Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

hej dziewczyny :) Ja slubuje 14 maja 2011 . Mam zarezerwowany dworek i zespol, powoli rozgladam sie za kamerzysta i fotografem.... Mam 23 lata Pozdrowionka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Wlasnie sie skapnelam ze bedziemy miec slub w rocznice smieci Michaela Jacksona. Na pewno poleci pare jego hiciorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejbisi no nie wątpie nawet jeden kawałek Jaskcona uwielbiam i jest o miłości :) Pasuje do wesela :) tytuł : You Are Not Alone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodne dni
Termin 11.06.2011 Mamy zamówioną salę i kamerzystę a w sobotę idziemy do księdza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodne dni
Oboje jesteśmy po trzydziestce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolletta
nikusiaczek001 mamy zarezwrwowaną salę :-) kucharki i obsługę :-) rozglądamy się za zespołem i kamerzystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już kilka miesięcy po ślubie. Sorki ale na niektóre rzeczy naprawdę macie jeszcze czas. Makijażystka i fryzjer 1,5 roku przed ślubem? Albo wódka na niemalże 2 lata do przodu.????? Suknia?? Ludzie bez przesady. Wesoły topic naprawdę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabelska ja wiem że niektórzy przesadząją dlatego ja tego nie robię :) Mamy ślub 3 września 2011r. a jak na razie mamy salę, orkiestrę, kamerzystę i na oku samochód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popijajac cappuccino
My rowniez 3 wrzesnia 2011. Mamy sale, orkiestre,kamerzyste, fotografa i godzine w Kosciele. Niestety, nasza wymarzona, 17, byla juz zajeta. Kiedy ksiadz mi o tym powiedzial bylam w szoku. Na poltora roku wczesniej! Coz, bedzie 16:30 :) Na oku mam tez zaproszenia. Na allegro trafily nam sie przepiekne.Jeszcze takich nie widzialam. Czekamy na probki, powinny dojsc dzisiaj, jesli na zywo beda wygladac rownie pieknie to zamawiamy. Czy ktoras z Was dziewczyny ma moze rowniez firme wonderdream do filmowania swojej uroczystosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioletowy kubek dna
A ja nie wiedziałam że aż tyle z Was ma wesele w maju tak jak ja:D Kurcze:P:D Załatwione mamy sale i zespół i zaliczki podwłacane:) Na oku jest 3fotografów i mamy zamiar do końca lytego wybrać jednego..A co do kościoła o tez sie chyba wybiore ale tylko zapytać orientacyjnie..chce mieć tak samo jedną wybraną godzinie a nie żeby później była zajęta.. Co do zaproszeń byłam w pracowni u mojego narzeczonego i szczena mi opadła ich zaproszenia zaczynają sie dopiero kwotą 1.80zł i to jeszcze takie sobie-które na allegro kosztują 0,90gr.:/ Dlatego też wybioram procownie z Allegro:D Ale narazie jeszcze czas na to i owo:) TEraz tylko grosz do grosza :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej wrześniówka-cappucino
Mogłąbyś mi podać te stronke z allegr?? Strasznie jestem ciekawa:) A nóż moze i mnie sie spodobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancys
Przerażacie mnie ja tez mam na 25.06.2011 ale proszenie świadków 1,5 roku wcześniej to chyba lekka przeaada? no nic ja dziewczynki mam jak mówiłiam sale i orkiestre niebawem podpiszemy umowe z fotografem co do kościoła do bliżej wiose przejade zapytać bo nie chciałabym przegapić sobie bo kościółek malutki wymarzony stary więc nie wiem jaki tam natłok jest chętnych.. co do sukienek to oczywiscie póki co oglądam.. i jeszcze będę oglądać i oglądać przecież to sama radość;) Jakby któraś z was miała jakieś kamerzyste z okolic krakowa to niech da znac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popijajac cappuccino
Zaproszenia okazaly sie tandetne na zywo wiec sprawa nieaktualna :o a szkoda bo wydawaly sie ladne i w dobrej cenie. Jesli chodzi o rzeczy typu obraczki i zaproszenia wlasnie to coz... Jak moja kolezanka uslyszala, ze w ogole sie nad tym zastanawiam juz teraz to stwierdzila ze jestem psychiczna ale prawda jest taka ze ogladam te rzeczy juz od zareczyn ( kwiecien 09 wiec minal juz prawie rok) i poki co ZADNE nie podobaly mi sie na tyle zeby je zamowic... a jesli juz to cena byla tak powalająca ( 15 zl za sztuke) ze musialabym upasc na glowe zeby je zamowic. To samo jest z obrączkami. Przyjelismy wiec z narzeczonym taktyke ze nasza organizacja to brak organizacji :) Co jakis czas odwiedzamy sklepy normalne i te online z bizuterią, zaproszeniami wlasnie i ogladamy. Jesli cos nam sie spodoba, np obrączki to je zamowimy, jesli nie to nie ale jak mowie chodzimy sobie juz tak co kilka miesiecy prawie rok i poki co nic nie mamy. Jak nas czas zacznie gonic to sie pewnie na cos zdecydujemy :) A Wy dziewczyny? Oglądacie juz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ms. Brightside
Jak macie do załatwienia: sale zespół/ dj fotografa samochód oprawę ślubu ciasta / tort polecam Muzyczne Centrum Mi udało się załatwić wszystko na jednym spotkaniu. www.kusza.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w wolnej chwili oglądam zaproszenia, zdecydowałam już jakie będziemy mieli winietki na stołach i co do sukienki tez na 99% jestem zdecydowana jednak zaczekam do grudnia z zakupem bo ceny sporo spadną w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Natalii
pochwal się, która to ta suknia marzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majóweczka2011
A ja kupiłam naklejki na wódke z naszym zdjęciem i datą ślubu-strasznie się mi spodobały:D No i tyle mam-suknie to jeszcze za wcześnie ale przejde sie po salnach by poprzymierzac i oglądac ,oglądam tez na necie i która sie mi spodoba to sobie drukuje :D DO końca tygodnia wybieramy foto i video i bedziemy sie pomału brać za robieniem listy gości i zaproszenia tez sobie oglądam...Ale mam młyn bo chciałabym i zabawne i romantyczne..:/ Jeszcze musimy pare pokoji w hotelu juz niestety rezerwować(choć jeszcze nie wiemy ile nam trzeba) bo mają odległe terminy...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popijajac cappuccino
Ta suknia jest po prostu piekna :) Mamy bardzo podobny gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ja tam obraczkami zainteresuje sie za jakis rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek nie zapomnij napisac nam czy wybrałaś jakieś ładne:) my narazie nie możemy sie zdecydować i dogadac w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek nie zapomnij napisac nam czy wybrałaś jakieś ładne:) my narazie nie możemy sie zdecydować i dogadac w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misica
ja również będę panną młodą w roku 2011 my zaplanowaliśmy na 18.06, mamy już załatwioną salę, fotografów teraz szukam ciekawego zespołu, powili zastanawiam się nad szczegółami ponieważ planujemy wesele tematyczne, a i mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem :) naatallia wybraliśmy obrączki:)! Jak dla mnie są prześliczne, takie jakie sobie wymarzyłam :) Na razie graweru nie wybraliśmy, zrobimy go dopiero przed ślubem bo boimy się, że data ślubu może ulec zmianie. Obrączki mamy do odbioru 22 marca, gdyż powiedzieliśmy, że nam się nie śpieszy :) Obrączki wyniosą Nas 2 tys., ale Pani sprzedawczyni powiedziała że dla Nas będzie mała zniżka:))) Chyba Nas polubiła :) Naatallia a ty wiesz, że jesteśmy w tym samym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super że udało wam sie już wybrać obrączki, kolejna rzecz załatwiona, a nie tak jak u nas gdzie wszystko stoi w miejscu. Ile Twój partner ma lat? miło że nie jestem najmłodsza w gronie na 2011 rok:D:D misica a w jakim temacie planujesz wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam ja też
zaproszenia, obrączki, nalepki na wódkę... ja jeszcze nic nie mam z takich rzeczy :) Suknie oglądam ale tylko z ciekawości. My takie rzeczy zaczniemy załatwiać pewnie dopiero kilka miesięcy przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×