Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Cześć dziewczyny..Ale nie miło się zrobiło..no ale nic, wszystko do nadrobienia. Mogę się pochwalić że zdecydowaliśmy się na kamerzystę.Mam nadzieję że z efektu będę zadowolona.Czy wy też po wyborze kamerzysty i fotografa się jeszcze zastanawiałyście czy to najlepszy wybór pod kątem kasy i umiejętności owych usługodawców? Co do kosmetyczki, to co konkretnie chcecie robić?A może lepiej dzień przed się umówić jak macie ok 15-16 ślub???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszku mnie tu znowu nie było ale widzę, że nie mam czego żałować. Ja jeszcze ani fryziera ani kosmetycznie nie mam zamówionej, zamierzam to w lutym zrobić i chyba pójdę śladem nikusiaczka001 o tej samej godzince ślub i tez mam blisko i w sumie fryzier i kosmetyczka w jendym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łódź
Tak, śledzę temat od jakiegoś czasu, ale wolałam się nie udzielać :) A podczytuję, bo sama wychodzę za mąż w maju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avilla jeżeli chodzi o Nas to my wcześniej widzieliśmy efekt pracy kamerzysty jak i fotografa - oraz opinie o Nim. Dlatego jesteśmy zdecydowani i nie mam wątpliwości. Przynajmniej w moich okolicach raczej nie ma możliwości umówienia się dzień przed ślubem ponieważ fryzjerki-kosmetyczki mają również innych klientów umówionych na konkretne godziny. Myślę, że godzina 11 na fryzjera i 13 na kosmetyczkę jest jak najbardziej odpowiednia do Ślubu na godzinę 16. Renixxx ja również jeszcze nie mam ustalonych godzin u nich, z tego względu że idę do "mojej fryzjerki" 12 lutego z okazji pewnej uroczystości w rodzinie, przy okazji już załatwię sprawę fryzury na ślub i umówię się na konkretną godzinę. Do kosmetyczki pójdę w maju - mam nadzieje, że nie potrzeby aby wcześniej tam iśc. Łódź a dokładnie którego maja ? Zapraszamy do naszych "rozmów" :) Dziewczyny tak odskakując od tematów mam nadzieje, że każda z Was nie długo po ślubie dokładnie opiszę Nam dzień ślubu - wrażenia itp itd. :) Tak miło się to po czasie czyta... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaya27
dziewczyny a na ile przed ślubem zamierzacie lub już kupiłyście suknie? 3 m-c przed czy wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikaya... 3 miesiace to nierzadko czs realizacji zamowienia. proponuje 5-6 miesiecy wczesniej. ja np slub mam w maju a sukienke kupilam w pazdzierniku. wszystko zalezy czy twoja wybrana sukienka bedzie szyta u nas czy zamawiana zza granicy --> co znacznie przedluza czas realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikaya27 myślę, że na 3 miesiące przed ślubem to troszkę późno. Lepiej szybciej porozglądac się za sukienką - jeśli chodzi o kupno już gotowej to tez nie łatwo taką znaleźc- idealną. Jednak jeśli chodzi o szycie to zdecydowanie około roku przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja w niedziele wybieram się z mamą na międzynarodowe targi ślubne w Poznaniu. Więc w poniedziałek na pewno zdam relacje :) Już widzę ile będzie luuuuudzi :) Sama jestem ciekawa tej imprezy...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja a ja w niedziele
ide na Targi w częstochowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek radzę być wcześniej na targach u mnie w W-wie były od 10 i ja byłam za pięć 10 i kolejka do kasy kilometrowa, na szczęścia miałam kupiony wczesniej bilet elektroniczny i byłam przed wszystkimi i dzięki temu Panie były tylko dla mnie a po godzinie już ledwo można było dopchać sie do stoiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim rodzinnym miescie tez sa targi w ta niedziele...ale jakos nie wybieramy sie, bo w sumie wiemy co chcemy i u kogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz jestem po pierwszej..i jak sie okazalo ostatniej przymiarce :D panie tak uszyły sukienke ze jest idealna i nie potrzeba zadnych zmian...jedynie na plecach zmiane materialu na mniej przeswitujacy :P no i jescze od razu wybralam welon i wzor bolerka do uszycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dawno mnie nie bylo ale nie mialam czasu. bylam w salonie fryzjersko kosmetycnym to pani mi powiedziala ze najpierw mnie pomaluje a dopiero potem bedzie czesac, zapisalam sie na 10.30 slub mam na 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpierw malować, a potem czesać jakoś dziwnie wg mnie. Bo przecież wiadomo, że będzie Ci myć głowę, gdzieś pocieknie woda i makijaż może być naruszony. Chyba że umyje głowę, przygotuje bazę np nakręci wałki, wtedy dopiero pomaluje i dokończy fryzurkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się za bardzo na forach nie znam, więc może powiecie mi jak tutaj coś się wysyła? przecież nie widać naszych maili? Liczę na szybkie poinstruowanie mnie w tej kwestii, abym nie odstawała od Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslij swoje gg, na maila: pannymlode2011@tlen.pl to podam ci do niego hasło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renixx to na pewno twoj numer gg? bo troche mi to nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zaczęłam bardzo zastanawiać nad tym ślubem, a mianowicie czy go nie odwołać..:-(Naszły mnie wątpliwości..nie tylko nad kwestia finansową... Przeszła mi ochota na dalsza organizację..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Odpoczywałam dzisiaj po wczorajszym całodziennym chodzeniu na targach ślubnych! Powiem Wam, że jestem bardzo zadowolona z pobytu na nich! Co prawda też byłam obrzucana ulotkami z każdej strony- tak samo jak moja mama i mój narzeczony ale atmosfera była niesamowita :) Było ponad 300 boksów, a ludzi bardzo dużo. Przecudne sukienki, dekoracje, artykuły papiernicze, garnitury,samochody, po protu wszystko! Można było zaczerpnąc wielu ciekawych inspiracji. Olivier Janiak co chwila rozdawał nagrody, Nam niestety nic nie udało się wygrać ale mimo to wrażenia niezastąpione. Wziełam udział w Castingu na Najpiekniejszą Pannę Młodą gdzie makijażystka najpierw robiła makijaż, a następnie fotograł robił kilkanaście fotek. Dostaliśmy również dużo próbek- podziękowań dla gości czy zaproszeń.Konsumowaliśmy np. czekoladę z fontanny itp. Mimo, że większość już mamy to i tak zasięgneliśmy wielu ciekawych inspiracji. Moja mama była zadowolona i Ja również :) Teraz zacznę pokolei przeglądać ulotki, może coś mnie jeszcze zainteresuję. Jeżeli któraś z Was będzie miała szansę się na takie targi wybrać, naprawdę polecam - nie koniecznie na wielkie zakupy ale żeby rozejrzeć się popatrzeć - dużo ciekawostek można wynieść. Oczywiście nie Wiem czy każde Targi w taki sposób są organizowane, ale te była na prawdę sympatyczne :))))) W końcu ślub ma się raz w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide 6.02. na targi ślubne do spodka w katowicach, mam nadzieje że bedzie równi ciekawie jak u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katttttarynkaaaaa
witam przyszle Panny Mlode :) z checia bede razem z Wami pisala bo i ja w tym roku planuje wejsc w zwiazek malzenski. konkretnie - w grudniu tego roku. termin ustalilismy dopiero kilka dni temu ale juz swiadomosc ogromu przygotowan lekko mnie przytloczyla a jeszcze dobrze nie pomyslelismy co i jak. pytanie numer jeden: od czego zaczynalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×