Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Gość Aaaavila
jak pasztety? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila
o czym dzisiaj bedziemy smędzić? o pantofelkach,kieckach czy pierwszym utworze na Weselu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imprezydladzieci
Witam Jestesmy grupą clownow. Zajmujemy się organizacją zabaw dla dzieci podczas wesel, komunii, urodzin, festynów. W ofercie równiez mozliwośc wynajęcia atrakcji typu zjeżdzalnie dmuchane, zamki do skakania, trampoliny. Zapraszamy do kontaktu. imprezydladzieci@wp.pl Działamy na ternie całego kraju. osoby chcące zobaczyć nas "na zywo" zapraszamy na targi slubne - 6.02 Katowice oraz 13.02. Częstochowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha dobre fest
siedzę jak wrócę z pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avilla ty pipko
ciekawe o czym będziecie dupczyć po weselu jak to wszystko minie :D skoro teraz nie macie innych tematów to stwierdzam że może wkraść się nuda na życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja się tez wypowiem
Przyszłe Panny Młode, wybaczcie że wtrąciłam tutaj swoje trzy słowa. Niestety na chamstwo i brak szacunku czasami ciężko pozostać obojętnym. Jednak na każdej drodze można się spotkać z wulgaryzmami, nie umiejętnością czytania ze zrozumieniem a przede wszystkim z brakiem umiejętności prowadzenia kulturalnej dyskusji. Nie wiem czy ludzie już się tacy rodzą czy to kwestia dobrego wychowania. Na pewno w przypadku kilku osób tutaj się wypowiadających brakuje tego drugiego. Może to kwestia nie ukończenia szkoły nawet tej podstawowej, bo z tego co wiem to już tam uczą odpowiadania na pytania i czytania za zrozumieniem. Czasami może jednak warto powrócić do szkolnych lat? Na naukę nigdy nie jest podobno za późno. Co do kultury to ją wynosi się z domu, widać że czasami ludzie zapominają o jej zabraniu. Komentarze w stylu : "najlepiej napisać że jest się nieszczęśliwym i się zazdrości takie płytkie rzeczy to piszą dzieci w gimnazjum" "ale wy sobie wmawiajcie że jesteśmy nieszczęśliwe i nie kochane może wam się polepszy" tylko potwierdzają tą zazdrość. Swoją droga to szczerze to współczuję mężczyźnie, który ma tak zawistną kobietę. No cóż, w końcu "każda potwora znajdzie swojego amatora". Co do pozostałych osób, to widać że to są te które zostały wyproszone z tematu wcześniej. Czyżby wielki ból pozostał i pchają się tam gdzie ich nie chcą? Cóż, wielka desperacja. Panny młode, piszcie dalej bo na prawdę z przyjemnością się czytało. A wulgarne komentarze lepiej puścić bokiem albo przyjąć je z uśmiechem. Bo czasami nie tylko biednym, zwierzętom czy poszkodowanym należy się współczucie...ale takim osobom jak się tutaj pojawiły też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nawiązaniu do powyższej wypowiedzi " i ja się tez wypowiem" chciałabym dodać, że rozumiem że nie każdy musi być inteligentny, (w końcu Bozia na prawo i lewo inteligencji nie rozdawała), spostrzegawczy, oczytany, i powiem tak, jak już piszecie komentarze to PROSIMY, chociaż SKŁADNIE... " i ja się tez wypowiem" -> To nic innego jak kwestia wychowania, i dorastania w patologii...życie.. Tak jak wcześniej napisałam, ktoś ma potrzebę przelać frustrację a na forum może po chojraczyć. Wiesz kochana, mówisz że na naukę nigdy za późno,no nie jest, ale ktoś ma braki z podstawówki a szpanuje "kurwami" na forum..więc chyba za późno już, bo zaobserwowałam brak AMBICJI... "Panny młode, piszcie dalej bo na prawdę z przyjemnością się czytało. A wulgarne komentarze lepiej puścić bokiem albo przyjąć je z uśmiechem. Bo czasami nie tylko biednym, zwierzętom czy poszkodowanym należy się współczucie...ale takim osobom jak się tutaj pojawiły też.: - JESTEM ZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że przyjemnie sie czyta tym bardziej jeżeli takiej jednej i drugiej paszteciary ślub,mąż i wesele to jedyne zainteresowanie i jedyne zajęcie w jej jałowym,nędznym i pozbawionym większych wartości życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że przyjemnie sie czyta tym bardziej jeżeli takiej jednej i drugiej paszteciary ślub,mąż i wesele to jedyne zainteresowanie i jedyne zajęcie w jej jałowym,nędznym i pozbawionym większych wartości życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja się tez wypowiem
Podróbko Avilli, nie bede Cie obrazać i zniżać się do Twojego poziomu, ale czy brakuje Ci kreatywności i inteligencji żeby wymyślić swoj własny pseudonim? Z tego co zauważyłam to stworzyłaś już swój własny temat o tym jak bardzo współczujesz przyszłym mężatką. Dlaczego więc nie udzielasz się tam? Choć w sumie co się dziwić tam też dziewczyny pokazały Ci jak jesteś wredną osobą, która nie potrafi przedstawiać argumentów. Smutne, że Cie nigdzie nie chcą a Ty sie wpraszasz gdzie popadnie. W życiu codziennym też taka jesteś? Strasznie to przykre i na prawde Ci szczerze współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikasta
A sukienke kupiłam,i to w dodatku przypadkiem,bo poszłam sobie popatrzeć tylko :)powinna być przy tym przynajmniej świadkowa a juz nie wspomne o mamie,ale Pani namówiła mnie na przymierzenie,była taka jaką chciałam i kosztowała tyle ile chciałam:) wiec ja od razu zabrałam ze sobą wesele na 80-100 osób rodziny nie wiele bo wiecie jak sie w tych czasach z rodziną żyje:) a propo tipsów o których tu wytężona rozmowa się toczy...to ja sobie nie wyobrażam bez bo jestem kucharzem z zawodu i nic do pracy z nimi nie moge zrobić:) Ja się w ogóle nie denerwuje bo nie ma czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O losie...ALE HIT..:-)))Zobacz jaka bystra..założyła swój topik! !! NO BRAWOO na pewno go odwiedzać będę... Co do pseudonimu , spoko, widzę że mam dobry gust, nie każdy musi wpaść na swój przecież, niech sobie ma..:-)Połechtało moje ego..;-)Eh nie taki diabeł straszny jak go malują..;-) Niech się wyżyje dziewczyna..a niech ma..:-) ikasta -Witamy, Witamy:-) Masz foto sukienki?Pochwal się nam wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikasta
mam zdjęcie na telefonie,jak nie będzie mojego w domu to przerzucę na kompa bo przecież nie może absolutnie widzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj dawaj foty bedziemy tydzien debatowac nad twoja kiecuszką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikasta, szczerze musze przyznac ze chyba nie odwazylabym sie sama kupic, bo jednak wole jak np. mama doradzi...ale sukienka na pewno jest ładna... i nie bedziemy debatowac nad nia tydzien tylko 2, a co! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja brałam ślub w 2008 r wiem ile jest przygotowań i ile drobiazgów ważnych dlatego polecam Wam sprawdzony sklep z biżuterią www.cudowny-kuferek.pl -śliczna biżuteria dla Was,dla świadkowej,mamy,siostry-każdy znajdzie coś dla siebie-jest też fajna możliwość zrobienia coś pod Wasze zamówienie,wizję.Ja miałam swoją wizję na sukienkę i dałam taką uszyć to samo zrobiłam z biżuteria wszak to ten jedyny dzień naprawdę polecam bo warto:) pozdrawiam służę odp i podpowiedzią gdyby coś Was interesowało odnośnie przygotowań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproszę o linka do tematu naszych świetnych koleżanek, aż jestem w szoku, że założyły swój temat, myślałam, że nie umieją tego robic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!może porostu przestańcie zwracać uwagę na te głupie wpisy i ignorujcie je zupełnie to sobie dadzą w końcu spokój.a my dalej piszmy sobie o naszych przygotowaniach.u mnie jeszcze tak ze dwa tygodnie i się zacznie.musimy wybrać akt chrztu mojego narzeczonego pojechać o mnie do księdza, na sale,i powoli wybrać się do hurtowni po jakieś dekoracje:)już się cieszę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mampa przypomnij kiedy macie ślub, bo gdzies mi to uleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy.
a poduszeczki na obrączki są obowiązkowe ? Bo dla mnie to zbyteczny wydatek, na czym ksiądz czy ktoś tam podaje obrączki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nie byłam na żadnym ślubie, na którym obrączki były niesione na poduszce i nie jest to wcale obowiazkowe....zazwyczaj świadek chwile przed samym ślubem zanosi obrączki, które później są podawane przez ministranta na małej tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dalej piszmy sobie o naszych przygotowaniach czytaj gledzimy w kółko to samo u mnie jeszcze tak ze dwa tygodnie i się zacznie.musimy wybrać akt chrztu mojego narzeczonego pojechać o mnie do księdza, na sale,i powoli wybrać się do hurtowni po jakieś dekoracje już się cieszę kretynko aktu crztu sie nie wybiera bo akt chrztu juz masz dawno w parafii swojej i wcale z narzeczonym nie musisz jechac po taki odpis bo mozna to załatwic samemu ale co tu wymagac od takiej kretynki której jedynym zajeciem jest szukanie dekoracji na sale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja się tez wypowiem
A propos aktu chrztu: Czytanie ze zrozumieniem nadal szwankuje? Biedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest obowiązkowa poduszka ksiądz podaje na tacy srebrnej małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się tez wypowiem A propos aktu chrztu: Czytanie ze zrozumieniem nadal szwankuje? Biedna durna pało czyli potwierdzasz że akt chrztu sie wybiera? :D:D:D:D:D:D ja pierdole ale bez mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja się tez wypowiem
Radze przeczytać jeszcze raz to o akcie chrztu, nie zrozumiesz to jeszcze raz i tak do skutku. Może w ten sposób dasz rade nauczyć się czytać ze zrozumieniem. I tak w ogóle czyżby już Twój temat Ci nie wsytarczał? Jejku wyśmiali Cie tam może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×