Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Ja to w tych wszystkich przygotowaniach najbardziej martwię się o gości, bo mogliśmy wziąć mniejszą salę tak na 130 max lub większą tak na spokojnie 200 osób..... I wzięliśmy tą większą, w sumie Ja wiedzialam, że ze strony mojej mogą być problemy bo po prostu jest sytuacja taka a nie inna, ale nie spodziewalam się, że sporo osób także ze strony narzeczonego odmowi lub zacznie się wykręcać.... Teraz możliwości zamiany już nie ma, roboty pełno, czlowiek chciał żeby wesele wyglądało naprawdę jak z bajki i żeby każdemu było naprawde fajnie i fajnie się bawilo, a tu zapowiada się chyba mała katastrofa, bo wielu osób nie będzie.... Proszonych 250, jak nazbieram 120 będzie dobrze...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po przymiarce, pani mi zbytnio zwęzila sukienkę....dopinam się i niby wszytsko ok ale z tyłu materiał dziwnie sie układa, ostatnio jej mowilam by nic nie zmieniala ale ona sie uparła i oto efekt, ma to poprawic i ostatnia przymiarka dwa dni przed ślubem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Zycze Wszystkiego co najlepsze dzisiejszej pannie mlodej by to byl napiekniejszy dzien w Twoim zyciu tak jak go sobie wymarzylas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczko życzę pięknego życia u boku Twego męża;* A tak a pro po zamówiłam dzis butki, za tydzień odbieram;)))) poszukiwania od lutego uważam za zakończone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczko życzę pięknego życia u boku Twego męża;* A tak a pro po zamówiłam dzis butki, za tydzień odbieram;)))) poszukiwania od lutego uważam za zakończone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin27
Ciekawe co u Uleczki... ciekama jestem na jej relacje... Ktora z pieknych Panien jest nastepna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem ciekawa co i jak u niej:), hmmm następna chyba Ty, dzień przede mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ;) nie odzywałam się długo, ale nie mialam czasu wczoraj wróciłam z Polski. Mialam 2 przymiarki sukni bo schudlam i pani musiala mi ją zwęzać. Kolejna bedzie jak przylecę w sierpniu przed ślubem. Zapisalam się do fryzjera i kosmetyczki na makijaż.Fryzurę próbną ustawię sobie na ten sam dzien co przymiarkę sukni wtedy zobaczę co i jak. Kupiłam juz sobie bieliznę i butki. Zostały mi rękawiczki bizuteria welon i bolerko ale zajmę się tym jak przylecę. Ciasto mamy zamowione. Na 140 osób 20 blach ciasta ok 60 kg 4 pietrowy tort i ciasta ozdobne typu fala dunaju , rodzinka jeży i żółwiki. Jestem pewna że u nas to zejdzie moze nie tyle na weselu ale na poprawinach napewno. U ksiedza wszystko załatwione . Wystruj koscioła mamy dzielony na 3 pary ktore w tym samym dniu biorą ślub. Najwiekszy problem z obraczkami bo jak mowilyscie trzeba czekac miesiac a my mamy tylko 2 tygodnie jak przylecimy do wesela.Ale znalazłam zakład jubilerski kóry nam je w 2 tygodnie zrobi. z dekoratornia podpisana umowa i to chyba tyle. Reszta jak przylecimy w sierpniu. A tobie Uleczko spóznione ale najszczersze życzenia na Nowej drodze życia!!! Oby szczescie trwalo wiecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULECZKO KOCHANA !!!! Wśród licznych dróg człowieczych, Jedna jest tylko prowadzona, Lecz kto nam pokaże tę drogę, Kto powie jak się nazywa? Niełatwa to będzie wędrówka, Nie będzie usłana różami, Dojdziemy do celu na pewno, Gdy szczęście pójdzie z nami. Z okazji Waszego Ślubu - Zdrowia, szczęścia, wiary i duuuuużo duuuużo miłości dla Ciebie i Twojego Męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dużo zależy od bolerka i od tego jak się komponuje z sukienką...ja bym ubrała, bo tak jak pisałam nie poszłabym do kościoła z odkrytymi ramionami. Jeśli Tobie to nie przeszkadza, to idź bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym do takiej sukienki nie założyła bolerka, ewentualnie szal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammpa1989
Dziewczyny w tą sobotę kolej na mnie.właśnie przed chwilą wróciłam z sali.jest trochę biegania ale da się przeżyć.prawie wszystko załatwione.narazie żadnego stresu nie ma...luzik.weźmie mnie napewno w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdziłam dziewczyny, że odpowiednia do takiej góry będzie ETOLA. Co myślicie ? Mampa nie stresuj się, uśmiech na twarzy, będziemy trzymac kciuki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin27
Uleczko? Czekamy na relacje... Bedzie dobrze... zobaczysz. Tylko od was zalerzy czy ten dzien Bedzie piekny i szczegolny. Ciesz sie kazda jego minuta bo szybko przeleci. Nawet jesli cos pujdzie nie tak, to jest wasz slub i tylko to sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś jedziemy na sale by podać ostateczną wersję menu oraz wybrać w jakich kolorach chcemy dekorację sali. Nadal nie mamy piosenki na pierwszy taniec:(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) ja już po:) teraz wasza kolej :D teraz mniej wiecej postaram się opisac moje wraz:) enia . Po pierwsze:D w sobote jednak pojechałam kupic bolerko bo ulewa była :D z wesela ogolnie jestem bardzo zadowolona. Wszyscy goscie byli zachwyceni orkiestra:) co do mojego stresu to wszystko było na luzie Az do momentu gdy usłyszałam w moim domu orkiestre i zobaczylam D. -:) wtedy się zorientowałam co się dzieje :) w kosciele wszystko Oki :) poszlo jak po masle :) potem na Sali zyczenia (buzia mnie bolala od calowania :) 120 osob po trzy calusy w policzek) :D:D potem pierwszy taniec -:) stres jak nie wiem ale wszyscy zachwyceni :P :) byliśmy na lekcji tanca w czwartek i chyba pomoglo :) potem tort :)bez stresu. Z reszta po pierwszym tancu caly stres zszedł. Caly czas była gonitwa.. nie zdążyliśmy prawie nic zjesc. Jedzenie super :)ostatni goscie wyszli o 7 rano. Poszliśmy spac o 8 rano a o 12 wstalismy i pojechaliśmy ogarnąć sale. A potem kilka znajomych wpadlo i zrobiliśmy Male poprawimy :) jak cos chcecie wiedziec to pytajcie bo nie wiem co opisywac:D:D Aha na blogoslawienswie były lzy :)ale na tym koniec.ciesze się ze przynajmniej przy wyjsciu z kościoła nie padalo wczoraj zdalam sale, wiec mysle ze to już koniec gonitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka to cudownie że wszystko się udało powiedz proszę co z ciastem i alkoholem -ile Wam zeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka_z_wwa
Hey Dziewczyny, ja ten magiczny dzień mam w październiku, aktualnie jestem na etapie dekoracji - może możecie polecić kogoś, lub sklep z dekoracjami ? Ja znalazłam w internecie sklep znanej marki godan, słyszałam o nich dużo pozytywnych opinii, mają tez fajne rozwiązania a przede wszytskim dostawe do domu i nigdzie nie trzeb achodzić, a teraz jestem w takim niedoczasie jak nigdy ... Dajcie znać jak wy ogranełyście temat dekoracji - dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kaśka, ja kupowałam w sklepach internetowych decorisus, mają naprrawdę cudowne oraz w sklepie internetowym: ślubne zakupy i fajne wesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powie tak. wesele nasz wyszlo 32 tysiace. a w kopertach bylo w sumie ok 40 tys. (moi rodzice 10 tys ) i dlatego sie tak uzbieralo. wodki poszlo bardzo malo ... okolo 90 flaszek....hmmm na 120 osob. ciasta tez dosc malo. caly czas sie ludzie bawili wiec nie mieli kiedy jesc :):) prezenty tez byly. 2 komplety recznikow.. garnek szybkowar i patelnia... podgrzewacz, zelazko parowe itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin27
na jakie dekoracje sie zdecydowalyscie? robicie wszystko same? my robimy wesele w sali i wzielismy dekoratora ktory ustawi stoly i od a do z nakrywa stoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronzzeska, my wynajeliśmy dekoratorkę do kościoła natomiast sale stroi nam restauracja pwoiedziałam tylko w jakich kolorah bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dekoratorka jest od razu moja kwiaciarką, robi mi bukiet(ale jeszcze nie wiem jaki) stroi samochód, salę(wstępnie nakresliłam jej moją wizję) i kościół, ale tutaj jeszcze nie wiem, jesli dziewczyna po mnie dołoży się to pełne przystrojenie 600zł na pół, jeśli nie to minimalizuje do ubrania klęczników, krzeseł, i kwiatów na ołtarz za ok 200zł i zostanie to przed jej ślubem zdjęte. Okaże sięw lipcu jak pójde do ksiadza i wezmę numer do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wczoraj byliśmy załatwic transport dla Nas na Ślub :D Pozostaje mi tylko zapisac się na makijaż, a zrobie to lada dzień :D No i planowo powinniśmy iśc jutro do księdza, ale raczej zrobimy to za kilka dni. Co do dekoracji, Ja jej koszt w restauracji mam wliczony w cenę. Kościół, samochód, butonierki i bukiet ubiera kwiaciarnia z mojej miejscowosci... uleczka to super, że wszystko Wam się udało, dużo nazbieraliście :) Jak uroki wspólnego życia ?? Przyzwyczaiłaś się ?? Pewnie już Nas opuścisz ;/ Czekam na jakieś fotki !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin27
my tez mamy dekoratora. my robimy wesele w sali(nie w restauracji) , ktora jest wyposazona w duza kuchnie,krzesla talerze itd. dekorator Bedzie ustawial stoly i wszystko robil-ja nie mam na to nerow i czasu. Bedziemy miec grupy stolowe po 12 osob plus nasz stol i szwedzki bufet plus na dworze stol dla palaczy. wszystko w crem-bordo kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nie mamy nic :D wybieramy kafelki do kuchni i kolory farb :D a z weselem zdążymy...jeszcze kupa czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×