Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

my podpisywaliśmy ze wszystkimi umowy...wychodze z zalożenia ze lepiej dmuchać na zimne, żeby nie było żadnych niespodzianek...i żeby obie strony były zabezpieczone ;) bo u koleżanki np. okazało się przed samym ślubem że nie ma sali...i musiała szukać bodajże miesiąc przed miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunijnabizuteria
Zazdroszczę Wam dziewczyny tych przygotowań! Ja mam już to za sobą (dawno). Dziś dostałam zaproszenie na ślub i wesele ale jesteśmy zaproszeni bez dzieci także nie idziemy. Bo jak się bawić to cała rodziną. --------------------- Biżuteria ślubna: http://allegro.pl/listing.php/search?string=koral&category=0&us_id=1683433&order=t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z każdym gdy coś załatwialiśmy dostaliśmy odpowiedź, że umowe zawsze spisuje się miesiąc przed uroczystością :) Ale zaliczki musiałby być wpłaconę i zostaliśmy wpisani do kalendarza i dostalismy dowód wpłaty zaliczki :) Kominijnabiżuteria większośc naszych gości tez dostanie zaproszenia bez dzieci, czasem trzeba wykazać się zwykłym zrozumieniem, że nie każda sala pomieści wszystkich a tez niektórych nie stać aby robić dwa razy takie wesele tylko dlatego by każdy zabrał dziecko. Parze Młodej na pewno będzie przykro gdy się nie pojawisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ze wszystkimi mamy podpisane umowy i dane zaliczki. Ja zapraszałam z dziećmi i okazało się że będzie 7 chłopców w wieku od 6 do 14 lat i żadnej dziewczynki, aż dziwnie, jak to kiedyś się mówiło w mojej rodzinie, jak rodza się sami chłopcy to idzie wojna. A w sumie ostatnio byłam na mszy z chrztem i na 11 dzieci tylko 3 dziewczynki!!! Wlaśnie przeglądam na internecie welony, aby zakryć ramiona w kościele i nawet 2 wpadły mi w oko, co sądzicie? nr 1 http://moda.allegro.pl/p-luidii-welon-suzi-koronka-z-krysztalkami-nowy-1-i1587241785.html nr 2 http://moda.allegro.pl/prestizowy-welon-p-luidii-nowy-welony-i1587241789.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno. Patrząc na to z naszej strony radzę zadzwonić od razu do pary młodej, że nie pojawisz się na weselu bo w ten czas mogą zaprosić w Twoje i Twojego partnera miejsce kogoś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renixx ja zdecydowanie jest za welonem numer 2 :) Jestem zwolenniczką welonów typu firanka :) krótki, średni czy długi wszystkie są super :) Także Ja radzę tego, a wszysto zależy od Twojego gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z kolei bardziej odpowiada numer 1 :P ale to przez zakończenie...w sumie dobór welonu też trzeba uzależnić od sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po przymiarce:) suknia Cudona, już prawie zapomniałam jak wygląda:), pani bedzie ja troche zweżać w biuście i dośyje do kokardki pod biustem takie małe cyrkonie, odebrałam buty :)właśnie takie o jakich marzyłam:))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ciężko mi się zdecydować, ja mam sukienkę z koronki więc 2 bardziej pasuje, ale 1 jest taki skromny i tez mi się podoba;) haniu super, że suknia jest piękna, w końcu to Twoja wymarzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ciężko mi się zdecydować, ja mam sukienkę z koronki więc 2 bardziej pasuje, ale 1 jest taki skromny i tez mi się podoba;) haniu super, że suknia jest piękna, w końcu to Twoja wymarzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renixxx, to jeśli sukienka jest bardzo koronkowa to też nie ma co przesadzać ;) to wtedy lepiej nr 2...a masz gdzieś zdjęcie sukienki? bo niestety nie pamiętam czy już wrzucałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renixx a Panie w salonie nic nie doradzały ? Bo ja np kupuję welon w salonie w którym szyje sukienkę i przy przymiarce same mi doradzały dobierały itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto moja suknia, kiedyś wysłałam ją na maila ale to było dawno dawno temu http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/san-patrick-bahamas.html w salonie głównie to doradząły mi takie długaśne hiszpańskie, ale po co mi taki jak ja mam piękny tren w sukni, wybór welonów w salonie był jakos nie pod mój gust, chyba wezmę ten prosty cięty, to w sumie tylko do kościoła na godzinkę, potem kwiatuszek wpinam a welonu się pozbywam;) no użyje go kszcze na oczepianch. Olka ten welon co Ci się podoba widziałm na zywo i te kryształki czy cyrkonie są w bardzo małych ilościach, moj akoleżanka sama sobie doklejała wieksza ilośc aby efekt był jak na zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi i tak pasuje do niej ten pierwszy...ale ja mam spaczony gust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renixx jestem zdecydowana na 100 procent, że mój faworyt będzie najlepszy. Jak byłam na weselu w 2009roku Panna Młoda miała prawie identyczną sukienkę jak ty i dokładnie taki welon jak Tobie wysłałam. Najpierw miała ten długi co ty pokazywałś - ten był do Kościoła. Ten średni miała na weselu. Wyglądała bardzo ładnie :) Z tym, że ja uwarzam, że jeśli jest tren to lepiej pasuje krótszy welon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę mgiełkę, będzie bardziej delikatniejsza, tylko trochę krótkszą, lekko za ramiona, widziałam dziś coś podobnego jak znajde to zamówię, wstawię i dam Wam znać;) dzięki za pomoc;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renixx suknia śliczna:), welon który wybralyście bedzie idealnie pasował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny ja się tak boje przed tą przymiarką... Normalnie nie moge się już doczekać żeby zobaczyć jak bedzie wyglądać moja suknia. Boje się że nie bedzię mi pasować a juz raczej nie będzie można nic zmienić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka jak to mówi moja mama - nie przejmuj się na zapas :) Ten stres jest Ci teraz nie potrzebny, zobaczysz sukienkę, przymierzysz ją i dopiero będziesz mogła sobie przemyśleć czy wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym uleczka90 gdzie ty się podziewasz :) już pewnie nie możesz się doczekać :)!! a Ja 28 maja idę na imprezę Osiemnastkową, więc też będę się bawić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu dziękuję;) W sumie uleczka to już przed swoim wielkim dniem, i na pewno ma sporo na głowie, więc nie dziwie się, że rzadko tu zagląda, ja pewnie tez ucichnę przed samym slubem. Dziś skompletowałam sobie bieliznę wszystko z firmy Dalia, łacznie z pasem;) Super się w nim czuję, no i dźwiga ciężar mego biustu a to już coś;) Także pozostały mi do kupienia butki i będę cała ubrana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za tydzien lece do polski wiec tez ucichne na 2 tyg bo bedzie troszke zalawiania troszke imprezowania hehe ale postaram sie zaglądać tu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczynki jestem ;D sledze czesto co piszecie ale odpisac to juz nie mam czasu ;D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczeni
Wszystkim Panną Młodym 2011 życzymy samych dobrze podjętych decyzji! I my pragniemy w tym roku przeżyć tą piękną chwilę, ale będzie to trudne bez Waszej pomocy... Dlatego prosimy, przyłączcie się!! I pamiętajcie, że: „Miłość wymaga intensywnego wykorzystania symboli przychylności. " Chcesz otrzymać piękną sentencję o Miłości, symbol przynoszący Ci szczęście, a jednocześnie POMÓC dwojgu ludzi? Serdecznie zapraszamy: http://allegro.pl/show_item.php?item=1604930199

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×