Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

Porabana-jest oki;) francja to lajzy sa.... zero kultury tylko siarbia te swoje cafe z rogalikami i syf robia na stole,fuuuj najgorszy narod zaraz po anglikach.. nie wiem skad te porownania ,ze francuzi to tacy eleganci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumak przynieś kartę dań dla Joanny:) Nie mam w sumie powodu aby ktoś mnie pocieszał.... ale czy to ważne?? Z Rumakiem i w ognie piekielne pójdę :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole czemu moj nick raz ma mala literke a a zaraz potem duza A??? Ja ciagle ta sama Joanna... Rumaku -oliwki czarne z pestka -plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta. Czy wazne tu dania i jakośc trunków? Wzajemne towarzystwo jest nam ambrozją:) I precz z konwenansami! Róbta co chceta jak mawiał poeta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumak przebrany w czarny frak na tacy francuskie wino , przekąski , szelmowski acz uroczy uśmiech ... Joanno ? Pani zamawiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie dośc pitolenia! Lej Rumak co tam w kartonach się ostało i na stół towarzysze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumaku -a kto powiedzial,ze z Joanna bedzie wszystko gladko.... Tez wam napisze jak wygladam,moze wam cos da moj opis.... jestem bladynka(farba niestety;))163 wtrostu,szczupla ok.60 wagi.....tyle ....aaa nogi mam niezle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porąbana - zostały cztery warki strong , dwa białe z biedronki ale dla Joanny przelałem w te butelki co po dziadku na strychu zostały jak z napoleonem pili i śliwowica Anioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna! Moze ty moja siostra zaginiona czy jak? (choc nic ni ewiem zeby mi zginela jakas:P) Ten sam wzrost, ta sama waga :) Wlosy blond, naruralne alem pasemka pomalowała :P No patrz Rumak, syjamki masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumak :D :D :D nie no wymiękam ;) Lej byle co- oby sponiewierało ;) Anioła śliwowice proponuje zostawić. W końcy on tu Panem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prabana-widzisz zlotko......zycie,zycie....pasemka tez mam.... syjamki ..... ale jaja:) a nogi tez masz ladne???szczuple i zgrabne siostro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panem to w sumie Martynka ( panią ) bo ona Aniołowi w podzięce ten ołtarz stworzyła dzięki któremu się poznaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polejcie po jednym bo trzezwieje.... moze warka byc....ale strong!!! i na stol!!! dawaj porabana odwalamy taniec niech sie rumak zawstydzi ;) nogi mamy super ,pasemka tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc polej i Martynce. O ile jest pełnoletnia:) Ah ten nasz Anioł, tajemnicą owiany gość. A zgrzeszyć z nim miałam chęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jedziemy Joanna. Gwiazy tańczą na stole ;) albo taniec z Aniołami.. a co tam. Taniec Porąbaniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×