Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Gość Yoaska_łask
Tez mi się ta pisoneczka podoba. Nie spodziewałabym się takiej klimatycznej piosenki po Ivanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie w ciązy jestes
piękna ta twoja suknia jest :) młodziutka pewnie jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe też myślę, że jak na Ivana to nie jest taka zła :) A on w osobie własnej całkiem sympatyczny :) Nie żebym z nim rozmawiała ale kumpel podszedł do niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna ta sukienka ktorą chcesz sprzedać:) A co do fotografa to my mamy dosc drogiego ale wiem ze nie beda to pieniadze wyrzucone w bloto. Tym bardziej że rezygnujemy z kamerzysty to koszt bedzie taki sam jakby zapłac za film i zdjecia. Zdjecia ze ślubu to najwieksza pamiątka wiec nie warto na tym tak bardzo oszczędzac. Zastanawialyscie sie juz nad wodką? Jaką wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Stock. ma same dobre opinie na necie i wsrod znajomych. elegancka butelka... wodka nowa wiec pewnie orginalna jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up --> podnosze :D bo zawsze nasz temat na pierwszej stronie byl a teraz sie gubi na dalszych :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Witam po dłuuugiej przerwie :) Niestety masakrycznie ciężka sesja plus praca sprawiły, że byłam stracona dla świata przez ten czas. Przygotowania poszły oczywiście w odstawke. Muszę nadrobic jak najwiecej w wakacje bo caly przyszly rok bede miala jeszcze gorszy :( Wtedy juz na nic czasu nie bedzie. A jak u Was kochane przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Hejka u mnie tez z powodu sesji przygotowania stanely w miejscu. A slub mam dokladnie za rok, 25.06. Najgorzej że to tez bedzie tuz po sesji, cos czuje ze za rok bede miec sporo poprawek wrzesniowych :D Bo wiadomo, przed samym slubem jest najwiecej biegania. Ja mam na razie tylko to co zalatwilam na samym poczatku, salę i dj'a a koscioł wstępnie zaklepany ale bez zaliczki na razie. Musze sie zainteresowac fotografem, samochodem... A jak tam u was z naukami w kosciele i z bierzmowaniami? Moj narzeczony niestety nie ma bierzmowania. Myslalam ze w wakacje to nadrobimy, ale akurat w wakacje nie ma zadnych kursow do bierzmowania! Zaczynaja sie we wrzesniu, a my wtedy chcemy jechac na urlop. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) widze ze nie tylko ja mialam ciezka sesje :P ale juz po...dzisiaj mialam ostatni egzamin i w koncu wakacje...choc nie do konca bo zalatwilam sobie na 2 miesiace praktyki, wiec ewentualny wyjazd dopiero we wrzesniu. A co do przygotowan...to ida do przodu, moze nie kokretnie zwiazane z weselem ale ze wspolnym zyciem ...bo kupujemy mieszkanie :) tzn. najpierw bierzemy kredyt...no i z tego co sie dowiedzielismy to latwiej bedzie nam go wziasc jak bedziemy malzenstwem...wiec wyglada na to ze juz na tych wakacjach wezmiemy slub..ale cywilny...a w przyszlym planowo koscielny :) choc wszystko jeszcze moze sie zmienic, bo caly czas myslimy jak zalatwic mieszkanie nie wiazac sie z bankiem na tyle lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ! zazdroszcze !! ja dopiero w polowie sesji jestem :(:(:( w niedziele 3 egzaminy !! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj długo mnie nie było, też sesja i przygotowania zabrały mi dużo czasu. :) Naatallia jakiego macie fotografa? :) Ja już na szczęście sesje skończyłam jutro idę po wpis ostatni bo ta kobieta tylko jest w sobotę. Ja teraz zajmuję się bardzo miłym tematem sukienek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia86 naszym fotografem będzie Piotr Gajewski z Poznania wpisz sobie w google i poszukaj strone internetową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygooglowałam. :)Bardzo dobre zdjęcia, doskonały wybór! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba.1985dg
Dziewczyny ze śląska pomóżcie!!! poszukuje sali na wesele ale bez obsługi ponieważ mam zaprzyjaźniona firmę cateringową może macie jakieś informacje będę wdzięczna. pozdrawiam wszystkie przyszłe mężatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba.1985dg
moze dodam ze w okolicy dąbrowy górniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoaska_łask
U mnie już sala, zespół i kamerzysta zaklepany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze nie bede dziekowac, bo dalej nic nie wiadomo :P w tym tygodniu jedziemy po obraczki, wybralam takie jak w linku i je raczej kupimy, tylko ze na zdjeciu sa jakby satynowe a te ktore wybralam byly normlane błyszczące http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,wielobarwne,2161

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że wiele z Nas będzie miało obrączki z apartu :) mila7 b. ładne obrączki, ja mam całe w żółtym złocie bo takie podobają nam się najbardziej ale wiadomo, że każdy ma inny gust :) przynajmniej wszyscy nie chodzą w takich samych :) Kobiety chyba wyjechały na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta21
Wodzirej Mirosław Dajworski ,,Miron" prowadzi super wesela. Nie będziecie żałowac. I nie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wacham sie jeszcze czy nie wziac calych z bialego zlota, ale to jeszcze pomysle :) i rzeczywiscie taki tu sie spokoj zaczal...nikogo nie ma, ale cos czuje ze od wrzesnia sie zacznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! po długiej nieobecnosci mogę się pochwalić ze kilka dni temu odebraliśmy obrączki :) i jesetm baaaaaaaaaaaaardzo zadowolona :D jak dla mnie są idealne- na dniach postaram sie zrobic foto Wam pokaże :) tylko moj D. twierdzi ze jego jest za wąska (ma 5mm szerokości) i że jakoś mu tak za mało na palcu :D wiec nie wiem czy nie bedziemy oddawac jego obrączki do przeróbki. Jak chce mieć duzo na palcu to prosze bardzo:D wogole w szoku byłam ze na takie rzeczy uwagę zwraca. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no widzisz, faceci to jednak dziwne stworzenia...ja jak zalatwialam fotografa to sie dowiedzialam ze jesli fryzjer źle obetnie P. to on nie będzie na żadnych zdjęciach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. kupilam sobie wodke juz. Jednak Stock'a. chcialam caly czas 200 buteek bo na zapas wiadomo... ale moj sie upiertal przy 180. to ja mu mowie zebysmy kupili 200 i 20 z tego pojdzie na kawalerski i panienski najwyzej a on ze oki.... no jak juz wzielismy 200 to stwierdzil ze jednak nie bedziemy z tego brac... ehhh a co do obraczek to bede miala juz w lipcu.... chcialam 4 mm ale na D, palcu sie gubily te 4 mm to w koncu bedzie 5,5....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×