Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Gość chyba nieźle kombinuje
albo nieźle kradnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim@
Kombinuje?kradnie? Tylko takie sposoby znasz? pracuje 8godz dziennie i w soboty tez zarabia 6tys wiec wystarcza tżeba zyc rozsądnie wiec na wszystko starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja szczerze mówiąc współczuje jej.Dziewczyna nie wie w co się pakuje... Wszystko zaplanowane co do minuty... Ja bym nie potrafiła tak żyć... Ciągle oglądając się za siebie i w ogole nie mieć luzu... Pilnować się na każdym kroku...Ale to tylko moje zdanie :) A co do sukienki to taka własnie jak Nikusiaczek pisałas ... nie w moim guscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi się podoba jej sukienka...skromna, ale właśnie bardzo elegancka :) no i jestem fanką koronek więc góra bardzo mi odpowiada :) dopiero w sumie zobaczyłam kilka zdjęć ze ślubu...i wcześniej tak nie zwróciłam na to uwagi, ale William ma już sporą tą łysinkę :P i przyznam, że nie jest już taki przystojny jak kiedyś...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że miała jakiś wymóg nie mogła ubrac czegoś 'wystrzałowego' ale moim skromnym zdaniem sukienkę mogłaby miec o wiele ładniejszą :) Olka widocznie Kate musi byc na prawdę bardzo zakochana bo ona wie dobrze co ją czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzik123
no to mam juz kiecke zarezerwowana (wypozyczam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA KAFE ANONIMIE
to ludzie i zarabiaja po 10.000 tys a w rzeczywistosci twój mąz pewnie robi w biedronce i ma 1000 zł na rekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzik masz moze zdjęcie?? Ja tak w połowie maja będę miała przymiarkę.Za 2 tygodnie lecę do Polski i już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć co tam mi wykombinowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak wróce z "urlopu" to muszę kupić już buty, byłam w paru sklepach ale nic nie ma. Więc chyba kupie przez internet. Muszę kupić bolerko ale kompletnie nie wiem jakie będzie pasowało do mojej sukienki. Jutro zaczynam wypisywanie zaproszeń. Co raz mniej czasu i mam wrażenie że nie zdążę z niczym :/ ps. Suknie Kate ładna, ale mnie nie powaliła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim @
Ty kurwa biedronko wyglądasz jak ta biedronka i bardzo dobrze ze zarabiaja po 10tys bo mnie to nie boli wystarcza mi to co mam a ciebie widze boli to ze ludzie maja wiecej niz ty tak to bywa jak jest sie nie udacznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Excella uważam tak samo jak ty - sukienka Kate ładna, a ona sama ładnie w niej wyglądała ale mnie nie powaliło z nóg na jej widok :) nie wiem czy widziałyście jej sukienkę weselną bo już krążą fotki na internecie- mi się podoba, tylko nie wiem czemu tak na siłę chcieli uwydatnic to, że Kate nie ma w ogóle biustu... projektant uzyłby kilku magicznych materiałów i wyglądał by na większy, no ale co tam.. widocznie tak chciała :) Excella już wypisujesz zaproszenia ? A wesele kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do bolerka to teraz mamy na prawdę duży wybór jeszcze powracając do tej sukni weselnej Kate, wyobraźcie sobie miała założone bolerko z angory. Czytałam komentarze, że ubrała się jak na wizytę do cioci. hmnn... sama nie wiem czy to dobrze wyglądało czy źle... właściwie po dzisiejszej modzie można się spodziewac wszystkiego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub mam we wrześniu :) ale chce wypisać teraz by mieć już z głowy, chodzi o koperty, bo w środku są już wypisane. w czerwcu pewnie zaczniemy rozdawać, więc niech będą już gotowe :) Chciałabym kupić jakieś w miarę tanie bolerko. Bo pewnie u mnie w salonie ceny będą z kosmosu. Widziałam jedno fajne ale 150 zł, nie wiem czy nie szkoda mi kasy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Excella to tak jak ja ;D również zamierzamy w połowie czerwca zacząc rozdawac Zaproszenia. A co do bolerek hmmm... zależy jaką masz sukienkę. Polecam Allegro, widziałam tam super koronkowe bolerka ale z krótkim rękawem za około 80 zł - to bardzo przystępna cena patrząc na ceny w salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te bolerka pasowałyby Ci do sukienki ale są raczej rzadko spotykane w normalnych sklepach, dlatego na pewno są droższe. Nie wiem sama czy z koronki by Ci pasowało.... a ten kwiatek nie będzie przeszkadzał ? Niżej masz to co poszukałam na Allegro http://moda.allegro.pl/koronkowe-bolerko-na-wymiar-biel-ecru-nowosc-i1589537551.html http://moda.allegro.pl/koronkowe-bolerko-na-wymiar-biel-ecru-nowosc-i1590327233.html http://moda.allegro.pl/bolerko-kurtka-okrycie-etola-szal-slubne-i1568253873.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia Bosska normalnie jak z bajki wlasnie takie mi się poodobają :) Ja bede miala podobną własnie tylko nie wiem jaki efekt koncowy bedzie bo jeszcze się szyje :) A co do bolerka to te pierwsze mi się nie podobają... A te od NIkusiaczek są idealne :) Ale to kwestia gustu:) A jakie bedziecie mieli rękawiczki i czy w ogole bedziecie mieli??? i dodatki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rękawiczek też nie będę miała. jakoś mi się nie podobają. Z dodatków pewnie biżuteria, z tym mogę poszaleć, bo moja suknia nie ma żadnych ozdób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja róznież bez rękawiczek wyjątkowo mi się nie podobają, welon,jakas fajna ozoba do włosów i bardzo delikatna biżuteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się rękawiczki podobają...ale takie całe na wszystkie palce, a nie zakładane to kółeczko bodajże na środkowy palec gdzie cała dłoń jest odkryta... najlepiej wyglądają przy sukniach balowych, albo takich skromnych coś w stylu tej co ma nikusiaczek...sukienka własnie wtedy powinna być prosta, bez zdobień moja jest koronkowa, no i bolerko jest z rekawem 3/4 tez z koronki, wiec juz mi nie pasuje...ale gdybym zdecydowala sie na inna bardziej prostsza sukienke, to wtedy takie pełne rękawiczki jak najbardziej na tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuujjjj
to są tzw gipsówki i wygląda się w nich jakby się miało połamane ręce :D totalne bezguście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuujjjj
kafeteryjna stylistka zresztą potwierdzi to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rzeczywiście tak się je nazywa...i trochę prawdy w tych połamanych rękach jest :) ale pełne rękawiczki są bardzo eleganckie..i jeśli są dobrze dobrane do sukienki mogą być ciekawym dodatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się nei podobają rekawiczki . Ja nie zmaierzam mieć nawet bolerka, jedynie welon do kościołą welon co przykryje mi ramiona, a potem pozbędę się go na rzecz kwiatka we wlosach. W ten weekend rozdaliśmy pierwsze zaproszenia, bo juz później w tamtych stronach tak szybko nie będziemy i powiem Wam że jak narazie było bardzo miło;) choć przyznam, że byłam bardzo zestresowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zamówiła sobie podwiązkę :):) i poszukam też ładnych pończoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×