Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Gość Alex0810
my mamy 4 lipca i mamy narazie sale a jestesmy w trakcie poszukiwań DJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeśli mogę prosić, niech każda z was napisze jeszcze raz kiedy dokładnie ma ślub, bo chcę utworzyć taką listę z naszymi datami abyśmy w razie co mogły zerknąć, nie każda z Nas ma suwaczek więc ciężko zapamiętać :) MYŚLĘ, ŻE TO DOBRY POMYSŁ :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tego samego dnia co ty nikusiaczek :) 3 wrzesień :) a i chciałabym ciebie zapytać o sukienkę, bo z tego co pamiętam to mowilas że bedziesz szyla, też się nad tym zastanawiam...tylko nie wiem od kiedy się za to zabrać, tj. połazić po salonach żeby najpierw znaleźć model na ktorym bede mogla sie wzorowac...bo krawcowa to juz w sumie mam. Robiłaś już coś w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka86
witam, ja planuję ślub na 18.06.2011 mam sale, fotografa i zespol. poszukuje kamerzysty- moze mogłybyscie kogos polecić, okolice śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila7 powiem Ci tak :) Mam upatrzony salon z sukniami ślubnymi w którym właścicielka sama na życzenie szyję sukienki :) Z tego co się orientuje około pół roku musi mieć na uszycie takiej sukienki. Ja już mam swój model "uwikłany" we własnej wyobraźni :D i mam także kilka fotek z internetu jak bym to mniej więcej widziała :) Myślę, że wybiorę się do niej grudzień-styczeń. Przed rozpoczęciem mierzenia rozejrzę się czy ma w salonie jakieś tego typu sukienki :) Może znajdzie się ta wymarzona w co bardzo wątpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to aż jestem ciekawa co tam wymodziłąś w głowie :P ale chcesz coś skromnego, czy w druga strone...duzo falban itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to aż jestem ciekawa co tam wymodziłąś w głowie :P ale chcesz coś skromnego, czy w druga strone...duzo falban itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE, NIE zero falban :D Jestem fanką szyku, elegancji a przy tym skromności :) Suknia będzie bialutka, elegancka z świecącymi dodatkami :) Naprawdę taka mi się marzy i taką będę miała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki normalnie boje sie te obraczki zobaczyc moje .... niby beda najprostsze jakie sie da... klasyczne... ale boje sie ze mi sie nie spodobaja... ze beda za grube... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój P. stwierdził że nie bedzie nosił i dla niego obrączka to na jeden wieczór....niestety :( no ale ma taką pracę że cały czas ma ręce cały czas w jakiś smarach, kurzu, farbach...albo w drugą stroną cały czas je moczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh mila... nie przejmuj sie ... moj niestety tez ma taka prace... i tez mi powiedzial ze nie bedzie mial nawet jak nosic... ale ja mu powiedzialam ze jak wroci zawsze z pracy to ma ubierac... wrrr ale zgodzil sie :D zreszta powiedz mu ze go do sypialni bez obraczki nei bedziesz wpuszczac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, dzięki za radę...i tak myślę o niej ale raczej sie nie sprawdzi...bo moj P. w nocy zgrzyta zebami, ja sie rozkopuje i zdarza mi sie chrapac :P ...wiec stwierdzilismy (oczywiscie w zartach) ze bedziemy mieli 2 osobne pokoje, a na przedpokoju wywiesimy grafik spotkań na małe co nie co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) coś mi to przypomina :) Chcieliśmy jechac na wakacje pod namiot żeby było wesoło :) Mamy dosyc duży namiot z dwoma przedziałami i stwierdziliśmy, że każdy będzie miał swoją sypialnie bo będzie Nam wygodniej heheh :) A co do obrączek, powiem Wam szczerze, że mój M. w pracy też "wykorzystuję" swoje ręce ale powiedział, że tak czy inaczej będzie pracował w obrączce :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to ja chyba nie chrapie... bo moj ostatnio stwierdzil ze jak mnie ulozy tak spie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P. jak się obudzi w nocy, to mnie układa tak żeby mu było wygodniej :P a chrapać no zdarza mi się :P ale tylko czasami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha co za tematy :) A ja nie chrapię ale za to "latam" po całym wyrku :) Nasze kobietki chyba są na wakacjach :)))) A jadę dopiero we wrześniu i bardzo się cieszę bo podejrzewam, że też będzie ciepło ale te upały będą bardziej znośne niż teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam zadnych wakacjina ten rok wiellkich nie planuje... narazie wyjezdzamy sobie z moim D na weekendy... moze koncem sierpnia ew. pojedziemy nad moze ale to tez na kilka dni.... coz... dziewczynki teraz to mamy duzo wydatkow :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my jeszcze zadnego wyjazdu nie planowaliśmy, ja mam praktyki do konca sierpnia, a moj P. nie może wziąć urlopu na lipiec albo sierpień ;( zostaje nam ewentualnie wrzesień, ale na ten czas urlopu P. też nie jesteśmy pewni...wiec nic nie wiadomo, pewnie wyjdzie tak że pakujemy się i jutro jedziemy w Bieszczady...nie ma to jak spontaniczność :) a z planów weselnych, dzisiaj jedziemy zaówić obrączki...ale jeszcze nie wiemy co wygrawerować :/ pewnie też będzie szybka, spontaniczna decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrączki zamówione :) ale inne niz te ktore pokazywalam, a i beda wygrrawerowane jednak imiona i data...:) jak je odbierzemy to wrzuce zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINKA_
dziewczyny wy już obrączki a my dopiero oglądaliśmy na necie obrączki w ten weekend pierwszy raz :) takie najprostsze i klasyczne :) mam termin 21 maj, salę załatwioną, co do zespołu jeden zarezerwowany tak na razie - 5 osobowy, ale jeszcze w sobote jedziemy posłuchać innego 4 osobowego bo dla M. 4 osobowy byłby idealny. I oboje chcemy zespół złożony tylko z facetów, nie chcemy solistki co wy na to? macie też tak czy może z solistką? do księdza pójdziemy ... jak się wybierzemy pewnie za miesiąc czy dwa no a sukienka... ubzdurałam sobie że nie dam 3 tyś za sukienkę która mi się podoba - koronkowa rybka z długim trenem (jest wiele takich modeli wśród White One) i zamierzam polować na używaną a co z tego wyjdzie to nie wiem.... ostatnio wpadła mi w oko w salonie sukienka http://www.fasson.pl/suknie-slubne,299.html - wyprzedaż wieszakowa, sukienka śliczna, profesjonalna koronka, profesjonalnie sztywny gorset lezy jak ulał, ale cóz jak ona juz tam moim zdaniem z rok wisi, raz była czyszczona i jest troche 'zaśniedziała", boje się ze po czyszczeniu nie odzyska koloru. no i koleżanki tez mnie hamuję, że kupię wyczyszczą a potem i tak to nie będzie to. Co do sukienek szytych to sie boję czy efekt końcowy będzie taki jak ja chce - nie mam zbytniej wyobraźni by opisać krawcowej, poza tym jesli będzie to taka koronka jak ja chce to pewnie zapłacę masę, mam mnóstwo tkaich drobnostek typu usztywniany stanik, wiązania gorsetowe z tyłu, ospowiednia podszewka, obszycia koronkowe itd. :) innymi słowy ma dylematy :) a jakie sa wasze modele sukienek? poza tym dziś miałam wypadek ... wyjeżdzając z parkingu wjechałam w inne autko, które stało na zakazie - w ferelnym miejscu gdzie co tydzień jest wypadek ... z jednej strony nie powinno tam stać a z drugiej strony sama nie spojrzalam w tamtym kierunki i za szybko wyjechałam ... no cóz. Zostawiłam kartke z numerem, zadzwonili, wróciłam i spisaliśmy protokół, pójdzie z mojego OC. Policji nie wzywali bo tez by mogli mandat dostać za postój tam gdzie auto stało.. ale cóż to ja w nie wjechałam a nie ono we mnie. Mój przyszły mąż teraz tego nie potrafi przeżyć ponieważ za 2 latka zamiezalismy kupic wspolne autko ( ja mam samochód od ponad 4 lat a on jeszcze nie ma i to będzie jego pierwszy) i teraz jest zdania że nowe dla niego a mnie zostawimy stare bo ja obdzieram..\ dodam ze raz zachaczyłam o garaż :( a na serio jestem dobrym kierowcą i baaarrrdzo dużo jeżdzę :( widocznie nie dośc ostrożnym :( tamte autko ma wgniecenie w drzwiach a ja obdarty lakier z tyłu (bez wgnieceń). mam teraz typowego kaca jak mogłam tak załatwić moje kochane autko, mykam spać :) i dołączam sie do forum jesli mnie przyjmniecie jakos uczestniczke waszej rozmowy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :):) no im nas wiecej tym lepiej :):) to ty juz przymierzalas jakies sukienki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×