Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Gość gosiczkowa
to chyba dobra jest w swoim fachu skoro tak jest ;) a jakbyś innej poszukała,a moze ta babeczka by Ci kogos polecila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiczkowa
dziewczyny !! a zastanawiałyście sie nad pierwszym tańcem i piosenką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiczkowa mam jeszcze jedną na oku, u niej trzeba się zgłosić na pół roku przed ślubem, tylko, że ta która ma te terminy uważana jest za najlepszą i o to tu chodzi :)))) Sukienki w oknach jej salonu to istne cudeńka hihih :) Jeśli chodzi o piosenkę, był już taki temacik X stron wcześniej, możesz poszukać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiczkowa
to życzę powodzenia ;* oki poszukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no nikusiaczek masz racje :) urlop sie skończył a pogodę miałam świetną :D i wogóle nic bym nie robiła tylko jeżdziła nad morze, kocham to miejsce :D a wogóle to mam troche zaległości w pisaniu ;) Jak już tam kiedyś pisałam mam stresa bo kościół który sobie wymarzyłam moge zarezerwować dopiero we wrzesniu i sie martwię czy bedzie jeszcze wolny termin ;( teraz jestem na etapie przeglądania sukni i fryzur w necie, bo do salonu wybiore sie gdzieś w grudniu (no moze wcześniej bo chyba nie wyrobie z czekaniem) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagu
My ustaliliśmy tylko jak narazie datę: 15.08.2011 :), mam 18 lat, ale i tak wiem już, że chcę z tym człowiekeim spędzić resztę życia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiczkowa
jak na ślub to bardzo szybko ;) ale nie liczy sie wiek tylko uczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) przytulkicia, wyslalam ci na gadu haslo na poczte. Obraczki bardzo ladne :) my jedziemy dzisiaj odebrac nasze...miesiac czekania :/ wrzuce pozniej zdjecia na poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulkicia obrączki są śliczne !!!! Na prawdę mi się bardzo podobają, może dlatego, że są troszkę podobne do naszych, tyle, że mamy szersze i gładkie :) mila7 z niecierpliwością czekamy na fotki !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie tez sie podobaja twoje obraczki :) nikusiaczek wyslij ta fotke twojej sukienki :D:D a kiedy ja bedziesz zamawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) odebraliśmy obrączki :D wysłałam zdjęcia na poczte, choć troche średnio widać na nich różnicę pomiędzy białym a żółtym złotem, w rzeczywistości żółte jest bardziej żółte :P Jak poszliśmy odebrać, to w ogóle gościu powiedział, że chyba nikt u nich nie miał jeszcze takiego szczęścia. Okazało się że 3 dni po tym jak je zamówiliśmy cena poszła do góry i teraz musielibyśmy dac za nie 300 zł więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładne ! Mimo ze nie lubie białego złota to w Waszych obrączkach mi wogóle nie przeszkadza :) moze dlatego ze mają piękny klasyczny kształt który mi sie najbardziej podoba. Jak my odbieraliśmy nasze to tez nam powiedzieli ze 250zł bysmy musieli dopłacic:P a i poszlismy zamowic w dniu w którym akurat mieli znizke 30% to już wogóle "tanio" nas wyszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie nie przepadam za żółtym, dlatego jest tylko przy krawędziach :) i właśnie taki klasyczny kształt chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dziewczyny powiedzcie mi czy słyszałyście o czym takim jak "pół ślub". Bo już od kilku osób słyszałam ze jest coś takiego i sie zastanawiam czy jest wszędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no podobno pan mlody w swojej parafii musi zapłacić poł ślub- czyli połowę kosztów ślubu jaka wyniosłaby gdyby ślub był w jego parafii. Młoda jeśli nie bierze ślubu u siebie to też to płaci. czyli tak: jak ślub kosztuje 600zł to trzeba zapłacic 300zl, za to ze sie bierze slub w innej parafii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma płaciła coś takiego, tylko ksiadz był łaskawy i juz w te 300zl wliczył jej zapowiedzi :D taka promocja chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie slyszalam o niczym takim u mnie...to troche glupota, rozumiem zapowiedzi i płacenie "co łaska" ale coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis czas temu mój brat brał ślub, niestety nie mieli dużych funduszy i dali księdzu 50 zł, czyli w takim wypadku musieliby księdzu z brata parafii dać 25 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie też byłam w szoku jak sie dowiedziałam. Mam nadzieję że u mnie nie ma czegoś takiego bo z narzeczonym jesteśmy z tej samej parfii ale ślub bierzemy gdzie indziej to by wychodziło ze za "nic" zapłacimy 600zł + wszystkie zaświadczenia, które niby sa co łaska, ale u nas mają ustalony cennik przez proboszcza :D to pewnie po 500zł na łebka wyjdzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nie ma żadnego cennika, każdy daje tyle ile może dać, a jesli nie może to nie daje i tyle... szczerze to jestem zaskoczona, że gdzieś są w ogóle cenniki, bo moim zdaniem nei powinno być czegoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no u mnie niby nie ma cennika ale jak siostra była po "coś tam" do ślubu to proboszcz powiedział "niby co łaska ale nie mniej niż 50zł" za zapowiedzi 150zł a za ślub 600zł to już od dawna u nas ustalone jest. :) wszystko inne co łaska:) Uroki mieszkania w stolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, ja mieszkam w sumie w duzym miescie ale taki cennik to dla mnie nowosc i szczerze to wedlug mnie sluby, chrzciny itd. powinny byc za darmo...my oczywiscie damy cos, ale to bardziej ze wzgledu na to ze w mojej parafii o kilku lat buduja nowy kosciol i rzeczywiscie pieniadze na to sa potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinny powinny, ale jak jest to kazdy wie :P No nic ja tylko mam nadzieje ze jednak u mnie nie bedzie tej opłaty, bo nas bardzo drogo wyniesie ten slub kościelny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozecie powiedziec, ze np. nie jestescie w stanie dac wiecej? Przeciez ksiadz wtedy raczej nie odmowi...raczej... a przypomnij mi kiedy macie termin? na pewno gdzies jest, ale ciezko teraz bedzie znaleźć, swoja droga jednak przydalaby sie jakas lista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pierwsze słyszę o takich opłatach jak pół ślub, gdybyście nie wyjaśniły, nie wiedziałabym co to znaczy :) Nie da się ukryc, że cennik w kościele to jakaś przesada, no ale niestety tak już jest ! My zamierzamy dac księdzu około 500zł. mila7 widziałam obrączki, są ładne ile zapłaciliście za nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie duzo :) znalazlam fajnego jubilera...kosztowaly przeszlo 1600 zł, ale jakos ze mamy male paluszki to wyszlo przeszlo 1300 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo no to ładnie, udało Wam się my daliśmy niecałe 2 tys., ale muszę przyznac, że super wyszła Wam ta mieszanka białego z żółtym złotem ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×