Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

naatallia a jeśli chodzi o sukienkę która ci się podoba, myślę, że jest piękna, pewnie masz idealną figurkę więc będzie na tobie ładnie leżec :) Ja gustuje bardziej w klasyce, już mam pewien pomysł "na siebie" w tym pięknym dniu :) Mogę wstawic linka jakby co :) A mój partner jest w tym samym wieku, a Twój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popijajac cappuccino
Ale Wam zazdroszcze tych wybranych obraczek :) Ja sie wstrzymuje jeszcze z jednego wzgledu. Otoz od zareczyn schudlam juz 11 kg a planuje jeszcze jakies 6 ( do wagi 50 kg) i niestety pierscionek juz lata na palcu, boje sie ze z obrączką bedzie to samo a chcialabym zeby chociaz w dniu slubu lezala idealnie... Dlatego poczekam z tym gdzies ze 2 - 3 miesiace minimum bo tyle mysle ze zajmie mi dojscie do upragnionej wagi i wtedy sie zorientuje w ofercie juz z zamiarem kupna :) A jakiej firmy te obrączki? Najlepiej pochwal się linkiem jesli są gdzies na internecie :) Oj naprawde zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popijajac cappuccino - Niby takie obrączki, a nawet nie wiesz jaka jestem szczęśliwa :) Rozumiem Cię, że chcesz się wstrzymac z kupnem, chociaż powiem Ci szczerze, że rozmiar palców mało się zmienia :) Ja mam rozmiar 13 a mój M duże19. Znalazłam obrączki bardzo podobne do naszych, tyle, że Nasze są szersze do rozmiaru 8mm a te które są w linku mają 6mm. W rzeczywistości są o wiele piękniejsze:) No i jednak wybraliśmy już grawer na damskiej obrączce z dużych liter: MATEUSZ a na męskiej: WERONIKA. Stwierdziliśmy, że teraz każdy ma imię+datę ślubu, dlatego postanowiliśmy inaczej :) Niżej jest ten link :) http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,139 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, a ja z kolei nie moge się zdecydować na salę:( ma być fajnie i niedrogo...Mocart- Amadeo-Promenada? Jak macie jakieś uwagi co do tych sal to muwcie wprost, może ktoś był i jest niezadowolony? ja chcem 20 sierpien 2010:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my tez chcemy w 2011
ale nic nie mamy jeszcze załatwione....w necie tylko sali szukałam ale ceny mnie przerazaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek obrączki naprawde ładne, pokazywałam mojemu narzeczonemu i chyba zdecydujemy sie na takie same tylko z białego złota:) pokaż link do sukienki która się Tobie podoba:) Mój mężczyzna ma tak samo na imię jak Twój hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majóweczka2011
Dziewczyny nie za wcześnie z tymi obrączkami i suknia??? My mamy zamiar dopiero w przyszłym roku to załatwiać...:/ I tak sie tez sie pytam...kumpela ma w listopadzie br. i niema ani obrączek jeszcze ani sukni:P heh a Wy juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i za szybko jednak co się da chcę zalatwic jak najszybciej ponieważ w maju mam mature a zaraz po otwieram sklep i nie będę miała czasu na godziny przeglądania sukni, szukania zespolu czy ogladania obraczek, wiadomo że suknie kupimy później a co za rożnica czy wybierzemy je teraz czy za rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naatallia- Ciesze się, że wam również się podobają :) Jak wcześniej pisałam nasze są o 2mm szersze i nie mają aż tak ściętych boków :) Myślę, że z białego złota również będą piękne :) My wybraliśmy żółte złoto, ponieważ mój M powiedział, że do ślubu On musi miec złotą tzn żółtą:)) hehe Jeśli chodzi o moją sukienkę, to pisałam, że bardzo podobają mi się proste, eleganckie sukienki :) nie mogę wstawic linka kierujące od razu na tą stronę dlatego napiszę po kolei gdzie trzeba "wchodzic" :) Dokładnie w takim stylu widzę siebie w tym dniu, myślę o całokształcie wyglądu tej Pani w tej sukience :) http://elizabeth.com.pl/ Następnie trzeba wejśc w KOLEKCJE -> 2010 -> NR. 08 radzę oglądac sukienki po kolei, bo jak się kliknie na numer to nie wyskakują te co powinny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelajdunia
Pierścionek zaręczynowy? Obrączki ślubne? Tutaj będziesz naprawdę zadowolony z wyboru: http://www.wec.com.pl/?aff=1160 Węc - Twój Jubiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia ładna taka delikatna i kobieca:) Mature piszę pierwszy raz ponieważ uczę się w technikum (4 lata) także czekają na mnie 4 przedmioty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładna suknia. :) Taka delikatna i kobieca. Ja mam problem, od trzech dni chodzę po salonach w Krakowie, przymierzyłam jakieś 50 sukni, od empire, przez rybki po bogato zdobione księżniczki i żadna nie zrobiła na mnie wow. :( Przeglądam zdjęcia i nie wiem w czym mi jest najlepiej. Ciężki wybór z tą suknią. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia86 uwierz mi, że Ci wierzę ja sama nie wiem nawet jakie suknie mi się podobają a jakie nie, dopiero tamta którą wyżej "wymieniłam" w linku przykuła jakoś moją uwagę, może dlatego, że bardzo sobie cenię elegancje w prostym wydaniu :) Nattaalia - Obrączki już wybrane :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna forma wesela
Macie coś z główkami? Rozumiem pozamawiać salę, kościół i kamerzysta, fotograf, tzw. Podstawowe rzeczy, ale już mierzyć suknię, zamawiać obrączki? Żenada a już mnie całkiej powaliły naklejki na wódkę że zdjęciami młodych! Jeszcze się Wam gusty odmienia:-) istna szopka. Świadkowie? Jeszcze się z nim pokłócisz i co będzie wtedy? Jakiś obłęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja też ślubuję za rok. Cy takie ładne sukienki, jak pokazała koleżanka powyżej, nadają się dla niskiej osoby? choruję na taką nie-bezową sukienkę, bardzo podobają mi sie takie modele (nr 7 i 13 są też piękne, dla osób z mniejszym biustem). Jak myślicie - czy przy 165cm wzrostu można sobie pozwolić na taką suknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancys
Kochana muszą pasować ja mam 162 i też chce taką i nie wyobrażam sobie siebie w jakiejś bezie... ble;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam 162 i niczym się nie przejmuje na pewno ubiorę obcas około 11 cm, ale tylko z tego względu, że mam dość wysokiego mężczyznę-188cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna Forma Wesela jeżeli Tobie przeszkadza to że przeżywamy nasze śluby i nie chcemy zostawiać wszystkiego na ostatnią chwile to poprostu nie czytaj tego!! Przecież co za różnica czy coś się załatwi rok czy pół wcześniej:) Nikusiaczek obrączki jeszcze nie zamówione bo nie miałam czasu ale już wybrane:D takie jak Twoje tylko z białego złota a jak zobacze na żywo to zdecydujemy jaka szerokość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naatallia no to fajnie :) A co z grawerem ? Macie coś na myśli ? A gdzie w ogóle planujecie wesele? Jakaś restauracja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar zamówić suknie pewnie w okolicach jesieni zimy, są salony gdzie suknie trzeba zamawiać nawet 8 miesięcy przed ślubem! Co nie znaczy, że nie mogę sobie teraz pochodzić i pomierzyć fasonów, wiedzieć w czym mi dobrze a w czym nie. Np. odkryłam, że świetnie mi w toczkach i woalkach a w welonach niekoniecznie, dlatego teraz wiem, że mogę sobie poszukać jakiś ciekawych ozdób do włosów i nastawić się na inną stylizacje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwariowały pannyy
Juz obrączki???;/ NIe za wczesnie troche wesele macie za rook lub wiecej...:/ żałosne..:/:/ Ja tez mam w przyszłym roku ale tak nie szaleje tak..:/ Ale co innego (lub niche he)maja w głowie panny-sorry dzieweczki w wieku 18 stu lat hehe i one ostro planuja..takie doświadczone itp HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam trochę ponad 18 lat i wydaje mi się, że barwną przeszłość za sobą. Co do obrączek to nie jest głupi pomysł, może on wynikać z pragmatyzmu i chęci rozłożenia wydatków, a akurat obrączki to taki "artykuł ślubny" który się nie zdeaktualizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia86 masz racje !!! My kierujemy się tym aby jakoś po rozkładac nasze wydatki a nie wszystko na ostatni moment. A obrączki zawsze mogą leżec i czekac na ten ważny dzień :)))) Wszystkie Panny które nas obrażają wynocha stąd! Jeżeli Wam coś nie pasuje to zachowajcie to dla siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Każdy robi tak jak sam uważa, więc trochę szacunku !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Młodaaaaaa hehe
Dzidzia a sio ode mnie:P:P!!!!!8-sto latka to jak narazie za głupia do rozmowy ze mna na te tematy Ty wex idź jeszcze sie pobaw:P Mnie poprostu śmieszy to wszystko szaleństwo i zajebista przesada..:/ rozumiem rozłożenie wydatków ale nie kupowanie obrączek w Lutym cz marcu na ponad rok wcześniej...:/ obłęd..suknie tez macie??:/ CO ma powiedziec moja kumpela która ma śłub w październiku UWAGA:tego roku:D i nie ma sukni ba! nie mówiąc o obraczkach..:/ Same przyznajcie.....to troche dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W październiku? No cóż jej wybór, ale jak obudzi się za późno to po prostu wielu modeli nie będzie mogła dostać bo na suknie czeka się około 6 miesięcy a na niektóre to nawet 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×