Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

no gg tez mozna :) ale mi chodzi o to zeby meila zalozyc zebysmy tam fotki posylaly zeby nie ogladaly je wszystkie osoby ktorwe wejda na forum... np jak dotrzymamy to zeby sobie jakies zdjecia sukienki wyslac czy tego jak my wygladamy w sukience itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie dobry pomysl, tylko to trzeba jakos taktycznie zrobic, zeby nie kazdy mial tam wstep :) i wtedy na meilu mozemy podac swoje numery gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dziewczynki zaloze meila.... i jak podacie gg to wam podam jaki adres i haslo do niego oki :):) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka...dzieki za wiadomosc na gg, ale zapomnialas podac mi hasło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dziewczyny, a co z waszymi fryzurami, upięciami włosów ?? Macie już coś na oku, bo ja mam fryzurkę też prawię dopracowaną :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi marzy się jakiś bardzo prosty kok, nisko upięty...nic szczególnego i wymyślnego nie chce....zawsze chciałam w dniu ślubu wyglądać elegancko i seksownie...i tego próbuje się trzymac :) http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/fryzura720575.htm http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/fryzura702312.htm zreszta fryzjerke to mam juz umowiona, od lat chodze do tej samej bo jest bardzo dobra, ale za to bardzo oblegana...na normalna wizyte musze sie umawiac przynajmneij 4 miesiace wczesniej :/ dlatego jak tylko jej wspomnialam o slubie to od razu mnie wpisala, bo ma juz bardzo duzo rezerwacji na przyszly rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle o francuzie na boku spietym w kok... ale nie wiem jak bede wygladac... mi jest trudno cos dopasowac... http://forum.gazeta.pl/forum/w,619,100256571,100260996,Re_warkocz_francuski_dobierany_fryzura_na_slu.html moze jak ta pierwsza lub trzecia.. cos w tym stylu chociaz nie do konca to oddaje to co chcialabym wam pokazac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebol
hej :) wiem ze moze to być natrętne ale gdyby jednak któraś z Was szukala jeszcze fotografa na slub to zapraszam na strone www.sphoto.pl do obejrzenia prac i ewentualny kontakt :) Pozdrawiam i szczescia zycze na nowej drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w 3 salonach :) tylko zeby zobaczyc w jakim fasonie najlepiej sie czuje, jednak taka polrybka pasuje mi najbardziej :) niestety zapomnialam o aparacie wiec zdjec nie ma :( i stwierdzilam ze jednak bede szyla sukienke, ale to dopiero gdzies w grudniu/styczniu. Poki co wiem juz czego chce :) swoja droga bardzo fajne jest to przymierzanie, choc przyznaje ze jak zobaczylam sie w pierwszej pryzmiezonej sukni to myslalam ze sie rozplacze :P i w sumie dopiero wtedy poczulam ze wychodze za maz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila7 nie dziwie się, że się wzruszyłaś :) Podejrzewam, że niesamowite uczucie - patrzeć na siebie w przepięknej sukience ślubnej :) Ja jak wspominałam czekam z tym na grudzień, prędzej styczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki... ja sie nie moge doczekac jakiejs pierwszej izyty w salonie.... i przymiarki:D to musi byc super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez to zostawiam na pozniej,bo teraz to było tylko rekreacyjnie...zreszta moja pierwsza w zyciu wizyta w takim sklepie :P i rozmawialam z jedna bardzo polecana krawcowa,powiedziala zebym przyszla 3 miesiace przed slubem i ona bedzie probowac cos dopasowac, ale ze zabiera sie za szycie dopiero miesiac przed slubem, bo nie ma sensu wczesniej...wiec chyba to odloze rzeczywiscie na wakacje przyszlego roku, moze gdzies grudzien /styczen pochodze jeszcze, bo a noz widelec i cos innego mi wpadnie do glowy i nagle jednak zapragne cos kupic :) a co do uczucia, to szczerze troche dziwne...choc przypuszcam ze bardziej mozna sie rozkleic na ostatniej przymiarce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen0401
Wszystkie Panny Młode zapraszam do zajrzenia na ogólnopolskie forum ślubne :) http:// www.slub.mojeforum.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiczkowa
o matko a mnie jak dlugo tu nie bylo !! u mnie przygotowania są na etapie obrączek sukni i zaproszen ;) kamerzysta,sala,fotograf,ksiadz to juz zalatwione! praktycznie to nie mam sie co spieszyc bo marzec nie jest obleganym miesiacem wiec wszystko mozna bez problemu wszystko zalatwic ;) [url=http://slub-wesele.pl/]http://s8.suwaczek.com/20110305570213.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiczkowa no nie dziwie się :) sama ostatnio myslałam sobie, że lepiej było wybrac mniej oblegany miesiąc bo byłoby prościej :) Nawet przez myśl przeszedł mi tzw biały ślub zimą :)) ale teraz już za późno na takie zmiany :) Tak w ogóle dziś doznałam szoku! Dowiedziałam się, że jezeli chcę sobie szyc sukienkę w tym salonie co miałam zamiar juz na rok przed ślubem musiałabym zapisac się na szycie co jeszcze nie jest pewne czy mi uszyje !! masakra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiczkowa
az tak wcześnie trzeba sobie "zarezerwowac termin"?? no raczej to przeginka!! przeciez dla zawodowej krawcowej uszycie sukni to pikus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiczkowa
"uleczka" pierwsza wizyta w salonie jest czyms niezwykłym!! ;) jak przymierzylam pierwsza suknie to bylam w szoku ;O ze to ja !! cudowne uczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiczkowa
nikusiaczek mozesz tez mnie dopisać 05.03.2011 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiczkowa ta Pani prawdopodobnie ma tyle tych sukienek do szycia, że nie prowadzi normalnego życia, nawet mówiła, że po nocach szyła i już rezygnuje z większości zleceń bo woli normalnie żyć :) sama nie wiem co teraz mam zrobić, jestem w trakcie tzw. zastanawiania się "Co teraz?" :) Normalnie aż zła jestem, żeby takie sprawy już zabierały mi sen z powiek na 1 rok przed ślubem !! przytulkicia widzę, że wróciłaś z wakacji :) Pogoda dopisała ? :) Zdjęć niestety nie mogę zobaczyć, bo mam jakiś problem z połączeniem internetowym, ale na pewno później zobaczę i napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×