Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość komi1911

Czy warto studiowac pedagogike???

Polecane posty

Gość komi1911

witajcie od pazdzierika mam zamiar zaczac studia tylko problem jest w tym ze nie wiem jaki kierunek wybrac,napewno wiem ze nic co zwiazane z matemtyka fizyka,myslalam o pedagogice,ale czy po tymjest szansa na dobra prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelekaaaarw
jak chcesz po studiach siedziec na bezrobociu to idz na pedagogike!! od 2 lat nie mam pracy w zawodzie!! 2 LATA K.....urde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest szansa
wg mnie nie ma, tez jestem po pedagogice i pracuje ale nie w zawodzie, zaluje tych zmarnowanych lat, studia sa ciekawe, ale po nich brak jakichkolwiek perspektyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaa
ja również nie polecam, jest to jeden z najbardziej niedochodowych i nieopłacalnych zawodów... ciężko po nim dostać pracę. ja też żałuję, że poszłam na pedagogikę... poszukiwałam długo zatrudnienia a i tak nie pracuję w zawodzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
Pewnie zaraz zostanę zlinczowana, ale ośmielę sie nie zgodzić. Wg mnie warto studiować pedagogikę, pod warunkiem, że jest to coś, co naprawdę cię interesuje i lubisz pracę z dziećmi. Znam sporo osób po tym kierunku studiów, ma on to do siebie, że jest na nim milion specjalności. I od tych specjalności zależy baaaardzo dużo. Jak skończysz np. pedagogikę resocjalizacyjną to raczej niewielkie szanse na rynku pracy, małe zapotrzebowanie na ten zawód, praca trudna, a i zarobki kiepskie. Ale jeśli pomyslisz np. o pedagogice z jakimś językiem obcym albo informatyką to już twoje szanse wzrastają i to sporo :) Ja właśnie znam kilka takich osób, które pokończyły pedagogikę z angielskim/niemieckim i na brak pracy czy zarobki nie narzekają (uczą dzieci w przedszkolu i szkole podst. + korepetycje, niektórzy są lektorami w szkołach językowych) Kwestia tylko tego, czy chcesz być nauczycielem, jeśli ten zawód Ci nie odpowiada to raczej wybierz inne studia. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trendiusz42
Ja właśnie nie wiem, co to jest, że jak ludzie nie są przekonani, co powinni studiować, to wybierają pedagogikę. Na WSP w Łodzi można ten kierunek łatwo skończyć, bo otrzymał ocenę warunkową, pytanie tylko, czy o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktorstwo, Dziennikarstwo i Komunikacja społeczna, Realizacja Obrazu Filmowego-Telewizyjnego i Fotografia, Wiedza o teatrze, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, administracja, pedagogika specjalna, resocjalizacja, doradztwo zawodowe, wiedza o teatrze, reżyseria, kulturoznawstwo, prawo, psychologia. Proszę uwzględnić to, że prawo i administracja to kierunki ścisło-humanistyczne. Chodzi o sam papierek, teraz można chyba robić wszystko i nic po danych studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Smerfeta: W takim razie dlaczego Ty nie możesz sobie znaleźć pracy? Skoro sam "papierek" wystarczy to chyba powinnaś pracować, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×