Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

my mamy daleko na sale...40-50 km, wiec raczej nie mamy wyboru co do godziny jesli chcemy jeszcze o przyzwoitej porze sesje zdjeciowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie tam stoi...wstępnie rozglądamy się tylko za wódką, bo po wakacjach będzie ostatnia możliwość kupienia jej po takiej cenie jak jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila7 hmm czyżby były jakieś podwyżki? bo ja o niczym nie słyszałam... a jeśli to prawda to w takim razie tez musze sie rozejrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaa5
Kurcze, my również planujemy ślub na następny rok (wrzesień) i jeszcze nic nie mamy :))) Uważam, że jest jeszcze dużo czasu i nie ma żadnego sensu szykowanie się z tak dużym wyprzedzeniem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym nie chciała mieć tej sali która mam, kamerzyste i zespół to tez bym pewnie jeszcze nic nie miała. A jak ostatnio dzwoniłam do mojego zespołu w sprawie znajomej która tez planuje slub na 2011 to mnie wyśmieli powiedzieli ze juz mają połowe czerwca i sierpnia 2012 zajęte a co dopiero 2011, same zimowe miesiące im zostały. Chyba że Ty nie robisz wesela to ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaa5
Właśnie ludzie sami doprowadzają do tego, że rezerwuja terminy tak odległe co dla mnie jest bezsensowne :// po co mi sala już na klika lat wstecz, czy zespół jak ja nnie wiem co będzie jutro:// Uważam, że jak zacznę się przygotowywać w październiku-najwcześniej- to ze wszystkim zdążę i rok przed to chyba najbardziej rozsądny temin przygotowań. A powiem dlaczego tak twierdzę- my na slub zdecydowaliśmy się w grudniu 2009 roku i byłam taką samą nadgorliwą przyszłą panną młodą, która chciała wszystko już załatwaić, niestety w styczniu u mojego narzeczonego wykryli nowotwora i walczyliśmy z nim pół roku, dlatego ślub zszedł na drugi plan i bardzo się z tego cieszę bo nabrałam pokory do życia i wiem, że nie warto sie tak niepotrzebnie spieszyć z takimi błachostkami jak sala, kamerzytsa czy fotograf:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba zostanę nadal nadgorliwą panna młodą :) a Tobie oczywiscie życze powodzenia no i zdrowia dla młodego :) mam nadzieję że mimo (jak dla mnie) poznych przygotowań bedziecie mogli załatwic wszystko co zaplanujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikaaa ja uważam tak samo jak Ty, nie ma terminów bo laski się pala do załatwiania. Kiedyś było tak ze po zaręczynach ludzie do roku brali ślub a teraz się przewraca w głowach bo zaręczyny to 2-3 lata przed ślubem są i "panny młode" nie maja co ze sobą robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ja planuje ślub na wrzesień przyszłego roku zaręczyny miałam tydzien temu i juz mam zaklepaną salę i kucharkę co do zespołu to fakt dużo ma zajęte juz prawie wszystkie terminy ale nie przesadzajmy jest tyle zespołów że spokojnie się jakiegoś fajnego znajdzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamama
Witajcie dziewczynki Chcialam sie dolaczyc:) Mam 28 lat:) Zareczeni jestesmy od 1,5 roku, a 2 tyg temu podjelismy decyzje, ze jednak w tym rou wezmiemy slub. Przyjecie male na ok 30-50 osob. mamy juz sale, pisalam do 40 fotografow i myslalam, ze nie znajdejuz nikogo sensownego (a ze sama zajmuje sie fotografia i grafika - musi byc dobry poziom:)) ale znalazl sie jednen, u ktorego termin sie zwolnil, kamerysty nie beirzemy, nakreca nas bliscy, szukam jeszsze DJa, suknie juz mam wypatrzona, takze luz, jak wdac po nas mozna wszystko zalatwic 3 miesiace przed slubem, tylko musi byc male wesele bo ok 100 osob to fakt-sale porezerwowane nawet z wyprzedzeniem 2-3 letnim:) Pozdrawiam panny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mogę się z tym zgodzić że wszystko da się załatwić na "ostatni moment". Ja nie cierpię robić czegokolwiek na "szybo, szybko". Wolę unikać później niepotrzebnych stresów czy aby na pewno wszystko jest załatwione itp. A co do tych terminów to powiem tak: Chcesz mieć dobrą salę? Fajną orkiestrę? Dobre jedzenie I KAMERZYSTĘ który dobrze nakręci ten dzień? Nie załatwisz tego przez ostatnie 3 miesiące! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, niesteety nie da się załatwić wszystkiego tak szybko. fajne zespoły maja już pozajmowane terminy na 2011, i trzeba mieć dużo farta zeby sie gdzieś wbić w grafik.tak samo dekoratorki sal.a potem zostaja tylko niekompetentni ludzie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt macie rację co fajniejsze są pozamawiane, my tez mieliśmy dwa na oku ale mieli jedynie dwa terminy wolne na przyszły rok w lipcu i październiku ale udało nam się znaleść fajny pięcioosobowy zespół więc nie zawsze zajęte terminy tych lepszych oznaczają że jesteśmy skazane na jakiś zespół który nie umie porządnie grać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulkicia...no właśnie dowiedzieliśmy się z narzeczonym że wódka pójdzie nieźle do góry...no i kupujemy razem z kuzynem, który bierze ślub pod koniec kwietnia, dlatego chcemy kupić po wakacjach...żeby ponegocjować cene przy takiej dużej ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINKA_
hej dziewczyny maj termin również na 2011 i pytanie ... czy może mi któras poradzić jak gra zespoł Alfa z Rudy Śląskiej, konkretnie czy stare cyz nowe przeboje i jak dużo grają podczas wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINKA_
generalnie jestem na etapie szukania zespołu i prosiłabym o rady, wesele na śląsku, ale towarzystwo z całej Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka1988
Hej dziewczyny a ja nie wiem czy brac slub w 2011, tzn. bardzo tego chcemy ale jest problem w lipcu mamy dwa wesele jedno na poczatku drugie na koncu... a chcielibysmy brac slub koniec sierpnia poczatek wrzesnia i tu problem ja mam pewne obaawy co do gosci czy przyjada na nasz slub jesli przed nami beda mieli inne wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Od dłuższego czasu obserwuję ten temat. Też planujemy ślub w 2011 (lipiec). Jestem ze śląska. Mamy salę (strojeniem zajmuje się właścicielka sali), zespół, fotografa (kamerzysty nie chcemy) i wstępnie rozmawiałam z Księdzem. Resztę będziemy załatwiać od stycznia ;) Rodzice jednak chcą kupić w wakacje alkohol (wódkę, wino). Mam pytanie: czym (prócz ceny, co jest oczywiste), kierujecie się przy wyborze wódki i jakie macie typy? Co nie co już tu czytałam o tym, ale mam ciągle obawy, żeby nie zrobić złego zakupu... Tym bardziej, że wódki potrzebujemy dużo... Zastanawiamy się nad Wyborową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoaska_łask
My tez jestesmy świeżo po zaręczynach, ale dopiero mamy zamiar się wziąść za organizację. Wiemy już że chcemy zespół 4-5 osobowy, taki który na prawde gra, a nie udaje. Jest ktoras z Was polecić taki zespół z woj. łódzkiego? Sala to prawdopodobnie HADES na trasie Zd. Wola-Łask? Ma ktos doświadczenia z tą salą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my co do wyboru wódki to raczej kierujemy sie preferencjami rodziny, a na drugim miejscu cena... szczerze to za Wyborowa ja osobiscie nie przepadam...ale wiadomo kto co lubi:) sami myslimy o Finlandii, Panu Tadeuszu, Maximusie...albo o Czystej Żołądkowej...ale wygra chyba jednak Maximus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoaska_łask podobno Avanti i Kwant są dobrzy pierwszy 5-osobowy a drugi 4-osobowy jest jeszcze Trio ale nie wiem jak z terminami. Kwant i Trio ma stronki to możesz sprawdzić bądź do nich napisać a do Avanti to znajdziesz telefon w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem Wam szczerze że zrobiłam w weekend zaproszenie na nasz ślub :)Chciałam sama siebie sprawdzić czy coś mi z tego wyjdzie :) No i udało się :) Jak przyjdzie odpowiednia pora to prawdopodobnie kupię bo na robienie to na prawdę szkoda czasu, chociaż bardzo mi się podoba i tak miło się na nie patrzy :))) aż się robi ciepło na serduszku :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ręcznie robione zaproszenia ślicznie wyglądają ale za dużo pracy przy nich ja niestety nie mam takich zdolności plastycznych choć moja koleżanka sama robiła i zaproszenia i przywieszki na wódkę ;) No cóż do tego potrzeba talentu brawo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek wrzuc jakies zdjecie, bo az jestem ciekawa co tam zrobilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moj slub bedzie 18czerwca 2011 narazie mam tylko zarezerwowana orkiestre i sale z ksiedzem juz sie dogadalam ogolnie to mysle o kursie tanca dla nowozencow czy ktos wie jak dlugo to trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoaska_łask
Do Kosteczka20 Nie moge znaleźć tego strony Kwantu(4 osobowego) o którym pisałaś, możesz mi podać link? Znalazłam tylko Kwant który w składzie ma 5 osób z Radomska, ale ich demo nie powala. Co do Trio to znam ten zespół bo jest z mojego miasta(włąsciwie z okolic). Byłam raz na weselu gdzie grali i to tez nie to co szukam, m. in dlatego, ze oni podobno nie grają na żywo. Co do Avanti to napisałam do nich czekam na odpowiedź. A Ty Kosteczka jesteś z województwa łódzkiego? Pisałaś, że macie już jakiś zespół, może dać jakiś namiar?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×