Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

anastazja witam ;) Mnie dzis czeka latanie po sklepach z zabawkami.Idziemy jutro do znajomych na roczek ich coreczki i chce kupic wózek dla lalki.Oczywiscie to cala ja-wszystko na ostatnia chwilę :P Wczesniej ogladalam juz pare wózeczkow no i te ceny :OWozek,taki fajniejszy kosztuje ok 250 zl :( No ale coż,trzeba kupic....ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Anastazjo rzuc mi prosze przepis na tego kotleta :)probowalam kuchni z roznych zakatkow swiata ale teraz podchodzi mi tylko i wylacznie kuchnia Polska ,wygrzebuje :)troche z internetu ale nie zawsze sie udaja ostatnio mialam internetowy przepis na blok czekoladowy i totalna porazka,wiec jesli cos jest sprawdzone i sie udaje to prosze o mnie pamietac:) Piekne mam dzisiaj sloneczko wiec ide cos w ogrodku pogrzebac, ...jesli dobrze doczytalam to Oliwka 26 latki ma dzisiaj urodzinowe przyjecie ,wiec wszystkiego najlepszego dla solenizantki 🌼 narka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie odzywałam bo jednak urodzinki Oliwki były tak jak wypadały, czyli dwa dni temu :) Dostała dużo fajnych prezentów - heh "fajnych" bo jej się podobały ;) Co do zwierzątka to narazie decyzja jest wstrzymana bo i tak Maja niedługo ma testy i chce zobaczyć czy nie ma uczulenia na sierść między innymi :) Dziewczyny mam mały problem, Natalka od jakiegos czasu w nocy budzi się tylko dwa razy a dzisiaj tylko raz, wiem że takie maluszki powinny jeść co pare godzin więc lekko małą wybudzam i karmie, nie wiem czy dobrze robię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 latka moja Agatka przez pierwsze dwa miesiace potrafila spac w ciagu dnia po 5 godzin.Nie budzilam jej do karmienia.lekarka powiedziala mi ze powinnam ja budzic i karmic co 3 godziny bo bedzie niedozywiona.teraz Agatka ma 6 miesiecy i ma wrecz ksiażkowa wage :)Uwazam ze jak dziecko bedzie glodne to samo sie obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym w nocy dziecka nie budzila na jedzenie,skoro spi widocznie nie jest glodna,a w dzien ladnie zjada?Moj Dawid tez rzadko sie budzil w nocy na jedzonko,a jak skonczyl 3 miesiace to cale noce przesypial,jak zasnal o 8 wieczorem tak budzil sie dopiero kolo 7 rano :) Ann,przepis jest bardzo prosty na te kotlety,wszystko robisz tak samo jak z kotletami mielonymi tylko zamiast miesa dajesz soczewice,smazy sie rwniez tak jak mielone :) potem polewasz jakims sosem(ja dzis mialam pieczarkowy) do tego soroweczka u mnie byla z kapusty kiszonej.Takie wegetarianskie danie Lady jak zakupy? kupilas wozeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny bo myślałam że coś nie tak z małą, dzisiaj jej nie bedę już budziła :) W sumie fajnie że ładnie śpi bo niektóre dzieci mają problemy nawet do 2 lat. Wózeczek kupiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ;) Najezdzilam sie wczoraj za tym wózkiem ze h ho.Chcialam kupic fajny i niedrogi.No i kupilam w hurtowni zabawek -spacerowke dla lalki GRACO.Bardzo ladny no i cena znośna- 99zl :)Do tego kupilam fajne ksiazeczki,dzis kupie dwa bukieciki kwiatkow(od maluszkow) i uważam ze wystarczy :) Musze troche oszczedzac bo za dwa tyg moja Michelka ma urodziny(dowiedzialam sie ze chce zaprosic pól klasy :P ) a tydzien pozniej urodziny ma najstarsza.Tak wiec czeka mnie "troche" wydatkow ;)No i jeszcze "po drodze" jest Dzien Dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski :) Lady prezent super kupilas i mysle ze w zupelnosci wystarczy.No to bedziesz miala imprezki pod rzad,u mnie tak jest w kwietniu bo dwie najstarsze cory w kwietniu maja urodziny tydzien roznicy :),potem jest juz rozlozone.Na dzien Dziecka pojecia nie mam co im kupic starsze pewnie dostana kase, a dla mlodszych to pomyslow nie mam.Monika wchodzi w taki cielecy wiek,ze tej to juz w ogole nie wiadomo co kupic, bo niby juz nie dziecko i jeszcze nie nastolatka,stroic by sie tylko chciala a i lalkami tez sie chetnie jeszcze bawi :P 26 latka Ty sie ciesz ze Natalka taka grzeczna i w nocy ladnie spi :)Mi moja Natalka to dala popalic oj dala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie uszykowałam Oliwkę bo na 14 urodzinki i jeszcze trzeba dojechać ale to przeceiż 2 godziny jeszcze :) Maja trochę grymasiła że nie jedzie ale obiecam że pójdziemy dzisiaj na lody i będzie mogła wybrać sobie takie duże jakie będzie chciała :P Na obiad dzisiaj pizza bo i tak jem tylko ja i Maja :P Co do Natalki to nie budziłam jej dzisiaj i pobudkę w nocy miałam tylko 2 razy, o północy a później o 4.30 :) My chcemy nowy wózek kupić Mai na urodzinki i też trochę rozglądania będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze widzę to 11 lat Monika ma? czyli teraz 5 klasa? Ja bym kupiła jakieś kosmetyki i do tego słodycze, ładnie zapakować i gotowe ;) A dla małego jest tyle zabawek że ho ho :) Ja już mam wszytskie prezenty zaplanowane z góry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Monika w sierpniu konczy 11 lat,w Polsce by chodzila do 4 klasy tu chodzi do 6 a od wrezsnia zaczyna high school.Z kosmetykow na pewno by sie cieszyla,ale ja nie pozwalam jej sie malowac chociaz ona strasznie by juz chciala,chyba cos z ciuchow dostanie z tego tez sie zawsze cieszy,a malemu cos takiego chcemy kupic http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Bikes-and-Rideons/Battery-Powered/6V-Police-Patrol-Trike(0071735) On ma tyle zabawek, ze juz nie wiem co wymyslac i gdzie to wszystko trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane Mamusie❤️ Dzieki za kotleta;).. stronka ktora podalas nie chce mi wejsc:( same u Was imprezki ;)u mnie cos sie zacznie koncem maja ,mlodsza corka zaproponowala ze urzadzi baby shower ... a w czerwcu mam starszej corki urodziny , ja wygladam jak balonik i nie moge doczekac sie juz lipca :) wyciagam i wkladam wyprawke dla malego , kompletuje kolorami lub tak... wyciagam tylko zeby popatrzec.. wariuje:) Pozdrawiam Was milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ospa... Martynę wczoraj wysypało wieczorem,że hoho A cały dzień biegała po pikniku w szkole. Wróciła z wymalowaną twarzą. Na szczęście starsze chłopaki miały ospę 8 lat temu, teraz czekam tylko na wysyp u Pawła. No to posiedzę z tydzień na zwolnieniu (jezu, ja nigdy na żadnym zwolnieniu nie byłam :D, ale teraz i mama chora, a mąż akurat wrócił z delegacji i nie ma szans na wolne, to padło na mnie...) I leje, leje, leje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodzinki udane, Oliwia szczęśliwa więc to najwazniejsze :) Dzisiaj byłam krótko na dworze bo wiatr że głowy urywa :D Dzisiaj jest jest fascynacja prezentami urodzinami więc nie słyszę co 5 minut "nudzi mi się". Natalka jak prawie zawsze śpi a Maja rysuje ;) a co u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co myślicie nad pokojem zabaw? Myślałam żeby taki zroganizować, basen z kulkami, jakaś zjeżdżalnia, huśtawka podwieszana na suficie? Tak na brzydkie dni i na zimę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) 26 latka taki "plac zabaw " w domu,jak masz wolny pokoj-fajna sprawa.Ja moge o czyms trakim zapomniec :( mogę wtrącić słówko moje maluchy mialy ospe w lutym a starsze jak byly malutkie,tak wiec nie jest mi ona juz grozna ;)Teraz jest hyba wysyp tej ospy ,bo co chwile slysze ze ktos ja ma. ann70 u mnie ,jak miala urodzic sie po 6 latach przerwy Zuzia,tez non stop wyciagalam uprane i wyprasowane ubranka z szafki i przekladalam je z jednej strony na druga-tak bardzo nie moglam sie doczekac maleństwa :P U mnie na osiedlu mieszka dziewczyna,w moim wieku,ktora ma czworo dzieci i dzis dowiedzialam sie ze bedzie miala piąte.Bieda tam az piszczy:( Maz jej siedzial w wiezieniu,teraz wyszedl i nastepne dzieciatko zrobil...On non stop z butelka wreku chodzi po osiedlu a ona z tymi dziecmi ciagle go gdzies szuka...Szkoda mi tych dzieciatek.Najmlodsze jest takie jak moja Zuzia..To jest wg mnie patologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njabardziej żal zawsze dzieci z takich rodzin :( a może należy ich gdzieś zgłosić? ale też to nie rozwiazanie na dłuższą metę :( Ja właśnie myśle o tym placu zabaw bo dosyć fajne by to było :) Agatka już stoi jak się trzyma ją za rączki czy jeszcze nie? Tak ogólnie nigdy nie pytałam Cię o zazdrość czy była jakaś pomiędzy Zuzią a maleństwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia nie jest zazdrosna o Agatke bo staram sie wszystkim dzieciom poswiecac tyle samo czasu.Np gdy karmie Agatke,Zuzia siedzi obok nas,rozmawiam z nia,przytulam.Rano kiedy Agatka sie obudzi i zaczyna gaworzyc-Zuzia biegnie do niej i zaczyna ja tulic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski :) 26 latka swietna sprawa z takim pokojem zabaw :) jak masz wolny pokoj to nawet sie nie zastanawiaj. Slowko ja ospe przerabialam w grudniu(Monika i Dawid)No to sobie posiedzisz w domku zdeczko :P Ann,ja robilam dokladnie to samo wyciagalam ciuszki i sobie na nie patrzylam i tez nie moglam sie doczekac az maluszek sie urodzi a kompletowanie wyprawki to sama przyjemnosc, eh troszke Ci tego zazdroszcze :) Lady biedne te dzieci u Twojej sasiadki i tej kobiety tez mi szkoda,dlaczego ona siedzi z takim dziadem ja to bym go juz dawno wykopala. Jade zaraz do miasta musze pare rzeczy Monice kupic,bo w przyszlym tygodniu jedzie na camping z klasa pod namioty,troche sie obawiam tego wyjazdu bo pogoda niezazbytnio, pada czesto a noce takie zimne sa,mam nadzieje ze sie nie przeziebi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja, u mnie dłuższe siedzenie nie wchodzi w grę, raczej. Już zapowiedziałam mężowi,że od następnego poniedziałku on przejmuje opiekę, a jak będzie trzeba trzeci tydzień siedzieć, to babcię zaangażuję. Pierwszy dzień nie ma mnie w robocie, koleżanki sobie nie potrafią poradzić :o Wiszą mi ciągle na telefonie, właśnie kombinuję jak się zdalnie do firmowego kompa podpiąć, bo problem jest taki,że ja jestem z komputerów dobra, ale jestem wzrokowcem i nie umiem z pamięci im pomagać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie znowu najmlodsza zakatarzona.Ledwo wyleczylam ją z trzytygodniowego kataru a tu prosze,znowu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Lady oj biedna ta Twoja mala Jak tam u Was nie pozalewalo Was? masakra w Polsce z ta powodzia,biedni ci wszyscy ludzie :( U nas pogoda w miare dosyc cieplo jest a najwazniejsze ze puki co nie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Tragedia z powodzia az ciezko o tym pisac:( rok temu mialam wode w domu byl to koszmar... ale nijak nie umywa sie do tego co sie dzieje teraz u Was.. gina ludzie ,drogi odciete, domy pozalewane po dachy , bezsilnosc i strach.... ogladam wiadomosci polonijne i plakac mi sie chce:( Slowko... zycze szybkiego powrotu do zdrowia dla dzieciaczkow i szybkiego powrotu do pracy....Lady i to samo dla corci. Pokoj zabaw to jest super pomysl , ja tez mam zamiar w przyszlosci przystosowac do tego salon ,uzywam go praktycznie tylko 2 razy do roku .. a tak maly bedzie mial swoje miejsce do zabawy ze wszystkimi rupieciami:) w jednym miejscu...przedwczoraj kolezanka corki znalazla w lesie pozostawiona przez mame mala wycieczona sarenke,karmia ja butelka na zmiany mala powoli nabiera sil, spi w domku, chodzi wszedze za nimi jak piesek, wyglada to przekomicznie:) Pogode mam piekna goraco i slonecznie, przesylam Wam jej troche buziaki dla wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Co tam u Was? Mam nadzieje ze nie pozalewalo Was Ann u mnie tez jest duzo slonca, a dzis to taki upal ze puki co nigdzie nie wychodzimy,bylam tylko w sklepie i wrocilam z wywieszonym jezorem :P Pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dworrrr
no i zakisi dzieci w domu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ale tu znowu cichutko...U nas ciagle upaly ze szok wczoraj w cieniu bylo 29 stopni,bylismy w zoo ale to nie byl dobry pomysl bo wiekszosc zwierzaczkow sie pochowalo przed tym skwarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) Syn przyjechal na wakacje wiec chce sie nim nacieszyc:)pichce ulubione smakolyki i tak jakos czas szybko leci ze nawet tu nie zagladalam w ciagu dnia,u nas tez Anastazjo upalow cd. ale nie jest zle, lubie ciepelko:) biegne na spacer z moja psinka ,poki nie jest za goraco, pozniej sie odezwe papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestescie nienormalneeee
a kto normalny ma teraz w naszym kraju tyle dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie podziewacie mile Panie?:) znajoma meza z pracy przywiozla mi po swoim dziecku duzo rzeczy dla malego ... bardzo to mile z jej strony bo nie znalam jej wczesniej okazalo sie ze ma 5 dzieciaczkow samych chlopcow , 4 w wieku szkolnym a najmlodsze 22miesiace .. bardzo fajna i sympatyczna rodzinka, maluchy obstaja za soba , pilnuja nawzajem ale i "czubia" z byle powodu haha wniosly do mojego domu tyle radosci ,gwaru, zamieszania ze az zatesknilam za tym i lezka zakrecila sie w oku u mnie tak dawno to bylo ... a ja powoli przygotowuje sie na Wielki Dzien choc jest jeszcze troche czasu .. u mnie syn urodzil sie tylko w terminie, starsza corka 2 tygodnie pozniej a druga 2 tyg.wczesniej i to w expresowym tempie o 3:00 am bylam w szpitalu a o 3:10 juz urodzilam ,boje sie troche zeby nie bylo za szybko bo do szpitala mam kawal drogi haha planuje pojechac zobaczyc szpital tj. sale porodowa i pokoj matki z dzieckiem w przyszlym tygodniu... poznac personel itp. narazie poznaje lekarzy, wybieram innego na kazda wizyte a przy koncowce wroce do mojego,fajna sprawa bo mam mozliwosc poznania wszystkich lekarzy z oddzialu i nie zaskoczy mnie zaden:),teraz wizyty to glownie rozmowa ,pomiary brzuszka i serduszka:)co 2 tygodnie ... dziewczyny musze juz uciekac na razie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×