Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

Jak powyżej napisałam, pizza własnej roboty :P Troche kalorii znowu trzeba zjeść ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytałam o to bo własnie jest pare takich przypadków gdzie rodzice zmarłej żony nie tolerują nowej kobiety w życiu byłego męża córki. A moim zdaniem tak nie powinno byc,kazdy mimo wszystko ma prawo byc szczesliwy,dobrze,ze Twoj kochany znalazl sobie kobiete w postaci Ciebie,mysle,ze zona nie chcialaby zeby byl sam a dzieci zeby nie miały mamusi ;) jestes takim aniolkiem z nieba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i jeszcze dodam,ze fajnie,ze z tatusiem w miare szybko się poznaliscie i zeszliscie poki dziewczynki są male,bo jakby mialy po 13-14 lat to tak jak juz ktos wyzej wspomnial byloby ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie było pizzy, trzeba było wszystko co na pizze zamrozić spowrotem. Koło 15.30 zadzwonił narzeczony powiedzieć że już wracają bo Majka źle się czuje i wymiotowała. I był rosół i kotleciki a dla Majki gotowana pierś z kurczaka, marchewka i ziemniaczki. Maja płakała mówiła że ją brzuch boli, po jedzeniu jeszcze dwa razy wymiotowała, dałam jej krople na ból brzucha, herbatę miętową a jutro zamiast do pszedszkola pójdę z nią do lekarza. Oliwia obrażone siedzi w pokoju bo miała być pizza a później mieliśmy jechać do rodziców narzeczonego na kawe. Ale powiedziałam żeby chciaż z Oliwią pojechał bo mała śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie dziś krył
wstawać kwoki wstawać kwoki,macie dziś dużo roboty,pora opuścić grzędy!umyć dzioby,nakarmić pisklęta,szykować się do znoszenia kolejnych jaj,przyczesać pióra,dziś niedziela,może pan kogut wpadnie i deptać zechce! no i co z tym kogutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 latka fajne woziki :) no takie w sam raz na duza rodzinke na pewno bedzie Wam w nim wygodnie. A co malej zaszkodzilo? moze czyms sie strula? Oby to nie byla jelitowka bo mozecie wszyscy sie zarazic :P zdrowka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że coś zjadła, tylko ne bardzo wiem co wczoraj jadła bo mnie nie było a narzeczony twierdzi że to co zawsze więc zupełnie nie wiem. Może grypa bo temperature jak jej mierzyłam to miała 37,8 jak się obudzi to pewna jestem ze będzie miała dużo wiekszą bo na wieczór rośnie to dam jej czopek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zoladka tez moze miec temperature i to nawet wysoka,daj jej czopek powinna lepiej sie poczuc,ale jak ma rozwolnienie to czopek nie zadziala,no i jak wymiotuje to tez zaden syrop od goraczki nie pomoze,jak bedzie miala wysoka goraczke to zrob jej kapiel taka chlodna tylko nie zimna zeby dziecko szoku nie dostalo,taka kapiel u nas zawsze sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam że kąpiel o jeden stopień niższa niż temparatura wody, biegunki nie ma więc czopek jak najbardziej, najbardziej obawiam się nocy, wiadomo zawsze jest najgorsza a zapowiada się na nieprzespaną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zasypiała to jej zrobiłam okład na czoło. I dużo płynów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak macie gdzies w poblizu apteke to moze wyslij meza niech smecte kupi,ona jest wlasnie na problemy zoladkowe i bardzo szybko dziala,nie jest zbyt dobra i nie wyglada apetycznie ale warto jakos dziecko przekonac by to wypilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawsuknia
26 latka cudowny samochod :) ile takie cacko kosztuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smecte nawet mam w domu i nawet nową butelkę, ale Maja nie chce jej ruszyć, raz próbowałam to miała odruch wymiotny drugi próbowałam to zwymiotowała, teraz jak sie obudzi to spróbuje jej dać w soku chociaż nie wiem czy wypije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawsuknia
to w sumie nie tak drogo ;) uroczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieje ze malej szybciutko minie,mojemu synkowi zabki ida i jest strasznie marudny do tego katarku dostal i tez sie boje by cos sie nie przyczepilo bo organizm oslabiony przez te zeby.Teraz z tata kolejka sie bawi i sie tak zastanawiam czy bardziej maly jest zainteresowany nia czy tata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe chyba jednak tata :D:D:D A masz jakąś maść do smarowania dziąseł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam,ale te mascie to tylko na chwilke lagodza nie sa zadna rewelacja,dam mu na noc Nurofen to chociaz nocke przespi spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lecę bo moja mała choróbka się obudziła. Będę wieczorem albo jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeka777
Dziewczyny jestecie wielkie!!!!!!!!I nie przejmujcie sie zlosliwoscia tych pomaranczowych,one najzwyczajniej w swiecie wam zazdroszcza>czytam Was z wielka przyjemnoscia i kibicuje trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam....topik obserwuję od poczatku sama będę miała 4-te w marcu... z samochodów polecam hyundai "a santa fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja:dziękuję :- pierwsze mamy w tym samym wieku1990...tylko u mnie potem 1995,2008 i 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Wam kobitki zazdroszcze
!! :) super, naprawde :). p.s. Lady Pretensja-Twoj nick jest swietny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rebeka777
zazdroszczą czego, tylu dzieci i orki 24 godzin na dobę. Sztuką to jest nie dać sobie narobić tyle dzieci. Zrobić to byle głupiec potrafi chwila przyjemności i już jest dziecko. Poczytaj sobie, ile jest tu dziewczyn w niechcianej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) ale Wam kobitki zazdroszcze-dziekuje ;) I co tam dziewczyny?Jak minal dzien?ja mialam mala przygode ale o niej nie napisze bo zaraz sie zbierze kólko wzajemnej adoracji i zaczna po mnie jezdzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak tam minął
Wam weekend królicowe mamusie? Pewnie non stop bez wytchnienia biegałyście wokół dzieciaków, bo jak ich tyle macie to i roboty mnóstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze niedziela sie juz konczy.Rano trzeba bedzie wstac,pozbierac brudne pieluchy,piora przetrzepac i do robotyyyy:PPranie,sprzatanie,gotowanie,mycie obsranych tyleczkow itd itd :P Jutro mam urodziny i bede miala 33 lata:(Pamietam jak moja mama miala tyle i kazdy mowil ze to wiek Chrystusowy a tu prosze...ja juz tyle mam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×