Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Dziewczyny nie uwierzycie, w sobote moja mama była fryzjera tej pani co zawsze nas czesze i do ktorej bylam zapisana na ślubne czesanie) i okazało sie ze babeczka zamyka zakład z koncem maja...i nie raczyły mnie o tym poinformować, dzis obdzwoniłam pół katowic ale wszyscy poleceni mieli juz zajete...w koncu znalazłam i udało mi sie zapisać ale na 8 rano.. na wszelki wypadekzapisałam sie tam na makijaż pomimo ze miałam umowioną dziewczyne od makijażu, dzwonie by potwierdzić makijażystke i co sie oklazało ze tez nie bedzie mogła przyjechac...wiec sprawdzcie sobie wszystko znacznie wczesniej na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. u mnie narazie nie ma strasu... sama sie sobie dziwie :) zobaczymy co bedzie przed samym weslem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Haniu, chyba w czerwcu zadzownię do fryziera w celu powtwierdzenia, bo z kosmetyczkąjestem w stałym kontakcie mailowym. Ale Cię załatwiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Haniu, chyba w czerwcu zadzownię do fryziera w celu powtwierdzenia, bo z kosmetyczkąjestem w stałym kontakcie mailowym. Ale Cię załatwiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie cię urządziły...ale w sumie, dobrze że to wyszło teraz...a nie przed samym ślubem...choć i tak w takich przypadkach to powinno się dzwonić do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiście nie ładnie ze strony i jednej i drugiej. Ja szczerze mówiąc do makijażystki nie jestem jeszcze zapisana, do fryzjerki tak. Ale z tego co wiem wystarczy zapisac się 3 miesiące przed ślubem więc mam jeszcze ponad 20 dni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis idziemy na pierwsze zajecia z tańca dla narzeczonych, pierwsze sa bezpłatnie jak sie nam spodoba to sie zapiszemy...tylko nadal nie mam pomysłu na pierwsza piosenkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o mnie to ja nie jestem jeszcze zapisana ani do fryzjera ani do makijażystki hmmm ale zrobię to w piątek od razu po przyjeździe . Ja też chciałam w sumie iść do takiej szkółki tańca . Ja umiem tańczyć ,ale chciałam żeby mój się nauczył walca i chcieliśmy zatańczyć pod piosenkę whitney i have nothink .Zrezygnowaliśmy bo po 1 nie bedziemy mieli zbytnio na to czasu a po 2 to mi się wydaje ze to jest takie troszke sztuczne i dodatkowy stres zeby się nie pomylić. Zostajemy przy piosence Krzysztofa krawczyka tylko ty tylko ja, a nastepnie bedzie walc dla rodziców ;) Wy jestescie na miejscu wiec możecie same wszystkiego dopilnowac. Ja niestety jestem zdana na rodziców no i wisze na telefonie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka,ja tez nie chciałam isc na kurs ale moj T sie uparł, powiedzial ze jak mu nikt nie pokaże to on nie zatanczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmn... powiem Wam szczerze, że Ja jestem przeciwna wszystkim tym wyuczonym tańcą. Czy walc, czy samba, czy rumba, czy jeszcze coś innego - Jak dla mnie starsznie sztucznie to wygląda i tak jest za każdym razem jak oglądam jakiś filmik z wyuczonego pierwszego tańca. Po prostu nie podoba mi się to i nawet jakbym miała możliwość wyuczenia się za darmo, to nie skorzystałabym z tego ... Ale to już każdy ma własne podejście do tych spraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryfka
Ja tak zupełnie obco ale bym chciala zebyście mi doradziły :) Chciałabym sobie kupić flagi weselne bardzo mi się spodobały co sądzicie o tym Bardzo fajnie to wygląda no i na pewno nikt mi się nie wciśnie między samochody ale chciała bym wiedzieć czy tylko mi się to podoba wiecie żeby nie przesadzić :) Pomóżcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfka, flagi weselne? przyznam że pierwszy raz w ogóle o tym słysze, na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryfka
To takie flagi do zaczepienia na samochodzie dla gości :) ale goście to powiem wam szczerze ze troszkę mało mnie obchodzą ale wyobraziłam sobie że to będzie taki bardziej donioślejszy dzień jak każdy z moich gości będzie coś takiego miał w sumie to jak by jeździli z tym od samego rana to tak bym się czuła strasznie wyróżniona :) nie wiem tak mi się wydaje :) i coraz bardziej się właśnie zastanawiam bo wiecie z tymi balonami to mi na przykład się nie podoba a jak kiedyś byłam na weselu u kuzyna to przy ruszaniu spod kościoła wszystko spadło a ja tak bym chciała do samego końca mieć fajnie przystrojone wszystko :) i dlatego zaczęłam szukać :) co o tym myślisz :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem o co chodzi, widziałam takie coś na Allegro ;D Szczerze mowiąc myślę, że jakby na każdym aucie była taka flaga to byłby z tego taki przepych... sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryfka
A nie myślisz ze dzięki temu właśnie wzbudzić mogę podziw na mieście :)? Osobiście nie widziałam jeszcze czegoś takiego na oczy ale sama wizja do mnie dociera :D im więcej myślę tym bardziej mi się podoba :) a ja na portalu ślubnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba troche inaczej jednak podchodze do slubu, bo nawet nie pomyslalam o tym, zeby cos zrobic zeby sie wyrozniac np. w miescie... nawet szczerze mowiac srednio mnie interesuje jak beda patrzec na mnie goscie, najwaznijesze to, to jak bedzie widział mnie mój mąż...i takie flagi, to dla mnie tylko wyrzucenie pieniedzy i jakos skojarzyło mi sie z programem "Panny młode z piekła rodem"...wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpię czy flagi wzbudziły by jakiś podziw, dla mnie to strata kasy, bo to wygląda byle jak. Nic w tym ładnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi jakoś też nie przypadły do gustu. Ale rób jak uwarzasz, jeśli Tobie się to podoba to zrób tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie może bardziej do uleczki bo Wy jeszcze macie czas ile ciasta zamawiasz na wesele? u mnie ze słodkosci beda lody, cukierki, owoce, tory i ciasta tylko nie wiem ile blach powinnam zamowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi znajoma ktora się zajmuje organizajca wesel, mowiła że jak z poprawinamy to blacha na 10 osób i to starcza na 2 dni, a nawet zostaje imożna gościom dac. Kolezanka miała na 100 osób kupiła 10 blach na jeden dzień i połowa jej została. Przecież nikt się ciastem nie opycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
To trzymam kciuki za pierwsze panny mlode...u nas w piatek bedzie dokladnie 5 tyg. My bedziemy miec prawdopodobnie tylko 5-pietrowy tort roznych smakow i mysle ze poprosze mame o upieczenie jablecznika i sernika. Bedziecie miec cos jeszcze z deserow oprocz ciasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaztoczkiem
23.07...stresssssssssss.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy tort ale 3 piętrowy tylko nie wiem jaki smak:), lody i jakies drobne słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Ja wlasnie sie zastanawiam nad plonacymi lodami np ze swiezymi truskawkami . Tu w Niemczech goscie nie jedza tyle na weselu jak w Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie i wiem to również od innych osób, że lody sie nnie sprawdzają na weselu. Wtedy jest tego wszystkiego za dużo - same zobaczcie - zjesz loda, ciasto i gdzie tu miejsce na torta ? Gdy są lody zawsze zostanie za dużo ciasta albo tort. I ja z lodów zrezygnowałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odchodząc od tematu, wczoraj mieliśmy okazję być w salonie z garniturami no i kupiliśmy :) Garnitur, kamizelkę plus musznik i wszystkie te inne dodatki do garnituru :) Zostały tylko buty :) Ale jestem zadowolona z tego zakupu :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek wszystko zależy jak sobie to rozplanujesz, my po obiedzie bedziemy mieli kawe i ciasta oraz lody, pani nam powiedziala ze w czerwcu powinno byc gorąco wiec każdy chętnie zje lody z owocami a tort przed oczepinami wiec może znow ich najdzie ochota na słodkie:) Fajnie że udało sie Wam kupic gatnitur nam tez zostały buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie na tego typu imprezach jest znacznie za dużo jedzenia...spokojnie starczyłaby połowa z tego:)wiadomo,że do alkoholu to wszyscy wolą konkrety ale mam nadzieje ze spróbuja wszystkiego po troszeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
U nas bedzie o 16.30 przywitanie szampanem z malymi kanapeczkami na styl wloski. O 18tej bedzie o warty szwedzki stol z cieplym jedzeniem. Dopiero po 22 wjedzie tort i ok 23-24 bedzie podana zupa gularzowa i nadziewane pieczarki. Oprocz tortu nie jest nic jeszcze zaplanowane. Chciatkam zeby mama ewent upiekla blache jablecznika i sernika do tego na 55 osob to wystarczy. Dlatego myslalam o lodach bo 17 czerwca bedzie goraco... dlatego ciekawi mnie wasze zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×