Emilia milego pobytu.Ja jeszce musze isc po drugi akt urodzenia, bo moj chlopak ma namieszane ze swoim nazwiskiem we wszytkich jego dokumentach. Marcia dawaj dalej tyle ze jedo lub dwu skaldnikowe przez pare dni i wtedy obserwuj.Tobie jest latwiej rozpoznac teraz, bo dopiero zaczelasz rozszerzanie diety.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia biedna twoja mala z tymi plamkami.to wyglada jakby jakies pecherzyki.najlepiej zrob te testy w Polsce.moja to ma tylko lekko czerwone suche,ktore czasami wyskakiwaly na udkach lub plecach teraz.na pewno sie poprawi niedlugo tylko trzeba o to dbac to podstawa.a czy ona to drapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie mam kiedy do was zaglądac bo ja ciągle w Polsce ale wreszcie wracamy 28 i powiem Wam ze wogole nie odpoczęlam emilka z tego co widzialam na zdjeciach to raczej skaza i w Polsce zmienia ci pewnie mleko na nutramigen tak bylo u nas ale poprawa nie jest za duza, jeden dzien jest ladna buzia a nastepny sączące sie rany(tak jest dzis) bo tak jak mi lekarz powiedzial moze Kubusia uczulac bardzo duzo rzeczy i to nie tylko jedzenie bo pijemy tylko mleczko ale np kurz, siersc zwierzat, welna,itp co do podrecznego bagazu to warto miec na zmiane jakies ubranie dla dziecka bo czesto kupa jestpo pachy tak bylo u nas wysle kilka zdjec z chrzcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno się nie odzywałam bo ja już od 3mieś w Pl. POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMUSKI :) Marcia moja też butli nie chciala. Walczylam 2 mieś i poddałam sie. Wprowadziłam kubek niekapek Aventa z miekka końcówką. Trwało to 3 tyg i nauczyla się pic. Teraz mleko pije z niekapka. Karmie też jeszcze piersią ale już coraz mniej. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O hej maadaa jak milo ze sie odezwalas :))) Przypomnij czy masz synka czy coreczke i ile ma?? No ja probowalam synkowi dac kubek niekapek z tomme tippee tez z miekka koncowka , ale niestety tez mu nie pasuje caly czas go tylko gryzie :/ Mowisz , ze juz piersc coraz mniej..a powiedz jak to robisz bo moj synek tak kocha piers , ze nie wiem jak mam go oduczyc zwlaszcza wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Ja też na maila wyśle moje namiary na fejsa :) Co do lotu, to ja miałam dla małego herbatke, to kazali mi wylać, bo powiedzieli że tylko woda, albo mleko.Mleka nie braam, kupiłam po stronie bezcłowej aptamil1 w kartoniku :) O wiele lepsze niż bawienie się w samolocie z dosypywaniem:P No a co miałam w podręcznym to pieluszki, ciuszki na zmiane, kocyk, zabawki, smoczek obowiązkowo i chyba tyle da maluszka:) Ja lece 30.03 także niedługo, le tym razem wizzair i 32kg bagażu głownego, za 15f chyba, także tylko małą torebke biore z rzeczami dla małego:P Co do smoczka to mój też tylko cherry chce i nic innego, ale znalazłam nie tylko z tt :D Ostatnio mam problem z Olusiem bo nie chce mi za duzo mleka pić... rano zje 100ml gestej kaszki z musem owocowym, potem o 11.00 sloiczek o 14.00 mleko 150ml, o 17.00 mleko 150ml, o 19.00 100ml kaszki o 23.00 150mleko i potem przebudza się w noco o 2.00 i 4.00 to w tym czasie podpija mleka z 150ml, choć jak napisałam o wcale nie wychodzi że ma mało leka, już chyba bzikuje hehe:P Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia, Madziulek, Marciaaa, Ewelina wysłałam Wam zaprszenia na Faacebooka:) Dodałam pare zdjęć na poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia moja Igusia skończyła 5 miesięcy :) Też przez pierwsze 2 tyg tylko gryzła niekapka i bawiła sie. Ale uparcie 2 razy dziennie jej dawałam. Po kilku minutach zabawy wyjmowalam blokadę z środka i po trochu wlewałam jej mleczko do buzi aby zrozumiała ze z tego leci cos :) Na początku krzywiła sie ale polykała. Po 3 tyg ciężkich prob zaczeła sama ciągnąć pewnego dnia i już nie musze blokady wyjmować :) Już myslałam że nic z tego nie wyjdzie i będzie klapa jak z butelką ale udalo sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to glupio zabrzmi ale już chyba ze dwa lata nie latalam samolotem, wytłumaczcie mi prosze , kupilam bilet i dostałam potwierdzenie na email, oczywiscie odprawa online - gdzie ta karta pokładowa ktora trzeba wydrukowac? i co znaczy : "W przypadku niemowląt limit bagażu REJESTROWANEGO/PODRĘCZNEGO nie obowiązuje" "Dozwolona jest tylko jedna sztuka bagażu podręcznego na osobę (z wyjątkiem niemowląt)" czy moge zabrac dwa podreczne? plecak z laptopem i torbe z wózka dla małej? jak bylo w waszym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia kliknij w link ktory dostalas otworzy Ci sie karta pokladowa , jest ona najprawdopodobniej czarno biala z takim kodem. Ten napis oznacza ze mozesz miec tylko jedna torbe podreczna dla siebie i w niej mozesz miec torbe z laptopem i mozesz miec torbe dla dziecka. Chodzi o to , ze niemowle nie moze miec osobnej torby podrecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bagażu to MArcia ma rację:) A co do karty pokładowej to musisz wejść na strone ryana i tam jest zakładka zarządzaj rezerwacją wchodzisz i zaznaczasz że odprawa on-line i wpisujesz swoje dane:) To nie takie trudne:) MArcia- jaki Oliwierek jest do CIebie podobny! Skóra zdjęta, a to porównanie na fejsie z Twoim starym zdjęciem szok! :) hehe U nasz dzisiaj wszystko ok, rano pojechaliśmy na car boot, kupiłam małemu chodzik pchacz first steps firmy vtech za całe 2f ! A mały jaki zadowolony, póki co bawi się przyciskami:) No i dzisiaj postanowiłam wyciągnąc z garażu skoczka lindam, powiesiłam na framugę drzwi i wsadziłam malego tak, że dotykał podłogi, ale miał ubaw:) Aż miło patrzeć, no i przystawiłam mu pchcz i sie go trzymał to wyglądał jak by sa stał hehe:) No i musze go pochwaliś z jedzeniem, dzisiaj zjadł 200ml mojej zubki jarzynowej! Byłam w ciężkim szoku, mój głodomorek, a potem po 1,5godziny zjadł długiego chrupka kukurydzianego i 2 serki petitki:) No a tak poza tym to nic ciekawego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka88 dziekuje Ci bardzo :) No na tym zdjeciu widac bardzo duze podobienstwo , ale tak na codzien wszyscy mowia , ze caly tata i tak bylo od urodzenia i troszke bylo mi przykro , ze nikt nawet nie wspomnial , ze do mamusi podobny wiec dodalam zdjecie , na ktorym widac , ze jednak jest troche podobny hehe :D A zreszta dzieci sie zmieniaja wiec jeszcze pewnie bedzie roznie :) Oddalam glosik , mnie sie wydaje , ze Aleksanderek bardziej do Ciebie podobny...taki mieszany jest , ale na pierwszy rzut oka bardziej do Ciebie :-) U nas tez bez wiekszych zmian. Synek nadal uwielbia przekrecac sie na brzuszek i ostatnio nawet tak spi! Przez co przeciera sobie policzki i budzi sie z takimi czerwonymi plamami...Tak samo jest gdy go przebieram na lozku na przewijaku , wyrywa sie na brzuszek , ''szoruje'' buzka po kocu i cala buzka czerwona ehh...Zastanawiam sie nad zmiana kremu do buzki , obecnie uzywamy Bambino od urodzenia , ale moze wy macie jakies pomysly ? No i synek tez ma apetyt , je nowe smaczki chetnie , chcialabym mu ugotowac jakas zupke wlasnej roboty , ale troszke sie jeszcze boje... Nieraz sie zdarzylo , ze gdy kupilismy jakies warzywa czy mieso w Tesco mielismy pozniej problemy z zoladkiem a niestety nie mam tu jakiegos ekologicznego sklepu czy wiekszego marketu... Poza tym synek robi takie smieszne minki ostatnio :) Otwiera szeroko buzke , marszczy oczka i wyglada jakby plakal a on to robi bez glosu a potem sie smieje :P Nescafe gdzie sie podzialas ?? Buziaki dziewczyny milego dnia u nas wczoraj bylo piekne sloneczko a dzisiaj mgla i pochmurnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) juz zakumałam i wydrukowałam :) buzia rozalki wygląda dużo duzo lepiej po zastąpieniu mleka - sojowym, odstawieniu bobovity i wcieraniu maści Pot Of Gold i jak na razie nic nowego nie wyskakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witacie mamuski mam pytanko troszke nietypowe kiedy mozna dziecku przebijac uszy moja ma dopiero 3 miesiace dostała takie cacusne kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreon oczywiście ze możesz przebić córeczce już uszy ja nie zdecyduje sie na tak wczesne przeklucie, podrośnie sama do tej decyzji, podobno kosmetyczki odradzają tak wczesnego przekłuwania, zdarza sie nawet ze odsyłają do domu z zaproszeniem gdy dziecko skonczy 6 mcy, pozatym podczas takiego zabiegu maluszek jest narazony na rózne infekcje, bałabym sie że zacznie sie cos paskudzić, że mała pociągnie niechcący podczas zabawy lub zachaczy o poduszke, kocyk itp, milkaaa ty zdaje sie mialaś zacząć dukana? napisz jak ci idzie? bo ciekawa jestem czy dajecie rade i jak sie czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzisiaj dostalam informacje i voucher 50f Child Trust Fund. czy ktoras z was to dostala i wie jak sie za to zabrac? Wlasnie Milka jak tam Dukan? Tez chcialabym przejsc na ta diete , ale jak skoncze karmic piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jednak Dukana nie zaczełam, bo wylądowałam z małym w szpitalu i za tydzien jade do Polski, zostaje chrzestn, potem wracam i za 2 tyg jedziemy na camping do Holandi i na komunie mojego M siostrzenca, także zbyt wiele pokus żywieniowych mnie czeka i jak wrócimy, po komuni zaczynam:) Dzisiaj przyszedł prezent od mojej mamy dla Olusia krzesełko do karmienia, z okazji chrztu (25.12.10), troche późno , ale wcześniej nie było sensu bo jeszcze tak ładnie nie siedział:) No i jest śliczne, zielono szare:) Z ebaya kupowaliśmy:) Oto link http://cgi.ebay.co.uk/MAMTU-TRON-BABY-HIGH-CHAIR-CUSHION-BIB-NEW-STYLE-/250777477045?pt=UK_Baby_Babay_Feeding_Highchairs_Boosters_LE&var=&hash=item80100cdc97#ht_7728wt_802 tylko jest takie bardziej seledynowe niż na zdjęciu:) Wczoraj byliśmy w Ikei i kupiłam małemu lampke nocną w kształcie księżyca:) I w ToysRas gąsienicę na biegunach:) Wstawie zdjęcia na maila:) Jest super taka kolorowa i mały ma straszną radoche jak na niej siedzi:) No ale musze go podtrymwać bo na boki leci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja tylko na chwile, mam urwanie glowy w pracy, wiec nie mam czasu pisac.... Konrad zabkuje, goraczkuje i jest niespokojny przez ten bol... Jakie piekne slonce na zewnatrz, az siedziec sie w pracy nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ladne krzeselko milka, w moim stylu.Ja czesto uzywam dla Amelii i jestem zadowolona. U nas siadla pralka i musimy kupic nowa.Mam nadzieje ze niedlugo bedziemy na swoim i ja wykorzytamy.Mielismy i tak w zamiarze kupic.Chcemy juz od razu z suszarka, bo czasami problem z wieszaniem,szczegolnie w zime.Musze zaraz jeszcze poszukac w internecie i kupic. Marcia na temat tego vouchera sa informacje w necie,chyba emilia mi przeslala link do jakiejs strony kiedys.Mozesz isc do banku i ci doradza.Masz na to jakis czas(jest data napisana)W przeciwnym razie oni sami gdzies ulokuja te pieniadze.Ny dostalismy jeszcze 250 funtow. Dzis na prawde sliczna pogoda.Ludzie przezucili sie juz na krotkie rekawy.Amelka mi siedzi ladnie w wozku.Zachowuje sie jakos powaznie i w ogole sie nie usmiecha bedac na dworzu.Czy wasz dzieci tez tak maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Ale dzisiaj był piękny dzien! Aż żyć się chce. Dzisiaj upichciłam Olusiowi obiadek, pierś z kurczaczka marchewka , pietruszką i ziemniaczkami, doprawione koperkiem, natką pietruszki, odrobiną pieprzu ziołowego i majeranku, ale wcianał , widac było że mu smakuje, aż chce mi się dla niego gotować No i najważniejsze! 15.04.11 przeprowadzamy się , wynajeliśmy mieszkanie i już skończy się mieszkanie z moją mamą, będzie mi tego brakować, ale w końcu się usamodzielnimy. Mieszkanie ma 2 sypialnie jedna duża, druga w sam raz dla Olusia, łóżeczko i komoda się zmieści Duży salon, ,w całym mieszkania panele, tylko w małym pokoju dywan i w kuchni troche zajechane płytki, ale to się wytnie. Mieszkanie chcemy malować i urządzić po swojemu, już się nie mogę doczekać kiedy będę szaleć przy wybieraniu farb, dodatków i innych rzeczy, w koncu będzie tak jak mi się podoba. Także 30.03 lece do Polski z Maluszkiem, wracam 14.04 i przeprowadzka. to link do mieszkania, tyle że wszystkie ściany są białe i meble sa tylko w kuchni http://www.rightmove.co.uk/property-to-rent/property-32852075.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dooobry :-) U nas tez piekna pogoda , od kilku dni jest juz wiosna baa nawet lato tak goraco :) Az sama nie wiem jak tego mojego smyka mam ubierac na spacery. Milka fajne mieszkanko fajnie , ze bedziecie mieszkac sami w 3 na pewno sobie poradzicie :) A i zadziwila mnie cena naprawde malo...u nas za takie mieszkanie trzeba by bylo dac miesiecznie ok. 500 funtow! Otoworzyli u nas wczoraj taki duuuuzy wielki polski sklep i jestem taka szczesliwa , ze w koncu bede miala wiekszy dostep do pl produktow :))) I nawet sloiczki nie sa takie drogie takze super :) Pozdrawiam wszystkie mamuski , zauwazylam ostatnio , ze pisze nas tylko garstka nie to co kiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie i wiosennie - a prawie już letnio mozna powiedziec - witam :) milkaaa bardzo fajne mieszkanko , przypomnij mi czemu twoj oluś mial rączkę zawinietą? miał wenflon ? postarajcie się o council tax benefit (jeśli taki oplacacie) lub housing benefit my bylismy ostatnio w neighborhood office i babka nam wyliczyła ze benefitu na coucil tax wziac nie mozemy ale poradzila zeby wziac na housing :) ciągle tylko czekamy na child benefit, ciagle coś przysyłają do wypełniania :/ sto lat bedziemy czekac, znam przypadek że czekali 3 lata, bez dzwonienia i upominania sie madziulek rozalka tez ładnie siedzi a poważna jest kiedy starsze babcie na nią patrza i machają i gadają, wtedy ma fajną skupioną mine :) ale siedzi spokojnie do czasu, jak zacznie jej sie nudzić (przeważnie w sklepie kiedy mama chce sobie ciuch kupic) albo zacznie ją tylek boleć bo "wyślizguje" sie z wózka - co oczywiście jej nie wychodzi bo pasami przypieta jest- to wtedy zaczyna tam gadac cos po swojemu - taka zlośnica ogólnie ta moja córa biedroneczka niedlugo weekend, glowa do góry odbijesz sobie pogodę;) marciaaa odsyłam do http://www.emito.net/poradniki/zasilki_i_zapomogi/ciaza_i_rodzicielstwo/dzieciecy_fundusz_powierniczy_child_trust_fund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia dzieki za stronke. A co jesli np. nie bedziemy tu przez 18 lat i zdecydujemy wyjechac do Polski , co z tymi pieniazkami ktore sa na koncie synka??? Mozna je w jakis sposob wyplacic? No moj synek na spacerze jest grzeczny przez jakis czas , czesto zdarza mu sie plakac az w koncu zmeczony usnie , na szczescie ostatnio spodobaly mu sie sklepy , ale jak w , ktoryms jest za goraco to tez sie wyrywa z wozka i zlosci takze ja tez mam malego zlosnika , ktory ostatnio zaczal glosno krzyczec , mowic nieee ( eeeee) i manifestowac swoje niezadowolenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj u mnie to tez roznie z wozkiem bywa, ale Konrad juz chodzi, wiec usiedziec mu ciezko... dlatego do parku, ktory mam za domem jezdzimy na rowerku i pozniej wychodzimy z niego na plac zabaw. to akurat mu pasuje. lece do domu! Jutro wolne, bede w parku siedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj cały dzień poza domem, o 12.00 wyszliśmy spacerkiem na miasto,mamy 2 mile do centrum i wróciliśmy ok 17.00:) Pogoda super! Oluś brany był w body z długim, bawełnianą bluzeczke też z długim i bluze a na dól rajstopki i spodnie oraz butki:) Był grzeczniutki, troche pospał ale większośc czasu wszystko obserwował:) Kupiłam mu w mothecare czapke dzinsowa z daszkiem, jest boska! i super w niej wygląda:) poza tym jeszcze dostał książeczkę materiałową i skarpetki takie dłuższe, zeby już nie musiał rajstopek nosić:P Co do rączki to miał zainięta bo wenflon w niej był:) Marcia co do Twojego komentarzu na facebooku to ja tą gąsienicę kupiłam w ToysRas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ojj to cos mi sie pomylilo :) W kazdym badz razie ja tutaj mam tak malo sklepow dzieciecych , ze szok :( Do wiekszych musze jechac autobusem , ale troszke sie boje z synkiem jechac , bo on czasami na spacerze placze tak bardzo , ze musimy wracac do domu. Nie wiem czym to jest spowodowane , bo zawsze wychodzi najedzony i przebrany , ale czasem ma gorsze dni po prostu... Mysle tez , ze to moga byc nadchodzace zabki , ale czekamy i czekamy i cos ich nie widac ;) Milej nocki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×