Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

Gość AR-CHA-NIOŁ
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AR-CHA-NIOŁ
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze chłopcy To ja znikam w otchłani mojego piekiełka bo jutro mam pare aniołkow doprowadzic do upadłości :) Moze sie jeszcze spotkamy Wszak to forum jest pełne niespodzianek Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty Aniołu mógłbyś kącik pomocowy założyć typu wwwaniołpomoc.pl :p kasę byś trzepał że ho ho :p teraz nawet anioły muszą coś do gara wsadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekujeAniele
aniołku wiec pytam sie ciebie,mieszkamy nie daleko mialbys ochote spotkac sie w 4 oczy porozmawiac? przy piffku kawie itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekujeAniele
Mysle ze tak troche zaczu juz mineło,potrafisz podniesc mnie na duchu,chciała bym sie do ciebie przytulic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna się coś dziać :P jak w wenezuelskim serialu - teraz Anioł powie że on dla wszystkich jest nie dla jednej :P ona - ty zimny draniu , on - przecież nic nie obiecywałem , ona - trzaska drzwiami , on - zakłada nowy topik bo jazdy mu nie potrzebne :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to mile naprawde dziekuje:) spokojnie jak narazie mamy interen jesli bedzie potrzeba spotkania sie chetnie to zrobie:) mysle ze ejszcze troche za wczesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekujeAniele
ok rozumiem zawsze jest ten internet,to ile dzis duszyczek poratowales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale internet to nie to samo co przytulenie , prawda ? :( internetowe anioły nie mają skrzydeł ani ciepłych policzków mają tylko palce i oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam dzisiaj weny na pisanie ..jezyk mi sie placze, oczywiscie angielski cholercia a musze to oddac na jutro, Aniolkuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekujeAniele
Quicksand Ojj co sie stałO:) az tak zle..:) dasz rade a jak nie odpocznij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakuje mi fachowego slownictwa no ale jakos napisze:) dzieki, w miedzyczasie sledze topik 🖐️ a gdzie archaniol sie podzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promowanie turystyki w wybranych krajach, mam zrobic reklama jakby 3 egzemplarze maja byc dostarczone, daje rade, tylko kolezanka mi wyslala na maila jak ona zrobila i moj angielskiw porownaniu z jej to dooopa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×