Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

W październiku? No cóż jej wybór, ale jak obudzi się za późno to po prostu wielu modeli nie będzie mogła dostać bo na suknie czeka się około 6 miesięcy a na niektóre to nawet 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogratulowac Twojej koleżance zorganizowania i w pełni udanego wesela a przed nim samych nerwów czy o czymś nie zapomniała LOL. My mamy obrączki to mamy nasza sprawa, Twoja kumpela nie ma też jej sprawa. Każdy robi tak jak sam uważa więc po raz kolejny proszę TROCHĘ SZACUNKU a nie tylko potępianie i obrażanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak ja też
bardziej żałosne od tych kupionych obrączek i sukni jest takie głupie wtrącanie się do tematu na który nie ma się nic ciekawego do powiedzenia. no chyba, że chce się podbudować własną samoocenę a w realu nie ma na to szans no to co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzia bleee
nie komentuje juz :D:D żal mi was 18stki z pieluchami :D:D:D:D Całuski muuaaahh :*:* he e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Boska co wy się uczepiłyście tych18stek! Jakaś laska napisała, że ma 18 lat to nie znaczy, że teraz wszystkie tyle mamy!! Ludzie!!! A poza tym to jest tematy ślubny i ja nie mam zamiaru się tutaj kłócić na jakieś tematy! Nie po to zakładałam ten temat! Coś Ci nie pasuje ZACHOWAJ TO DLA SIEBIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiczkowa*
witam ;) moja data to 05.03.2011 ;) czyli juz niecały rok został. na ten czas mam załatwioną salę i orkiestrę , a reszta pożniej ;) ja mam w tej chwili 21lat,a mój przyszły Mąż 27. pozdrawiam wszystkie dziewczyny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka5555
Hej zapraszam na forum www.slub.mojeforum.net , tam jest dopiero dyskusja na temat slubu i ubioru, wszystkich szczzegółów ślubnych:D Bardzo serdecznie zapraszam bo mało narzeczonych, a dużo juz mężatek i mamusiek i chetnie byśmy poczytały o kims nowym. Mozna sie od niego troche uzależnić, ale co tam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12.02.2011:):) Mamy juz sale, orkietre, kucharke, wódke:) I suknie slubna z dodatkami, bo akurat mi sie trafiła okazja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym miesiącu planujemy zakupić trochę wódki (ceny niedlugo podobno mają iść w górę) i pojedziemy ustalić wstępne menu żeby móc podpisać umowę. A jak u was coś nowego załatwiłyści dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majóweczka2011
Ja chciałam zrobić liste gości juz żeby sobie mieć -wiedziec ile wódki itp.nam potrzeba..To szwagier mnie wyśmiał...że gdzie tak wczas...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoznialska:)
slub w styczniu 2011 jeszcze nawet nie zaczelismy przygotowan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że forumki bardzo zajęte bo rzadko piszą :) My już odebraliśmy obrączki :) Są bardzo piękne, obojgu nam się podobają :) Restauracje mamy zarezerwowaną, orkiestrę też, co do sukni to będę musiała zgłosić się do uszycia pod koniec tego - początek nowego roku. Zaproszenia i te "pierdołki" mam zamiar zakupić dokładnie w marcu przyszłego roku :) A ostatnio wyczytałam w internecie, że do księdza najlepiej wybrać się pół roku przed ślubem aby była pewność co do wybranego terminu :) Pozdrawiam forumki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja mam zaplanowany ślub na sierpień 2011 dokładnie 20:) Co mamy załatwione: - orkiestra - fotograf - kamerzysta Aha i mam 26 lat ażż:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mamy nie mały zastój! Czyżby nie przybywało nam Panien Młodych na 2011 ?? Dziewczyny piszcie! Dzielcie się swoimi opiniami i radami dotyczącymi waszych ślubów! Oczywiście mowa tutaj o ślubach na 2011 rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja planuje 7 maj 2011 no i poki co nic nie jest zalatwione, bo mieszkamy za granica teraz, wiec dopiero w czerwcu zaczniemy przygotowania. na pewno chcemy zabukowac sale, foto i kamere. suknie bede mierzyc w listopadzie jak przyjada nowe kolekcje, no i od razu chce tez kupic. Poki co przegladam internet i szukam numerow i roznych namiarow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nic do przodu się nie ruszyło, ale myślę że po maturze się weźmiemy trochę za przygotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam slub 20.08.2011 wszystko "najwazniejsze" juz mamy tzn. zespół, sale i kamerzyste a teraz to chyba sobie załatwimy nauki przedmalzenskie zeby potem sie niemi nie stresowac niepotrzebnie no i zebym miała wiecej czasu zeby szukac sukienki :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) temat się już trochę rozkręcił, ale mam nadzieję ze mogę się dołaczyć :) Ja slub mam 3 września i do tej pory załatwiona salę, kamerzystę, fotografa i zespół. Zastanawiam się kiedy pójść do księdza. No i kiedy nauki, dodam ze w przyszlym roku przed samym weselem w czasie wakacji odpadają...zastanawiam się czy nie moglibysmy ich wziac pod koniec tego roku. Można tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza milosc
ja słyszałam od pewnej " najmądrzejszej " ze na nauki chodzi się dopiero 3 miesiące przed ślubem to prawda? bo coś mi się nie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie u mnie nie będzie mozlwosci chodzenia na nauki 3 miesiące przed...ani w w ogole w przyszłym roku, dlatego zastanawiam sie nad mozliwoscia wczesniejszych nauk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza milosc
ja tez nie będę dala rade chodzić przed ślubem temu bym chciała teraz maj czerwiec.zna ktoś na tym?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam ze na nauki mogą chodzić pary które jeszcze nie maja zamiaru brać ślubu... wiec myślę ze nie powinno być z tym problemu. Tylko nie wiem gdzie iść w sprawie tych nauk, ponieważ mam zamiar wziąć ślub poza parafia swoja i narzeczonego...no i nie wiem teraz. W ogóle w tym załatwianiu spraw urzedowo- kościelnych jestem totalnie zielona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie macie się czym przejmować, byłam w kościele i pytałam ile można wcześniej zrobić nauki, nauki nie mają żadnej "daty ważności" można je robić nawet rok przed ślubem. Ja tak zamierzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o nauki można je robić w dowolnym kościele w twoim mieście!! Dziewczyny, 3 miesiące ważności mają papiery z Urzędu Stanu Cywilnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×