Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

Gość dziekujeAniele
Aniołek nie bałamuci on ma bardzo dobre serduszko,nikt tak jeszcze mi nie pomógł i podniósł na duchu az chce sie zyć:) wystarczy normalna rozmowa na gg i lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumak zaraz Cie z bata trzasne Dancingi mi obce skarbie Disco ostatnio..... ,nie pamietam L:) Wole domówki albo babskie wieczorki w dobrych knajpach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaasne Gdzie morze a gdzie Szczecin Chyba ze sto km bedzie , nie ? Dziewczynko która tak chwali Aniołka Uwazaj Znam takie rozmowy na gg z osoba która bardzo podtrzymywała na duchu pomagała Pozniej tesknota jest wieksza niz problem z którego nas wyleczyla ta osoba :) Ale Anioł jest madry i wie co robi prawda ? :)````````````````````````````````````````````````````````

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumak nie lubisz mnie czy co ?? ja jestem z Warszawy .Kólka rózancowe są mi obce ale lubie takie knajpki typu Kołomyja albo Siwy Dym albo Oycowizna Dziewczyny bez facetów fajnie sie bawia we własnym gronie i wcale nie musza to byc modły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioł a skąd u ciebie ta madrośc zyciowa w tak młodym wieku , co ? niewielu jest facetów w twoim wieku tak dojrzałych Mówie serio A i wyglad na to nie wskazuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozsyłamy ale Anioł ma swoja na widoku wiec podejrzałam :D Ognisty a co teraz robiTwoja właścicielka ? Spi juz ? I skad jestes jesli to nie tajemnica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrość zyciowa? myśle ze jak sie chce mozna w jakiś sposob pomoc drugiej osobie,bo nic nie dziala lepiej jak rozmowa z drugim czlowiekiem,duzo przezyłem związkow,zycie mnie troche nauczylo jak sobie radzic w przyszlosci z takimi problemami i jelsi ktos ma podobne chętnie pomoge, Kochanicco szatana nie uwazaj mnie za jakiegoś czlowieka ktory ma zamiar ją na zła droge wprowadzic czy rozkochać... nie o to chodzi .. warto być dobrym czlowiekiem i pomagac drugiemu jakoś tak sie w zyciu nauczylem a najlepszą nagrodą jest to ze drugiej osobie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniele daleka jestem od posadzania cie o sprowadzanie na zła drogę Naprawde Jesli Cie uraziłam to przepraszam :) RUMAKU ja chce na dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Aniele kobiety mają tak zwaną wyobraźnię i swoistą enigmę - Twoje słowa czytają po swojemu - ja też mam swoją mądrość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognisty rumaku kazdy ma wlasny swoj tok myslenia,i wlasną filozofie zycia wazne zeby byla ona ucziciwa i etyczna ,moralna:) kazda kobieta inaczej odbiera zdania rozmowy:) Szatanico nie urazilas mnie heh spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×